Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Dziewczyny nie przesadzajacie
z podnoszeniem brwi botoxem, bo wychodzi wtedy MEFISTO! Luki brwiowe sztucznie podniesione nadaja twarzy efektu złej zdziwionej. Na sylwestra duzo takich mumi widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko reklamacja
Zaplacialas masz miec wypelnione ... Perlane to najsilniejszy preparat z gamy Restylane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczyze perlane
jest najsilniejszy?Ja tez chce wypelnic brzdy i ewentualnie doline lez ale wlasnie czym byloby najlepiej i najdluzej? Moze tym perlane.pól roku temu mialam podana niewielka ilosc kwasu hialuronowego w bruzdy nosowe i praktycznie efekt niewielki a teraz to juz nic nie widac.Doradzcie prosze i jakiego lekarza polecilybyscie w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczyze perlane
jest najsilniejszy?Ja tez chce wypelnic brzdy i ewentualnie doline lez ale wlasnie czym byloby najlepiej i najdluzej? Moze tym perlane.pól roku temu mialam podana niewielka ilosc kwasu hialuronowego w bruzdy nosowe i praktycznie efekt niewielki a teraz to juz nic nie widac.Doradzcie prosze i jakiego lekarza polecilybyscie w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marry 8765
Doradszcie mi czym najskuteczniej wypelnic bruzdy nosowe gdzie stosuje sie perlane i na jak dlugo wystarcza.Jaki gabinet moglybyscie polecic w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perlane to rodzaj
restylane z tym ze do glebokich bruzd Jest Restylane Vital Restylane i Restylane Perlane kazde stosowane do czegos innego, Vital nie polecam wory po wypelnieniu i krwiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pomocy
powiedzcie prosze czy ktoras miala jak ja: 3 dni po poprawce botoxu z powodu asymetrii(lwia) botox zamiast miesien mocniej "zlapac" wydaje sie puszczac :(:( mozliwe to... czy panikuje po prostu - w koncu to dopiero 3 dzien ale ja zdecydowanie bardziej moge sie marszczyc w tej chwili niz przed poprawka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniemmmmmm
panikujesz. Ja mialam tak samo, bylam przewrazliwiona, ale teraz 4 m-ce po wszystko nadal ladnie sie trzyma. Poczekaj jeszcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpela zrobila botox
na czole a na policzkach podostawala nowych zmarszczek, teraz pluje sobie w gebe bo botox zszedł a ta ma nowe zmarszczki, zaczniesz robic te gówno to do konca zycia .... Botox to nie pielegnacja a jednorazowy dobry efekt za ktory pozniej trzeba bedzie zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaska
Jaki gabinet polecacie w Warszawie? Chcę podnieść brwi bitoksem. Moje znajome nie korzystają jeszcze zatem nie mam odniesienia. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do tych nowych zmarszczek
to chyba prawda mam wstrzykniety po raz pierwszy w zyciu poszlam z ciekawosci mam juz troche zmarszek ...ale da sie z nimi zyc - a po botoksie efekt taki ze czolo dladkie, brwi na sile i tak moge zmarszczyc - jedno bardziej niz druga, natomiast nad brwiami z kazdym dniem robia mi sie nowe zmarszczki bo gdy sie dziwie to do gory unosza sie tylko one. szalu nie ma - a zaplacilam 900. nie zaluje ze zrobilam bo musialam sprobowac - taka juz jestem:)...wiem jednak ze drugi raz raczej nie zrobie... no i wiem tez ..kto z mojego otoczenia jest "po"...bo "dziwi" sie w taki sam idiotyczny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALFFA50
czy znacie kogoś z woj war-maz ,kto dobrze robi wypełnianie zmarszczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoras z Was
miala zabieg wypelniania zmarszczek u doktor Zurowskiej-Iskrzyckiej slyszalam o niej rozne opinie duzo dobrych ale rowniez i takie,ze zabiegi sa u niej bez efektu bo ma tansze preparaty mniej skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć madagaska! O ile zauważyłam u siebie, to po botoxie na czoło brwi same mi się uniosły i to na tyle subtelenie że wyglądam naturalnie! jaką decyzję podjęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też stosuje botox i jak narazie mam same miłe doświadczenia:) w przyszły czwartek w iq medica www.iqmedica.pl będzie tzw botox party, ja się wybieram bo przydałoby się już co nieco poprawić, poza tym chętnie zobaczę efekty u innych dziewczyn.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabiegi będzie wykonywał dr Łukasz Preibisz, notabene bardzo dobry lekarz, wystarczy poszykać o nim informacji w internecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja-x
Szukam dobrego,,wypełniacza"lekarza w Lublinie.A ceny jak się kształtują,bo też zależy od regionu.Jak coś ze sobą zrobię to wtedy Wam wszystko opiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_111
Dziewczyny jezeli szukacie dobrego lekarza to z czystym sumieniem moge polecic dr Marwana Saifi z Wrocławia, naprawde ja i moje koleżanki jestesmy zadowolone nie ma skłonnosci do przesadzania i przedewszystkim jest uczciwy nie wstrzykuje tam gdzie nie ma potrzeby. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzewczyny dawajcie na botox party w iq medica chętnie zobacz efekty wasze, ja wybieram się na botoxik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
