Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość black_yes
Byłam dzisiaj na wstrzykiwaniu botoxu. Pani doktor stwierdziła ,zeby zrobić kurze łapki i poziome czoła, łącznie 11 wkłuć.Trchę dziwne uczucie,ale co ono się ma do bóli porodowych ;) z jednej strony był lekki obrzęk,który już teraz wklęsł. Na efekty trzeba zaczekać....mam nadzieję,ze nie będę żałować... Aha teraz co do ceny...to zapłaciłam za wszystko 950 zł /wizyta wliczona w kwotę/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_yes
Do Kami32 Powiedz mi po jakim czasie bylo widać efekty../mam na myśli kurze łapki i czoło/ i czy mialaś jakieś zasinienia.Ja byłam wczoraj i mam lekkie zasinienie w jednym miejscu.A co do marszczenia czoła,to nadal potrafie to zrobić,wiec nie wiem czy zostało to dobrze wykonane,czy moze to przychodzi z czasem. Przy usmiechaniu się tez nadal jest bruzda przy oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debora1
Mam pytanie ,czy poleciłybyscie jakis godny polecenia gabinet w okolicach sosnowca,katowic ,byłam w jedym gabinecie i powiedzieli mi 1100 zł ,a mam do zrobienia bruzde pionowa na czole ,ale doktor stwierdził ze potrzebuje az 30 jednostek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posnet
Do Debora 1 Polecam skorzystanie z zabiegów bezigłowej mezoterapii NNM. Ja zrezygnowałam już z botoksu i wypełniaczy na rzecz tego zabiegu, bo przekonałam się że daje te same efekty za te same pieniądze. Powiem nawet , że efekt utrzymuje się trochę dlużej, a poza tym jest to zabieg bezbolesny i w pełni bezpieczny, a to ważne , bo lekarzy-szarlatanów nie brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
ostrokrzew - ja mieszkam w kraju, gdzie botox jest tak powszechną terapią jak wybielanie zębów - i przyznam, że nie słyszałam, żeby ktokolwiek cierpiał z powodu skutków ubocznych. Być może po dużej ilości zabiegów i po wielu latach stosowania są jakies zmiany - ale ja nic o tym nie wiem. W jednym z polskich pism widziałam dziś reklamę kliniki Collagena (Wawka) - 500 zł za 1 zabieg (wiem z doświadczenie, że to wystarczy na czoło). A ja idę w tym tygodniu na tzw. zimny laser, akurat trafiła mi się okazja bezpłatnej wizyty, więc skorzystam - i opowiem o efektach. Ktoś pytał się, kiedy widoczny jest efekt po botoxie - w moim przypadku po tygodniu była już rewelacja. A tak w ogóle to jestem weteranką poprawiania sobie imydżu, hehee - zrobiłam biust, nos, zęby, zagęszczanie włosów.... I za diabła nie chciałabym cofnąć się do okresu "przed". Niezadowolona jestem tylko z nosa, reszta jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
do botox addict - jeśli po latch iniekcji jadu kiełabsianego byłyby jakieś skutki uboczne, to chyba nie stosowano by tej terapii na całym świecie lecząc dzieci z porażeniem mózgowym...tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_yes
Do "niebieska.." Dzisiaj jest trzeci dzień po wtrzyknięciu botoxu,wiec moze tak jak mówisz trzeba uzbroić się w cierpliwość,niby to wiem,ale jestem niecierpliwa i mam pewne obawy czy dobrze zrobiłam,tzn.widzę troszeczkę jakieś zmiany,ale moze oczekiwalam wiecej..hmm...no nie wiem...zobaczymy,moze będzie lepiej za kilka dni...Obym za tydzień napisala...." REWELACJA!!"..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do black_yes
a gdzie robilas botox,w jaki miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_yes
W Oświęcimiu gabinet "Natura"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_yes
Dokladna nazwa Gabinet Medycyny Estetycznej Oświęcim. Jak wpiszesz to w wyszukiwarce,to wyświetli się stronka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niebieskiej ;-) kurcze ale masz fajnie.ja uwielbiam rowniez zmienic co nieco-na razie mam makijaz trwaly ide teraz na botoks- powiedz mi prosze jak wyglada sprawa z tym zageszczenim wlosow-to nie topik o tym to napisz mi na mail jak bedziesz miec chwile. i korci mnie powiekszenie biustu-tylko mam strach przed bolem...odezwij sie bo wydaje mi sie ze moezmy miec wspolne tematy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
