Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość blablabla....
ja natomiast nadal ide SPAĆ BRZYDKA i brzydka sie obudze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio...
Czemu ostatni?, bo chyba nie idzie to tą drogą którą powinno, zamiast jak wcześniej myślałem wymieniać sie doświadczeniami żeby czerpać wiedzę dostaliśmy wszyscy wyraźny przekaz dlaczego tylko kec pana Jakowiaka jest jedynym właściwym miejscem, a jak to WJ kąśliwie zauważył "budki z Botoxem" to tylko kłopoty dla klientek które on w przyszłości bedzie musiał łagodzić. Trudno nam jest sie pogodzić z takim podejściem, otóż w tych miejscach a napewno naszych klient tez ma panie doktorze założoną kartotekę, gdzie notowane jest skrupulatnie co, ile, kiedy i kto podawał...a może jest jeszcze inny aspekt, jesli kec od 2000 roku obslużył 8000 klientów a średnia wartość zabiegów w medycynie estetycznej to min 1200 zł, to dość łatwo można policzyć ze cieżko sie pogodzić z być może zmniejszajacym sie kawałkiem tego tortu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia
he he i chyba o ta kase tak naprawdę chodzi .... o nic innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukeleleleee
co do skutków ubocznych botoksu-chyba w newsweek'u w ubiegłym roku był dodatek na temat medycyny estetycznej,przerzuciłam szybko i odłożyłam na później,żeby w spokoju przeczytać-niestety,mąż chyba wywalił,bo nie mogłam znaleźć,ale wyczytałam tam,że najnowsze badania wskazują,że długotrwałe podawanie botoksu powoduje zanik mięśni,ale jak już pisałam-pobieżnie przeglądnęłam i nic więcej nie czytałam,tylko to utkwiło mi w głowie...w sumie logiczne na mój laicki rozum-nieużywane mięśnie zanikają... sama stosuję botoks,ale ostatnio (po roku od ostatniego wstrzyknięcia) w lwie zmarszczki poprosiłam o wypełniacz,boję się upływu czasu,ale także zmian,które mogą byc następstwem częstego używania wszelkich wypełniaczy i botoksu oglądam programy o medycynie estetycznej,czy typu "10 lat mniej",przeglądam zdjęcia "celebrytów" na plotkarskich portalach,prezenterki w tv też bacznie obserwuję :-) i wiecie co zauważyłam-że twarze mają niby inne,a jednak bardzo podobne,nie potrafię dokładnie określić o co chodzi-napięte,podobnie wymodelowane-nudne,mało jest cech indywidualnych,bo co się dało zostało chyba poprawione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do botoxstudio No tak tylko jeżeli na 8000 pacjentów 1000 przychodzi po pomoc po źle wykonanym zabiegu, to doskonale rozumiem irytację i przestrzeganie potencjalnych pacjentek przed "wstrzykiwaczami" , którzy dysponują tylko toksyna botulinową, kwasem hialuronowym i chcą tymi metodami korgować wszytkie mankamenty urody... takowi "specjalisci od wstrzykiwań" kreują wówczas metody zabiegowe, które niejednokrotnie zaprzeczają prawom logiki, tj powiększanie istnięcjących worków pod oczami, uwydatnianie bruzd, deformacja kształtu ust...itp oczywiście w większości przypadków będzie krążył mit, że to metoda jest niebezpieczna ( w tym toksyna botulinowa, kwas hialuronowy), niż dany "wstrzykiwacz" specjalista..a to szkodzi wszystkim- całej branży medycyny estetycznej i stąd irytacja dr W. Jankowiaka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio...
