Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Dziewczyny, jak na kazdym (lub prawie kazdym) topiku znajdzie sie jakis trol ktory zechce wprowadzic zamet w temacie, kiedy mu sie to udaje - cieszy sie z osiagnietego celu. Doktorze, prosze najzwyczajniej w swiecie ignorowac tak znikoma mniejszosc, pozwole sie wypowiedziec w imieniu innych kobiet piszac, ze jestesmy wdzieczne ze jest pan tu z nami i bardzo doceniamy fakt, ze poswieca pan swoj czas rozjasniajac nam w glowach niektore zagadnienia. PS. moj kolega jest adwokatem i robi mase bledow ( w tym ortograficznych) robi je przewaznie wlasnie z pospiechu kiedy np piszemy na gg.to dziwne bo przeciez jest humanista ale chcialam zapewnic, ze jego legitymacje prawa wykonywania zawodu adwokata widzialam na wlasne oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczeeeeeeeeeeeee
Jestescie dziewczyny - raczej kobiety - niepowazne. Naprawde myslicie, ze siedze i ciesze sie jak zrobie jakis zamet? Albo, ze nie ciesze sie, ze ktos tutaj jest kto chcialby pomoc?? Jest w Was wiecej jadu i zlosliwosci niz we mnie uwierzcie mi. Jestescie pewnie tymi kobietami co lapalyby oferte bo jest tania nie patrzac na skutki. Nie przecze, ze ten Pan doktor jest doktorem, ba nawet przemilym dzielac sie waznymi wskazowkami. Moja uwaga, moze troche zbyt sarkastyczna - sorry - dotyczyla faktu bledow i tutaj pojawil sie znak zapytania w mojej glowie... Moze przeciez, czyz nie?? To tak samo jak chcialybyscie zobaczyc wizytowke osoby, ktora przyszla sprawdzic Wam licznik wykazujacy zuzycie energii w domu, bo cos tam podpowiadaloby Wam, ze moze ta osoba NIE jest z zakladu energetycznego. Co w tym zlego?? Nie wyzwalam tego Pana od jakichs palantow, itp. bo nie znam czlowieka i nie mam takiego prawa, ale piszac "kwestja" czy "regoly" w ten sposob wzbudzil we mnie watpliwosci. Jesli sie pomylilam to bardzo doktora przepraszam - niemniej jednak moje watpliwosci powinny byc w miare zrozumiale a jesli nie zrozumiane to przynajmniej tolerowane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
jesteśmy niepoważne i jest w nas więcej złośliwości niż w tobie, nie zmienia to faktu że p dr wniósł dużo info w tym temacie a ty tylko zamieszanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
A jednak sama przyznajesz, że masz w sobie pewną porcję złośliwości i jadu.Pewnie każda z nas ma,szczególnie wtedy jak ma zły dzień czy nawarstwiające się kłopoty.Mam wrażenie, że twoje złe dni są właśnie teraz.Nieprzyjemne emocje należy odreagować,ale najlepiej w gronie zaufanej przjaciółki czy w gabinecie psychologa.A najlepiej adresować je bezpośrednio do osób, które były przyczyną naszej irytacji czy złości. Porównanie pana doktora z pracownikiem zakładu energetycznego-nietrafione !!!.Osobę spisującą nasz licznik wpuszczasz do domu i masz prawo wylegitymować go.Na forum takiego obowiązku nie ma !!!!! A wyciąganie prostych wniosków : czlowiek wykształcony-lekarz-nie robi błędów -jest błędne!!!!Mój mąż ma prof przez nazwiskiem i też robi błędy,bo jest dyslektykiem,ale nikt z jego studentów nie odważyłby się wątpić w jego dyplomy. Podkreślasz, że nie nazawałaś przecież pana doktora palantem.To rzeczywiście twój sukces.Powód do dumy i satysfakcji. Po swojej niefortunnej wypowiedzi spotkałaś się z totalną krytyką "kobitek" na forum i nie miałaś wyjścia, tylko przeprosić To pozytywny moment twojej wypowiedzi ,ale słowo-przepraszam,powinnaś napisać dużymi literami i bez tego całego wstępu.Zakończyło by to całą sprawę, bo każdy z nas ma prawo do gorszego dnia i pomyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza 25
Dziewczyny czy wy jestescie normalne jak mozna zpospiechu robic tak podstawowe bledy? Chocbym nie wiem jak szybko pisala nigdy nie napisalabym np.Który przez u zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
do powyższej wypowiedzi: może nie masz problemów z ortografią ale na pewno ze zrozumieniem tekstu, wyżej była mowa o np dysleksji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram ze śmiechu to raz ,dwa -nie raz zdarzyło mi się w zaciętej dyskusji bardzo szybko przez komunikator napisac "który" przez "u" albo jakies zrobić inny NIEWYOBRAŻALNIE DUŻY dla mnie przynajmniej błąd bo bardzo zwracam uwagę na błędy i zazwyczaj ich nie robię... ale jak to się mówi "gdzie sie człowiek spieszy tam się diabeł cieszy " i nie gadajcie bzdet ,że facet wykszałcony nie robi błędów bo osobiście znam wiele osób ,którym się to zdarza ,do cholery jasnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO NAIWNYCH
