Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość ania21sl
caly czas przez ostatnie 2 tyg. jak przeszukuje wszystkie fora to furore robi niby Focus RF+ ( dziala na zasadzie fal radiowych dwupolarowych) i tez sie zastanawiam nad tym ale musialabym dostac urlop na 1 miesiac aby moc do POlski na to jechac i zrobic min. 5 zabiegow. no i tez koszt duzyyyyy;/ bo 5 zabiegow 3500zl a 10 to 6000zl :( ale w kazdym salonie kosmetycznym gdzie to jest ceny troche zroznicowane. w W-wie wlasnie tanio po 500-680zl za 1 zabieg a na pomorzu gdzie tego mniej 1 tys zl za zabieg. spora roznica w cenie!ale juz zbieram kase bo niby warto bede czytac zaraz o tym na forum amerykanskim zobacze jakie tam opinie bo to w PL od niedawna a tam to juz dlugoooo jak zwykle zreszta maja. Niby to tak odmladza skore ze nie trzeba nawet pozniej urzywac botoxu Ciekawe? bo bylaby to super sprawa:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
miałam kwas pod oczy, za tydz miała być kontrol, ale dr stwierdził nie trzeba.Efekt marny 2tyg. po .Poprzednim razem było super juwederm i trzymał 12m-cy u tego samego dr.czy mam reklamować, czy zmienić dr.? POZDOWIONKA na botox pewnie zmienię dr bo tracę zaufanie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Ja na twoim miejscu odwiedziłabym pana doktora i pokazała mu efekt zabiegu.W końcu nie zapłaciłaś za to 50 zł, tylko paręset .Jemu ma prawo coś nie wyjść,ale ty masz prawo byc niezadowolona i reklamować jak każdą inną usługę.Albo niech to poprawia, albo w ramach rekompensaty zrobi ci jakiś inny zabieg lub za parę miesięcy jak się wchłonie preparat powtórzy już gratis. Albo niech oddaje kasę .Bądź w rozmowie spokojna, ale stanowcza.Jeśli facet ma klasę ,na pewno znajdzie jakieś wyjście z sytuacji.Jeśli będzie próbował cię zbyć,to powiedz,że na forum podasz jego imię i nazwisko. p.s.radziłabym ci również sprawdzić efeket tego zabiegu u innego lekarza,który potwierdzi,że jest źle zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
da ala 43, powiedz proszę, zrozumiałam - robiłaś poprzednio juvederm i byłaś zadowolona. Jaki masz problem pod oczami i co rozwiązał juvederm? W jakim mieście? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Obiacałam,że podzielę się swoimi opiniami o zabiegu lasereowym laserem frakcyjnym.Pisałam wcześniej, że lekarz usunął mi przebarwienia na twarzy, 2 naczyniaki w skórze głowy oraz 2 zmarszczki koło oczu,te najgłębsze ( to już było gratis,na próbę,żeby zachęcić mnie,do odmłodzenia laserem całej twarzy). Moje refleksje: - zabieg nie jest przyjemny-boli mimo znieczulenia - przypalone miejsca skóry w pierwszym dniu są czerwone, na drugi dzień zmieniają kolor na brązowy - na dzień czwarty ta brązowa skóra,która jest strupkiem zaczyna się kruszeć i odpadać(korci jak diabli żeby oderwać,ale nie wolno,bo będą blizny.Wszystko musi odpaść naturalnie) - kiedy już strup odpadnie-(na 6-7 dzień od zabiegu) skóra w tym miejscu jest różowa. Ale do pełnego,końcowego efektu (skóry dładkiej, bez plam) jeszcze daleko. Poparzone miejsca wyróżniają się na twarzy.Musi upłynąć trochę czasu,żeby koloryt skóry się wyrównał. Ale można to zamaskować dobrym podkładem.JW końcu to było poparzenie. Widać,że skóra w miejscu przypalenia przebudowuje się, pewnie stare włókna kolagenu na nowe też wymienia J. REZULTATAY KONCOWE ,KTÓRE OBIECYWAŁ LEKARZ: - PRZEBARWIENIA-ZNIKNĘŁY! - ZMARSZCZEK- NIE MA!!! - Jeden z naczyniaków zniknął,ale drugi jeszcze jest, więc trzeba będzie go „dopalić” jeszcze raz.