Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość sk2019
Wiem o tym . Na prowincji zawsze taniej :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46-óstka
Witam dziewczyny!Czy któraś może mi doradzić,czy botox pomaga wygładzić pomarszczoną szyję,jeżeli nie to co ewentualnie i za ile????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 46-óstka
Robilam raz botox na szyje. ale nie powtorze bo nie bylo zadnej roznicy chociaz mam linie bardzo malo widoczne.Lepiej zrobic ostrzykiwanie takim preparatem jak sie stosuje do mezoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Pani botoks od 9 lat
Nie napisałam że botoks podaje się bezigłowo, bo się nie podaje. Mezoterapia bezigłowa to bezpieczna metoda redukcji zmarszczek w której podaje sie bezpieczne koktajle odżywcze. A efekt pergaminowej skóry nie zalezy od ostrzykiwania lub nie tylko od właściwości toksyny botulinowej czyli jadu kiełbasianego, którego podanie powoduje paraliz mięśnia tzn. mięsień niepracuje co uogólniajac ogranicza mikrocyrkulację w skórze i sprawia że jest gorzej ukrwiona przez co traci koloryt a w konsekwencji staje sie coraz cieńsza. Z całym szacunkiem może pani nie chce widzieć tego efektu skoro tak długo stosuje pani botoks? To ma swoje wytłumaczenie..........................................w psychologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sk2019
Szanowny Panie Doktorze, skoro z taką determinacją broni pan swoich przekonań na temat "leczenia" botoksem to musi pan mocno wierzyć w jego moc uzdrawiajacą.Skoro tak to pewnie gwarantuje pan sukces w leczeniu, a ja jako klient chciałabym dostac paragon za pana usługi by móc ewentualnie reklamować brak uzdrowienia moich zmarszczek. Otrzymam takowy od pana czy może nie zdazył pan jeszcze w tym roku zapłacić podatku? I wypisuje pan jakieś idiotyzmy o statusie lekarza w polskim społeczeństwie, które pan poprostu okrada reklamując sie tutaj na tym forum próbując sobie naraić klienteli w celu zwiekszenia swoich nieopodatkowanych zysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
Proszę o to samo poprosić innych lekarzy? Wystawiam rachunki za moje usługi. Płacę podatki.W czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze pan doktor sk2019
ustosunkuje sie do wypowiedzi na temat wplywu jadu kielbasianego na mikrocyrkulacje w skorze i jej gorszego dokrwienia ,a co za tym idzie odzywienia komorek? Czy prawda jest ,ze wowczas skora staje sie ciensza i traci koloryt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małeusta10
Zadzwoniłam, umówiłam się i mam zrobione usta. W Sulęcinie. Cenowo niesamowicie przystępnie. Lekarka miła, nie przeszkadzało jej, że przyjadę wcześnie rano. Dała po 1 ampułce w wargę. Najpierw zastrzyki znieczulające, a potem robiła. Jak robiła nic nie czułam. Znieczulenie takie silne, że do teraz czuję. Jeszcze mi dała tabletkę pyralginy do samochodu. Jechałam spod Łodzi. Kawałek. Usta są czerwone i lekko obrzękniete, ale cudowne. Jak takie bedą, nie zmniejszą się to bedzie swietnie. Odezwe się i napisze czy jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka111
a za usta ile zapłacilas?wygladaja naturalnie? chcialabym uniknac efektu napompowanych ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maleusta10
Czekam rowniez na dalsze relacje .Po ostrzyknieciu usta zawsze sa opuchniete wiec troche ( nie wiem jak mocno ci spuchly) zejdzie napewno.Z chwila gdy zejda obrzeki bedzie widac dokladnie efekt powiekszania ust.Przy waskich ustach po 1 ampulce w warge to koniecznosc bo gdybys dala mniej nie byloby widac.Napisz czy sa rowne,symetryczne i czy nie ma gorek,nierownosci .Ile zaplacilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
Małeusta, i jak opuchlizna, schodzi? U mnie juz troszke zeszła, ale cały czas mam jeszcze taki mały kaczy dziubek ;-) Codziennie po kilka razy rozmasowuje usta, żeby pozbyć sie nierówności i rozmasować dziubek ;-) Nie moge sie doczekać efektu końcowego. Za to juz widze efekty botoxu na czole - zaczyna sie robić gładziutkie :-) ale smieszne uczucie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
do SK2019 A gdzie ta tania prowincja Panie Doktorze;-) bo jakoś nie mam szczęscia trafić.... ile u Pana zapłaciłabym za trzy obszary???? ....................ale te baby sie na Pana uwzięły,hehh,pozdrawiam;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
do Kami 32 w sprawie męza;-)))ja swojemu powiedziałam,ze byłam u dentysty i ta opuchlizna to wynik znieczulenia;-)))a opuchlizna utrzymywała sie trzy dni,,,ale wydało się jak sprawdził konto,hehh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
I ja juz jestem po botoxie w kurze łapki i wypełnianiu zmarszczek smiechu.Po wypełnianiu mały siniaczek.Czekam na efekt botoxu:) Ale i tak juz wyglądam lepiej.Byłam wczoraj w Sulęcinie .Pani doktor to bardzo miła kobieta i ceny naprawdę dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
do Melbi o,to superrr a ile zapłaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
do dkny zapłaciłam 1000 zł za kurze łapki 400zł i bruzdy 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
