Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Botoksiara
Wytrzymaj please te 2 tygodnie. Wtedy będzie pełny efekt. NAPRAWDĘ wszystko możne się jeszcze zmienić. UWIERZ!!! I na 99% NIKT nie zauważy tych opadniętych brwi. Taka jest prawda - widzimy to TYLKO my - znające każdy milimetr kwadratowy naszej twarzy. Otoczenie - nie. Uwierz :) Proszę - wyluzuj, naprawdę to co masz to jeszcze na pewno nie końcowy efekt!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunku please
Botoksiaro, Dziękuję, że coś mi napisałaś, bo ja tylko czyham na jakąś odpowiedź. Co to znaczy pełny efekt? Bo aż mnie w żyłach mrozi, że jeśli czuję w czole, że mam paraliż, to znaczy, że te brwi się o minimetr codziennie obniżą:( Czy pełny efekt może oznaczać, że się podwyższą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga33
witam, czy ktoś może mi doradzić ,co najlepiej zastosowac pod oczy,zmarszczki pod oczami? mam 33 lata i zmarszczki są bardzo widoczne. pochodze z gdańska i nie mam pojęcia,który gabinet wybrać. czy ktos może mi coś poradzić? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botoksiara
Do Ratunku please: Końcowy efekt zwykle oznacza O WIELE LEPSZY WYGLĄD niż w początkowych dniach. Koleżance najpierw brwi i powieki opadły, po ok. 10 dniach się podniosły i była zadowolona. Ale juz nie robi ponownie botoxu, bo uczucie paraliżu przez cały czas jej nie przeszło :( Wiesz, wydaje mi się, że to jest z reguły tak, że jak opada to na początku a potem już albo tak zostaje albo się podnosi, wyrównuje. Nigdy nie słyszałam, że opadło pod koniec. Pisz jak się zmieniasz i proszę, nie zamartwiaj się :) POZDROWIENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunku please
Botoksiaro, Dziękuję bardzo za słowa otuchy. Jutro jadę na urlop, a tu taka kiszka. Mąż na razie niczego nie zauważył, bo jak wspominałam mam długą grzywkę. A tą lekarkę zamorduję za oszpecenie mnie. Fajnie by było, gdyby mi się polepszyło. Dam znać jak to się skończyło. Teraz w aucie jak jadę sama i mam okulary przeciwsłoneczne jadę i płaczę. Wczoraj przed mężem wpadłam w płacz, a on mi się spytał co się stało. Powiedziałam mu, że jestem brzydka i nikomu się nie podobam. Nie mogę mu powiedzieć o b.,bo zawsze mówił, żeby się nie kłuć. Moje poczycie wartości legło totalnie w gruzach. Na razie tak mnie męczy ten paraliż, że coś strasznego. Obudziłam się w nocy i tak mi się wydawało, że coś puściło (tzn. paraliż) nad lewym okiem. Ale rano, gdzie tam, nadal ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mysle o wstrzyknieciu botoxu w usta,choc nie mam ich moze malych to chcialabym troszke wieksze :P moje pytanie jest takie co jaki czas trzeba to powtarzac? i czy jak przestalabym to robic czy cos mi sie stanie? Bede wdzieczna za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botoksiara
W usta wstrzykuje się WYPEŁNIACZE np. kwas hialuronowy a nie botoks. Botox tylko od oczu w górę. Botoks paraliżuje mięśnie a jak go wstrzykniesz w usta to nie będziesz umiała nimi poruszać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do Botoksiara aż Cię podziwiam,że masz cierpliwość do takich postów jak ten od Xentia :) No skąd się takie kobiety biorą? Przecież byle gazete popularną otworzyć to można co nieco o medycynie estetycznej poczytać. Pisałam już kilka razy, że załamują mnie ofiary przekonania o młodym wyglądzie dojrzałych gwiazd,że zawdzięczają to jakoby zastrzykom z botoksu i rozlicznym operacjom plastycznym! Dziewczyny! Nie zrobisz z torby walizki, jak mawia moja przyjaciółka :) No można próbować ale można też skończyć jak Michael Jackson :/ Do Xentia nie chciałam Cię urazić ale mam wrażenie,że jesteś bardzo młoda i w ogóle nie powinno Cię tu być :) Pojawiały się tu delikwentki w wieku 17 czy 19 lat . Tylko pytam się po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia221
Witam! Parę dni temu wstzyknełam botox między brwiami i na czoło. Efekt pojawił się po 3 dniach.Pięknie te obszary wygładzone. Bardzo polecam dr Turczyńską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
www.feelbeauty.eu/forum Juz 500 tematow o operacjach plastycznych i medycynie estetycznej na naszym Forum. Znajdziesz tu odpowiedzi na wszystkie pytania. Kazdy zabieg opisany, fotorelacje...opisy pacjentow.Zapraszamy www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest z tym botoxem...
