Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Aesculap
Witam! Nie mam dosiwadczenia w laseroterapii wiec nie mgoe sie wypowiadac. prosze poczytac na www.sculptra.pl Po podaniu Botoksu brwi moga sie obnizyc..choc nie powinny... Na pewno nie powinien opasc zewnetrzna czesc brwi... Byc moze to wynik dyfundowania botoksu albo nieoptymalne w pani przypadku miesce wklucia. Tak sie zdarza...sa pewne stale ustalone puknty..ale czsami na podstawie wynikow nalezy je modyfikowac w zaleznosci od pacjenta.... DIva..ciesz sie ze twoja twarz wyglada lepiej.....gdyz jak rozumiem pojawiaja sie naniej zmarszczki...Opuchlizna na pewno nie byla wynikiem Dysportu......to jest TO SAMO CO BOTOKS.....( prawie:):):)). Moze po prsotu wolisz miec zmarszczki zamist niruchomych brwi i bladzizny czola...:):) Kazdy wybiera to co dla niego najlepsze... Moje pacjentki sa szczesliwe ze wreszcie nie moga ruszac bezwiednie czolem i brwiami:):) Nie ryzykowalbym z kwasem hialuronowym do workow pod oczami...tzn ja nie mam dosiwdczenia i nie robie takich zabiegow..co nie oznacza ze byc moze sa lekarze ktorzy posiedli ta umiejestnosc i maja dosiwdczenie.... Zmarszczki po oczyma: - albo trzeba polubic -albo podac odrobine botoksu w celu relaksacji skory i tylko wtedy gdy dolna powieka jest wydolna ( mozliwosc powiklan) - albo wyciac nadmiar skory 0 operacja plastyczna ( najskuteczniejsza) -albo jakies zabiegi laseroterapii - ale nie mam doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 2000
P.doktorze,rzeczywiscie powieki w zewn kacikach mi nie opadly a nawet chyba troche poszly do gory natomiast srodkiem sie wyraznie obnizyly(niemoge ruszyc powieka zeby je podniesc.Ciekawa jestem dlaczego wlasnie tak sie stalo,czy wedlug Pana one sie podniosa?Czy dopiero jak botox przestanie dzialac.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
P. DR, co znaczy "gdy dolna powieka jest wydolna"? Ja rozpoczęłam poszukiwanie naprawy problemu wałsnie od botoksu, tj to była pierwsza myśl. NIE mam worków, u mnie jest jakby wysuszona i mniej jędrna skóra. Czy w tym miejscu można ją jakoś nawilżyć i ujędrnić czy też tylko botoks? Na wycięcie mam chyba jeszcze trochę czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aniamania GIGI< powiedz coś więcej nt Perfecty, co to dokładnie jest i w jaki sposób podane?" Perfecta Derm to mieszaanka usieciowanego kwasu hial. Dr podala mi go pod oczy jako wypelniacz (ten preparat sluzy do wypelniania rowniez innych czesci twarzy, np zmarszczek palacza) jest dosyc gesty wiec moga porobic sie faldki; u mnie nie bylo zadnych grudek ani faldek ale z czasem kiedy preparat zaczyna sie wchlaniac - powstaja 'ubytki' i teraz mam mala faldke pod 1 okiem a pod drugim widze ze tez sie zaczyna cos robic. Pytalam dr jakies 2 mce temu co mozna by zrobic zeby skora pod oczami wygladala swietnie, byla super nawilzona, elastyczna i sprezysta, powiedziala, ze trzeba zrobic sielniejszy wypelniacz, polecala restylen (podala jakas nazwe bo sa rozne) i mowila ze jest tego az 2 ml , za 1100zl i ze tego bedzie o wiele za duzo dla mnie jednej ale moze mi podostrzykiwac co tydzien bede sie zjawiac na wizyte kontrolna i zobaczymy gdzie jeszcze mozna cos uzupelnic.(2 miesiace temu wstrzykiwala mi mikro dawki botoxu pod oczy - polecam bo te linie pod oczami sie prasuja i znikaja, w koncu juz sie tam nic nie porusza :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aesculap