Melbi mogłybysmy porozmawiać na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46-óstka
Witam wszystkich zmarszczkowiczów! Jak już pisalam wcześniej bardzo chcialabym wygładzić pomarszczoną szyję,czy ktoś mi poradzi jaki zabieg by mi pomógł,jestem z katowic więc prosiłabym o ewentualne namiary. Oprócz szyji mam do podniesienia kąciki ust i ocywiście "kurze łapki". Do tej pory miałam ładną twarz,aha,czy ktoś wie czy jest możliwe poprawienie dekoldu,tzn.wygładzić na nim pionowe bruzdy,dość głębokie. Pozdrawiam serdrcznie,mam tyle lat jak w nicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
dkny, ja mojemu Mężowi sprzedałam inną historyjkę, ale chyba nie uwierzył... Poza tym zobaczy, że jak opuchlizna zejdzie - to usta będą pełniejsze i co wtedy...? ;-) ja tak patrze na usta i zastanawiam sie, kiedy mi zniknie kaczy dziubek :-( Tez tak miałas na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
Kami 32 nie martw się ,wszystko będzie pieknie tylko potrzeba czasu!!! ja wyglądałam okropnie-jak po silnym pobiciu... ale jak opuchlizna zeszła to usta były berdzo natualne,takie jak chciałam;-))i przezył "ubytek" z konta ,hehh a i całował namietniej;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny
do 46-óstka;-)) napisz do naszego Pana Doktora(niezłe ciacho z Niego...;-)) )ma nick sk2019,podaje swój email i zapytaj fachowca;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małeusta10
Wiec tak. Dzisiaj obrzęk dużo mniejszy, ale czuje, że coś, a raczej COŚ jest w moich ustach. Są równe, duże, nie ma ziarenek - grudek ( lekarka kazał rozmasować gdyby jakaś sie pojawiła), zaczynam wracać do normalnego życia. Jutro idę do pracy. Któras pytała o koszty - 2 razy po 1 ampułce za 600zł czyli 1200zł. W moich stronach za jedna ampułke musiałabym zapłacić tyle co w Sulęcinie za 2. Podobało mi się to, że nic nie bolało oraz to, że dowiedziałam wszystkiego czego chciałam sie dowiedzieć. Wiem dużo na temat lipolizy na cellulit, o złotych niciach na biust. Teraz wiem też dlaczego odradzała mi akwqmid na usta. Jestem douczona. Dzisiaj jest trzeci dzień po, nie mam żadnych siniaków, obrzęk schodzi. Napisze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 46-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 46-óstka
Zrób sobie mezoterapie bezigłową na szyjęi kurze łapki, daje super efekty, jest bezbolesna i nieinwazyjna, nie uzaleznia skóry tak jak inne zabiegi, a efekt utrzymuje sie tak samo jak np botoks no i jest tańsza. polecam ci Studio Urody Q10 w Piekarach Śląskich, maja najniższe ceny np. w porównaniu z Krakowem.Będziesz zadowolona to jest rewelacja! Ja tez sie długo zastanawiałam ale poszłam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do 46-óstka
ktos ciebie wprowadza w blad ,moim zdaniem ktos komu bardzo zalezy na napedzeniu klientow do gabinetu w Piekarach Slaskich.Jesli mezoterapia ujedrniajaca skore twarzy to dobre efekty uzyskasz tylko metoda iglowa.Mniej komfortowa napewno ,ale skutek bez porownania lepszy.Zajrzyj sobie na temat o mezoterapii na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46-óstka
Dzięki za odpowiedż,ale trochę się pogubiłam,bo podajecie dwie metidy mezoterapii,dobrze,że chociaż się dowiedziałam,że w moim przypadku taki zabieg będzie skuteczny. Będę musiała się tylko podowiadywać,czy igłowa lub bezigłowa. Słyszałam,że mezoterapia może też pomóc na ujędrnienie dekoldu,czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam wczorja na igłowej
mezoterapii i juz jestem zadowolona:) owszem nie jest to zabieg zupełnie bezbolesny, ale widze efekt po pierwszym ostrzyknieciu. bezigłowa metode wymyslili dla kobiet które panicznie boja sie ukłucia. A laser jest przereklamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 46-óstka
Oczywiscie ,ze mozesz ta metoda ujedrnic takze dekold.Tak samo jak dziala na ujedrnienie skory twarzy ,szyi tak i na inne obszary mozna ja stosowac.To,ze dziala efektywniej niz beziglowa to wiadomo,ale nie wiem jakie skutki powoduje w strukturze skory samo nakluwanie wiec jesli bedziesz rozmawiala z lekarzem zapytaj o ewentualne tworzenie sie mikrozrostow po nakluwaniach.Mezoterapia daje efekty ale najpierw trzeba wziasc serie zabiegow w krotszych odstepach czasu, a pozniej dopiero powtarzac jeden zabieg co pol roku tak wiec nakluc bedzie troche i warto zapytac lekarza o te mikrozrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że nie widza
ludzie jakie zrosty????? nie przesadzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie zlote nici
widzialam cos a propos zlotych nici...nie idzcie na ten zabieg...ogladalam w tv na ten temat program...to ze skora wydaje sie nie starzec przez jakis czas to jest tylko efekt tego ze skora caly czas reaguje na to zloto ktore jest wsadzone w skore. no i o ile botoks sie wchlania...to zlotych nici sie nie da wyciagnac...wiec mysle ze to nie jest zdrowe gdy skora jest spuchnieta w zwiazku z reakcja na obce cialo...zloto. sama chcialam to sobie zrobic ale po tym programie to juz nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×