Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość kwoka1
dziewczyny podajcie adresy w toruńu botox oczewiście żeby było tanio .pozdrawiam z torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula39
Poleciłabym klinikę dr. Gromadzińskiego ( botox poznań ), najlepiej zwrócić się do specjalisty, by uniknąć niepewności efektów...cennik dostępny na stronie http://www.chirurgia-gromadzinski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno to co ja mogę polecic z własnego doświadczenia to kosmetyki Lift marki Nantes. Poleciła mi je znajoma kosmetyczka bo wczeniej o nich nie slyszałam i przyznam ze sa rewelacyjne. Wreszcie coś co jest skuteczne dla mojej już mało jędrnej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc3llina
Ja robiłam sobie botox w centrum Elite w Warszawie przy ul. Pereca. I jestem bardzo zadowolona. Wygląd: -10 lat, samopoczucie -20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także proszę o podanie gabinetów gdzie botox i kwas hialuronowy podawany jest w przystępnych cenach - również proszę o namiary w Toruniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja opowiadam się za mniej inwazyjnymi metodami niż botoks. Korzystam z zabiegów DermaOxy, to kuracja czystym tlenem, a więc nie ma to żadnego ubocznego działania, a efekty są świetne. Polecam gabinet masażu Krystyny Bartoszek w Pabianicach, mają naprawdę przystępne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonalam zabieg botoxu u dr Mirackiego jakis czas temu i efektu nie mam takiego jakiego oczekiwalam, dalej marszcze sie;/;/wybieram sie teraz na kontrole i zobaczymy co dalej powiedziano mi ze byc moze trzeba bedzie zrobic poprawke...moze mam za malo preparatu na moje zmarszczki hm...mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Sandrine z Kliniki. Bardzo mi sie podoba to co piszesz.Asystujesz przy zabiegach? Masz duża wiedzę.Miło czytać takie wpisy.Pozdrawiam.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotea - dziękuję - zawsze staram się Wam służyć radą na zasadzie doświadczenia. Lekarze niestety często nie mają na to czasu, ani cierpliwości. Czasami po prostu wydaje im się, że pacjent wszystko wie i rozumie - a przecież idąc na zabieg nie musisz znać się na medycynie, tych wszystkich substancjach i pojęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Tracy123
Jesli tu jeszcze zagladasz, powiedz prosze, jak teraz wygladasz po kilku miesiacach, czy jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Tracy123
Jesli tu jeszcze zagladasz, powiedz prosze, jak teraz wygladasz po kilku miesiacach, czy jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracy123
U mnie już prawie wszystko puściło, czyli jak minęły 3 miesiące. Jeśli chodzi o opadające powieki to puściły szybciej, chyba jakoś tak po m-cu i było ładnie, nawet zaczęłam słyszeć komplementy, a teraz widzę że wszystko wraca do stanu przed... zastanawiam się nad alternatywą lub innym gabinetem A co się dzieje u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Do Sandrine z kilniki.Mam pytanie innej natury. A mianowicie ile kg wyciskasz na sztandze leżąc? Sadząc po wyglądzie myslę że ze 100.Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może gdybym czas spędzany na forum poświęciłabym na siłownie to byłoby to realne - tak jak to robi Doktorek. Może i mam grube ramiona ale nie mam na tym punkcie kompleksów. Chociaż Twój komentarz jest dla mnie motywacją do lipolizy - ale dopiero w październiku - grube ramiona to problem wielu kobiet- może z miłości do Was zrobimy mały filmik na YouTubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzeenkaa
Balam sie wstrzyknac BOTOX kwasy na twarz ilez mozna stosowac.Zdecydowalam sie na zabiegi z falami radiowymi aparatem FOKUS RF. Zabieg jest przyjemny rozgrzewajacy nic nie boli ani nie parzy bo to nie jest laser.Efekt jest 100 % pewny, widoczny zaraz moje zmarszczki zostaly zlikwidowane. Polecam wszystkim ktorzy chca miec twarz bez zmarszczek ladna bez stosowania zastrzykow z BOTOXU. Moge podac nr.kontaktowy 504031453 Szczesliwa Marzeenkaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Focus też mi służy na zmarszczki. Ale niestety moje czoło nie jest reformowalne, bo nie ma na nim zmarszczek, tylko się falują mięśnie (w sumie nie wiem jak to określić). To wygląda jak cellulit. Sandrine, pytanie do Ciebie: jak to zniwelować, aby skóra była napięta? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
la grace - tak to prawda to ściema!! ja robilam sobie zabieg botoxu na lwia zmarszczke. Efekt znikna po prawie 1,5 miesiaca!!!!. przy nastepnej wizycie zglosilam ten fakt -dostalam odpowiedz ze to wina moich silnych miesni na twarzy buhahaha. Zrobilam drugi raz i to samo! Nigdy wiecej tam nie wroce. Wyrzucilam prawie 500zl w bloto. Przy czym nie omieszkalam sprawdzic jak to jest w innych gabinetach. W innych gabinetach botox trzyma mi sie 8 miesiecy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikka 1