Cieszę ze został poruszony taki wątek...otóż przedledzmy te fora, o kim piszą forumowicze na temat podanego Botoxu pod oczy i innych przypadkach wykonywanych zabiegach na granicy ryzyka, o Was, o dr Kowalskim, Nowaku itd..., nie ma puki co chocby jednego wpisu na temat takich przypadków powstałych w skutek naszych działań, z dwóch powodów, po pierwsze nie podajemy Botoxu pod oczy, nie pompyjemy ust do rozmiarów po za granice rozsądku, wiec te 1000 klientów do poprawek przychodzi od Was drodzy doktorzy, a nie od prywatnych przedsiębiorstw, bo jesli właściciel salonu kosmetycznego związe sie z takim fachowcem to długo nie pociągnie, Wy lekarze w większości po nie udanej robocie erudycję do swoich szpitali, klinik i jakoś czas sprawę załatwi. Napewno sie zgadzam z dr Jankowiakim ze tylko czas i ilośc klientów spowoduje ze statystycznie zdążą sie nieudane zabiegi, bo to ryzyko zawsze istnieje, można robić wszystko zgodnie z zasadami, a i tak coś sie prxytrafi. Napewno podawanie Botoxu pod oczy tylko zwiększy takie ryzyko, czego my nie robimy i wpominalem o tym niejednokrotnie. Kończę tą przepychankę, od zawsze wiadomo ze lobby lekarskie jest silne nie tylko w tym temacie a każda próba zaistnienia jakiejś innej formy bedzie zaraz napietnowana. Dla nad pracuj młodzi lekarze, bez nazwisk i dlatego tak trudno jest im sie przebić, ale talentu i motywacji nie mogę im odmówić. Żegnam Wszystkich forumowiczow, piszcie do nas na Botokstudio@gmail.com chetnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matamata
Witam. Widzę, że wątek przerodził się w jakąś wojnę, a miał służyć wymianie doświadczeń "zabotoksowanych". Napiszę coś od siebie. Pierwszy raz zdecydowałam się na botoks dwa lata temu, w wieku 41 lat. Od tamtej pory powtarzam zabieg regularnie i żałuję że nie zaczęłam wcześniej, zanim skóra zdążyła się nieźle "zaprasować". Mam tendencję do marszczenia czoła - wiecznie unoszę mocno brwi lub ściągam je do środka, co niestety przez lata doprowadziło skórę do brzydkiego stanu. Do tego kurze łapki. Od nich się zaczęło :) Po pierwszym zabiegu byłam zachwycona - twarz się rozpogodziła, brwi uniosły, pewnie też lepsze samopoczucie spowodowało poprawę wyglądu. Lekarz już na początku stwierdził, że mojego "pomiętego" czoła nie można już wygładzić, ponieważ wypełnienie i wyprostowanie powstałej przez lata "harmonijki" spowoduje zwiększenie jego powierzchni i w rezultacie opadanie powiek. Ufam mu i wierzę że ma rację. Jednak za trzecim razem zaproponował mi wstrzyknięcie botoksu między brwi. To był strzał w dziesiątkę :) Przestałam marszczyć brwi, a także czoło! A to wpłynęło bardzo korzystnie na wygląd całej twarzy. Rysy złagodniały, uśmiech stał się ładniejszy. W ten wtorek miałam kolejny zabieg, bo efekty poprzedniego zniknęły już dwa miesiące temu. Tym razem było troszkę inaczej - wczoraj od rana miałam wrażenie ze mam tekko napuchnięte powieki. Po południu zaczęłam wertować internet i trafiłam tutaj, czytając wpisy o opadaniu powiek po zabiegu. Byłam nieźle wystraszona, bo przecież wiadomo, że ostateczny efekt jeszcze wciąż się kształtuje i nie wiadomo co będzie dalej. Bałam się, że będzie coraz gorzej. Poczytałam, wystraszyłam się jeszcze bardziej, a potem miałam koszmary w nocy - śniło mi się ze mam twarz jak dzieło Frankensteina: oczy schowane głęboko pod powiekami, przypominającymi jakieś napuchnięte falbany... brrrr. Na szczęście dzisiaj wstałam i zobaczyłam, że wszystko wróciło do normy. Brwi się uniosły, opuchlizna (bo to chyba było to) zniknęła. Już widać coraz lepsze efekty. Postanowiłam o tym wszystkim napisać, żeby uspokoić spanikowane kobiety, które pewnie nie raz tu zajrzą. Powodzenia wszystkim obecnym i przyszłym "zabotoksowanym". Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Strefa
witam Was :) zapraszam na mile forum plastyczno-urodowe http://beautystrefa.pl/forum , znajdziecie tu duzo ciekawych rzeczy na temat operacji plastycznych, zdrowia, mody, diety, urody i innych ciekawych zagadnien... zapraszam serdecznie http://beautystrefa.pl/forum pozdrawiam cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabalabla....