Wydolna powieka dolna oznacza ze jest sprezysta i scisle przylega do galki ocznej.... Po odciagnieciu powieki powraca ona sprezyscie do galki ocznej z wyraznym "kliknieciem". Glownie u osob starszych wystepuje ten problem. Podanie zelu pod galki oczne ( worki), skuteczne wymaga jednak duzego dosiwadczenia, podanie botoksu rowniez pod warunkiem wydolnej powieki. Brwi moga sie obnizyc w kilku przypadkach: 1. jesli przy ostrzykiwaniu lwiej zmarszki zrobi sie to zbyt powierzchownie 2. jesli gladzizne czola ostrzykniemy za nisko ( ponizej lini srodkowej czola).... Jezeli natomiast opada powieka...tojest to najczestrze powiklanie zwiazane z porazeniem dzwigacza powieki. Albo podany zostal za blisko oczodolu albo zdyfundowal w niekontrolowany sposob...Wycofa sie za 3-4 miesiace.... Hm...mam wrazenie ze rzweczywiscie za bardzo zdominowalem to forum...:):) czas to zmienic....serdcznie Panie pozdrawiam i dziekuje za mile spedzony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, przeczytalam praktycznie wszystkie wypowiedzi, i dopiero teraz mam metlik w glowie, generalnie chcialabym cos poprawic, sadze ze pora najwyzsza - 40 lat minelo w tym roku - (przede wszystkim tzw chomiki i lwia bruzde) ale jak widze metod jest chyba zbyt duzo, aby laik taki jak ja mogl dokonac wyboru bedac pewnym ze jest to dobry wybor. Czy ktoras z Pan jest moze pacjentka Dr o nicku Aesculap ? Przy takiej wiedzy Dr i niespotykanej (jak na mezczyzne i lekarza - a tych naprawde znam duzo szczegolnie z Akademii Medycznej) checi dzielenia sie ta wiedza az zal, ze nie mozna umowic sie na wizyte do Pana Dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, przeczytalam praktycznie wszystkie wypowiedzi, i dopiero teraz mam metlik w glowie, generalnie chcialabym cos poprawic, sadze ze pora najwyzsza - 40 lat minelo w tym roku - (przede wszystkim tzw chomiki i lwia bruzde) ale jak widze metod jest chyba zbyt duzo, aby laik taki jak ja mogl dokonac wyboru bedac pewnym ze jest to dobry wybor. Czy ktoras z Pan jest moze pacjentka Dr o nicku Aesculap ? Przy takiej wiedzy Dr i niespotykanej (jak na mezczyzne i lekarza - a tych naprawde znam duzo szczegolnie z Akademii Medycznej) checi dzielenia sie ta wiedza az zal, ze nie mozna umowic sie na wizyte do Pana Dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrka
dziewczyny ja mam teraz pytanie z innej beczki: czy ktoras wie jak mam wylaczyc przychodzace do mnie powiadomienia o kazdym nowym poscie na moja skrzynke e-mail ?? no z kazdym jednym postem przychodzi mi powiadomienie ciagle mam cala skrzynke zawalona,bede wdzieczna za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak
@sarrka Nie wiem cyz pomoze, ale wydaje mi sie, ze napisz nastepny post i nie wlaczaj powiadomienia, to moze zostanie nadpisany poprzedni wpis i przestaniesz dostawac powiadomienia...Tak ad hoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorze.....nie odchodz
..................... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
GIGI - dziękuję za info, w jakim mieście masz p dr? Ja niestety bezskutecznie szukam kogoś dobrego z w-wy, dobrego i polecanego - sprawdzonego, jak na razie bezskutecznie. Zapytam więc przy najbliższej okazji o kwas hialuronowy pod oczy, ja właśnie chciałabym nawilżyć - ujędrnić, tak aby nie wyglądała skóra na zmęczoną, u mnie to właśnie występuje. Panie Doktorze, jeśli jeszcze Pan tu zajrzy to proszę o rozjaśnienie - jeśli skóra pod oczami jest sprężysta (wydolna), tak jak Pan to opisał tzn nie powinna mieć jeszcze żadnych problemów typu zmarszczki... a może coś mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Witam ponownie wszystkich, przyłączam się do chóru pytających, co zrobić z tą nieszczęsną skórą pod oczami?mam 34 i dolinę łez, która daje wygląd wiecznego smutku, niewyspania, zmęczenia.Zmarszczki nie są tak wielkim problemem, jak te nieszczęsne podkowy.Miałam zamiar zrobić w to miejsce kwas hialuronowy, ale jaki??Wstępnie umówiłam się do dermatolożki ze szczecina, ale mam coraz większego stracha, pozatym lek nie dała mi wystarczającej info co wlaściwie chce mi zrobić, była to konsultacja przy okazji wizyty z córką nt trądziku :).Proszę o radę, również pana dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczeeeeeeeeee
A co to za doktor co takie bledy ortograficzne robi????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