do MADAGASKA Polecam Studio Light w Ząbkach. Taniej niż w Warszawie i bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ania21sl SŁUPSK
cześć, długo mnie tu nie było, ale juz odpowiadam. Na wizyte do dr Pawła Wnuka umówiona byłam po miesiącu bo nie było mnie jakiś czas w Polsce. Efekty po botoksie super! Napewno wybiore sie do niego ponownie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 29
Cześć dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 29
Tak sobie czytam i czytam te wasze wypowiedzi, bo sama też zastanawiam się nad botoksem. Sama jestem zwolenniczką poprawiania urody i dobrego wyglądu, co idzie w parze z dobrym samopoczuciem. Rozmawiałam z panią doktór.Opowiedziała mi o całej historii botoksu, też o tym że stosuje się go do leczenia dzieci.Opowiedziała o chińskich podróbkach za pół ceny, których skutki uboczne nie są znane.O "nie lekarzach", którzy wykonują zabiegi bez żadnych uprawnień, znieczulenia i generalnie bladego pojęcia o tym co robią.Ostrzegała mnie że przez tych kilka dni nie należy wariować z ćwiczeniami, myciem podóg, sauną, solarium, i samoletem. Zabiegu nie powinno się też wykonywać późną porą dnia, bo od razu po nim nie należy się kłaść spać.Igły są tak cieniutkie ze prawie ich nie czuć. Ewentualne malutkie krwiaczki znikają po kilku dniach i z łatwością można je zamaskować korektorem.Chcę zrobić kurze łapki.W moim przypadku są to płyciutkie zmarszczki mimiczne związane z suchą skórą pod oczami.Niektóre wypowiedzi tu zamieszczone są obrażające i nie na miejscu co mnie osobiście zdegustowało.Jest rzeczą oczywistą,że zanim damy się pociąć i pokłuć próbujemy mniej inwazyjnych metod.Używałam dobrych kremów, serum, profesjonalnych kosmetyków i maseczek.Regularnie odwiedza mnie kosmetyczka: mezo, kawitacja, mikrodermabrazja.Próbowałam wszystkiego i wcale nie mam zamiaru z tego rezygnować, bo to że będę miała wstrzyknięty botoks wcale nie zwalnia mnie z obowiązku dalszej pielęgnacji tych obszarów.Zmarszczki wygładzą się szybciej i działanie preparatu będzie dłuższe gdy właśnie jescze bardziej będziemy o te miejsca dbały.Mnie wyliczono dwie jednostki do wkłucia, koszt ok.300zł ze znieczuleniem.Gabinet mam sprawdzony, bo robię tam również depilację laserową, którą tez szczerze polecam!!!Jak się zrobię to napiszę.Im więcej wypowiedzi tym lepiej.A paniom,,które do 40-stki nic ze sobą nie robiły i stojąc przed lustrem nie mają sobie nic do zarzucenia i czują się świetnie w swojej skórze serdecznie zazdroszczę i gratuluję, jest to oznaką dbania o siebie i dobrej diety!Też bym tak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYL 40
DZIEWCZYNY ja też nie jestem nowicjuszką w tym temacie ,nawet teraz zrobie sobie prezent na walentynki ale od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewien big problem. czy jesteście pewne że nie maskutków ubocznych w dłuższym odstępie czasu np za 2,3 5 lat.ja się boję że jednak to nie będzie obojętne dla naszych mięśni ,czy ktoś coś słyszał na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mówie botoxowi zegmam
od kiedy dostalam nowych zmarszczek na czole i pionowych przy oczach do widzenia. Wole zapobiegac , niz miec cos na chwile np 3 miesiące a skutek puszczania botoxu OPLAKANY! nigdy wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 29
A mnie się wydaje że im wcześniej się zacznie tym na dłużej ten proces można zatrzymać.Oczywiście za kilkanaście lat botoks już nam nie pomoże, ale podejdźmy do tego logicznie:jeśli blokujemy pracę mięśni na etapie pierwszych zmarszczek to mało to że skóra przestaje się na pewien czas marszczyć to jeszcze ma te pół roku żeby odpocząć a w między czasie się regenerować, co tym samym opóźnia proces starzenia.Ja tłumaczę to sobie w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle sobie tlumaczysz
Poniewaz mimika musi pracowac, zblokowanie jednym miesni powoduje przejecie pracy innych. zobacz jak wyglada kidman, jak staruszka! a ja stac wygladac mlodo, za przesade sie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Slyszalyscie o Thermage? chyba temat tego zabiegu byl juz u nas poruszany (nie jestem pewna) czytalam na temta i powiem wam ze gdyby nie koszty to juz bym poleciala ..myslalam ze to jakies 2 tys a tu ok 7 nawet na cala twarz no ale efekty rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 29
mnie się wydaję,że mimo wszystko miejsce nad mięśniem odpoczywa.Ja nie mam zamiaru wstrzykiwać botoksu co pół roku.zrobię to raz w roku i zobaczę jakie są rezultaty, bo jeśli jest tak jak piszesz to rzeczywiście zacznę "marszczyć"się w innym miejscu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semiramida kr
też mam plan na botox i ewentualnie kwas hialuronowy, za parę lat oczywiście,, ale potwierdzam- a tematem interesuję się na powaznie, że blokowanie botoxem jednych zmarszczek powoduje powstanie innych- twarz pracuje i stąd takie działanie,, dziewczyny a może któraś z was zna dobrego specjalistę od tych zabiegów z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×