Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość potrzebuje waszej pomocy
czy ktoras z was - doswiadczonych zna jakies adresy w okolicach wrzesni(wielkopolska) ? - chodzi o botox z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczesama sobie odpisuje
z tego samego ip. Buhahahahahah Doktor czy nie doktor, zna sie na rzeczy Poniewaz , napisal jedna wazną rzecz, mianowiecie Ze, pod oczy stosuje sie wypelniacze inne niz na faldy nosowo-wargowe,czyli pod oczy Restylane vITal np a nie Restylane Perline. A to malo kto wie. Chcialam zrobic sobie boczki lipozą , ale sie wystraszylam , tym stanem zapalnym.kurczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal potrzebuje pomocy
czy ktoras z was ostrzykiwala sie botoksem w gabinecie pani julity wolowiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Dokładnie to samo chciałam napisać !!!! SZKODNIK odstraszył od normalnej rozmowy na nasze babskie tematy :(.ZADOWOLONA JESTEŚ?Idź teraz na inne forum i poszukaj kolejnej ofiary, która robi błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
dziewczyny chciałabym się z kimś w stolicy na botox wybrać.poradżcie dobrego lekarza i zabierzcie mnie z sobą.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Czy któraś z was robiła sobie zabieg regeneris? Jeśli tak, to podzielcie się opiniami o tym zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania21sl
witam! pisalam wczesniej posta 27.06.09 na 87 stronie wiec dlugo tu nie wchodzilam i wkurzylo mnie takie glupie pisanie jednej Mikolajki czy jak jej tam bylo ze te pare postow pod moim to tez niby "moje" i takie ggybanie i wymyslanie to jest dopiero zalosne!!! ludzie to forum jest po to aby opisywac dokladnie swoje przypadki doradzac sobei przetrzegac a nie jasli jakies zle doswiadczenia na jedna pani dr ma wiecj niz 1 osoba to jzu musi oznaczac ze pisze to ta sama;/ kur... jakie niektore tu panie to pustaki ze gorzej juz tego nie okresle ja mam nick tylko jeden i urzywam go od 5 lat wszedzie doslownie nawet na NK jak sie loguje wiec prosze was Nie piszcie mi pozniej ze jak to jakas inna bo to dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania21sl
i apropo botoxu teraz moge cos wiecej napisac bo minelo juz prawie 6 miesiecy wtedy to byl miesiac a ja juz panikowalam i slusznie Poniewaz z tego co mi sie przydazylo to troche lipe odwala Pani Kasia ktora ma takie super opnie na tym forum i innych ( przesadzam zle tez moze czsami sie jakies znajda) po miesiacu zaczal puszczac efekt blaszki OK! to moge zrozumiec ale juz po 2 miesiach poscil mi caly wszedzie;/ jesli sie to robi zapierwszym razem a wiadomo ze trzyma krocej za 1-wszym to nie obiecuje sie ze bedzie trzymalo 6 mies. a nawet DLUZEJ bo to tylko oszukiwanie i nie tylko ja z tego co czytam mialam taki problem ze tak szybko puscil botox pani Kasi no ale mowi sie trudno i juz wiecej do niej nie pojade taki kawal drogi strata cennego czasu chyba lepiej zrobic sobie serie 10 zab. Focus RF+ to moze cos pomoze jesczce w plsce nie bylam wiec od tych paru miesiecy juz chodze taka pomarszczona przedtem czolo mialam ok MIalam problem tylko z lwia i kurzymi bo wychodza mi az na pol poloczkow ze 20 lini pod kazdym okiem;/ a jakies ok 2 mies. temu cos dziwnego zaczelo sie dziac z moim czolem porobily sie jakby dziurki jakby pory sie pootwieraly i pomiedzy paroma liniami na czole ktore byly