do kurczeeee. NIE CZEPIAJ SIĘ PANA DOKTORA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te "kurczeeee" ...a Ty co bledu ortograficznego nigdy w zyciu nie zrobilas ze tak złośliwie cisniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczeeeeeeeeeeeeeeee
No i juz zostalam zaatakowana. Przypuszczam, ze jakis tam blad mi sie zrobil w zyciu, ale po prostu z rezerwa podchodze do ludzi, ktorzy uwazaja sie do doktorow a robia bledy na bledach (ortograficzne). Nikogo nie chcialam urazic tylko szczypaly po oczach te "byki". Tak na marginesie - ja tez mam botox;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Jeśli ktoś innym wytyka błędy, to sam musi być bez zarzutu!.A z tego co widzę ,to też w twoich wpisach błędu sporo!. Zapędy nauczycielskie??? Spotykamy się tu po to,aby wymienić się własnymi doświadczeniami i jeśli pojawia się na naszej babskiej stronie FACHOWIEC, którego zarzucamy naszymi pytaniami , to nie dziw się,że pisząc szybko i dużo zdarzają mu się pomyłki,które nie wynikają z braku wiedzy ortograficznej czy braku wykształcenia,tylko ze zwykłego pośpiechu.Facet zamiast robić kasę w gabinecie, to odpowiada 100 razy na te same pytania zupełnie bezinteresownie!!!.Doceń to!!!! Odstraszyłaś go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczeeeeeeee
do didey... Wiesz co, bez obrazy ale Ty jakas nienormalna jestes. Po pierwsze bledy "pospiechowe" to takie jak np. ja napisalam "uwazaja sie Do doktorow" zamiast "za doktorow" - to wynika z pospiechu. A blad ortograficzny jest bledem ortograficznym! Po drugie - gdzie u mnie widzisz bledy ortograficzne??? Bo jesli je widzisz to wyszlas z tej samej szkoly co Pan doktor. A moze nie wiesz co to blad ortograficzny?? Po trzecie - jasne blad ortograficzny moze zdarzyc sie kazdemu, ale w jego wpisach tych bledow jest bardzo duzo i to podwaza wiarygodnosc doktora. To moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie tez wydaje
ze to malo prawdopodobne zeby lekarz robil az takie bledy,nie wiem co o tym sadzic bo wiedze na interesujace nas tematy ma niewatpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby? Ja znam osobiście osobę ,która wykłada chemię w szkole i ma problemy z ortografią ,widać nie jest mu potrzebna pisownia j.polskiego tak więc ma pracę taką jaka ma... a pisząc ze mną na gg aż za głowę się łapię jakie błedy wali... a ma za sobą poważne studia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczeeeeeeee
Bidy Pewnie i masz racje, ze po co mu ortografia jak wyklada chemie, ale w "normalnych warunkach" to ciezko jest przejsc z klasy do klasy jak robisz tyle bledow ... Nie napisalam tego zeby wywolac burze, tylko w formie, nazwijmy to, sympatycznej - bowiem naprawde mnie zdziwilo, ze doktor moglby robic takie oczywiste bledy. Stad moja uwaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczeeeeeeee
Mialo byc Biddy - sorki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aesculap
Witam! No coz..Kobiety sa z Venus a my z Marsa... Drogie Panie...na tym forum jest potworna masa niescislości i nieporozumien. Chcialem po prostu wyjasnic i przyblizyc tą wiedze. Przeczytalem swoje wypowiedzi.....jest cala masa literówek, przestawionych liter, połączonych wyrazów....ale błędów ortograficznych ..nie zauwazylem....( choc piszac na komputerze mogl sie zdarzyc) Moja jedną z wad jest to ze nie czytam tego co napisalem bo nie mam na to czasu. Uwazalem ze wazniejsza jest mertoryczna czesc wypowiedzi a nie jej forma. Ale oczywiscie wyglada to zle i jak widac rani uczucia estetyczne obecnych tu Pan. Do Pani Kurcze.......przykro mi ze tak szybko i tak latwo wydaje Pani opinie o innych ludziach..i nie promuje ich z klasy do klasy. Pozwoli pani ze sie nie bede wdawal w polemike. Zaluje ze nie odniosla sie pani do wiedzy mertorycznej zawartej w wypowiedziach a tylko zajela sie forma. Zakladam ze to co pisalem bylo dla Pani zrozumiale. Jelsi chodzi o moja