Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Ina54
andzia - nieprawda ,nie pogłębiają się inne zmarszczki . Ja przestraszyłam się,że botoks może przestać działać,ja mam 60 lat i jak zrobię przerwę to bie wiem jak ja będę wyglądać.Botoks stosuję od 1,5 roku i efekt jest taki,że obce osoby dają mi góra 45 lat,zrobiłam też wypełnienie bruzd nosowo wargowych kwasem hialuronowym,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbla
a ja miałam 15 lat temu wstrzyknięty artecoll i do dziś jest ok a mam 47 lat a wyglądam na 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie polecam botoxa wcale - www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmirek9
Co do wątku, ostatnio na FB śląskiej medycyny estetycznej, gabientu w którym robiłam zabieg (ale z kwasem hialuronowym na usta, chodziło o poprawienie kształtu zwłaszcza górnej wargi, nie o "napompowanie") pojawił się link do ciekawego filmiku, także podsyłam: https://www.youtube.com/watch?v=0601s21Ii1U - subiektywnie, ale bez promowania żadnych marek/nazwisk/klinik, Pani opowiada jakie ma doświadczenia z botoksem. W sumie to mnie nawet zachęciła i rozważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam sobie botox jakis czas temu ( okolice oczu) z efektu jestem zadowolona, no nie oszukjmy się zmarszczki spłycają się do tego stopnia,ze ich prawie nie widac! :) więc to jest największy plus, pozatym jak ktoś robi 1 raz to radzę udać się do specjalisty, sprawdzonego gabinetu kosmetycznego,aby nieco dowiedzieć się o całej procedurze zabiegu i znać odpowiedz na większość dręczących pytań, ja byłam w http://www.studioangel.pl/ - z samego efektu powtarzam raz jeszcze jestem zadowolona:) ale radze pamiętać o zdrowym rozsadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miririk
ja też stosowałam botox na kurze łapki;) ogólnie stresowałam się baaaardzo. zrobiłam to w gabinecie Wellderm na Pięknej w Wa-wie. nie powiem, uczucie było dziwne, ale z tego stresu to całkiem z głowy mi wyparowało co robię i gdzie jestem ;P no a efekt godny polecenia. skóra nie jest jakaś ściągnięta, wszystko normalnie. no i przed uśmiechaniem się nie mam oporów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botokem zablokujemy mięśnie ale niestety nie regenerujemy skóry, moja doktor zawsze powtarza ze trzeba odżywiać skórę przez mezoterapie ja robie sobie cytocare który silnie regeneruje skóre i stretchcare który super liftinguje a botoks używam raz na rok i to tylko czoło bo mam na nim okropne zmarszczki tak wiec polecam zadbać o calą twarz a nie tylko wyprasować zmarszczki bo efekt fajny ale przemijający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 51
Szukam dobrego gabinetu kosmetyczno- dermatologicznego w Bydgoszczy. Chciałabym zrobic btoksem czoło- lwia zmarszczka, bruzdy i wypełnic usta kwasem, a może też kurze łapki zrobić. Jaki to koszt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamowkowa69
na pewno nie pojde na ZADEN zabieg do tej tam WYSPY URODY. Odstrecza mnie to, ze jest rutaj reklamowana nieustannie. Dobry gabinet nie ma potrzeby reklamowania sie na forum, jesli to robi, to znaczy ze cos w nim/z nim jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marry1
Widzilam wyzej ze ktoras z Was byla w Welledermie w Wawie ostatnio :)? slyszalas o promocji na Princess Reich? Podbno 250zł taniej az. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj też na pewno nie pojadę i innym odradzam! co to musi być za syf że się reklamuje na forach! Porządne gabinety nigdy tego nie robią. Uważajcie panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzielka
Ja! :D I nie żałuję. O wiele lepiej teraz wygląda moja twarz. Korzystałam z oferty Extravaganza Wyspa Urody. Porządnie wyjaśnili mi wszystko przed zabiegiem i czułam się bezpiecznie. Mogę zawsze tam liczyć na fachową konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy do Wyspy Urody! reklamowany syf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uważajcie, jeżeli we wpisach są podawane nazwy gabinetów, klinik itp. to, sa to natrętne reklamy i nie ma w nich odrobiny prawdy. Lepiej omijajcie te kliniki,gabinety, salony urody szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już wiem, że do besdermu też nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*bestdermu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina54
do gościa,który nigdzie nie pójdzie ,tobie chyba na mózg padło.Wszystkie gabinety reklamują się ,WSZYSTKIE tego potrzebują a tu na forum ,wiele osób jest zadowolonych z efektu i przekazuje innym,że warto w dane miejsce iść . Jeżeli nawet zdarzy się (bo na pewno tak się zdarza),że ktoś z konkretnego gabinetu robi wpis to dobrze,bo niektóre osoby nie wiedzą gdzie pójść. Ja skorzystałam z gruponu i jestem bardzo zadowolona i z efektu i z ceny.To nie prawda,że jak tanio to żle, jest wręcz odwrotnie ,wysoka cena wcale nie świadczy o jakości ,przekonałam się o tym na własnej skórze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam gabinetu cosmedrem przy ul. o. Bezyma szkoda waszego zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonesh
Polecam obczaić promocje welldermu. Mają naprawdę niezłe zniżki, choćby na Princess Rich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewitka232