co ok 5 mm porobily sie nowe co ok 1 mm wiec mam czolo cale jakby pokarbowane bardzo drobna "karbownica" jakbym wiedziala ze tak czolo bedzie wygladac po zejsciu botoxu to nie robilabym czola z lwia i kurzymi po staremu nic dodatkowego sie nie porobilo jest tak jak przed 1 wstrzyknieciem;) ale to czolo! mam 26 lat a wyglada jak u babeczki po 40 albo 50tce moja mama ma 55 i nie ma lini co 1 mm jak ja:/ botox widocznie na czolo mi nie sluzy polecacie cos co odmlodzi skore pobudzi ja do odbuowy kolagenu nowych komorek? moze mezoterapia, mikrodermabrazja czy fale radiowe z Focusa RF+ tak zachwalenego na wszystkich forach? cena nie gra roli moge nawet zalalcic 10 tys zl byle sie oplacalo pozdrawiam wszystkie forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania21sl SŁUPSK
czy robila ktoras z was botox w Slupsku??? wiem ze w Slupsku robi to dr Pawel Wnuk ( salon kosmetyczny Irena na Kotarbinskiego) mlody lekarz medycyny estet. ale nie ma o nim w necie zadnych opini czy robi zle czy dobrze? jak powoedzialam jest mlody wiec pewnie niedawno zaczal? dlatego Zero opini;/ a moze jednak ktos robil Prosze o rade jesccze pani dr Moszczynska (na Armi Krajowej chyba) robi botox w slupsku Czy ktos u niej robil i ma jakies doswiadczenia z ta pania doktor lub Pawlem Wnukiem? blagam odezwijcie sie cos na ten temat bo jzu nie wiadomo co z soba zrobic by zatrzymac tezn czas! pozdro from UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Z tego co wiem, to uczciwy lekarz po wstrzyknięciu botoksu powinien zaprosić pacjentkę po 3 tygodniach na kontrolę.Jeśli botoks nie chwycił, to powinien ją dostrzyknąć już za darmo.Przeważnie większośc lekarzy tego nie robi.Kasuje i tyle.Ale mój lekarz powiedział mi,że mamy prawo domagać się kontrolnej wizyty i gratisowej poprawy ,jeśli jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Do ania21sl - ostatnio także szukam jakiejś dobrej metody na pozbycie się zmarszczek pod oczami (powstałymi niestety jak już pisałam po złym podaniu dysportu) i trafiłam na wiele pozytywnych opinii nt lasera matrix i do tego czegoś co nazywa się elos (to jest zabieg falami radiowymi, chyba podobny do focusa ale focusa nie znam więc się nie wypowiem). Jestem po konsultacjach w kilinice, która te zabiegi wykonuje i podobno faktycznie, zwłaszcza matrix wyrównuje skórę i spłyca bądź wręcz likwiduje zmarszczki. Niestety jeszcze się temu nie poddałam (planuję zrobić to w lutym) więc nie potwierdziłam rezultatów empirycznie ale może warto byś o tym poczytała i zorientowała się, czy nie jest to metoda dla Ciebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra_krk
a ja wiem, że dzisiaj w myślenicach koło krakowa robią botox- party od 17 :) a iniekcje robi dr Kozłowska więc można sie przed świętam piękniuśko wygładzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Ja właśnie dzisiaj usunęłam przebarwienia( 3 sztuki) na twarzy laserem frakcyjnym ablacyjnym.Pn doktor oprócz plamek zaaplikował mi ten laser na zmarszczki mimiczne.Twierdzi,że nastąpi zdecydowane spłycenie.Sama jestem ciekawa,czy plamy i zmarszczki zejdą za jednym zamachem:).Zabieg nie jest przyjemny.To tak jak by cię ktoś przypalał ogniem.Boli.Ale pan doktor znieczulił mnie zastrzykiem,więc nie było tak źle.Jeśli ktoś ma problemz jędrnością skóry na twarzy,to tym laserem można zrobić całą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania21sl