BLĘDY BŁĘDAMI ALE CZY NIE ZASTANAWIA WAS FAKT,ZE LEKARZ MA CZAS NA TO ZEBY NON STOP SIEDZIEC NA BABSKIEJ KAFETERII I BAWIC SIE W ODPISYWANIE JAKIS GOSTEK PO PROSTU ROBI SOBIE Z WAS TZW JAJA I NIE SADZĘ ZEBY TO BYŁ LEKARZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I poza tym
lekarz, który pisze, że miał czerwony pasek na studiach. Przecież na studiach nie ma się czerwonego paska:-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animania
powiem tak, niech sobie i nie będzie lekarzem, ma wiedzę, zgodną z wiedzą lekarzy wykonujących zabiegi tego typu - potwierdza się z opiniami tych lekarzy, z którymi ja miałam okazję rozmawiać. Jeśli więc na wiele tematów wypowiada się rozsądnie - tych, które mogę potwierdzić, to nie mam powodu nie wierzyć, że na temat np innej partii twarzy, będzie również mógł odpowiedzieć zgodnie z wiedzą lekarską. Jest kolejną osobą przedstawiającą swoje zdanie a o to w końcu na forum chodzi. Tak czy siak, wykonując jakikolwiek zabieg, musisz go wykonać u lekarza i to z nim będziesz rozmawiała na temat twojej twarzy i zabiegu więc krzywdy ci nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Nie wiadomo ile pan doktor ma lat i w związku z tym kiedy kończył szkołę średnią i studia ?.Ja mam 49 i kiedy kończyłam studia( a to był jeszcze PRL) były w szkole średniej świadectwa z czerwonym paskiem, a po ukończeniu studiów najlepsi mogli otrzymać dyplomy z wyróżnieniem.( czyli taki czerwony pasek).A więc pan doktor nie kłamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczeeeeeeeee
didey Ty uwazasz, ze ja przepraszam, bo spotkalam sie z krytyka kobiet z forum??? Przepraszam jesli sie pomylilam co do Jego zawodu, ktorego, co tu ukrywac nie znam. Powtarzam po raz setny pisze z "bykami" i to podwazylo moja opinie o nim. Podwazylo - tyle. Nie przepraszam za to, ze zwrocilam uwage na bledy, bo uwazam, ze mialam prawo miec watpliwosci. Nie bede z Toba dyskutowala na ten temat dluzej bo piszesz/cie, ze wprowadzilam zamieszanie a tak naprawde to Waszych, wprowadzajacych zamieszanie postow jest wiecej niz moich. Mialam watpliwosc, doktor mogl to wyjasnic i koniec. Mam nadzieje, ze ma swoje lata i umie sie wybronic bez Waszej pomocy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aesculap
ho,ho..wszedlem tu w dobrej wierze....a tu prosze..... Zostalem analfabetą, nieukiem, klamcą i oczustem ktory ma za duzo czasu wolnego... KŁAMCA - Studia konczylem w 86 roku ze srednia 4,9..co bylo dyplomem z wyroznieniem ( a moje zdjecie wisi na scianie absolwentow wydzialu lekarskiego) ANALFABETA = bledow nie robie...chyba ze pisze szybko na komputerze (normlanie tekst sie poprawia sa w Wordzie) a tu na forum tego nie ma...:):) i stad cale zamieszanie...ale jak pisalem wole zeby mnie zoperowal fachowiec ktory pisze z błedami niz ktos kto ladnie pisze ale ma 2 lewe rece. Moj laptop chwilowo nie ma poslkich liter...stad te literowki.... Za DUZO CZASU WOLNEGO - moje drogie Panie...jestem lekarzem, moje zycie tak sie poukladalo ze zostalem zamożnym czlowiekiem ( nie dzieki medycynie)...Obecnie prowadze swoja prywatna "miniklinike"z wlasną salą operacyjną..nie przerpacowuje sie":):):). Robie to co lubie..i mam czas na czytanie, jeżdzenie po zjazdach po calym swiecie. Mam tez czas wchodzenia na forum...czego zaluje coraz bardziej... Medycyna esteyczna jest moja druga specjalizacja...i to nie najwazniejsza ..jednak przynoszącą duzo satysfakcji i niema co ukrywac dochodową. Mysle ze ten post jest najlepszym dowodem na to ze moja obecnosc tu jest bledem ( moja zona miala racje:):) Czuje sie troszke obrazony i mimo wszystko ponizony....ale forum ma to do siebie ze trzeba sie z tym liczyc...:):):). Uwazam ze mimo wszystko nie zasluzylem sobie na niektore wypowiedzi..... Znam swoja wartosc ( inni nazywaja to zarozumialoscia)..wiec na szczescie nie przyjmuje sie tak...krzywadzacymi moja osobe tu opiniami...... Teraz mozecie Panie....skonczyc uzywanie sobie....do woli..mojej riposty juz nie bedzie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuz.