A ja jestem zardzo wdzieczna i dr. Jankowiaku i Znawcy za wkoncu stosowne odpowiedzi na temat botoxu i ewentualnych skutków uboczych. :) W sumie bardzo dobrze że dbają o swoje pacjentki i czytają o ich wrażeniach, a nie maja tego gdzies.:) Pozdrawiam Was kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalusia.poznań
dr. Kolasinski jest mistrzem! I tylko konkurencja zazdrosna może takie bzdury pisać. Tak jasne, każda baba może przyjsc i narzekać na każdego lekarza. Bzdura, jestem jego pacjentką robiłam u niego biust, botox już 3 razy i nie znam lepszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poznań
A skąd masz znać jak nie byłaś u innego... Kolasiński robi dobrze cycki każda co robiła to wie, ale Botox już mniej. I nie jedna osoba włącznie ze mną to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalusia.poznań
a to ciekawe, bo każda z moich znajomych są zadowolone z botoxu, biustu . Każda ż nas trafiła do niego z polecenia i jesteśmy zadowolone, nie byłam u innego i nigdy nie zmienie dr Kolasinskiego. Poprostu jest on jeden z najleszych i tyle, nie mogę czytać jak konkurencja oczernia go, zmyslająć bzdury. On niema nie zadowolonych pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemar Jankowiak
Szanownym forumowiczkom odradzam czytanie tego postu, gdyż jest długi, nudny, nie na temat i adresowany personalnie. Obiecuję, że to moja ostatnia wypowiedź na ten temat w tym wątku i jeśli trzeba założę nowy np. Botoks-studio-express. Chyba miał rację mój kolega, że przeceniam poziom adwersarza, ale mimo wszystko spróbuję. Nie pozwolił bym sobie na taką publiczną polemikę z lekarzem, ale jak ustaliliśmy szczęśliwie nikt z wykształceniem medycznym nie ma zamiaru psuć sobie nazwiska. Mam natomiast obowiązek bronić medycyny i potencjalnych pacjentów. Utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że merytoryczna dyskusja między medycyną a biznesem, szczególnie nie do końca zgodnym z obowiązującym w Polsce prawem jest niemożliwa. Pozostaje tylko wątpliwa satysfakcja, że torba z botoksem w centrum handlowym podawanym przez nieco wstydzącego się tego procederu (i słusznie) lekarza. Mam nadzieję, że z operacjami chirurgicznymi to jest tylko taki żart. Obawiać się nie ma czego. Izba lekarska ma ważniejsze sprawy na głowie i z pewnością się nie zainteresuje. Żeby jeszcze utwierdzić Państwa co do słuszności i rentowności "budki z botoksem" muszę zauważyć, że 8 tys. zabiegów o których wspomniałem, to tylko zabiegi z toksyną botulinową. Proszę dodać do tego ok. 7 tys. peelingów, zabiegi wypełniania tkanek (nie wiem ile, ale samych zbiegów korekcji ust ok.4 tys.) zabiegi laserowe, dermatochirurgii i pewnie coś jeszcze. Żyła złota. Ceny proszę sprawdzić samodzielnie (bo te 1100PLN chyba piękny sen o złotym runie) i policzyć, dokładnie pilnując zer. Sam nie wiem gdzie są te pieniądze... Jest tylko mały problem. To dzięki pacjentom, którzy nas regularnie odwiedzają powstała nowa klinika (nie podam kosztów budowy i utrzymania, bo nie mogę w nie uwierzyć), pracujemy w zespole ok. 20 osób z czego 3 są lekarzami medycyny estetycznej nie wstydząc się tego co robią i miejsca w którym pracują. Wyposażenie pozwala na bezpieczne wykonywanie zabiegów, choć kilkaset tysięcy złotych za lasery można było korzystniej ulokować o może nawet przyjemniej wydać. Sterylizatornia wszystkich narzędzi, nawet kosmetycznych jest też przecież zbędna. A już sieć komputerowa z legalnym oprogramowaniem, to już chyba przesada. Ale medycyna estetyczna to jednak nie tylko prostowanie zmarszczek botoksem i sama lodówka nie wystarczy. Mam nadzieję, że jednak pewną różnicę pomiędzy medycyną zajmującą się leczeniem a wstrzykiwactwem dla pieniędzy. Całe swoje zawodowe życie poświęcamy medycynie i dla nas standardy medyczne nie są przykrością, która utrudnia biznes, lecz mają wymierny sens dla dobra pacjenta. Sanepid jest uciążliwy, ale ma swoje racje i pilnuje jakości, przepisy Wojewody są precyzyjne i ich