Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Dwa i Trzy
Widzę tutaj klientki dr. Marusza i są zadowolone. Ja również tam robiłam sobie botox i muszę powiedzieć ,że jestem również zadowolona, byłam tam dwa razy ale na pewno wrócę na inne zabiegi. Mam w planie mezoterapie http://www.drmarusza.pl/str_22_Mezoterapia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooolik
Dla botoxu, do którego rzeczywiście większość kobiet jest uprzedzonych, jest kilka alternatyw. Można zastosować kwas hialuronowy, odopwiednie wypełnienie i dobór preparatu pozwala naprawdę zdziałać cuda (moja znajoma z warszawy była w bellisanie na takim zabiegu) Takim kwasem można wypełniać fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki głębokie, można zrobić wolumetrię twarzy, kontur ust. Obok kwasu hialuronowego dość znany jest też kwas L-polimlekowy, który z kolei pobudza komórki do produkcji większej ilości kolagenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
Dobrze napisałaś - wypełnić... A botoks z tego co mi wiadomo nie jest od wypełniania a od blokowania mięśni. Jestem początkującą klientką klinik medycyny estetycznej, ale jeśli ktoś chce by np. nie było widać kurzych łapek podczas uśmiechania się, to na to zaradzi botoks, kwas jedynie może wypełnić te zmarszczki, które są już widoczne, nie blokuje mięśni... Ale mogę się mylić. Jeśli się mylę, to też proszę o informację bym wiedziała co wybrać następnym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zwolenniczką wstrzykiwania botoxu i paraliżowania mieśni. Jest masa innych, równie skutecznych i nieinwazyjnych metod pozbywania się zmarszczek i ujędrniania skóry. Słyszałyście o zabiegach Accent XL? Przenoszą rewelacyjne efekty, są bezbolesne i przede wszystkim bezpieczne. Tu nie ma opcji, że coś się nie uda, a zabiegi poprawiają jędrność skóry już po pierwszym razie. We Wrocławiu wykonują je w gabinecie ESTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
nie oszukujcie się nic nie wygładzi czoła tak jak botox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
tie-girl nie mylisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam o zabiegu Accent XL - to jest fala radiowa - chociaż nie wiem o którą końcówkę Ci chodzi. W przypadku RF'u to niestety jest bardzo niebezpieczny jeżeli jest stosowany w obrębie gałki ocznej. W literaturze medycznej są wzmianki o uszkodzeniu wzroku przy stosowaniu fali radiowej w obrębie powiek. Ponadto producent mówi o redukcji tkanki tłuszczowej, która w skórze dojrzałej jest niezwykle cenna i robimy wszystko by ją utrzymać. Po trzecie głowica do odmładzania ma takiego jakby dermarollera z igiełkami - więc nie do końca zabieg może być bezbolesny... Nie wiem co mam myśleć. Prawda jest taka, że botoks... to botoks ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka Beauty Care Spa
Po raz pierwszy jestem niezadowolona z zabiegu. Faktycznie trzeba bardzo uważać na salony. Ostatnio robiłam w Beauty Care Spa w Katowicach - niestety zabieg botoxu - koszmar, nie dość że trwał ponad 30 minut to musiały być poprawki - dodatkowo płatne (oferta obejmowała obszar a nie ilość jednostek - a mimo to musiałam poprawiać bo w tej ilości jednostek nie mogło być zadowalającego efektu usłyszałam na kontroli, a chyba jak się ustala cenę za obszar to powinno się brać pod uwagę, że zależy to od stanu twarzy klientki - a mam 29 lat i nie aż takie wielkie zmarszczki - po prostu, mocne rozcieńczenie preparatu) . Odradzam.= ten salon i muszę wrócić do lekarki u której robiłam pachy - efekt super, twarz też była ładnie, ale niestety musiałam dojechać tam i teraz mi się nie chciało. A wyszła bym taniej nawet bez promocji niż tu w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana 1
Do ofiara_botoksu Chcialabym sie z Toba skontaktowac, bo mam podobny przypadek z botoksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
dziekuję za odp.prawdopodobnie dawka zbyt mała,lub to nie botox po nim miałam dobre rezultaty.Przed świętami też zrobiłam kwas w bruzdy restylane poleciła p.dr.,żal kaski efekt marny,dodano drugi raz po 2tyg.oczywiście odpłatnie.Zeszło,zgineło ni ma śladu.Dodam,że juwederm trzymał i było ładnie.Zawiedziona jestem zabiegami i p.dr.poprzednie zabiegi u niej były ok.teraz już niestety nie a coraz drożej.Za 2 tyg kontrol.Mam doła i żal.Powinnam zmienić dr.to może pomoże mi inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
przed zabiegiem trzeba się dopytać czy ewentualna poprawka będzie w cenie pierwszego zabiegu , jeżeli nie to inni to zrobią . lekarz-neurochirurg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alternatywnie 111
Kobiety , botoks jest już passe. Zwlaszcza, że zabiegi trzeba powtarzac i tak w kółko. Obecnie są na rynku preparaty kosmetyczne zastępujące strzykawki- min. serum odmladzające dermatopoietin do twarzy. Moim zdaniem jest rewelacyjne; skóra super się napina a zmarszczki stają się płytkie. To chyba lepsze od twarzy mumii po zabiegach? Fantastyczne jest tez serum pod oczy i na górne powieki tej samej linii: skóra powiek unosi się jak po liftingu. Działa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super!