czesc Darkanna:) dzieki za wskazowke jak czytalam fora o focusie to m.in. przewijaly sie opinie tez o elosie ale dokladnie nie znam tej metody to poszukam wieczorem po pracy na forum:) jak bedziesz po zabiegu na matrixie to odezwij sie jakie efekty i czy warto sie im poddac a co do Focusa FR to zabiegi sa b.drogie jeden kosztuje od 500 do 1000zl ( zalezy gdzie) wiem ze min. 5 trzeba zrobic aby cos bylo widac a nalezy zrobic 10 ale to juz chyba babeczki po 40tce 10 robia ja jestem mloda wiec mam nadzieje ze wystarczylo by mi 5 ale to drozyzna ale jak dziala to sprobuje teraz bede w Polsce na swieta ponad tydzien wiec nie wiem czy oplacaloby mi sie marnowac kase na np tylko 2 zabiegi jak trzeba min. 5 wiec jak zrobie dluzszy urlop w przyszlym roku to wtedy. Zastanawiam sie zeby zrobic przed sylwkiem jakis zabieg mezoterapii ipt. no i przed wyjazdem botox ale szukam kogos jak najblizej slupska i zaufanego zeby nie oszpecil mnie jak ostatnio Pani K. ze jedno oko duze a drugie male i ze zmarszczkami;/ co wygladalo jak uposledzenie ktoregos oka;/ a policzki byly takie okragle i wypukle ze az smieszne mam jesczce 3 tyg. zeby kogos znalesc, mam nadzieje ze mi sie uda pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Panie doktorze.Nie wiem czy jeszcze pan tu zagląda.?Jesś tak, to czy mógłby na mojego e-maila napisać coś o zabiegu regeneris,bo mam już straszny mętlik w głowie. Pozdrawiam :) doris_ra@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Didey
Gdzie robilas laser frakcyjny? i ile zaplacilas? Czy lekarz powiedzial Ci ile zabiegow nalezy wykonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey.
Zabieg z laserem frakcyjnym robiłam w Szczecinie u dr. Zawodnego.Wyapalił mi 2 dość duże naczyniaki,które urosły na głowie(we włosach),3 plamki na policzkach, no i 2 zmarszczki koło oka.Za wszystko zapłaciłam-300 zł.Powiedział,że jeden zabieg powinien wystarczyć,ale kazał mi przyjść za 2 tygodnie, kiedy wszystko się już zagoi. ( mam nadzieję,że jeśli trzeba będzie poprawić,to już bez kasy).Robiłam już u niego wcześniej botoks,to może dlatego wziął tylko 300 zł.Wiem,że jeśli robisz kolejne zabiegi u tego samego lekarza ,to możesz negocjować cenę,jako stała klientka i tak właśnie zrobiłam.dzisiaj miejsca przypalone zrobiły się brązowe,ale nie bolą. Zdaję sobie z tego sprawę,że każdy zabieg usuwający przebarwienia(laser czy cosmelan) nie daje 100% gwaracji,że palmy nie wrócą,bo pewnie wrócą.Trzeba po zabiegu koniecznie stosować kremy z filtrem.Najlepiej 50 plus( w aptece dostałam próbkę: SVR+ ULTRAMAX).Zobaczę czy ten krem będzie mi pasował. Najbardziej jednak jestem ciekawa,czy ten laser zlikwiduje zmarszczki,bo w końcu przebarwienia można przykryć podkładem maskującym.Ale po tej małej próbce laserem frakcyjnym,wiem na pewno,że całej twarzy nie zrobię,bo to wyłączenie siebie na 2 tygodnie z życia(cała twarz w strupach)-to nie dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didley jesetes zadowolona
z Zawodenego?. Ty juz wczesniej pisalas o nim,jak botoks, podaje na masc emla czy na zywca.? Chce u niego zrobic usta, widzialam jego zone i ma dosc dobrze zrobione tzn , nie ma w kontur tylko w usta i nie widac zadnego kaczora, napisz czy zmarszczki po laserze cos zeszly , bo tez bym chciala pod oczami cos niecos wygladzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey.
