Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość sk2019
Na całym świecie Botox to zwykły ,prosty w wykonaniu zabieg. Nikt go nie demonizuje. Jednych stać na niego innych nie.I tyle. To takie proste. Te z was które się go boją niech go nie robią ale niech nie doradzają innym bo nie są do tego powołane. Mniej zacietrzewienia i zabobonu a więcej praktycznych uwag powinno być na tym forum. Oczywiście zdaję sobie sprawę że moja mowa to jak grochem o ścianę rzucać ale może choć nieliczne Panie przestaną się bać. Musi być jakaś przeciwwaga dla tych "uczonych w piśmie" co to nigdy nie robiły ale wiedzą że szkodzi. P.s: pozdrawiam serdecznie Doświadczoną od 7lat. Pani wypowiedź świadczy o zdrowym rozsądku a nie uzależnieniu.Jako lekarz wykonujący Botox od kilku lat mogę potwierdzić że to bezpieczny zabieg ale trzeba mieć trochę doświadczenia i "dobrą rękę" Niestety będzie Pani jeszcze niejednokrotnie "szarpana" na tym forum przez osoby zawistne i niekompetentne .Jeszcze raz pozdrawiam.S.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorowita
Ja wstrzyknięty miałam botox( czyli jad kiełbasiany) do przełyku, gdzie miałam zwężenie i normalnie nie mogłam jeść. Polepszenie trwało tylko przez 2 miesiace i znowu nie mogłam normalnie jeść, tak więc zdecydowałam się na operacje-klasyczną i teraz jest ok. Botox wstrzykiwano mi w klinice w Stuttgarcie. -Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobia
do pani botox efekt oraz szumowinki /boze co za nikc!!!/ wstrzykiwanie botoxu w wieku 29 lat jest niewskazane jest to zabieg adresowany do kobiet starszych po 50 ew. po 40 jesi zmarszki sa juz glebokie i nie pomaga regularne stosowanie kremow przeciwzmarszkowych dobrych firm - te za 20 zł nie sa skuteczne niestety :-)) prosze przeczytac sobie wypowiedz pani ktora stosuje botox od mlodosci i teraz juz to na Nia nie dziala :-(( Zenobia R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczonaod7 lat
Nie, Nie Pani Zenobio, to nie tak. Botox jest dla osób względnie młodych, ponieważ dział a na miesień, po czym wyprostowuje się skóra i nie ma zmarszczek ALE tylko mimicznych. Jezeli osoba jest starsza to efekt Botoxu nie będzie dobry, bo poza zmarszczkami mimicznymi starsze osoby po 50rż mają zmarszczki starcze, na które Botox nie działa. To jest dla względnie młodych osób. Jest stosowany, żeby zatrzymać czas jako profilaktyka. Zobaczcie stronę www.collagena.pl czy jakoś tak. "Zatrzymać czas". Jak wejdziecie na początku są zdjęcia przed i po. Też kurzych łapek u starszej kobiety. Efekt nie jest tak spektakularny jak u młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
Najlepsze efekty u pań w wieku 35-50. Potem różnie bywa. W pewnym wieku pozostaje już tzw.godne starzenie sie albo.........pełny lifting chirurgiczny. I znowu młodosć :-)) ;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowatorka
Znam tańszą metodę! Kupcie sobie kiełbasę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam dziewczyny
dokladnie tak jest jak napisala doswiadczona,botox daja super efekty na mlodej skorze ,na glebsze zmarszczki niestety juz nie pomoze choc odrobine i te sie wyprostuja ale bardzo malo ale dokad ma sie male,drobne to botox jest rewelacyjny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak tylko