Ha, ha koniecznie zastosuj go sobie na pupcię będziesz miała śliczną i nie zaśmiecaj forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zapytać, czy ktoś robił botox w e Wrocławiu w ,,Dermatice,, na Biskupiej. Bardzo proszę o opinie, bo jestem w trakcie zabiegów no i właśnie. Napisałam w trakcie ponieważ p. dr powiedziała, że najpierw robi się jedną partię, czyli czoło-wyrównanie sporej asymetrii, a następnie podniesienie powiek. Od dziecka nie widzę na lewe oko stąd prawdopodobnie oduczyło się ono patrzeć i mimika lewej strony jest mniej ekspresyjna, natomiast prawa strona robi chyba za obie :) Moim problemem jest czoło, które mam mocno pomarszczone od lat najmłodszych i opadające powieki. Chętnie poszłabym na operacje, ale jakoś finansowo dość drogo i jednak lęk przed zabiegiem. Dlatego też zdecydowałam się na botox i przyznam, że efekt jest świetny. Po dostrzyknięciu, ponieważ miałam podane początkowo małą dawkę w celu sprawdzenia jak reaguję, moje czoło jest gładkie. Oczywiście nie na blachę bo zbyt długo miałam głębokie bruzdy, ale mnie efekt zadowala. Gorzej jest z powiekami bo jednak osunęły się nieco co w moim wypadku jest okropne. Jednak na kolejnej wizycie mam mieć ostrzyknięty mięsień okrężny oka w celu podniesienia powiek. Po pierwszym zabiegu myślałam, że będę dawkować sobie przyjemności i gdzieś tam w przyszłości zrobię dopiero te powieki, jednak poniekąd nie mam wyjścia. Pytanie moje do profesjonalistów, jeśli jeszcze oczywiście takowi tu jeszcze są: Czy aby podnieść powieki to należy ostrzyknąć mięsień okrężny oka czy może mam coś spartolone . Kurzych łapek nie mam dużych, a może mam, ale one mi nie przeszkadzają choć mam 44lata. Boję się, że może być gorzej, stąd moje pytanie. Z góry dziękuję za odpowiedzi i mam nadzieję, że moja pani doktor tu nie zagląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
Do Frani. Trudno odpowiadac, jesli nie mozna Cie zobaczyc, ale strategia wydaje sie byc dobra. U pacjentow tzw. nietypowych dobrze jest zabieg robic etapami. Podejrzewam, ze opuszczenie powiek nie bylo efektem zamierzonym, ale moze sie zdarzyc. Faktycznie "ratuje" sie to, poprzez "puszczenie" miesnia okreznego oka. Tak wiec gorzej na pewno nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za szybką odpowiedz:) Tak do końca to ja nie jestem pewna czy te powieki opadły czy po prostu z powodu usztywnienia czoła,nie mam możliwości podnosić brwi, co dotychczas robiłam nagminnie ponieważ mam je naprawdę ciężkie. Teraz jest to awykonalne, zwłaszcza na stronie gdzie opadnięcie było mniejsze. Jest to efekt dostrzyknięcia na ostatniej wizycie co miało doprowadzić do wyrównania brwi w jednej linii. Tak też się stało, brwi są równe ale rano mam niestety zasłony i na oku ,,,zdrowszym,, jest to odczuwalne bardziej. Nie chciałam na razie robić tych kurzych łapek, bo boję się innych powikłań np. worków pod oczami. Oj nie wiem co mam robić??? Pani doktor widać, że zna się na rzeczy, jest miła i profesjonalna, jednak wiem, że często powikłania nie są wynikiem złej woli, jak już ktoś tu pisał. I co wtedy? Deprecha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Frani
