Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość do oczywiście że nie widza
i po co ta krytyka? napisalam zeby o to zapytac lekarza.Ko pyta nie bladzi i wie. Co w tym zlego?Przeszkadza ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
no i przyznałam sie Mężowi... Nawrzeszczał na mnie, stwierdził, że Mu sie nie podoba i że psychiatry potrzebuje a nie dermatologa :-( A tak chciałam, żeby Mu sie usta podobały. I najsmieszniejsze jest to, że każe mi to "zdjąć" z ust... super, po prosru super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
Boże, co ja mam teraz zrobić...? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmlekiem
do Kami 32 to dla męża robiłaś usta czy dla siebie ? Poza tym wie ,że zapłaciłaś za to pare zł i z tym ma najprawdopodobniej problem :p Pieprzyć opinię męzów , najważniejsze aby kobieta była zadowolona ! Mnie tez mąż przy kazdej kłotni wypomina ''wstrzyk '' i mówi na mnie Robocop hahahaha pomimo ,że mam tylko 1 ml i do tego niezauważalne dla niego . Podłość mężów , nie ma granic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Co to znaczy, że mąż coś "każe"? Kazać to może podwładnemu. Mnie w ogóle dziwi i mierzi, jak jeden dorosły drugiemu każe albo zakazuje... Nic nie rób, powrzeszczy i przestanie. A poza tym gdyby mój facet na mnie podniósł głos, to nie wiem, czy nie stał by się byłym. Gdzie kultura i normalność? Usta mają się podobać Tobie. Co reszta myśli, nie jest istotne. Jakbyśmy robiły wszystko, bo tak nam każą albo bo się komuś tak podoba - to równie dobrze można sobie palnąć w łeb. W ogóle większość tych zabiegów nie jest po to, żeby się komukolwiek poza samą zainteresowaną podobało. To nam ma być miło spojrzeć w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami 32 Nie martw się- jesteś przecież niedawno po zabiegu- jeszcze się wszystko unormuje. A zmężami to tak jest. Sama mu powiedziałaś czy sam zauważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
do Kami32 wiesz co..nie mam słów..po prostu!!!!ale nie wytrzymam i powiem dosadnie:PROSTAK!!! zapytaj czy mu sie w delegacji nie powiodło i czy czasem ta "delegacja" to tylko delagacja nie przejmuj sie dziewczyno!!przykre to,ale nie warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
dzięki dziewczyny :-) dzisiaj już to wygląda ciutke lepiej, choć usta mam cały czas obolałe, ale przynajmniej kaczy dziubek się odrobinkę zmniejszył... ważka, sam zauważył. W sobote wcisnęłam Mu kit (zabieg miałam w piatek), że opuchlizna jest po tym, jak peeling enzymatyczny u kosmetyczki mi sie obsunął i na chwilke to kupił ;-) Niestety wczoraj już nie było tak miło... Wrzaski, krzyki i oczywiście pytanie o kasę... Nakłamczuszkowałąm Mu, że to były tylko 2 maleńkie delikatne strzyki w górną wargę i że każdy strzyk kosztował 100 zł... A swoją droga ja nie wiem jak to jest... Większość facetów ślini sie na te wszystkie aktorki, modelki, które według Ich mniemania jak się budzą to sa takie piekne, wyczesane i pachnące i do głory Im nie przyjdzie, że one też puszczają bączki i capi im z paszczy po przebudzeniu ;-) A już w ogóle nie przyjmują do wiadomości, że mają odsysany tłuszczyk, dmuchane usta, powiększane piersi, przedłużane włosy, itp. A jak Ty chcesz Mu sprawić przyjemność i ociupinkę skorygować urodę - to od razu afera... Eh, ciężkie jest zycie kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Dlatego własne konto bankowe i własne na nim oszczędności to podstawa. Nie wyobrażam sobie informować/prosić (!) faceta, żeby móc sobie coś kupić czy zapłacić za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
ostrokrzew, a Ty myslisz, że ja prosiłam Męża o kaskę? Mam jakieś takie swoje małe zaskórniaczki i za takie rzeczy płacę tymi pieniążkami. W moim przypadku to nie kasa stanowiła przedmiot kłótni, tylko to, że zrobiłam na własne życzenie kaczora :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