Botoks u Zawodnego robiłam pod maść emla.Dość skutecznie niweluje ból,ale jeśli ktoś ma niski próg bólowy i bardzo się boi,to bez problemu możesz poprosić o zastrzyk przeciwbólowy, za który nie płacisz.Ale to w końcu też zastrzyk,więc chyba lepiej posmarować emlą i do dzieła:).Mam kilka koleżanek,które u niego robiły botoks i usta, wszystkie bardzo zadowolone:), no i najtańszy w Szczecinie, elastyczny w negocjacjach o kasę.Jesli chodzi o te zmarszczki,które wczoraj zliwidowałam laserem,to trzeba poczekać,aż strupy zejdą,ale na pewno dam znać jak to wyszło i czy warto tak się męczyć i tak wyglądać jak ja teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieki za odpowiedz
Usta , chyba znieczula, bo ponoc strasznie boli. Ciekawa jestesm laseru na zmarszczki musze sie wybrac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Usta na 100% znieczula,bo to przecież jeden z najbardziej wrażliwych obszarów naszej twarzy.O efektach laserowych na pewno napiszę,bo najlepsze recenzje, to nie te od lekarza ,tylko przetestowane na sobie.Trudno,najpierw trzeba wydać kupę kasy, żeby stwierdzić: warto było, lub:cholera nie warto-kasa ,poszła w błoto:).Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieki za odpowiedz
No cóz , trzeba bedzie spróbowac;-) Szkoda tylko ,ze ten laser boli jak piszesz,moze zniweluje mi troche takiego malego wałka pod okiem, którego nabawilam sie po ostrzykaniu Restylane Vital, zrobil sie krwiak i dzisiaj jest takie zgrubienie przy usmiechu wałek.. Ide na usta , najwyzej bede darla morde Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaanka
W Wolsztynie jest nowy gabinet Miasto Kobiet pracuje tam dr. Cerkaska super babka , super lekarz, ja jestem zadowolona z botoxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania21sl
dzis zadzwonilam do Polski do kosmetyczki z mojego miasta chcialam sie umowic na mezoterapue beziglowa bo bede na swieta w PL duzo o tym czytalam i chche po prostu troche tym zabiegiem nawilzyc i zregenerowac skore bo chyba po botoxie ( ale nie jestem pewna czy to on jest przyczyna) porobily mi sie na czole pootwierane pory i mimiczne nowe co 1 mm. powiedzialam ze robilam botox 6 mies temu ale po 2, 3 miesiacach juz mi zszedl. a ona na to ze skoro robilam wczesniej botox to nie moze mi zrobic mezoterapii beziglowej. Nie wiem ale obczytalam wszystkie fora i niegdzie nie przeczytalam ze przeciwwskazaniem do mezoterapii jest wczesniej robiony botox nawet jak juz dawno zszedl to prawda? powiedzialam ze mam 26 lat a ona ze szkoda ze tak pozno mysle o takich zabiegach jak mezo itp. i ze ona cudow nie obiecuje i ze u mnie moze po tym nie byc efektu. to ja juz nic nie rozumiem??????? panie po 30 i po 40 bardzo chwala sobie mezoterapie i maja efekty ja jestm po 20 i niby to pozno i nie mam sie spodziewac efektow na 100%, powiedzialm jej ze mam kurze lapki a ona ze nie zlikwiduje sie ich jak juz sa takimi zabiegami ze na to tylko botox lub operacja plast. ale ja nie chce ich zlikwidowac tylko poprawic stan skory bo strasznie szybko mi sie starzeje w ciagu osotatnich 4 lat;/ masakra w od 2 miesiecy mam te poorane czolo i mikroskopijne dziurki;/ jak u starej baby skoro ja mam 26 lat i mezoterapia bezig. niby nic mi nie da to dla kogo sa te zabiegi? dla nastolatek i 20-sto latek? bez sensu;/ i ze skoro botox robilam to jzu d... i nie moze mi raczej zrobic mezo itp czy to prawda> pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Po tych rewelacjach twojej pani doktor, to chyba nie masz wyjścia, tylko poszukać innego lekarza:) DAJ JUZ SOBIE SPOKÓJ Z JEJ OPINIAMI I RADAMI.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