nowa - zagęszczanie robi się tą samą metodą, co przedłużanie, czyli doczepia się do własnych włosów pasma, można sztuczne, a można naturalne. Ja mam sztuczne. W Polsce są lepszej jakości, zarowno usluga, jak i jakość włosów. Przez 30 lat wyrażalam w stosunku do fryzjerów groźby karalne, bo zawsze jedna strona głowy wyglądała paskudnie, bez względu na długość fryzury. I dopiero ktoś uświadomił mi, że mam z prawej strony bardzo mało włosów, rosną w odstępie kilku milimetrów - taki defekt wrodzony. Więc gdy tylko pojawiła się usługa zagęszczania - skorzystałam na próbę. Teraz stosuję to od 5 lat, i jest ok. Uważać trzeba przy czesaniu, no i nie da się potraktować żelazkiem, bo robi się siano. Reszta bez zmian - po prostu jest ok. Biust - nie wiem nic o powiększaniu, ja miałam redukcję, bardzo dużą. Ból był tak koszmarny, że żalowałam decyzji - ale tylko przez pierwszą dobę. Rzygałam po narkozie, nie mogłam wstać do toalety. A potem, jak wróciłam z kliniki do domu i zatoczyłam się półprzytomna do lustra - ból minął, a ja zaczęlam nowe życie. Brałam leki przeciwbólowe tydzień, krwawienie trwało 4 dni, szwy zdjęli mi po 3 tygodniach. Po miesiącu już balowałam w obcisłych bluzkach z dużym dekoltem. I nareszcie jak biegnę, nie podbijam sobie oczu zwisami, które zniknęły raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
black - ale 3 dni to za mało na efekty. Ja u siebie widzę poprawę po tygodniu, ale na stronach klinik jest napisane, że optymalny czas czekania na efekt to 14 dni. Warto więc uzbroić się w cierpliwość. Jakaś dziewczyna pisała, że po 2 miesiącach efekt zniknął. U nas lekarze przestrzegają (lekarze - bo botox można sobie wstrzyknąć też u lekarza rodzinnego, ale za opłatą) przed chińszczyzną - tańszy, równie skuteczny, ale nietrwały. Max 3 miesiące i po sprawie. Nie wiem, czy pójdę w tym tygodniu na laser - tak sobie wczoraj opaliłam gębę, że chyba poczekam, aż się zagoi. Stara i głupia...bardziej od innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
Dziewczeta prosze poradzcie mi kogos dobrego, sprawdzonego i taniego we Wrocławiu, lub pod Wrocławiem. Muszę sobie zrobić botox pod oczkami. Proszę bardzo rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka111
hej dziewczyny, zrobilam sobie kurze łapki... wczoraj, w Poznaniu, 400zł. No i mam pytanie, bo wiem ze troche musze dczekac na efekty, ale czy bede czula jakas róznice w mimice poza wygladem? bo lekarz mowil, ze jak ludzie robia sobie czolo, to jest uczucie "blachy", ze tym czolem nie rusza sie jak kiedys, ale ja glupia nie spytalam o okolice oczu... a jeszcze co do efektu, to jak mam niewielkie zmaszczki, wlasciwie widac je tylko jak sie smieje, to one zupelnie znikna? Co do chinskiego botoxu, jak to sprawdzic, spytać lekarza o miejsce produkcji tego co on wstrzykuje? pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_yes
Dzięki "niebieska" za odp :) Tak zrobie....zaczekam, no i napiszę za tydzień czy jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_yes
Do silka111 Ja tez miałam niewielkie kurze łapki widoczne tylko wetdy jak się uśmiechałam,teraz są one jakby sparaliżowane,tzn.gdy się uśmiechnę to tak jakby właściwie oczy nie brały w tym udziału. Oczywiście nie do końca..ale jednak jest inaczej, mam np. wrażenie, że oczy są bardziej otwarte przy śmianiu się , a naturalnie to oczy powiny się zwężać. No nie wiem..może to tylko moja dziwna wyobrażnia i przesada,ale jest dopiero 5 dni po botoxie,wiec wszystko mozliwe ,ze jak minie określony czas /czyli 2 tyg/ to będę w pełni zadowolona. A co do czoła, to jest coraz lepiej,znacznie płytsze zmarszczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka111
DO BLACK_EYES co do kurzych łapek, to mi sie wydaje, że jak te mięśnie będą porazone, które odp. za nie, to faktycznie oko też będzie bardziej otwarte..u mnie to wyglada tak ze jak sie smieje to oko mcno sie zmniejsza i zamyka...bede obserwowac, czy u mnie to wyglada naturalnie, czy zmienia "uśmiech oczu" a u ciebie to po kilku dniach zauważylas te zmiany? bo na razie, to ja chyba zadnych zmian nie widze..fajnie że czoło gładkie, ja na razie z czołem problemu nie mam, ale chciałabym męża namówić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara5