Witam !Botox robię o 2000 roku co 4- 8 miesięcy i nigdy nic mi nie opadalo ,najwyżej krócej trzymał - wiem co mówię robię go od lat na lwią zmarszczkę i kurze łapki.A bruzy wypelniam kwasem surdigem voluma i jest suuuuper!Wybierajcie sprawdzonych lekarzy!!! To jest jedynie niedobre ,że to uzależnia - nie wyobrazam już siebie ze zmarszczkami a mam 50 lat i nikt z obcych mi nie wierzy i tak trzymaj...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koska123
Wstrzyknęłam sobie botox w salonie w Czewie- nigdy więcej tego nie zrobię! Moja skóra wyglądała znacznie gorzej niż przed zabiegiem. Nie było to warte pieniędzy, które wydałam na ten zabieg. Teraz poprzestałam jedynie na używaniu fluidu do twarzy z efektem Anti Aging z hb. Efekty są lepsze niż po botoxie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie polecam Estetica Klinika zdrowia i urody. Dr Mamcarz odpowiedzialna za botox - świetna, wykształcona lekarka. Ważny jest dla niej klient, ja w razie problemów mogłam do niej dzwonić na prywatny numer nawet o północy. Oczywiście nie musiałam korzystać ;p efekty są świetne, nic nie wisi ani źle nie wygląda. Zapisać się można w każdej chwili- dla pacjenta przyjedzie nawet w sobote ;) obok pracuje jeszcze dentysta i kosmetyczka której można tylko pozazdrościć Małgorzata Słowik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda7800
Witam.Ja mam 35 lat i niestety kremy przeciwzmarszczkowe nie dzialaja cudow,oczywiscie nalezy stosowac je dla profilaktyki.Moim problemem byly straszne kurze lapki.Od dluzszego czasu chodze na zabiegi na cialo do kliniki beautymed w warszawie.Po konsultacji z dr Mirackim zdecydowalam sie sprobowac botoxu choc nie ukrywam balam sie strasznie(pierwszy raz).Pierwszego dnia czulam troche dyskomfort w tym miejscu ale przeszlo.Po paru dniach zaczelo byc widac ze zmarszczek nie ma,skora byla gladka.Jestem bardzo zadowolona.W tej chwili mija 6 miesiecy i jeszcze efekt jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania626
Ja robię botoks od 4 lat z różną częstotliwością - głównie na kurze łapki i lwią zmarszczkę. Nie jest tak, że zabieg trzeba powtarzać dokładnie co 6 miesięcy!!! Serio. U mnie jest różnie i dr Kaniowska porównuje zdjęcia, zawsze mocno mi się przygląda sprawdza napiętość skóry itp. I dostosowuje dawkę do tego, co widzi. Bywa więc róznie z tą ilością. To jest fajne też, że można obserwować proges i to jak się zmienia twarz. A z mojej osobistej obserwacji wynika, że każdy taki zabieg, coś tam daje, coś poprawia. Ta skóra jest taka bardziej elastyczna i napieta. Mówię wam, jak się robi od dłuższego czasu, to moim zdaniem te zmarszczki się spłycają. Nie są takieg głębokie jak na początku i problem się nie pogłębia. Nie macie takiego wrażenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazija
Marzenkaa ma racje ze fale radiowe w fokusie naprawde likwiduja zmarszczki podnosza owal twarzy cera robi sie swietlista.Swietnie dzialaja tez na skore dloni Zreszta opis dzialania fal radiowych znajdziecie w internecie.Nie ma ryzyka opadajacej powieki,wogole fale radiowe nie maja dzialania zlego.Ja bylam u Pani 504031453 i polecam. Grazija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2088
Ja wstrzykuje od 2 lat. jestem bardzo zadowolona. Nic mi nie opada. Korzystam z rożnych gabinetów w Łodzi tam gdzie mają promocję. Efekt utrzymuje się ok 5 miesięcy. Im dłużej ktoś wstrzykuje botox tym efekt utrzymuje się dłużej. Zaczęłam co 4 miesiące i za każdym razem dodaje miesiąc. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez pierwsze 2lata też byłam zadowolona. 4lata temu po raz pierwszy wstrzyknęłam botox, a rok później zrobiłam wypełnienia kwasem i po 4 latach euforia minęła. Zmieniły mi się rysy twarzy zawsze miałam młodzieńcze teraz babcine pomimo, iż zawsze stosowałam najmniejszą dawkę i to na całą twarz i zawsze korzystałam z renomowanych gabinetów a czoło już miesiąc po botoksie zaczyna przypominać pognieciony papier. Każda jednak żeby się o tym przekonać musi przejść to na własnej skórze. Nawet najmniejsza ingerencja zmienia rysy twarzy. Lekarze zawsze usprawiedliwiają się mówiąc, że przecież twarz cały czas starzeje się tylko , że przez 4 lata za niemałą kwotę ja wyglądam na 10 lat więcej. Wiele lekarek medycyny estet. szczególnie tych starszych wygląda bardzo nienaturalnie poprzez ciągłe dokładanie kwasu. Ich twarze wyglądają jak wypchane piłki co mi w ogóle nie podoba się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka7
Nie polecam! Wstrzyknęłam kilka dwa razy w krakowskim salonie i niestety efektów nie było widać :/ Mam wrażenie, że wyrzuciłam masę pieniędzy w błoto. Fajniejsze efekty daje energizujący krem hialuronowy, który powoli, ale skutecznie wygładza zmarszczki. Na botox już się nie wybiorę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
botox jest ok, chociaz po przed ostatnim razie pani srednio doswiadczona zafundowala mi opadanie powiek gornych obecnie robie sobie tylko na lwia zmarszczke a przymierzam sie do wypelniania bruzd ciekawe ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×