zaprzestaniecie ostrzykiwan botoksem, bo nie mozna tego robić do końca życia, ponieważ botoks czasu nie zatrzyma i i tak kiedys w końcu staniecie się 50-latkami ( a botoks nie daje efektów w tym wieku jak pisze wyzej szanowny pan doktor), to naraz wszystko wam opadnie , a twarz będzie wyglądac koszmarnie, bo paralizowanie mięśni toksyna botulinową sprawia , że skóra staje sie coraz mniej odżywiona i traci swoje właściwości. I co wtedy moje drogie Panie? Najlepiej dobrze odżywiać skórę( botoks niestety ma odwrotne działanie) i dbać o nią juz od wczesnych lat młodości stosując alternatywne bezpieczne metody, które opóżnia powstawanie zmarszczek, niz pseudolikwidowac zmarszczki tak naprawde powodując jeszcze wieksze ich powstawanie na wsutek zaprzestania podawania botoksu.Jestem zwolennikiem bezpiecznych metod i zawsze będe je polecać młodym pacjentkom, bo lepiej ZAPOBIEGAĆ niż " LECZYĆ" - botoks nie jest metoda leczenia, jak niektórym sie wydaje. Jest teraz wiele bardzo skutecznych metod, mezoterapia jest wciąz najlepsza z nich ( jest już nawet bezigłowa mezoterapia, więc zostało wyeliminowane nawet ostrzykiwanie , które w nadmiarze tez nie jest zbyt wskazane dla skóry twarzy).Świetnie rozwijający sie postęp technologiczny daje teraz możliwośc korzystania z zabiegów bardzo efektywnych i komfortowych, bo wszystko jest dla ludzi i nalezy ze wszystkiego korzystac ze zdrowym rozsądkiem. ZAWSZE pytając lekarza o długofalowe efekty uboczne np po zastosowaniu botoksu, wypełniaczy itp którymi majac teraz dwadzieściakilka lat nikt sie nie przejmuje, a prawda jest tak że nic nie pozostaje bez sladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOS BARDZO REKLAMUJE
NA WSZYSTKICH CIEKAWYCH TOPIKACH BEZIGŁOWA MEZOTERAPIE. A NEGUJE WSZYSTKIE INNE METODY. Jest to dziwne, bo negujac wypełniacze, neguje i kwas hialuronowy, któy też włąśnie podaje sie w mezoterapii bezigłowej. Wygląda to na bezmyslna reklamę. Wszystko jest złe, tylko bezigłowa jest dobra. To chyba Ci, któzy sprzedają ten sprzęt. Mało lekarzy to kupuje bo specjalnie nie widzi efektów i nie chca nabierac swoich pacjentów, bo ich stracą. Ogółem medycyna estetyczna jest świetna, odmładza skóre tym samym i psyche, ale dobór zabiegom pozostawmy lekarzom, jezeli lekarz uzna, ze do takiej skóry słuzy botoks i pacjentka zobaczy efekty, to OK. A wymyslanie bajek, ze skóra po stosowaniu Botoksu jest niedozywiona, czy przezroczysta po latach stosowania to bezmózdxe. W Stanach u lekarza rodzinnego mozesz zrobic Botoks od ponad 10 lat, nawet wiecej. Takze nie dajmy się zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
100 % racji. Upór z jakim jest krytykowany Botox świadczy o brudnych intencjach tu piszących. Ktoś ma wyraźny interes aby reklamować mezoterapię bezigłową która zresztą nawet nie powinna się mezoterapią nazywać bo to rodzaj jonoforezy. Jest to natomiast super sposób na zarabianie dużych pieniędzy bo wymaga ciągłego powtarzania,efekty utrzymują się krótko no i przede wszystkim mogą go wykonywać kosmetyczki oraz tzw.kosmetolodzy.(Po krótkim szkoleniu) Nie trzeba mieć dyplomu lekarza ot co. Jako specjalista w tej dziedzinie nie zamieżam kupować tego urządzenia. P.s:dziwne że tego typu fobii i uprzedzeń nie mają stanowiące coraz liczniejszą grupę w moim gabinecie pacjentki z USA,Kanady Niemiec,Anglii,Irlandii itd. NIKT nie przyjeżdża do Polski na mezoterapię beziglową tylko na BOTOX i KWAS HIALURONOWY. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek z Koszalina