(mam nadzieję,że już gratis) WNIOSKI KOŃCOWE! Metoda skuteczna,ale tylko dla osób bardzo cierpliwych !!!! Wyłącza ciebie tak naprawdę na parę dni lub tygodni (chyba,że jest to niewidoczna część ciała, ale jeśli to twarz - kaplica.Wszyscy się patrzą i zastanawiają czy masz liszaja czy inne paskudztwo skórne JWyobrażam sobie jak kobiety odmładzają laserem całą twarz!!Taki duży obszar w strupach przez 2-3 tygodnie?Trzeba wziąć urlop i siedzieć w domu.To nie dla mnie.Pozostanę przy wypełnieniach i botoksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didley czemu
TYlko dwie zmarszczki? Cholera ja chcialam cala powieke na dolezrobic,a jak sprawa malych worków przy usmiechu? A kurze lapki? Na czole nie robilas tym laserem>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Robiłam tylko 2 zmarszczki,bo resztę małych koło oczu(kurze łapki) były wcześniej ostrzyknięte botoksem.Tylko tych 2 nie dało rady zrobić,stąd propozycja lekarza,żeby potraktować to laserem.Czoła nie robiłam, ale efekt pewnie taki sam.(działanie lasera jest takie same w każdym obszarze ciała._

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
do ali od oczu: b proszę o radę- co zrobić z doliną łez pod oczami.Chciałam wypełnić kwasem hial.,ale jakim konkretnie?Koleżanka odradza mi kwas-jej zrobiły się nierówności,grudki,wyglądała dla odmiany na zapuchniętą od płaczu-poszła do innego lek na rozpuszczanie.ja nie mam w tej kwestii doświadczeń i proszę o podpowiedź.Jestem ze sz-na. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Didley
Czyli efekt jest, tylko boli:-( Teraz najlepszy okres ponoc na laser ,wiosna- lato odpada. Kurczejak laser usuwa zmarszczki to po co te wypleniacze... Czyli warto bylo, dlugo trwa taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina2828
Do ania21sl SŁUPSK Wczoraj byłam u doktora Pawla Wnuka na zabiegu z botoksu na kurze łapki. Wrażenie pozytywne, wie co robi. Wypytal mnie o choroby, czy nie jestem w ciazy i nie karmie, odpowedział na pytania. O efektach napiszę za kilka dni, Na kontrole zaprosil za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Zabieg trwał krótko ,około 15 minut ( bo to tylko kilka plamek było). Ale jak byś np. chciała całą twarz odmłodzić razem z szyją i dekoltem, to pewnie 2 godziny. I jeszcze jedna rada.Najbardziej wrażliwe na ból jesteś my tuż przed okresem,więc tego typu zabiegi lepiej planować w innym czasie cyklu menstruacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva---------
dawno mnie tu nie było:) musze poczytać posty....darkana jak tam Twoja twarzyczka? coś nowego miałaś? ja teraz siedze na fryzjerstwie szukam dbrego fryzjera w Poznaniu bo mój mi spalił włosy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nina2828
dziekuje za odpowiedz:) nie wiem wlasnie czy wybrac si edo niego przed swietami 23-go;/ on wlasciwie nie ma opini w necie oprocz teraz tej twojej ja bym chciala zrobic u niego kurze lapki tylko sie boje zeby nie wyszlo niesymetrycznie tak jak ostatnio jak robilam 6 mies. temu u pani dr Kasi w Sulecinie. ze jedno oko mialam idealnie zrobione przy usmiechu bylo duze otwarte i nie zmienialo sie, zero kurzych lapek A drugie lipa bo bylo widac polowe kurzych a dodam ze mam ich pelno i oko sie przymykalo przy usmiechu. Czyli jedno oko duze a drugie male i z kurzymi;/ wiem ze powinnam pojechac jescze raz na dostrzykniecie do pani kasi i pewnie byloby ok ale ona tak daleko od slupska mieszka ze masakra! u Ciebie efekty pewnie beda juz praktycznie widoczne w calosci po 10 dniach a dlaczego dopiero po miesiacu na kontrole i ewentualne dostrzykniecie??? kontrola jest po 2 tygodniach czyli idealnie po czasie kiedy botox juz napewno dziala w calosci i nie bedzie juz innych zmian ja bede w PL tylko do 3-go stycznia wiec ciekawe czy przyjalby mnie tego dnia jesli cos byloby nie tak bo to beda juz prawie 2 tygodnie jak myslisz? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Miło Cię słyszeć Diva:) U mnie lepiej, opuchnięcia są ale mniejsze a zmarszczki, cóż... też są chociaż nieco płytsze. W ubiegłym tygodniu miałam głęboki peeling u dr Chlebus, co fajnie rozjaśnia i leciutko wyrównuje cerę. Do tego w przyszłym tyg zrobię mezoterapię pod oczy a w przyszłym roku, planuję matrix i elos. no i wreszcie może wrócę do stanu poprzedniego..:) Prawdę mówiąc po ostatnich sensacjach z botoxem chcę go robić minimalnie i jak najrzaciej, zastępując innymi metodami.... Chciałabym mieć tylko taki problem jak znalezienie fryzjera..;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
darkanna, gdzie będziesz robiła mezo? Co powiedział lekarz - jaki efekt powinien być po zabiegu? Nawilżenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
będę robiła u osoby poleconej przez dr Chlebus, tj u dr Szewczyk. nie ma co liczyć na wyeliminowanie zmarszczek tą metodą ale na pewno na lepsze nawilżenie, odżywienie. ja po dysporcie mam jakby cienką skórę i taki efekt mam nadzieję ją wzmocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva.....
darkana to sie cieszę:) że jest lepiej, napewno wróci do stanu z przed, u mnie powoli wraca kurzych jeszcze niema ale czoło już marszczę, ostatnio snił mi sie kszmar he he:) że wstrzyknełam sobie znów botox, ładnie mi się obił o psychike;( obudziłam sie zlana potem , i uf!!! ze to sen:) ja sobie już nie zrobie, nie wiem opuchnięte powieki, zmarszczki pod oczami, i ciągle pytania od znajomych---Imprezowałaś??? Jestes nie wyspana??? Zmęczona??? teraz znów słysze -----Jesteś piękna:)) zastanawiam sie nad mezoterapia , jak narazie nic nie robie niech sama sie regeneruje , eventualnie peeling, mikrodermabrazjia domowa itp.;0 pozdrawiam kochana i życze udanych zabiegów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
Kanał u mnie botox za każdym razem trzyma krócej.Dlaczego? robić co 3 m-ce to drogo. A początkowo od 6 do 8. Ten sam lekaż kilka lat .Coś chyba nie taaat?? Dajcie namiary na dr z warszawy lub okolic sprawdzonego PROSZĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy któraś z was robiła coś z doliną łez? Słyszałam, że nie wiele tu można zdziałać i niebezpiecznie powstają worki. Może znacie jakieś dobre gabinety w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziweczyn z w-wy
dużo dobrego słyszałam o klinice piękna na jerozolimskich. sama jeszcze tam nie byłam, ale koleżanki są zadowolone. ja na razie zdobywam info o zabiegach, bo coś ciężko mi się zdecydować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett2006, ja robilam doline lez; w zeszlym roku mialam wstrzyknieta Perfecte Derm (usieciowany kwas hialuronowy, gesty) i bylam zadowolona z tym ze ten produkt trzyma ok.pol roku wiec teraz zdecydowalam sie na Restylane Vital i zrobilam rowniez pod oczy (dolina lez) efekty widac odrazu chociaz przygotuj sie na ewentualne siniaki i 2-3 dniowa opuchlizne. Na 3 dni przed zabiegiem