ostrokrzew wiesz co Ci powiem to nie o kwestię tego czy jest wspólne konto chodzi i za czyje pieniądze jest robione tylko o szacunek dla partnera!!!! ja nie pracuję zawodowo,ale nie wyobrażam sobie,żeby mi maz powiedział ,że za jego kasę itp.,bo tak samo to jego kasa jak i moja!!!a faceci generalnie nie lubia czegoś"obcego" w ciele swojej kobiety i tak traktują własnie te wszystkie nasze zabiegi..ale my i tak robimy swoje..bo robimy to dla własnego ,lepszego samopoczucia!!!!i to w tym wszystkim jest najważniejsze,przynajmniej moim zdaniem;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
Kami 32 moje usta były spuchniete trzy dni i wyglądały nieciekawie.Dopiero po tygodniu wyglądałam "normalnie" i widziałam pełen efekt zabiegu;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Nie wiem, czy prosiłaś, z całej historii wynika, że nie - napisałaś tylko, że pytał o kasę. Tak uprzejmie i z dystansem pytał, że aż musiałaś na ten temat skłamać? Skoro kasa to nie problem - CZEMU SKŁAMAŁAŚ? Ja wolę być pod tym względem niezależna - to od razu eliminuje w ogóle jakąkolwiek możliwość powstania tego rodzaju problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję zawodowo, sama na siebie zarabiam, ale jak mój facet pyta mnie ile kasy wydałam na nową torebkę, to jakoś tak z przyzwyczjenia mówię, że zamiast 600 to 60. On i tak się na tym nie zna, a przynajmniej nie widzę jak się puka w czoło i jeszcze chwali jaka ta torebka, czy coś tam innego ładne. A co do poprawiania urody to też staram się za dużo nie przyznawać. Im mniej wie tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslałyscie o wstrzyknieciu sobie troche szrych komórek?? co niektórym by sie przydało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Nie mam tego problemu, bo mój się w czoło nie puka (takiego bym nie chciała zresztą). I ja też się nie krzywię, jak wywala kasę na gry. Zarobił, może wydawać na co chce - poza płatnym seksem. :P Nie wiem, po co kłamać, co to za bliskość, gdzie trzeba się kryć - nic dobrego z tego nie wynika. Bo gdzie jest granica między "jeszcze można skłamać" a "już nie"? Sorry za OT. To przykre, gdy trzeba udawać przed najbliższą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
o kurczę, widzę, że zupełnie nieświadomie podrzuciłam temat na burzliwą dyskusję ;-) dkny, moje usta są już spuchnięte od 6 dni i zaczynam sie bać, że taki pozostanie efekt końcowy :-( ostrokrzew, naprawdę nie musisz docinać mi z taką ironią w "głosie". Jeśli Twój Mąż wspiera Cię w tych sprawach - to tylko pogratulować. Co prawda pewne złośliwości cisną mi sie tu na usta, ale to forum nie jest po to, żeby sobie dogryzać i odbijać piłeczkę... ważka, ja też pracuję zawodowo, po kilkanaście godzin dziennie, też zarabiam i wszystko, no - większość idzie na wspólne konto ;-) Co prawda to ja trzymam w domu kasę, pilnuje przelewów, robię zakupy itp., ale gdy mamy jeszcze nie do końca wyposażone mieszkanie i masę innych wydatków związanych ze zdrowiem, wakacjami, itp. - to tak głupio wydawać na swoje fanaberie ze wspólnej kasy, więc wydaję zaskórniaki :-) Tym samym jest wilk syty i owca cała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
ostrokrzew sorry,ale chyba się nie czytasz,hehhhhh a jeżeli z kims faktycznie jesteś to idę o zajkład ,ze to luzny zwiazek albo krótkotrwały;-)) ten Twój pouczający,moralizatorski ton jest nie do zniesienia!! moze pomysl,zanim bedziesz chciała kogoś "douczać" wielkie pozdro;-));-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj nieładnie
panie ostrokrzew i dkny zachowujecie się jak przekupki z targowiska.Zamiast dyskusji o botoksie rozpoczełyście paplaninę na temat sytuacji materialnej i relacji małżeńskich Kami32 w stylu co powinien on a co powinna ona.To nie ten temat drogie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