Z GóRY PRZEPRASZAM MODERATORA JAK I WSZYSTKIE PANIE ZA MóJ WIADOMOść BO DELIKATNIE MOżE ODBIEGAć OD REGULAMINU FORUM. Drogie Panie... tak jak same opisujecie Botox daje efekt ale nie na długo jest kosztowny a już po parunastu tygodniach oglądacie jak się starzejecie z dnia na dzień. Czy to wszystko warte świeczki? Od niedawna zacząłem rozprowadzać KOLAGEN NATURALNY tzn Polski eliksir młodości. Powiem wam tyle, jestem młody i nie dowierzam nikomu jak słyszę że coś działa rewelacyjnie... ale jak zobaczyłem efekty po 3 tygodniach na moim tacie (56lat) i babci(83lata) to ciężko mi było w to uwierzyć. Babcie odmłodzilo to o przynajmniej (na dzień tamtejszy) o 5lat. Po pół roku babcia wygląda jakby góra miała 65. Ojciec... zmarszczki ma tylko mimiczne i to jak się uśmiecha... Jakby któraś z Pań chciała więcej informacji to proszę pisać. majopl@koszalin.gawex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek z Koszalina
pisząc o wyglądzie babci miałem na myśli wygląd jak i kondycje skóry mojej babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusti333
a ile masz lat Maciej co to jest ten kalogen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona33
Ja wypróbowałam kiedyś na sobie kolagen - uwierzyłam w pieknie przygotowane ulotki z opisem jak to świetnie działa na skórę, jak skutecznie zwalcza cellulit, poprawia paznokcie, zwalcza trądzik i inne problemy skórne, usuwa łupiez, wzmacnia włosy, itd., itp. Kupiłam wszystkie 3 kolageny dostepne na rynku czyli platinium (cena ponad 300 zł za 200 ml), silver (cena ponad 200 zł) i graphite (cena ponad 150 zł) i tak szczerze powiedziawszy nie zauważyłam żadnej róznicy, a stosowałam regularnie, zgodnie z zaleceniem producenta przez ponad 2 miesiące. Wiecie jak to sie mówi: jesli cos działa na wszystko - to znaczy, że nie działa na nic ;-) Opowieści o nadzwyczajnym odmłodnieniu tatusia i babci i to dosłownie po 3-ech tygodniach po prostu mnie śmieszą ;-) Oczywiście nie odradzam nikomu, bo kolagen na pewno nie zaszkodzi, ale jesli chodzi o spektakularne efekty - grubo się rozczarujecie. Pozdrawiam Pana Macieja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodości
Powiem tak ja używałam kolagenu po operacji którą miałam na kręgosłupie. Operacja niedokońca wyszła ponieważ ból co prawda słabszy ale nadal miałam a oprócz tego blizny były naprawdę bardzo grube i przerażające. O kolagenie usłyszałam jeszcze jakieś dwa lata temu od koleżanek które czytały jakieś kolorowe pisemka. Szczerze mówiąc nie wierzyłam że mi blizny nawet się zmniejszą. Efekt był taki że już po dwóch tygodniach ból był o wiele słabszy!! blizny coprawda zostały (nie ma tak naprawdę żadnego preparatu skutecznie zwalczającego blizny) ale efekt dzisiejszy a z przed dwóch lat jest naprawdę super. Na początku był jeden minus kolagenu... aczkolwiek taki że jak go używałam i odkładałam ból powracał natychmiast. Po roku czasu jak mi to wytłumaczył hirurg kręgi musiały się pod wpływem kolagenu odbudować, gdyż kolagen to nic innego jak główny budulec białka ludzkiego. Bólów już całkowicie nie mam... a jeśli chodzi o bliznę nie wstydzę się już założyć stroju kąpielowego jak to miało miejsce. Mam 42 lata z oszczędności nie stosowałam go nigdzie indziej niż na plecach, od kilku miesięcy smaruje nim dekolt, górę biustu i twarz... mimo problemów zdrowotnych które ciągną się przez kilka lat już za mną kolagen dodał mi urody a co za nią idzie odwagi. Szczerze mówiąc nie wierze Tobie ONA33 tym co wypisałaś ponieważ stosuje go i choćby efekt silnego naciągnięcia twarzy czuć już po pierwszym razie użycia. Poza tym która by kupiła 3 odrazu kolageny jak i tak się używa tylko jednego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona33