pozwolę sobie dołączyć do opinii Didey...:) Wczoraj, przy okazji robienia peelingu u dr Chlebus, zapytałam co sądzi o mezoterapii pod oczy, czy to ma sens, czy działa. Powiedziała, że to jest super zabieg zwłaszcza w przypadku młodej skóry i efekty będą naprawdę dobre (nie wspominając już o tym, że zabieg absolutnie nie koliduje z botoxem). Cóż... no comments...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mowicie o dwóch róznych mezoterapiach , jedna o bezigłowej ( ta podobno nic nie warta) i tradycyjnej iglowej ,,,,,, botoks piarwszym razem zawsze trzyma 2-3 miesiace, a z kazdym razem coraz dłuzej ..... pozatym ktos pisał wczesniej ze rowniez u młodych trzyma krócej ze wzgledu na metabolizm ..... ale to tylko powtarzam bo nie mam na ten temat wiedzy . U mnie 1 razem trzymało ok 3 mies ... teraz juz prawie pół roku , robie tylko lwia.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania21sl
dzieki dziewczyny za odp. po pierwsze to tylko kosmetyczka a nie lekarz jesczce nigdy u niej nie bylam. ale tylko ona u mnie w miescie robi beziglowa mezoterapie i caly czas mi powtarzala ze najpierw musze przyjsc na konsultacje i ona najpierw musi ocenic stan mojej skory a dopiero pozniej rozmawiac o zabiegach ktore mi cos pomoga i dopasuje mi wtedy odpowiednie zabiegi a troche ich w ofercie ma tak przez telefon nie mogla okreslic po prostu czy mezoterapia bedzie dla mnie ok a moze co innego bedzie lepsze. mysle ze byla szccera i nie chciala owijac w bawelne albo robi kiepska mezo i juz sie tym usprawiedliwiala ze cudow nie obiecuje.Zobaczymy ide do niej przez sylwkiem zapytala sie mnie jak ja oceniam moj stan skory twarzy i co bym chciala poprawic i ja zdazylam tylko wydukac ze mam m.in. kurze lapki, nie mam zadnych wyryskow itp. ale ona chyba mnie zrozumiala ze moze mi chodzi ze mam kurze widoczne juz bez usmiechania sie;/ nie wiem ale jak sie nie marszczce i nie usmiecham to mam skore gladziudka jak pupcia niemowlecia tylko kiedy sie usmiechne to dopiero wtedy robi sie tragedia pod oczami, na czole itd przetaje sie usmiechac znow gladziudko. i np. jak ide do pubu czy kupic alkohol to wszcedzie chca dowod bo fakt jak gowniara wygladam i do tego jestem bardzo niska wiec myla mnie z nastolatka czasami albo jak jacys akwizytorzy chodza od domu do domu to pytaja czy rodzicow w domu nie ma albo 2 lata temu facet przyszedl spisac licznik i sie pyta "a czemu panienka nie w szkole?" no jaja poprostu!:D no ale tak mam kiedy sie wlasnie nie marszcse a w ostatnich ok 2 latach bardzo mi sie pogorszyly i powekszyly 2x kurze;/ nikt u mnie w rodzinie i wsrod znajomych tak nie ma:( kurcze sorry ze tak sie rozpisuje ale nie mam sie komu wygadac a tu zero Polakow i znajomych gdzie pracuje ze swoim facetem. i nie ma czasami do kogo geby otworzyc;/ pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×