Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Oj tak !!! Strasznie to wciąga , mnie teraz poziome na czole drażnią ale na razie i tak brak kasy wstrzymuje , może i dobrze bo inaczej wpadłabym w straszny nałóg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
ale przed urodzinami jest jeszcze Wigilia i inne święta ;) więc jakoś to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
ta doktorka co mi robiła botox też namawialam na czoło ale mi jak na razie nie przeszkadza bo jak się nie marszczę to zmarszczek nie widać. Zresztą mam grzywke to można przykryć ;) szkoda, że powieki tylko operacyjnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
niecierpliwa twoje urodziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
oooo to my z września jesteśmy :) mój synek 26-go konczy roczek :) ale jego kasy nie ruszę ;) Muszę koniecznie ten roller kupic. A tymczasem siedzę z kremem od rana na bruzdach i zaraz szykuję się do wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gemeli, asiulinka - skoro nie zauważacie bruzd, to moze nie ma po co wypełniac? Moje po prostu juz sie prosiły, a z czasem byłoby coraz trudniej je ukryc. Chodzi tez o to, ze po kazdym kolejnym wypelnieniu będą mniej widoczne (podobno:)) Roleczkę odkurzę, poczekam trochę po wypełnieniu i jaaazda. Jesli chodzi o samodzielne mieszanie kosmetyków, to też sama robię serum, toniki, rózne nawilżacze....i zupełnie sie na tym nie znam. Mam kilka sprawdzonych e-sklepikow ze składnikami, nawet są gotowe zestawy do wymieszania. Kupujesz, mieszasz to co w buteleczkach wg dokładnej instrukcji i gotowe. Nie mówię, ze tylko takie kosmetyki uzywam, ale w koncu nauczyłam się czytac składy kosmetykow gotowych i nie daję sie naciagnac na cos co nie jest warte wydania kasy. Cociażby słynne serum Flavo C z 15% vit C - jest super, ale kosztuje ok. 100 zl za 15 ml. Mozna je wykonac samodzielnie duuuuzo taniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
romaromaroma ja te bruzdy zaczęlam zauważać po tym jak mi się góra wygładziła ;) i patrzeć na siebie nie mogę jak rozmaiam na skype z moim mężnym i widzę się w podglądzie kamerki... więc zaraz idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gemeli !!! Pewnie jesteś w trakcie !!! Trzymam kciuki ! Tak mam urodziny i tak jak wy dzięki temu miałam na wypełnienia- zamiast prezentów dostałam pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinnnna
Sankowski jest najlepszy. W końcu poprawia po innych lekarzach masę zabiegów. Dlatego inni go nie lubią ,bo jest drogi i dobry. Ja robiłam piersi, usta i liposukcję. Polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
Dzięki dziewczyny za kciuki :) Jestem po i trochę bolało mimo kremu znieczulającego ale bardziej prawa strona niz lewa. Najbardziej widać było u mnie tą bruzdę przy ustach a zaczynala się 1cm od nosa. Zaplacilam 600zł i na razie efektu nie widać bo w tym miejscu skóra jest grubsza niz pod okiem. Tam efekt widać było od razu. Tak sobie myślę, ze my zodiakalne panny lubimy piękno i dbamy o swój wygląd bo to nie przypadek, ze tyle nas tu jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misialalala25
dziewczyny ile macie lat? Bo ja mam 25 i juz myślę o jakimś wypełnieniu:( może nie botoks,ale kwas hialuronowy na pewno. Mam strasznie zapadnięte policzki,mam doline łez i ciagnie się to od oczu i praktycznie dzieli mi to policzek na pół (masakra:( )bruzdy koła nosa i czoło w zmarszczkach. Nie wiem czy poczekać do 30 a później coś ze sobą zrobić,czy już teraz korzystać z medycyny estetycznej? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
Ja mam 41 lat i dopiero w tym roku coś zaczęłam robic z twarzą. Ale nigdy nie wyglądałam na swoje lata dzięki genom po dziadku i mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiMsALa
misialalala25 - ja jestem młodsza od Ciebie , mam 21 lat i już byłam na wypełniaczu :) Pozbyłam się ''dołów'' pod oczami. Chciałam stosować pod oczy dermaroller ale mam za duży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
gemeli ty to jak wiekszosc moich kolezanek ktore odziedziczyly dobre geny po rodzicach jedna ma tak jak ty 41 lat i ani jednej zmarszczki kurcze tak wam zazdroszcze :( ja niestety mam 36 lat i wyglondam z nich najgorzej juz w wieku 21 lat mialam widoczne zmarszki mimiczne ale wtedy nie bylo takich mozliwosci jak dzis wogole probowalam juz wszystkiego kremy po 300 zl maseczki zabiegi kosmetyczne itp wiem tylko tyle ze na starosc wezme kredyt i zrobie sobie liftig twarzy he he moj M tez jest mlodszy odemnie romaromaroma to nie jest tak ze ja sobie cos wmawiam, moze bez powodu uwzielam sie na te usta w sumie sa ok nie takie zle moze wlasnie powinnam byla zwrocic uwage na bruzdy moze to one powoduja to ze cos mi sie nie podoba ale chyba zdam sie na opinje lekarza bo juz mi sie miesza w glowie niech on zdecyduje ja mam dylemat zmarszczka lwia bruzdy i usta a moge zrobic tylko jedno :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
misialalala25 trudno powiedziec powinnas udac sie na konsultacje do lekarza i on by cos doradzil ja balam sie botoxu do teraz go sie boje i tez chcialam obstrzyknac sie samym kwasem ale lekarz powiedzial ze tak sie nie da w moim przypadku najpierw jest potrzebny botox wiec wrocilam do domu z placzem , kwas to jak by nie bylo substancja ktora mamy w skorze wiec wiek chyba nie gra roli :P niby osoby mlode nie powinny ingerowac w swoja nature ale skoro ona nie spelnia naszych oczekiwan a sa takie mozliwosci to czy ja wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misialalala25
Gemeli to tylko pozazdrościć genów :) SiMsALa a już myślałam,że ja najmłodsza jestem:) Asiulinka,no niestety,ale będę musiała coś z tą buźką zrobić,choćby botoksem,bo patrząc w lustro widzę zmęczoną twarz i nie dalabym sobie 25lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że wiek nie ma znaczenia , jeśli uważasz że tego potrzebujesz to rób albo idź na konsultację i lekarz na pewno oceni czy faktycznie potrzebujesz wypelniacza. Gemeli pij dużo wody kwas ją wyłapie i bruzda się wypełni, a przy oczach co robiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misialalala25
a tak wogóle to dziękuję dziewczyny za odpowiedzi🌼;). Jak tylko będę po konsultacji to dam wam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
pod lewym okiem mialam pionową zmarszczkę i ją trzeba bylo wypelnić kwasem. Długo byla jakby spuchnięta ale teraz jest juz ok :) Muszę się zmusic do picia tej wody bo pije za malo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata P.