Młodości, poczytaj sobie ulotki który kolagen jest do czego i wtedy podejmuj dyskusję. Platinium uzywałam do skóry twarzy. Silver do dekoltu, biustu i rozstepów na biodrach, a graphite do paznokci i na skórę głowy. Działanie tego specyfiku nie zostało klinicznie udowodnione, a to, że nie bolało Cię jak smarowałaś a bolało, jak odstawiałaś kolagen - to nic innego jak siła sugestii. Co do efektu naciągnięcia twarzy - jest to uczucie kilka chwil po nałożeniu, bo jak oczywiście wiesz - kolagen nakłada się na wilgotną skórę i kiedy zasycha na twarzy to daje efekt ściągnięcia. Tak jak pisałam - nikomu nie odradzam, ale mam prawo do wyrażenia własnej opinii i podzielenia sie własnymi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodości
Tak każde jest na coś innego ale każdy konsultant czy tam menadżer powiedziałby CI to samo: że one różnią się tylko sposobem oczyszczania i sposobu pozyskiwania jego. Ja używam do wszystkiego silver i to nie tylko ja i jestem zadowolona jak i moje koleżanki. Na Ciebie mówisz że nie działa?... tego nie skomentuje ale szczerze mówiąc nie chce mi się w to wierzyć. Ten jak TY to nazywasz krótki efekt... ja mam już parę miesięcy, no ale jak to jest krótko to okey. Wiesz Ty możesz mi tłumaczyć że to siła sugestii albo moja psychika itp. ale ból jak miałam i cały czas na ketonalu byłam teraz nawet apapu nie łykam. Pozdrawiam Ciebie ONA33 i mam nadzieje że znajdziesz wreszcie dla siebie specyfik dzięki któremu będziesz zadowolona i który zmieni Twoją siłę sugestii:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek z Koszalina
Po pierwsze bardzo się ciesze MŁODOŚCI że jesteś bardzo zadowolona i że osiągnęłaś zamierzony efekt. Nie będę komentował doniesień Pani Ona33 bo szczerze powiem pierwszy raz spotkałem się z taką opinią i ciężko mi ją strawić. Kolagen zaczął stosować mój tata jakiś czas temu i zaczął polecać go znajomym. Ja sam doszedłem zainteresowany tematem doszedłem do jednego z menadżerów firmy. Skoro tyle osób dzięki mojemu tacie zaczeło to przyjmować w wieku od 35 do 83 lat i nie było ani jednej osoby "niezadowolonej, zdegustowanej,.. itp" pomyślałem że mogę się tym zająć i sobie dorobić do kieszonkowych. Nie zgadzam się z Ona33 że kolagen nie ma badań klinicznych bo takie owakie posiada tym bardziej że zaopatruje już jedną z hurtowni farmaceutycznych, która kota w worku by nie wzięła. Poza tym sądze że tyle już opini słyszałem pozytywnych od moich klijentek jak i klijentów że to oni przeprowadzili najlepsze badania jakie tylko mogą być. Dusti333 Kolagen to białko wytwarzane przez ludzki organizm (a nie produkowany w żadnym laboratorium Kolagen odpowiada za wygląd i zdrowie : skóry, kości i stawów. Wraz z wiekiem organizm produkuje coraz mniej kolagenu i to jest powodem pogarszającego się wyglądu i zdrowia. Preparat o którym mówię - polski kolagen pozyskany ze skóry ryby Tołpyga jest identycznego z ludzkim !!! Oznacza to że można poważnie opóźnić procesy starzenia się skóry, kości, stawów !!! Okazało się na dodatek, że preparat ten skutecznie wspomaga wiele procesów leczenia O preparacie mógłbym mówić dużo jak i przytaczać opinie użytkowników. ale tego już na tym forum nie będę robił ponieważ bylby to offtopic a poza tym nie zamierzam nikomu na siłę tak jak Ona33 udowadniać w rewelacyjny i to naprawdę sposób działania tego. Jeszcze raz przepraszam za zmianę tematu tutaj a Ciebie dusti333 jak i innych proszę o kontakt mailowy to prześle wam informacje w skrócie na ten temat majopl@koszalin.gawex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościxxx
tak czytam i nadziwić sie nie moge naiwności niektórych osób! maciek - skoro to taki cudowny środek to może oświeć nas wszystkich i powiedz nam na co on nie działa - tak chyba będzie szybciej. no i znalazłeś sobie kolejne zrodelko do dystrybucji swojego cudownego srodka - forum dla zdesperowanych pojawiajacymi sie zmarszczakami kobitek. na blizny dziala, uśmierza ból, ujedrnia, wygladza, haha! to po co np. chemioterapia przy raku skóry? - kolagen załatwi sprawe, prawda? posmarujcie sobie głowe - moze troche zmądrzejecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek z Koszalina