W Orlen Arenie jest dr Kacprzak, robi botox , byłam -polecam.Mają rózne fajne urządzenia- nie wiem nawet jakie, ale wyglądały profesjonalnie. A i maja super kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewitka232
Oczywiście w Płocku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno zdecydowałam się na botox w http://impladent.pl/ i nie żałuję tej decyzji, jeżeli mogę wyglądać młodziej, to tak wolę wyglądać młodziej, ale decyzja należy do każdego z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Pewnie mój komentarz zostanie uznany za spam, ale mam nadzieję, że ktoś jednak pójdzie za moją poradą. Bardzo młodo pojawiły mi się zmarszczki mimiczne na czole i były one moją zmorą, bałam się iść na zabieg, ale stwierdziłam, że chyba warto spróbować. Mieszkam w Częstochowie i zdecydowałam sie na Derma Clinic. Jestem bardzo zadowolona i po swoim zabiegu wiem, że jeżeli robi to profesjonalista to wszystko wyjdzie naturalnie i nie ma się czego obawiać. Sprawdziłam to miejsce i moge Wam je polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to się długo zastanawiałam nad botoxem. Wiecie, głupio mi było bo to się mówi, że to wstyd, a to, ze można wyglądać jak lalka barbie, a to, że sztucznie, a to że obciach i takie tam., No ale postanowiołam sobie pomóc bo już nie mogłam ze sobą wytrzymać. Kiedy poszłam do tej kliniki http://www.lekarze-kolber.pl/gabinet-chirurgiczny.php jakoś się przekonałam, że nie trzeba wyglądać jak plastikowa kukła bo widziałam kobietę po botoxie no i się przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina54
Dziewczyny,te wasze opinie,że za wcześnie na botoks,że któraś nie dbała o twarz a co zrobisz później ,są śmieszne. Zmarszczki powstają niezależnie od dbania o skórę ,im wcześniej zacznie się stosować botoks tym mniej zmarszczek będzie przybywać. Oczywiście,że w wieku 29 lat mogą być zmarszczki mimiczne. Kremy należy stosować zawsze,niezależnie od botoksu.Krem nie zastąpi botoksu a botoks nie zastąpi kremu. Czyjaś teściowa nie była zadowolona z botoksu,bo jak zrobiła botoks mając już dużo zmarszczek to botoks wszystkiego nie wygładzi,ale i tak warto. Ja mam 60 lat,botoks stosuję od niecałych 2 lat i jestem bardzo zadowolona,płacę 300zł.Ja powtarzam co 3 m-ce. Ci,którzy mówią,że to wstyd,że głupio,że jest się nadmuchanym,nie mają żadnej wiedzy na temat botoksu.Widziałam też zdjęcia nadmuchanych kobiet w internecie z podpisem (nie mogę zacytować,bo nie pamiętam) ,że botoks daje taki efekt,to bzdura ,botoks niczego nie nadmuchuje ,jedynie paraliżuje mięśnie i nie daje żadnych efektów ubocznych. Mogą być opadnięte powieki jeżeli lekarz ostrzykuje czoło i zbyt nisko wstrzyknie botoks,ale to też przemija.Jest to jednak błąd lekarski,dobry lekarz powinien wiedzieć do którego miejsca może wstrzyknąć bot.aby powieki nie opadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma byla na botoksie w www.medicor.warszawa.pl/zabiegi/ Musze przyznac, ze efekty sa rewelacyjne. Wyglada o wiele mlodziej, tak swiezo, a przy tym naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inny wątek z botoksem: gość dziś hmmm dziwna sprawa. Ja bylam na botoksie wwww.medicor.warszawa.pl/zabiegi/ i od razu widzialam roznice. Zmarszczki zniknely, do tego twarz wyglada mlodziej i swiezo. To Ty byłaś czy Twoja znajoma? ehhh... te firmy PR'owe zaczynają być mega beznadziejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja botoksomania
Mam 40 lat. Już 3 razy robiłam lwia zmarszczkę.Może nie wyprasowała się na blachę, ale jest ok. Nie mogę nią ruszać, a wcześniej często marszczyłam lwa i wyglądałam na taką groźną.10 dni temu robiłam kurze łapki, po raz pierwszy. Pani doktor uważała,ze nie potrzebuję tego zabiegu, bo mam fajne zmarszczki śmieszki, ale ja byłam innego zdania. I co? CHyba żałuję tej decyzji. Owszem kurze wyprostowały się już na drugi dzień, lekko otworzyło mi się oko, ale ja wpadłam niemal w paranoję. Cały czas widzę kolejne efekty uboczne.Na początku uznałam,że zrobiły mi się poduszki, rzeczywiście była mała opuchlizna pod jednym okiem, mimo,że pod oczy nic mi nie wstrzykiwano. Kidy zeszło uznałam,że jakos bardziej mam podkrążone oczy i bardziej widoczne takie linie na górze policzków, które niektórzy mają, taka uroda. Od 3 dni codziennie rano doświadczam wstrząsu patrząc w lustro, bo widzę,że przy wewnętrznych kącikach oczu , tak jakby w miejscu sińców nieco zwiotczała mi skóra, widać kilka drobnych linii. Po smarowaniu lodem i kremie, jakies 2 h później niby mniej jest to widoczne. Ale to chyba nie o to chodzi?! Po tyg poleciałam do pani doktor, która uznała,że nie mając kurzych bardziej zaczęłam przyglądać się zmarszczkom pod oczami i wiecej dostrzegać . Pewnie tak jest, ale tych drobnych linii naprawdę nie miałam. Czy jest taka zależność,że skoro nie marszczę kącików , przez co skóra była tak jakby ciągnięta do góry, osłabiła się skóra pod okiem i wylazły nowe niespodzianki?!! Czy to już nieodwracalne, nawet jak puści botoks?!Proszę o wyrozumiałość i odpowiedź. Do pani dr mam zgłosic się za 3 tyg na kontrolę, powiedział,że jak chcę to wstrzykniemy tez nieco pod oko. Uznałam,że nigdy wiecej, bo na dobre sfiksuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×