Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Znawca...
A więc oba filmy pokazują zupełnie co innego, na pierwszym dr podaje metodą punktową Botox w bardzo wysokim stężeniu, dlatego jak widać na filmie robi małe kropelki, później na kurze łapki robi tzw kulkę do rozlania po mięśniu, i na koniec podaje jedną małą kropelkę dokładnie w środek. Tego ostatniego my nie robimy, ten botox z naszego doświadczenia więcej razy robi worek pod oczami niż prostuje zmarszczki, ale słyszałem od klientki że miała dobry efekt po takim podaniu, więc jest to na życzenie. Drugi film to typowe wypełnianie kwasem hialuronowym policzków. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym co zresztą widać bo klientce nawet nie mrugnie powieka przy wchodzeniu igły. Wypełnianie kwasem hialuronowym jest u nas wykonywany również w znieczuleniu Lidokainą. Koszt wypełnień policzków zależny jest od chęci uzyskania odpowiedniej objętości i u nas zaczyna się od 1199 zł. A różne głębokości podawani kwasu to po prostu śródskórne wypełnianie, czyli tworzenie objętości, zwróćcie uwagę że lekarz nie wychodzi po raz kolejny igłą co jest plusem i metodą również u nas stosowaną. Pozdrawiam, i jak zwykle zastrzegam że moje wypowiedzi mają charakter subiektywny i nie należy ich traktować jako rzeczowe zalecenia ale raczej luźną konkluzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej bylo nie patrzeć,bo mam już gęsią skórkę... Botoks to pikuś przy tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttruskaweczka
Zwracam się do osób, które mieszkają w Warszawie maja sprawdzoną tu jakąś klinikę która zajmuje się botoxem - polećcie mi coś, proooszę Już zadałam to pytanie ale...pozostało niestety bez odpowiedzi a mnie naprawdę zależy. jestem w Warszawie całkiem nowa, nikogo tu nie znam i trudno mi się zorientować gdzie zajmą się moimi kurzymi łapkami. To nie pierwszy raz, ale wcześniej robiłam je w rodzinnym mieście a teraz po przeprowadzce do Warszawy mam kłopot gdzie się udać - poradźcie, proszę, tylko coś dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka...
znawca juz nie moge sie doczekać jak mnie puści stary nieudany botox żeby Was odwiedzić:D Ale własnie chciała bym botox miec podany delikatnie nie za głeboko iglą jak to nazywasz środskornie. Policzki też chce, tylko obawiam sie że dr zle uformuje i bede miała róznej wielkosci lub nie równo:D A mezoterapie też wykonujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Mezoterapii nie wykonujemy, bo jest to metoda mało efektowna. Rezultaty utrzymują się bardzo krótko, a koszty biorąc pod uwagę zalecania wykonania zabiegu kilka razy, wysokie. Wypełnianie policzków to dość prosty zabieg, trzeba dobrze oznaczyć punkty dla równych proporcji i sprawna ręka poradzi sobie bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliber 18
Wynalazłam EndoEstetica w Luboniu.Czy ktoś był tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio...
W stosunku do Collageny różni się tym iż tam robią głównie stomatologię, a w Collagenie tylko Medycyna Estetyczna i tylko z zakresu ostrzykiwania Botoxem i kwasem. To może mieć znaczenie w doświadczeniu lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliber 18
Skąd wniosek,że zajmują się głównie stomatologią??? Z ich strony to nie wynika. Działają kompleksowo...tak bym to określiła. Nie operują wyrostków robaczkowych tylko leczą i poprawiają stan uzębienia,a to też poprawa natury...a jedno drugiemu wcale nie zaprzecza,choć wcale nie powiedziane,że jedna i ta sama osoba leczy zęby i podaje botox,a jeśli nawet to w czym problem? Liczy się wiedza i doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio...
Ne zamierzam w ogóle polemizować, są to każdego wolne wybory i zdania, ale wiem od lekarza stomatologa właśnie, że na 10 pacjentów w takiej łączonej Klinice 8 przychodzi do Stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka...
No włąsnie coraz wiecej dentystów robi botox, niedługo ginekolodzy beda robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka...
Znawca jak Wam sie podoba w Luboniu? :D fajny tam macie Plac zabaw dla dzieci, czesto tam bywam z córeczką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliber 18
Czemu nie może być i ginekolog,w niczym to nie przeszkadza,byle potrafił to robić,często dermatolodzy zajmują się botoksem...ale znam interniste,który podaje botoks i kwas, a robi to z czystej pazerności i eksperymentuje na naiwnych kobietach...a efekty delikatnie mówiąc opłakane. A tak na marginesie-przecież każdy podający botoks ma jakąś specjalizacje,ale czy wiemy jaką,mało kto pyta o to idąc na botox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio...
Osobiście znam ginekologa który do południa robi 3 cesarskie, a po południu robi usta i podaje Botox, a babki ustawiają sie do niego w kolejce. Pytanie lekarza o specjalizacje przez klienta uważam za niepotrzebne, ważne jest ile dany lekarz ostrzyknął klientów, to da świadectwo jego umiejętności. Przy tej pracy prym wiodą jednak lekarze zabiegowi, czyli nie dermatolodzy. Wbrew pozorom lepszy bedzie ginekolog, a dlaczego?, bo dermatologia nie jest lekarzem zabiegowym, a jak to sami o sobie mówią od wypisywamia recept...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka....