inteligencje i wyksztalcenie to zapewniam Pania ze skonczylem jedna z najlepszych szkol w swoim miescie i studia tez z czerwonym paskiem. Jestem chirurgiem i w sowjej pracy mam byc szybki i skuteczny a nie ladny.....ale ma Pani racje powinienem czytac i poprawiac literowki w swoich wypowiedziach.....bo to nie ladnie... Uwazalem jednak ze nie bede mial na to czasu..wiec zalozylem ze lepiej w takiej formie niz w zadnej..widac sie pomylilem. Jeszcze raz przerpaszam urazone Panie i serdecznie pozdrawiam. P.S. Konczac dyskusje merytoryczna to pod oczy kwas hialuronowy tak..ale powierzchownie. Oczywiscie kwas nieusieciowany do mezoterapii a nie klasyczny wypleniacz. Zwroccie Panie uwage ze wiekszosc zmian na starzejacej sie twarzy jest zwiazaen z utrata objetosci ( chomiki, zapadniete polczki, dolina lez, zpadaniete skronie, bruzdy nosowo wargowe, kaciki ust.) Czesto decydujecie sie Panie na zabiegi wypelnienia kwasem hialuronowym np lini marionetek nie usuwajac rzeczywistej przyczyny zmian. Poprawa owalu twarzy, napiecie skory, odbudowa kolagenu naczesciej w znacznym stopniu likwiduje w/w zmiany. I twarz wyglada na znacznie mlodsza. Najlepszym mi znanym zabiegiem jest wlasnie sculptra Proponuje naprawde znalezc lekarza ktoremu zaufacie i ktory ma w swojej ofercie pelna game zabiegów a przynajmniej ( botoks, wypleniacze i poprawe volumenu). Czesto lekarze wykonuja tylko botoks i wypelniacze wiec nawet nie wspominaja o innych zabiegach. I ostania sprawa.....niestety im zabieg bardzije inwazyjny tym lepszy efekt. Zadna laseroterapia nie zastapi fizycznje stymulacji kolagenu tak jak Np Sculprta nie zastapi prawdziwego liftingu czy zabiegu odtwarzania objetosci twarzy np autogenna tkanka tluszczowa. Znow nie czytam tego co napisalem , beda wirny swoim zasadom.....i ide trzepac kase...jak to fajnie jedna z Pan nazwala...mam nadzieje ze odbędzie sie to rowniez z korzyscia dla pacjentek. Jeszcze raz przepraszam za forme ..mam nadzieje ze treść to wynagrodziła..i nie chciałbym sie wiecej wdawac w polemike na temat moje inteligencji i wykształcenia bo to dla mnie jest delikatnie mówić uwłaczające. Koncząc wspólne " chatowanie"pozostaje z wyrazami szacunku :):):):) Aesculap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze..............
Aesculap napisal: Do Pani Kurcze.......przykro mi ze tak szybko i tak latwo wydaje Pani opinie o innych ludziach... Pozwole sobie wyjasnic, ze nigdy nie ocenialam Pana JAKO CZLOWIEKA, bo Pana nie znam - a to wielka roznica. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
BRAWO PANIE DOKTORZE !!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Odpowiedź PRZESMACZNA ! :) Nic dodać ,nic ująć !!!! Inteligencja mężczyzny, to największy wabik dla mądrych kobiet ! Mam nadzieję, że ta drobna, niewarta uwagi dygresja jednej z pań pod Pan adresem nie zrazi Pana do naszego forum:). Mam też kolejne pytanie: Pisał Pan,że skuteczniejsze i na dłużej wystarczające są zabiegi inwazyjne.Słyszałam o zabiegu "radiage".Czy znana jest Panu ta metoda? Ciągle też myślę o złotych niciach.Jeśli któryś z Pana kolegów robi ten zabieg, to proszę go "wypytać" czy warto? Serdecznie pozdrawiam :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczeeeeeeeeeeee
... wabik dla madrych kobiet didey - dla madrych. Sluszna i przesmaczna uwaga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
Pani Dr, pozwolę sobie zauważyć, że na każdym forum znajdzie się jakaś osoba wypowiadająca się od d..y strony, dla której nie ważny jest temat forum tylko wszystko to, co z nim nie związane. Chyba nie należy zwracać uwagi:) Proszę (przynajmniej w swoim imieniu) aby zaglądał Pan tu nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkajaw
I jak to w kazdym stadzie znalazła sie czarna owca...:).....a moze kurczzzzzzzzeeeeee ... , albo gęs....heheheh. Pozdrawiam madrą inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×