ja osobiscie dostalam po botoxie brzydsze zmarszczki , mialam lwią zmarszczke a teraz mam jakby nad brwiami drugie brwi... takie zmarszczki. Zastanawiam sie nad jaks alternatywa ktora to zmniejszy,botox odpada prawie zawsze sa po nim nowe zmarchy... Poza tym zaczely mi sie robic miedzy brwiami takie dwie poduszki grube jakby powiekszone miesnie ohydne to jest,moglby mi ktoś wytlumaczyc co to sa te zgrubienia , czym to podreperowac?... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regeneris jest OK
spróbuj inna metodą, ja byłam niezadowolona z Botoxu, zrobiłam zabieg regenerisem . Jest to metoda ostrzyknięcia twarzy preparatem z własnej krwi. Wygłądzają sie zmarszczki pięknie, na efekt trzeba zaczekać 5 tygodni, zabieg po 3 tugodniach trzeba powtórzyć, ale efekt oszałamiajacy. Wystarcza na dłużej niż Botox bo na 1,5 roku i z jednej ampułki możesz zrobić całą twarz. Ja zrobiłam wypełnienie wszystkich zmarszczek na twarzy, nawet wypełniłam poliki i opadajace kaciki, jedynie nie robi sie ust, tu pozostaje kwas hialuronowy. REWELACJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest z tym botoxem...
Dzieki,wlasnie oglądalam ulotke z tą krwia i bylam troche przerazona, robilam równiez Restylane Vital podzielony na 3 etapy , ale krwiaki straszne , pod oczami since opuchlizna ,worki, efekt znikomy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
do regeneris napisz gdzie robiłaś jaka cena i opiszz cały zabieg,czy boli jak długo czeka się na efekt itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regeneris jest OK
pobierają Ci pół litra krwi a potem po jej wypiciu rosną Ci kły i wtedy kłujesz się do woli...to tak w skrócie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reg.
www.regeneris.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianka40
Wczoraj skończyłam 40 lat. Myślałam o prezenciku dla siebie:-) Czy któraś poleciłaby mi gabinety w okolicach Olsztyna. Trochę oczywiście mam stracha, ale chęć jest silniejsza. Pozdrawiam wszystkie Panie- jestem na tym forum po raz pierwszy - jest super- jak u przyjaciółek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianka40
Oczywiście interesują mnie też ceny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczka wielka
ja chce sobie wstrzykac- mam 25 lat_ kurze lapki w waw 450zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga33
czy nikt nie potrafi polecić mi gabinetu w Gdańsku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
do REGENERIS JEST OK. napisz gdzie u kogo i za ile ? bo chcę powiększyć grono tych wampirów oraz zachować młodość.Pozdrawiam i czekam niecierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapelka
Szczerze polecam zabiegi przeprowadzane przez dr Kruka w ośrodku Solumed przy ul. św. Wawrzyńca w Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedze każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokladnie opracowany dzial badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematow,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodzac na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ratunku please
Jestem ciekawa jak u Ciebie. Poprawilo się coś? Ula 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
W ogóle jakoś tu cicho. Dziewczyny rabanu narobią a potem się nie podzielą doświadczeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
No to ja się podzielę :-) Muszę iśc znów na lwią zmarszczkę, puściła już prawie całkiem, po 3 miesiącach. Kurze łapki trzymają super, a lwia niestety. Mam nadzieję, że z czasem będę musiała coraz rzadziej robić. Korci mnie delikatne powiększenie ust. Natchnęła mnie niedawna opryszczka,m która spowodowała obrzęk ust hehe :-)) Były piekne mimo widocznej opryszczki. Mam nadzieję, że nie stanę się kolejną Edytą Górniak z pontonami zamiast warg. Co do ogólnych przemyślen na temat botoksu, to podtrzymuję wcześniejsza opinię. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
To ja też się podziele. U mnie niestety już kilka dni temu zaczęło puszczać, a minęlo dopiero trzy miesiące. Miałam robioną poprzeczną czoła i kurze łapki. Jeszcze nie splacilam jednego zabiegu a już korci mnie żeby poprawić.... a tak się cieszyłam, szczególnie z tych pięknych oczu :( Dziewczyny napiszcie czy to normalne? Czy któraś z Was też tak miała? Pocieszcie mnie że następnym razem będzie trzymało dłużej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkrkrrka
Mika a ile płaciłaś za te okolice za botox? Dziewczyny doradżcie gdzie robią porządnie botox w okolicy Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara0811
Witam serdecznie 28.08.09 w Ustce w Studio Loreal w gabinecie kosmetycznym odbedzie sie spotkanie dr.medycyny estetycznej Romualda Olszanskiego z Gdańska.Doktor w ten dzień będzie wykonywał zabiegi medycyny estetycznej dla pań,które wczesniej umówiły się na spotkanie.Doktor Olszański nalezy do Związku medycyny Estetycznej.Jest też wybitnym alergologiem.Chętne Panie zapraszamy .Informacja tel 0 888 715 946 Przykładowe ceny botox 1 okolica 400 zł 3 okolice 900 zł powiększanie ust od 650 zł(w zaleznosći od ilosci preparatu) lipoliza iniekcyjna podbródka 350 zł(spalanie tkanki tłuszczowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×