byłam ostatnio w collagena botoxexpress w zlotych tarasach i jestem zachywcona moimi nowymi ustami! mam 39lat myślałam że już dla mnie za pozno, ale dalam się namowić i czuje sie teraz rewelacyjnie. naprawdę goraco polecam collagene, zabiegi są nie drogie i wykonywane OD RĘKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma 43. Pierwszy botox w lipcu na "lwią" i od razu inna twarz, taka pogodna. Pare dni temu wypełniłam bruzdy kwasem i nie żałuję. I niebiosom dzięki za dobre geny - dają mi najwyżej 35. pewnie tez dlatego, ze jestem drobna, szczupła od zawsze rozmiar 36. Już wiem, ze zabiego bede powtarzac w miare potrzeby i oczywiście opinii lekarza. Dziewczyny, a jakie zabiegi nie są wskazane po wypełnieniach. Np. nie jestem przekonana do wszelkiego rodzju fal pobudzjących produkcje kolagenu na zasadzie podgrzewania, te wszyskie IPLy, fotoodmładzania, focusy rf +... Co sądzicie? No bo na logike - ciepło przyspiesza rozkład kwasu, wiec takie fale powiiny go rozbijac?? A moze sie mylę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
Beata P powiedz ile zaplacilas i czy poszla cala fiolka ? i czy po wyjsciu z gabinetu mialas jakies opuchniecia ? ja tez chcem zrobic usta ale jeszcze rozazam co dokladnie mam zrobic :P dziewczyny zapomnialam zapytac was o najwazniejsze czy po kwasie mozna wrocic do domu piechota ? czy twarz nie bedzie zmasakrowana ? kwas tez bende robila pierwszy raz misialala25 napisz koniecznie co powiedzial lekarz jestem bardzo ciekawa , moze dlatego ze w twoim wieku marzylam o pozbyciu sie swoich zmarszczek :( niecierpliwa jak impreza ? zdmuchnelas swieczki ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kwasie wróciłam normalnie do pracy. Zabrałam korektor, puder i nic nikt nie zuważył. Był minimalny obrzek w miejscach wkłócia i zaczerwienienie. Nastepnego dnia zrobił sie leciutki krwiaczek, po 4 dniach nie było widac nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
NO NIE !!!!! nastepna z dobrymi genami chyba poszukam forum gdzie kobitki maja zle geny he he :P roma roma roma ja tez jestem bardzo szczupla 168 53 kg i wydaje mi sie ze to polowa mojego problemu bo nie lubie jesc bardzo pilnuje sie aby zjesc sniadanie obiad itp bo czesto nie mam czasu albo poprostu sie nie chce moze dlatego na twarzy nie mam tluszczu i wszystko jest zapadniete i wyschniete he he wiesz co ja o zabiegach po botoxie i kwasach czytalam gdzies na forum , musiala bys poszukac wpisac taki temat w gogle pamietam ze byla opisana specjalna pielegnacja aby przedluzyc efekty wiem ze bylo o piciu wodu i jakichs delikatnych masazach twarzy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
Mi lekarz po kwasie nie kazał 2 dni malować się czyli uzywac pudru, podkladu i zwyklego kremu do twarzy. Po zabiegu wyglądalam normalnie, mialam tylko maleńkie kropki od ukłucia. Z jednej strony widzę, ze będzie maly krwiaczek od igly ale nie widać az tak bardzo :) Gorzej wyglądalam po botoxie ;) mialam zaczerwienioną skórę a musialam wracać tramwajem przez miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tu chyba najgrubsza 58kg i 165cm, 42 latka !!!! Po podaniu botoksu u mnie żadnych śladów no może lekkie zaczerwienienie , które po chwili minęło , po kwasie lekka opuchlizna i zaczerwienienie, następnego dnia siniaczek który zszedł po 2 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
ja mam 165 cm i 52 kg ale wystarczy jakis stres i waga leci w dół :( od czerwca zgubilam 5 kg. A teraz siedzę i piję wodę na ten moj kwas wpuszczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×