Na Twoim miejscu poczytałbym fora typowo o kolagenie. Wiedziałem że będę ataki na tym forum na moją osobę ale szczerze mówiąc się tym nie przejmuje. Twój szacunek dla osób będących na tym forum mówi wszystko o Tobie "forum dla zdesperowanych pojawiającymi sie zmarszczkami kobitek" Sadze ze Ty tez jesteś grubo zdesperowany skoro postanowiłeś tutaj napisać. A właśnie litościwy człowieku jeśli znajdziesz lekarstwo na raka to daj znać miliony osób na całym świecie się tym zainteresują ja zapewne też bo w mojej rodzinie są osoby które te schorzenie posiadają. Widzę że pewnie mimo mojego najmłodszego wieku na tym forum, znajdują się osoby bez poszanowania innych i o mniejszym ilorazie ode mnie. Nic tylko ubolewać. Nie zamierzam więcej już odpisywać na tego typu głupie odzywki które upokarzają wszystkich na tym forum włącznie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
Dajcie spokój, po co te wzajemne przepychanki? To forum ma służyć wymianie doświadczeń, a nie skakaniu sobie do oczu... Ona, skoro Tobie kolagen nie służy - nie używaj, ale oczywiście dziękujemy Ci za wyrażenie własnej opinii Młodości - skoro Tobie służy i widzisz efekty, to super, pogratulowac, że nie musisz jak my "podpierać się" botoxem Maćku, może to faktycznie mało trafione forum na reklamę kolagenu (naraziłeś się komuś?), ale nie neguję, że jest to temat wart zgłębienia Pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
a Pana Litościwego nawet nie skomentuję, bo po prostu szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sk2019 i RESZTY
osób poszukujących na tym forum SENSACJI informuję, że robiłam serię mezoterapii bezigłowej na twarz i ciało, w klinice doktora Sankowskiego w Warszawie gdzie maja KILKA TAKICH URZĄDZEŃ, których niekupowałby gdyby nie działały. Na stałe mieszkam Gnewie i tam takie zabiegi sa kilkakrotnie droższe, więc nie ukrywam, że koszty są tu wazne ale liczy się przedewszystkim efekt, który jest REWELACYJNY.Efekt utrzymuje się juz 9 miesięcy, pozbyłam sie cellulitu i fantastycznie odżywiłam i nawilżyłam skóre. Tak więc myśle , że tylko DOBRZY lekarze w Polsce maja ten sprzęt i wiedzą że daje te same efekty co igłowa tylko jest bardziej komfortowy dla pacjenta. Zabiegu nie wykonywał oczywiście prof Sankowski tylko jego pracownik NIE LEKARZ. Fakt kto obsługuje maszyne nie ma znaczenia jezeli jest wyszkolony i wie co robi, więc nie przesadzajcie. Znaczenie ma kto obsługuje igłe, ale nie aparat, a poza tym w czym jest gorszy kosmetolog czy kosmetyczka od konowała? Wciąż widać, żę lekarze w Polsce nie maja żadnego podejścia do klienta. Pan Panie SK2019 nie kupi sobie takiego urzadzenia , bo jest pewnie drogie a po co ma pan inwestować w sprzęt skoro morze pan tu na forum reklamować swoje usługi IGŁĄ. Jakoś prof Sankowski nie musi siedzieć na forum i napędzać sobie klienteli na botoks? Dla waszej informacji sprawdziłam, że mezoterapia bezigłowa kosztuje tyle samo co igłowa. A ja np cenie sobie komfort skoro płace to tego wymagam.I nie widze nic złego w polecaniu porządnych zabiegów. P.S> Poza tym prowadzi pan propagande dezorientacji forumowiczek poniewaz to nie prawda, że na zachodzie nie ma fobii botoksu.Otórz informuję Pana , że właśnie tam mieszkam więc moja wypowiedz jest bardziej wiarygodna, botoks na zachodzie jest szeroko krytykowanym i juz dawno odrzuconym zabiegiem, tanim jak barszcz ( na pewno nikt nie jeżdzi do Polski na Botoks!) i wykonuje go tylko przepraszam za wyrażenie, ale plebs.Najlepsze zabiegi są bardzo drogie i nie każdy moze sobie pozwolić, ale są uznawane za bezpieczne i efektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowana
Może to ,że po 4 tygodniach od wstrzyknięcia,moje oczy nie funkcjonują jeszcze dobrze,powstrzyma kogoś przed zabiegiem lub zmusi do zastanowienia nad tym czy warto ryzykować. Przypomnę ,że po zabiegu miałam opadniętą powiekę i zeza pionowego oka lewego,oraz dla kontrastu,niewielki wytrzeszcz prawego.Jestem po badaniach tarczycy na którą miała spaść wina za przemieszczenie preparatu i wytrzeszcz.Wszystkie wyniki są idealne. Cły czas jestem pod kontrolą okulisty,leczę i ćwiczę oczy. To był trzeci i ostatni zabieg.Wolę mieć zmarszczki niż zeza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
Do poszkodowanej......-Gratuluję wyboru lekarza! Natomiast jeśli chodzi o wypowiedź tej osoby z Ganewy . No cóż sprowadziła dyskusję do "poziomu sedesu" jest agresywna i chamska. Nie podejmujeę z nią dyskusji ..bo o czym? Wszystkie moje wypowiadzi mają na celu informację a nie dezinformację i nie pozwolę aby na tym forum idiotyzm wygrywał ze zdrowym rozsądkiem i wiedzą. P.s:nie jest to forma mojej reklamy.Raklamuję się w prasie in na mojej stronie www. Co do ceny mezoterapii i jej zastosowania. Jest to nadal niszowy w Polsce zabieg i stać mnie na jego zakup ale nie zrobię tego tylko dla tego że posiada go inny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29loj
Polecam wszystkim dr Piotra Zawodnego ze Szczecina!!!! Byłam wczoraj na botoxie-rewelacyjne ostrzykiwanie,cena też bardzo przyjazna.To mój drugi botox,wiec mam porównanie i z czystym sercem polecam!!!!Robi też mezoterapię bezigłową i wiele innych zabiegów potrzebnych nam kobietom dla lepszego samopoczucia;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobilam sobie wreszcie
Dokladnie 9 dni temu zrobilam sobie botox na czolo,pionowe,poziome i lwia.Fakt,ze zmarszczki splycily sie wiele,lecz nie zniknely czego oczekiwalam.Czy jest szansa ze jeszcze znikna calkowicie?Po kim czasie Wam znikaly?Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
"No cóż sprowadziła dyskusję do "poziomu sedesu" jest agresywna i chamska. " A któż mógłby być większym znawcą tego poziomu, niż Pan? :D Każdy rozsądny człowiek widzi i potrafi ocenić deprecjonowanie wszelkich krytycznych wypowiedzi i wciskanie własnych usług, krzycząc przy tym "to wcale nie reklama!". A właściwie, to co jest bardziej "chamskiego" (?) w użyciu tu słowa konował niż wyrazów sedes czy idiotyzm w odniesieniu do użytkowników forum? Widzę też, że nieźle wczuł się Pan w sytuację poszkodowanej - drwienie z niej w takiej sytuacji jest wyjątkowo wredne. Gratuluję rozwiniętej, jak na lekarza, empatii i podejścia do pacjenta. Tak, wiem, przecież to chamskie z jej strony, że śmie mieć skutki uboczne po botoxie! Moja misja na tym forum dziwnie pokrywa się z Pańską - idiotyzm i dezinformacja nie mogą zatriumfować. Polemikę z moim postem proszę sobie z góry darować - moja wypowiedź też jest pewnie na poziomie sedesu i nie licuje to z Pańską godnością, haha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ostrokrzew
Moglabys juz sobie darowac ten topik,nie mozna juz czytac tych wywodow,chyba masz niewiele w zyciu do roboty.Ten topik jest o wymianie doswiadczen o botoxie,a ty pieprzysz i piepszysz te swoje wypocone madrosci.,odczep sie od doktora i zczij sie udzielac na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×