Kami 32 jeżeli mogę Ci cos poradzić to ja skonsultowałabym to z lekarzem,który powiększał Ci usta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
do Fuj oczywiście ..ma Pan rację Panie Doktorze;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Mój związek jest ciasny i długotrwały :P Przepraszam, jeśli kogokolwiek uraziłam. Odczytujecie jednak pomiędzy wierszami coś, czego tam nie ma. Większość moich opinii ma podmiot (czasem niejawny) "ja". A nie "Kami powinna to i tamto". Dla mnie wrzeszczenie jednej dorosłej osoby w związku na drugą, traktowanie jak małego dziecka, które nie umie i niepowinno podejmować decyzji i odsyłanie do psychiatry nie jest fajne i zdrowe i nigdy nie będzie. Tak samo, jak cała przemoc, którą pokazują w telewizji, łapówkarstwo itd. - rzeczy powszechne, ale przecież nie normalne. Tak samo jak małe kłamstwa, bo jakby druga strona wiedziała, bolałyby pewnie tak samo jak duże, o zrujnowanym zaufaniu nie wspominając. Byłam już w jednym związku, gdzie non-stop wpędzano mnie w poczucie winy i - nigdy więcej. Albo mogę być sobą i o sobie decydować, albo lepiej być samą. (do malkontentów -powyższe odnosi się do mnie, a nie Wy powinniście). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małeusta10
Mam całuśne usteczka, wielkość taka jak bezpośrednio po podaniu preparatu przed spuchnięciem. Nie widać żadnej sztuczności w ustach. Nie ma dzioba. SĄ równe, NORMALNE DUŻE USTA. Jestem zadowolona, dobrze sie czuję. Mam narazie kwas hialuronowy, ale zastanawiam się nad czymś na dłużej. Podobno można zrobić akwamid, który utrzymuje sie 2-3 lata. Pani Kasia mówiła, że za pierwszym lepiej zrobić kwas, zobaczyć czy się podoba a pózniej można akwamid. Teraz chętnie juz bym wymieniła na akwamid na 2-3 lata. Kwas zostaje na około 6 miesięcy.Jak sie zrobi akwamid to nie można w tym miejscu innego preparatu, ale po co mi inny? Tak jest OK. Dzwieczyny, ja tez nie powiedziałabym meżowi co zrobiłam, bo nie zaakceptowałby tego, chociaż podobają mu sie "sztuczne" laski. Tak już jest. Ale trzeba być niezależną finansowo, pracować, nie siedzieć w domu , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
ostrokrzew supeeeerrr!!!już Cie spowrotem lubię;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
Maleusta Ja np.słyszałam opinie od swojej Pani Doktor u której powiększałam usta,że aquamid daje efekt co prawda na dłużej ,ale usta wyglądają mało naturalnie (przypominaja wywinięte wary),ktoś jeszcze o tym słyszał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmlekiem
aquamid może '' wędrować '' po twarzy , o tym nikt nie słyszał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do do 46-óstka
Nie próbuje nikogo wprowadzić w błąd ani napędzać nikomu klientów! Polecam to miejsce, bo zostałam profesjonalnie obsłużona i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie polecam natomiast kierowania się wypowiedziami osób, które zapewniają że coś jest lepsze od czegoś jeśli same tego nie spróbowały. Poza tym mezoterapia igłowa to już wszędzie na świecie przeżytek tylko wy tu w Polsce jesteście na etapie przeżywania fascynacji zabiegiem, który już dawno wyparła nowoczesna bardziej skuteczna technologia. Teraz dla pacjentów ważny oprócz efektu jest też komfort zabiegu. Ja powiększałam sobie niedawno piersi w Chicago i przez pępek wsadzono mi pod mięsień implanty, a potem wypełniono silikonem. Operacja trwała 45 min w znieczuleniu miejscowym i po 2 godz od zabiegu mogłam iść do domu i nie mam żadnych blizn. A u was po operacji trzeba spędzić 3 doby w szpitalu i zostaja szpetne blizny, że nie wspomne o bólu! Tak więc wszystko brnie do przodu, nawet mezoterapia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam
A czy ktoś zna w Polsce miejsce,gdzie w taki sposób mozna powiększyć piersi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łonaaaaa
piersi powiększyć botoxem , nie słyszałam o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×