Franiu kiedyś miałam podobny efekt i też robiłam we Wrocławiu , ale w Derma Pulsie. Zabieg wykonywała taka starszawa lekarka,dałam się namówić na pierwszej wizycie i powieki mi opadły. Przemęczyłam się 3 mce po czym poszłam poradzić się do innej lekarki, bo ta była bardzo chaotyczna i denerwująca. Ta zrobiła mi podniesienie powiek tzn.obstrzyknęła czoło omijając okolice nad oczami. Efekt był super oczy były ruchome więc podnosiły powieki i tylko nad oczami pojawiały się delikatne fale, ale to nic w porównaniu z wiszącymi workami. Zyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do frani W czwartek idę na wizytę kontrolną, więc poskarżę się i zobaczymy czy coś mi p. dr zaradzi. Jestem pewna, że nie chcę na razie robić mięśnia okrężnego. Nie chcę też mówić, że był to błąd, bo chodziło o wyrównanie brwi, jednak jeśli dr. uzna, że nic się nie da zrobić to nie będę zadowolona, bo jest to męczące bardzo. Najgorzej jak założę czapkę to mam wrażenie, że powieka jeszcze bardziej leży na oku. Brrr jak ja tego nie lubię:) Całe szczęście, że nie muszę płacić za te dodatkowe wizyty jak niektóre z forumowiczek. Tyle na plus. W ogóle to rozważam wycięcie tego nadmiaru u dr Furmana. Dzięki forum dowiedziałam się, że można u niego zrobić za ok.1300 zł. To niewiele skoro botox rocznie wyniesie podobnie. Zostanę ewentualnie przy ostrzyknięciu delikatnym czoła, aby nieco się wygładziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Frani
Ten doktor, to jakiś chirurg plastyk, skąd on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do frani Jest to pani doktor Wiśnicka, która jest dermatologiem i ma specjalizację z dermatologii estetycznej. Natknęłam się na wiele opinii w internecie, które mnie do niej przekonały. Jednak po przeczytaniu różnych wypowiedzi na tym forum wiem, że nie zawsze są one zgodne z faktem, jednak wydaje mi się, że nie trafiłam zle. Pani przeprowadziła ze mną długą rozmowę, zapytała jakie mam oczekiwania i powiedziała co może zaradzić na mój problem. Po pierwszym razie byłam mega zadowolona bo mimo, że podnosiłam powieki czoło nieznacznie się marszczyło, co było dla mnie super. Jednak Pani dr stwierdziła, że jeszcze nie jest to efekt o który jej chodziło, bo prawa strona marszczyła się bardziej i brew szła bardziej do góry, więc zaaplikowała kolejną dawkę, która spowodowała, że brwi są równo ale powieka się podnosi minimalnie. Pewnie po zrobieniu mięśnia okrężnego byłoby lepiej, ale nie chcę się uzależniać. Jutro wszystko się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Frani
Frani pytałam kim jest ten dr Furman i gdzie przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :D Furman to czeski chirurg plastyk. Jest mu tu poświęcony cały wątek. Dziewczyny z polski robią u niego głównie piersi i brzuszki, ale powieki też robi dobrze. Najfajniejsze jest to, że koszt powiek górnych, to ok 1300zł. Właściwie to tak powinno to kosztować także w PL. W końcu to godzinny zabieg z użyciem skalpela, igły i nitki-koszt niemal zerowy i słuszna zapłata za talent, czyli te 1300. Ale żeby ponad 3tys. płacić ? Przesada. Za piersi też bierze niewiele w porównaniu z PL, bo ok8000tys.U nas chyba z 13 000, jak nie więcej. Poczytaj na innych wątkach. Ja jestem zdecydowana, więc w marcu dzwonię i się dogaduję co do terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi oczywiście o dr Furmanka, Przepraszam za przekręcenie nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Frani