botox to jedyny produkt pod ta nazwa. Nie ma czegoś takiego jak tańszy botox. Nie wspominając już o chińskim botoxie, który zamiast sprawiac wrazenie zrelaksowanej, wypoczętej twarzy robi z niej maske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Niezłe piekiełko się tu zrobiło w zw. z ortografią polską :)), ponawiam więc zapytanie do dziewczyn lub fachowców- co zrobić z doliną łez??pal sześć zmarszczki pod oczami, gdy te cholerne podkowy szpecą i postarzają dużo bardziej. Podzielcie się proszę doświadczeniami w tej dziedzinie, czy kwas hialuronowy może sprawę jeszcze pogorszyć?bo i z taką opinią się spotkałam.Pozdrawiam forumowiczki/-wiczów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mama10, Ja zrobilam wypelniacz Perfecta-Derm i bylam zadowolona ale na krotko bo ok pol roku, teraz widze ze zaczyna sie wchlaniac i uwydacznia faldki. Za porada pani dr zrobie (moze za 2 tyg juz) kolejny wypelniacz, nie bedzie to Voluma (za gesty) ale najprawdopodobniej Restylen. Mam nadzieje ze efekty beda cudne :) Doktorze, nalezy ignorowac forumowe trole. Tak jak pisalam - duzo szumu bez powodu. Po co wogole sie przejmowac kims, kto wchodzi na forum i jedyna rzecza jaka zauwaza jest pare bledow ortograficznych? Ludzie bywaja zawistni i bardzo nieufni, ci ktorzy zazwyczaj pala sie do oceny innych - robia to celujac w te osoby, ktore osiagnely wiecej niz one same - stad kompleksy ktore a jakze, trzeba jakos rozladowac. Najlepiej zrobic to na anonimowym forum, gdzie mozna bezkarnie pisac co sie tylko komu podoba, zamiast kierowac sie szacunkiem do innych - podwazaja wiarygodnosc innych. C'est la vie.. ojej ciekawe czy moj francuski tez ktos raczy zweryfikowac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytzymam
ja pierdole,ze przez jakas zolze facet musial sie tak beznadziejnie poczuc! co za babeta wstretna ! wspolczuje twojemu facetowi i znajomym ze musza z toba wytzrymywac ... tak ludzi oceniac ZZA MONITORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty powyżej
ja pierdole że rodzina z tobą wytrzymuje weź popatrz na to co napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooool
Jasne ,patrzee ,moge patrzec cala noc na to co napisalam i moge to skopiowac kilka razy dla twojej satysfakcji ,wez idz juz stad . nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty powyżej
O co Ci człowieku chodzi??? Piszesz jakieś bzdury a póź niej się innych czepiasz. Nara tobie mówie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
A już myślałam, że coś zrozumiałaś po tych miażdzących wypowiedziach innych! Po słowie przepraszam już się nie atakuje. Zarzucasz nam, że to my wprowadziłyśmy zamieszanie na forum? To tylko żywa reakcja na GŁUPOTĘ, BEZMYSLNOŚĆ I BRAK KULTURY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
PANIE DOKTORZE! Jest mi strasznie wstyd za niesprawiedliwe, niegrzeczne wypowiedzi pani kurcze...Myślę, że mogę nie tylko w swoim imieniu,ale i wszystkich innych kobiet, które wyraziły dezprobatę dla pani kurcze...PRZEPROSIĆ PANA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczeeeeeeeeeee
didey Odczep sie od Pani kurcze bo zauwazylam tez, ze byly wpisy milion razy gorsze od moich pod adresem Pana doktora i do nich nie przyczepialas sie. Szkoda Ci tych konsultacji ZA FREE, ze tak doktora bronisz, no nie?? Przyznaje, ze jesli cofniesz sie do Twoich wypowiedzi pod moim adresem one sa bez kultury, tak, ze jestes ostatnia osoba, ktora moze mi cos zarzucic. Jesli juz to tylko doktor bo to o nim pisalam. Wyluzuj sobie zatem kobieto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczeeeeeeeeeee
A zreszta GDZIE Ty widzisz atak z mojej strony po slowie przepraszam? Powiedzialam tylko, ze nie bede z Toba wiecej dyskutowac i koniec. To jest atak???????????????? Tak jak napisalam wyzej - wyluzuj! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
Darkanna! Masz już jakieś wieści po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Aniamania, napiszę na priv bo wizyta dotyczyła lasera a nie botoxu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
czekam z niecierpliwością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kurczeeeee
Nie przejmuj się ,masz calkowitą rację kazdy czlowiek na poziomie podda w wątpliwość wiarygodność faceta podającego się za lekarza a nieznającego polskiej ortografii az do tego stopnia,że robi podsawowe blędy.Bardzo bym się zdziwiła gdyby był to rzeczywiście lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×