NIE WOLNO brac aspiryny ani zadnych NLPZ! ja oczywiscie zapomnialam o tym i wzielam pol aspiryny na bol glowy dzien przed no i siniak :( Siniaki u mnie znikaja do 2 tyg, troche dlugo ale warto :) Restylane Vital trzyma sie ponoc do roku no i jest go bardzo duzo bo az 2ml - tyle wystarczyloby na dwie osoby. Ja bede miec robiony "dostrzyk" za kilka dni (mozna do miesiaca od otwarcia ampulki) widac efekty z ktorych juz jestem zadowolona, wszstkie zapadlosci wyrownane, teraz jeszcze dostrzykne sobie w kurze lapki zamiast botoxu i na lwia w jeden punkt :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gigi
a w zyciu! Restylane Vitral , robi sie 3 razy w odstepie 2 tygodniowym. Uwaga! pod oczami moga byc skutki uboczmne w postaci Workow. Owszem wypelni sie zmarszczki ale efektu jak po botoxie nie uzyskamy. W lwa proponuje Perlane na rok starcza i jest juz z znieczuleniem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję GIGI. Jeśli można to ile masz latek, czy ta dolina ciągnęła się aż na policzki, czy to tylko pod oczami? Pytam, bo ciągle mam obawy. Przy skłonności do worków, boję się wybrzuszenia pod oczami i co później ? Tak pół roku straszyć? Gdzie robiłaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Restylane Vital
Robi sie tylko w odstępach! Poniewaz jest to inny rodzaj kwasu, ktory oprocz wypelnienia daje efekt pobudzenia kolagenu. W inny sposób sie go nie aplikuje. Niestety , ja ani moje kolezanki nie byly az tak zachwycone, dlatego ide spróbowac z laserem , botox narobil mi szkód w postaci dodatkowych lini na czole oraz pionowych przy oczach. Cena jedenego zabiegu w Szczecinie Restylane Vital 400 zl. U Dr.Szczubiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Restylan, ja też po przygodach z botoxem zdecydowałam się na laser, który planuję na luty, gdy minie działanie dysportu. Powiedz proszę na jaki typ lasera się zdecydowałaś i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraxel szczecin
wypróbuje i opisze a ze jestem wymagajaca i marudzaca opisze ze szczególami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Bett : mam ten sam problem-cholerna dolina łez, podkowy pod oczami, które okropnie postarzają. B chciałabym to poprawić, ale boję się, że dla odmiany zafunduję sobie worki pod oczami-mam na myśli kwas hial. Jestem ze szczecina, mam34lata.Pozdrawiam forumowiczki, kompanki w niedoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e mama ty czasem nie masz
wielkiego nosa? zrób se ten nos ,bo te doliny to nic w porównaniu z nochalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nina2828
tu ania21sl i jak efekty po botoxie? wszystko symetryczne czy musisz isc na dostrzykniecie? czy moze jakies inne skutki uboczne albo i zadne? ja po botoxie mialam smieszne wypukle okragle policzki co wygladalo komicznie i na zdjeciach wygladalo masakrycznie Porazka;/ na zywo tak nie byllo widac jak wlasnie na zdjeciach! dlatego boje sie ze jak wstrzykne znowu to bedzie podobny efekt i moze u mnie chodzi o budowe samej twarzy ze mam takie poliki jak chomik a oczka jak szczuerk;/ wszsytkie foty musze teraz w Photoshopie przerabiac przez wrzuceniem na NK;/ od tamtego efektu nawet zastanawiam sie czy wogole juz na kurze nie wstrzykiwac wiecej! juz lepiej chyba z mimicznymi kirzymi niz polikami jak chomik i usmiechem szczura;/ sama nie wiem a zmarchy coraz wieksze z roku na rok! prosze odezwij sie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×