Ha, ha zdegradowałaś Furmana do Furmanki. No właśnie jego znalazłam jak wpisałam Furmana. Nie znam go, bo nie interesowałam się tym za bardzo, a robić cokolwiek za granicą po prostu bym się bała. Jedna z lekarek medycyny estet. mówiła mi kiedyś, że Łątkowski z Polanicy jest najlepszy w Polsce i twierdziła, że robiła powieki górne i dolne u niego. Słyszałaś coś o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Polanicy słyszałam różne rzeczy. Już 20 lat temu byli tymi, do których ustawiały się kolejki, jednak czas zweryfikował wiele. Widziałam nos z Polanicy ( nie wiem jaki lekarz, nie pamiętam nazwiska) Był tak kiepski, że potwierdził opinie, które mówiły, że to nie ta sama Polanica. Mimo, że mam niedaleko to raczej nie skorzystam. Jeśli chodzi o Czechy to trochę poczytałam i jestem za, zwłazcza, że zabieg nie jest poważny a i kwota adekwatna do zabiegu. Dokładając do tego talent, który przypisują mu nasze rodaczki, myślę, że się zdecyduję na 99% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Frani
A dasz chociaż znać czy spełnił Twoje oczekiwania i jak szybko będą goić się rany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina78
Ja się w końcu zdecydowałam na botox na poziomie zmarszczki na czole we Wrocławiu u dr Kulczyckiej i jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawią mnie
te wpisy.......a ja się zdecydowałam na......u p doktor........ i jest super blalalalalalalalalalaalal żenujące :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że dam znać.:) Jednak będąc wczoraj na wizycie u swojej doktorki, zaproponowała mi abym najpierw poszła na miejscu do jakiegoś plastyka wywiedzieć się szczegółowo czy i co można u mnie zrobić. Stwierdziła, że jestem sfiksowana na tym punkcie i może być tak, że tej skóry wcale nie ma tak dużo, więc operacja nie będzie możliwa bo oko może się nie domykać jeśli jest zrobiona na siłę. Zmartwiła mnie bardzo bo stwierdziła, że zabiegi, które ona wykonuje mogą mnie nie zadowolić gdyż poprawa oczywiście jest, ale nie jakaś spektakularna. Zobaczymy. Jak zrobi się nieco cieplej to podejmę jakąś decyzje, bo teraz nie chce mi się za bardzo. A propos tych wpisów ,,a ja byłam u pani x.....i jesstem zadowolona,, to przykre, ale jest tego tu multum. Forum, które miało służyć nam zrobiło się darmowym BANEREM REKLAMOWYM. Na szczęście osoby, które sie reklamują tutaj nie są zbyt lotne i można je łatwo wyłapać. Nigdy nie ma jednak pewności, że te wiarygodne też nie łgają.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
do Frani Mądra masz lekarkę widać. Omijaj z daleka osoby obiecujące 100% efekt, robiące wszystko, czego zażądasz. Bo lekarz, nawet jak się zajmuje medycyną estetyczną, to powinien trzymać się kodeksu, i nigdy nie działać na szkode pacjenta. No i tu małe wyjaśnienie- nie ma czegoś takiego jak specjalizacja z medycyny estetycznej. Normalna ścieżka kariery lekarza wygląda tak: 6 lat studiów 1 rok stażu podyplomowego 4,5-6 lat specjalizacji (np. dermatologia 5 lat, anestezjologia 6 lat) Medycyny estetycznej nie ma w wykazie spacjalizacji. Zajmowac sie nią może właściwie każdy lekarz po stażu podyplomowym. Może, ale nie musi, mieć zrobione kursy i szkolenia. Może, ale nie mus,i mieć ukończonych studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej czy kosmetologii dla lekarzy. Najczęściejmedycyną estetyczną zajmują się dermatolodzy, chirurdzy, lekarze rodzinni i stomatolodzy. Oczywiście są też lekarze wielu specjalności (pozdrawiam lek.spec). Moje osobiste zdanie jest takie, że lekarze specjalności tzw. zabiegowych są może nieco sprawniejsi manualnie, a dermatolodzy mają oczywiście szerszą wiedzę na temat skóry, pielęgnacji itp. Ale znam tak wiele wyjątków,że trudno to nazwać regułą :) Czasem ci lekarze pracują w gabinetach, które myślą naiwnie, że im zrobią reklamę przez takie wpisy na forach. A renomę buduje się latami i każdą kolejną zadwoloną pacjentką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×