Ginekolog? naprawde:D niewiem, gdy bym wiedziala że mój ginekolog robi botox zraziła bym sie trochę, jednak wole żeby pielęgnował swoja dziedzine i skupial sie na jednym a nie na "wszystkie fronty":D byle by kasa.Heh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio
Witam Panie, Tylko do piątku w Botokstudio mega promocja na Botoks! 500 jednostek Botoksu w dawkach po 10 jednostek za 199 zł!!! 50 klientek sprawi sobie super tani prezent mikołajowy! W ofercie nowa usługa, leczenie migreny trwałej Botoksem! Przy rezerwacji Botoksu w promocyjnej cenie proszę powołać się na portal kafeteria. Ilość promocyjnych dawek ograniczona! ZAPRASZAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka...
A 10 jednostek starczyło by np. na czoło? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka...
oraz czy mogła bym wziasc opcje tylko 10 jednostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio
Witam, Na całe czoło to za mało...najwyżej na brwiowe. Tak, można wziąć tylko 10 jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gładkie czółko
Mam odpowiedź dla truskaweczki , bo jakaś zlekceważona się tu w końcu poczuje :P Rozumiem, że jesteśmy na etapie zachwalania Lubonia - i dobrze, bo tych dobrych trzeba chwalić- i rozważań, kto lepiej zrobi botox- ginekolog czy okulista, ale poradźmy coś dziewczynie, bo szuka czegoś w Warszawie , żeby dobrze zrobili jej kurze łapki! Ja ze swego doświadczenia- zrobiłam już czoło i tę lwią bruzdę miedzybrwiową i jestem przed zrobieniem sobie kurzych łapek- wstrzykuje w przyszłym tygodniu, wiec jakbyś się jeszcze wstrzymała to mogę napisać ci, jak mi wyszło:P wszystko robię w jednym gabinecie u dr Grzesiak na Czerniakowskiej , jestem zadowolona z dotychczasowych zabiegów więc mogę z czystym sumieniem ci ich polecić, jeśli oczywiście już czegoś nie znalazłaś na własną rękę A czy zaufałabym ginekologowi, który zaproponował by mi botox? hmmm. chyba raczej nie, osobiscie wolę tych ,co maja i doświadczenie i wiedzę w temacie wykonywania takich zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutki
Moim zdaniem ginekolog to trochę dziwna osoba, która może robić zabiegi na botoxie... Ale jeśli ma odpowiednie uprawnienia i szkolenia, to czemu nie? Widzę, że sporo osób poleca tutaj sprawdzone gabinety, w których miało zabiegi, ale Wrocławia nie znalazłam... Czy któraś z Was może mi polecić jakiś gabinet we Wrocławiu? Ewentualnie może być botoks, ale prawdę powiedziawszy bardziej zależałoby mi na kwasie hialuronowych (ale piszę tutaj, bo tu więcej osób zagląda). Będę wdzięczna za informacje, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzyx
ja robię zabiegi w warszawie i mój lekarz medycyny estetycznej to ortopeda, koleżanka robi botox u lekarza stomatologa - obie jesteśmy zadowolone, nie ważna specjalizacja ważne aby lekarz był odpowiednio przeszkolony, miał poczucie estetyki i dobrą rękę do zabiegu. we wrocławiu polecam gabinet "art estetica" - chodzi tam moja kuzynka, ma naprawdę pięknie zrobione usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurkamka
Dokładnie, tak jak mówi xyzzzyx, wszystko jedno kto przeprowadza te zabiegi, najważniejsze, żeby miał odpowiednie uprawnienia i doświadczenie. Ja np. słyszałam pozytywne opinie o gabinecie stomatologicznym Tarabuła, w którym właśnie oferują medycynę estetyczną. Oni są właśnie z Wrocławia, więc można ich sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cin
Witam, chciałem się dowiedzieć jakie informacje o botoksie najbardziej cenicie, otóż prowadzę stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cin
www.botox.org.pl adres strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaalarum
informacje- efekty uboczne np. mało lekarzy o tym mówi:( dziś mija 3 miesiac od botoxu pod oczami nadal mam wory pod oczami( mam nadzieje ze zejda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia-amelia
lilkaalarum = co masz na mysli pisząc wory pod oczami ? bo ja mam chyba ten sam problem - zwlaszcza pod jednym okiem w odleglosci 1,5 cm takie podpuchnięcie - ktore pojawia sie i znika i sma nie potrafie ustalic od czego to zalezy. Ale zrobilam sobie botoks (polecam drRogale z Miejskiej Farmy Pieknosci) i pon tym botoksie to podpuchniecie jakby zrobilo sie miejsze. Teraz po kilku miesiacach (jakies 7) znow widze ze sie pojawia i znika - wiec juz jestem na tyle wkurzona ze chyba na dniach znow sie wybiore na botoks. A moze kwas hialuronowy na to jest lepszy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkalarummm
Mianowicie chodzi o to ze dr. który sie podejmuja wstrzykniecię botoxu pod okiem, nie informuje o tym ze zabieg sie uda lub nie uda i jest ryzyko wystąpienia opuchlizny ,tzn podpuchnietej poduchy lub jak ktoś woli worki pod oczami. Mnie własnie ten problem spotkał, przed zabiegiem nigdy nie miałam zadnych worków, poduszek pod oczami, nawet nie miałam zmarszczek pod okiem:( Wstzykniecie botoxu pod oczy spowodowało że oczy są podkrażone, opuchniete pod oczami wygladaja jak u kobiety 48letniej która nie dba o siebie:( Jestem załąmana, gdzies czytałam ze to moze zostać na stałe:( o matko! mam nadzieje że mi to zejdzie! Juz 3 miesiac a worki pod oczami nadal sa.Również jestem ciekawa opini co likwiduje worki ,poduszki, opuchniecia od oczami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkalarummm
Jak pojechałam do dr. z reklamacja to stwierdził że na szczescie jest to wrazliwa okolica i powinno szybko zejsc:( mam ochote nie wychodzić z domu do wiosny, tak bardzo chciałam sie upieknic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×