Ouau, rozwinął sie ten topik. To świetnie. Uważam, że te zabiegi z medycyny estetycznej to swietna sprawa. Czy słyszałyscie o usunieciu chomików, tych tłuszczyków , które tworzą się na dole po bokach twarzy? Moja ciotka zrobiła sobie je, tzn rozpoczełą usuwanie tydzień temu. Na razie nie widac efektów. Ale bede pisac Wam jak cos się ruszy. Mam propozycję. Piszcie o wszystkich ciekawych zabiegach o jakich słyszałyscie.Bedziemy wspólnie madrzejsze. Ja zaczynam. Obwisła skóra na brzuchu, brzuch chudy po porodzie- kto co wie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_yes
Do silka Tak..zauważyłam to wczoraj ...czyli w czwartym dniu po ostrzykiwaniu. Umówiłam się z Panią doktor , że mam się jej pokazać za 14 dni ,Ona oceni co i jak...Więc pojadę,zobaczę co stwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha chcialam dodac ze botox robie 1 na rok wystarcza calkowicie jak dla mnie na lwia zmarszczeke. Powtarzam znow za 3 tygodnie, jak zawsze rewelacja robie to regularnie 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkow
hej, kochane pięknisie; Wczoraj robiłam sobie botox czoła za jedyne 1200 !!!!!.Dzisiaj mam spuchniete górne powieki.Czy to normalne i kiedy minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_yes
Do malkow Wydaje mi się drogo, za kurze łapki i poziome czoła zapłaciłam 950 w tym wliczona wizyta. Nie wiem dlaczego masz spuchniete powieki, to był mój pierwszy raz, więc trudno mi się wypowiedzieć,ale z pewnością kóraś z dziewczyn się do Ciebie odezwie i podzieli się opinią.Dzisiaj dokładnie minął tydzień od wizyty, jest lepiej,ale jakoś nie mogę sie przyzwyczaić do mało "uczestniczących "oczu w uśmiechu. Następnym razem chyba zdecyduję się na inną metodę / może bezigłową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara5
Do Memorandy zlikwidowanie chomików to fajny zabieg, ale wydaje mi się ,że to dla osób, które maja juz troszke lat, tak po 35 roku życia. Popatrz na twarze. Ja tak robię jak coś porównuję. Większość osób już trochę "wiekowych" ma pod dolną szczęką po bokach na dole takie zaokrąglenia to są chomiki. Młode dziewczyny tego nie mają. Jak się naciągnie skórę do uszu to wygląda sie młodziej, bo ich nie ma. Ten zabieg polega na ich usunięciu. Ostatnio u nas coraz wiecej się o tym mówi, bo ponoć fajne efekty. Na razie nie widze efektów, mają być po miesiącu, bo to działa stopniowo, żeby się skóra wciągnęła. W poniedziałek bedę się widzieć z osobą, która to robiła i napiszę czy już coś widać. Widziałam przed i po na zdjeciu. świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka111
dziewczyny, jestem juz tydzien po botoxie, kurze lapki...i faktycznie musze przyznac, ze przy usmiechu sie nie marszcze, a zmarszczki ktore byly po prostu znikaja z dnia na dzien! polecam wszystkim. w poznaniu placilam za kurze lapki 400zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 27
i ja też mam ,zlikwidowałam kurze łapki ,lwia zmarszczkę i podniosłam brwi ,żeby nie mieć opadającej powieki ,u nas promocja była wakacyjna{ gdynia} za 2 fiolki botoxu -800zł ,a;e interes co ;-] a efekt naturalny, ja tam nie czułam mrowienia po ,nie mam sztucznej twarzy ,zmarszczek tez ;-] , żadnych negatywnych odczuć ,po godzinie nie było nawet wkłuć widać ani czuc - pełen profesjonalizm... Szkoda tylko że pod oczami mam takie jeszcze zmarszczki ,-na worku spojówkowym -sucha skóra i to mnie strasznie teraz drażnie...kurcze ale tam zapewne nie obszczykną mnie ,mam wizytę kontrolną w czwartek to może cos wymyślą na te oczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
gośc 27 - A na jakiej zasadzie się podnosi brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 27
brwi podnosi sie wstrzykujac botox w odpowiedni miesień nad brwiami, tez byłam zdziwiona ze tak mozna i skorzystałam ,wstrzyknąl mi lekarz mniej żeby efekt nie był sztuszny i lekko sie oko otworzyło ,choc następnym razem poprosze o wiekszy efekt, tak żeby brwi podniosłuy się jeszcze bardziej ,u mnie bedzie wygladało fajnie ,ja podniosłam dla sprostowania koncówki brwi takze one ida tylko do góry , oko wydaje się większe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×