przestrzegania pilnują kontrole Urzędu. I może wyda się to również zbędne, ale dokumentacja medyczna zawiera wszystko, co potrzebne łącznie z dawkami i numerami seryjnymi preparatów, bo takie jest prawo i jest to konieczne dla właściwego leczenia pacjentów, a nielegalnych w Polsce preparatów nie stosujemy, więc nie mamy nic do ukrycia. Leczenie powikłań po różnych domorosłych eksperymentatorach, czasami wieloletnie prowadzimy za darmo, choć proszę mi wierzyć, że powoli tracę już cierpliwość. Jestem lekarzem, nic innego nie potrafię i niestety nie potrafię też znaleźć zrozumienia dla biznesu, który raz może zajmować się pizzerią, ew. założyć aptekę, salon kosmetyczny, fryzjerski albo budkę z botoksem. W końcu bez różnicy, skoro jest rynek... Cieszyłbym się, gdyby w Poznaniu powstały jeszcze ze dwie kliniki medycyny estetycznej na odpowiednim poziomie i argument o konkurecji jest nie na miejscu. Nie jesteśmy wstanie przyjąć wszystkich chętnych pacjentów i trafiają potem tam, gdzie im się uda dostać. Jeśli będą ośrodki o odpowiednim standardzie, pracy to zadowolonych pacjentów nie zabraknie. Byłbym ostrożny w wytykaniu błędów operując nazwiskami lekarzy bez pewności co stanu faktycznego. Dr Kolasiński może mieć słabsze ode mnie poczucie humoru i wiele czasu i kosztów zajmie Państwu ustalenie faktów przed sądem. Przy takim poziomie dyskusji właściwie brak innych argumentów i pozostaje liczyć tylko na inteligencję czytających to forumowiczów. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Zaczynam dziś urlop i przez 2 tygodnie niestety nie będę mógł odpowiadać na pytania forumowiczek, choć akurat czasu by nie zabrakło. Śledzenie różnych informacji i forów w internecie jest bardzo czasochłonne i naprawdę mam ograniczone możliwości. Ponownie obiecuję jednak odpowiedzi na maile i nie mam nic przeciwko, żeby zainteresowana osoba zamieściła na je na forum, jeśli sądzi, że kogoś to może zainteresować. Pozdrawiam Waldemar Jankowiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia
przepraszam, czy moglibyście panowie załatwiać swoje sprawy między sobą a nie na tym forum? nie jest to ring dla konkurujących placówek. my tu wymieniamy sie doswiadczeniami i uwagami - jeśli jest tu jakis lekarz , to powinien byc po to , aby udzielac porad a nie promować swój gabinet, klinkę czy budkę. przeraża mnie agresja wypowiedzi - osobiście nigdy do takiej placówki nie pójdę, której właściciele urządzaja pyskówki na forum czytając te wszystkie wypowiedzi naprawdę odechciewa się zabiegu w tych miejscach. NIESMACZNE I ŻENUJĄCE DLA CZYTAJĄCYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem juz po 2 zabiegach w odstępach 8 miesiecznych i jestem bardzo zadowolona. Nie mam generalnie problemu ze zmarszczkami z wyjątkiem strasznych bruzd na czole. 4 małe ukłucia załatwiły sprawe. Czuć tylko lekkie ukłucie. Na śląsku polecam www.wardent.com :) Ceny nie są porażające a lekarz świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuluhulu
marzunia nie unos sie, bardzo dobrze że dr. Jankowiak pisze o budkach i czym to grozi. Mnie osobiscie bardzo sie przydadza tego typu info, wiec nie wypowiadaj sie za wszystkie Panie tylko za siebie. Nie widze tu żadnej konkurencji miedzy nimi tylko bardzo dużo cennych wskazówek za które trzeba dziekowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie. Doradźcie co jest lepsze na zmarszczki poziome czoła : botoks czy kwas hialuronowy? I jak cenowo wypada kwas? Dodam, że w kwietniu ubiegłego roku miałam botoks na czoło (o czym zreszta pisałam na tym forum), było gładkie jak u nastolatki, odmłodniałam o kilka lat (mam 33 l.). Zapłaciłam (wraz z kurzymi łapkami 1000 zł). Niestety botoks "wyparował" a mi zostały zmarszczki poziome na czole jak u mopsa. Dodam, że nie mam "lwich" zmarszczek. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia
kochana - nie unosze się, po prostu stwierdzam fakt. nigdzie tez nie pisałam ,ze wypowiadam się za wszystkich. wczytaj się w dyskusje panów , to zauważysz sporo walki o klienta. jeśli ich posty maja sie sprowadzac do porad - oki, jeśli maja walczyc o wpływy i kase - to chyba to forum nie temu służy ? weź pod uwagę, że forum to srodek przekazu kształtujacy pogląd - nie chcę byc manipulowana . jesli "budki" z botoksem sa takie złe , to poprosze o fakty a nie założenia. jeśli jest to niebezpieczne dla pacjentek - należy to zgłosic tam, gdzie trzeba - i zakładam, że lekarze wiedzą gdzie ... pod warunkiem jednak, że naprawdę jest to poza prawem polskim, bo jak widać nie ma co do tego zgodnosci. samo pisanie na forum o łamaniu prawa , to troche za mało. lekarz, kóry wie, że jest łamane prawo a pacjenci narażani na powikłania, powinien działać a nie ulewać żółć na forum. a o wynikach swego działania nas informowac. tyle tylko, ze może to nie jest ani niebezpieczne ani poza prawem ? co do tematu zmarszczek poprzecznych - spróbuj botoks a jak ci się nie rozprostują to dostrzyknij kwasem pozostałości po zmarszczkach ok 2-3 tygodniach od podania botoksu . sam kwas nie załatwi sprawy na czole ... ja tak miałam i jest bardzo oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia
Majka - skąd jesteś? jak z wawy to moge Ci dac namiary na fajne miejsce - solidne i dobre cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź. Czyli jednak botoks... Jestem z Torunia więc do W-wy mi daleko....ale fakt, że wiem gdzie się udać :) Muszę jeszcze dodać jedno spostrzeżenie "po botoksie". Mianowicie botoks już dawno zszedł, minęlo już 9 miesięcy ale mimo wszystko uważam, że mam mniej zmarszczek na czole niż przed wstrzyknięciem. Wcześniej mialam bardzo bogatą mimikę całego czola a teraz jakby słabszą w okolicach brwi (wydaje mi się że stąd nieco mniej zmarszcek). Pozdrawiam serdecznie Wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w warszawie to
ja polecam dr widerkiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
Pan Widerkiewicz robi sie już żałosny i śmieszny z ta swoja nachalna reklamą na wszystkich możliwych forach. Chyba klientów brak a to o czyń świadczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi74
A ja dzisiaj miałam wstrzyknięty botox u dr Urbanowskiego w Bydgoszcz, zresztą nie pierwszy już raz, bo staram się ostrzykiwać co 8 miesięcy i bardzo sobie chwalę i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosija30
w Olsztyne est cos dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosija30
i ne drogo. Sorri za blendy, russka estem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro tylko kupuje
Majka_B -wydaje mi się,że nie mięśnie masz słabsze,tylko oduczyłaś się ruszać czołem i przestałaś je utrwalać ja parę razy robiłam lwią zmarszczkę,bo ciągle "ściągałam" brwi,drugi botoks robiłam po roku,trzeci dopiero po dwóch latach,bo te zmarszczki na tyle się zmniejszyły,że mi nie przeszkadzały i przestałam w ten sposób się marszczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do _na allegro tylko kupuje_ bardzo mozliwe, ba nawet na to liczę :) Do_Megi74 - Ile płacisz za botoks w Bydgoszczy? Ja w Grudziądzu płaciłam w zeszłym roku 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurniczek kutniczek
A ja wstrzyknęłam w 2009 roku kwas w bruzdy i dolinę łez- rewelacja. Potem botoks w czoło- bomba! Wczoraj byłam na zabiegu botoksu czoła i kwasu w bruzdy- dzisiaj siniaczki na twarzy po wkłuciach ale już jest ok. Botoks już działą powoli:) za 2 tyg kontrola czy dostrzyknąć. Robiłam u Kingi Nicer w Częstochowie- super babka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w warszawie to
hahahahhhh akuratnie nie jestem zadnym dr Widerkiewiczem a twoje podejrzenia są załosne akuratnie jestem a raczej bylam jego pacjentką jak napiszę ze polecam usta u dr Bromy op piersi u dr kubasika a nosy u szczyta to którym z nich będę? Skonczona idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
tyle poprawek - to pewnie będziesz dysmorfofobią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×