Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość gość
ja sobie usunęłam lwią zmarszczkę w http://www.optima-med.com/ moja twarz wygląda teraz na zdecydowanie pogodniejszą, efekt jest naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysica
Czy ktos moze polecic profesjobnaliste z Warszawy, ktory ma rozsadne ceny i nie bedzie naciagal na wszystko czym handluje lub co umie:) Na dzien dzisiejszy przegladam kupony na grouponach, ale tam obawiam sie,ze albo robia to osoby uczace sie fachu, nie lekarze.. tylko kosmetyczki,albo sa to prerparaty stare tudziez rozwadniane( takie opinie tez padaly na forach przy komentarzach.) Znajoma polecala mi jedna z kinik,ale koszt za 3 obszary to 2300 plus LEkarza naciaga przy okazji na wszystko, wszedzie i zawsze:) zwariowac mozna:) Nie korzystalam z takich uslug, wiec w obawie przed merytorycznym przeglosowaniem, zgodzilabym sie na wszystko.. płakałabym i płaciła.. w rożnej kolejnosci:) Czy ktos mi cos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstractname
lysica - ja kupiłam kupon z gruponu (czy pokrewnego serwisu) za 139 zł i pojechałam do gabinetu w sobotę (kupony dalej są, znajdziesz po cenie). finalnie zrobiłam trzy obszary - lwią zmarszczkę, poziome czoła i kurze łapki (w sumie wyszło 364 zł). efekt miałam już tego samego dnia - minęły 3 dni i nie ma nawet śladu po zmarszczkach. jestem zachwycona! kwas hialuronowy też mają tanio. minus taki, że do Warszawy przyjeżdżają raz na miesiąc, ale naprawdę warto i to za taką cenę! ja na pewno jeszcze wrócę i ich każdemu polecę (jeśli chcesz szczegóły zapraszam, napisz abstractname@o2.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie nie polecam kliniki M.Ambroziaka! Cała prawda i nie tylko!Poszlam do p.dr.Ambroziaka na usunięcie kilka blizn i plam pigmentowych,zaproponował mi zabieg laserem,zgodziłam się.Niestety po zabiegu dostałam w prezencie od p.dr.nowe blizny,rozciągniętą twarz,bo zostałam poparzona,"nowe czoło" z bliznami,z nowymi zmarszczkami,obniżył mi brwi zamiast podnieść,gdzie nie zależało mi na tym,bo cel wizyty był inny,wcale go oto nie prosiłam,bo akceptowalam siebie z takim czołem jakie miałam,zmienił mi całkowicie twarz i postarzał o dobre 5 lat! Gdybym chciała sie odmłodzić poszłambym na botoks i w ciagu kilku dni bym byla o 5 lat młodsza!Najgorsze bylo to, że całe czoło bardzo mnie bolało,bo wszystko ciągnęło,ja chciałam czoło podnieść,a ono się obniżalo,brew prawa opada,oko łzawi!Kiedy pobiegłam w panice do dr.powiedzial,że to niemożliwe,blizn nie widział,bo nawet korektoru nie zmył,nie możliwe,że takie czoło się stało,ogólnie wszystko nie możliwe!Nigdy nie narzekałam na ból głowy i nie jestem meteopatką!Kazal się udać do neurochirurga,bo bol głowy to nie przyczyna laseru! Tylko,że zapomniał,że laserem można modelować twarz!Jest już lepiej 4 dzien i 4 razy po 15 min.masaż czoła,wręcz klepanie go,maść na blizny na przykurcze i bóle powoli ustępują,ale jak wyglada czoło i cała twarz pozostawiam bez konementarza!Co do zabiegu,to przebiegał on w niezłym haosie!Non stop wchodziła jego asystentka i o coś go pytała,non stop przerywał i zaczynał zabieg,nie założył okularów ochronnych,myślałam,że wie co robi!Teraz już wiem,że odwalił niezłą fuszerkę! Tylko,że czasu nie cofnę i to najbardziej boli!Mam tylko nadzieję,że to co napisałam będzie przestrogą dla innych! Omijać!jeszcze raz omijać! Może chciał dobrze, ale nie wyszlo i nikt go oto nie prosił! Z resztą podejście jego do pacjenta po zabiegu pozostawiam rownież bez komentarza! On nic nie widzi! Szkoda bardzo, żeby ktoś z nich wszystkich sie przyznał do błędu, przecież wiąże się to z poważnymi konsenwencjami, może i jest fachowcem w jakiejś dziedzinie,ale każdemu zdarza sie popełnić błąd! Jedyne co mogę powiedzieć,szkoda,że mnie to musiało spotkać!Szkoda,że wcześniej nie zasegurowałam się opiniami ludzi,bo w rankingu znanylekarz.pl na 70 opinii ma 28 niegatywnych!cos jest na rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina54
Ceny z Gruponu raczej nie są cenami promocyjnymi , ja skorzystałam z Gruponu na botoks w Poznaniu ,150zł. jedna okolica,czyli 300zł kurze łapki,efekt jest doskonały.W tej cenie mam robiony botoks cały czas . Zabieg jest wykonywany w nowoczesnej klinice urody przez lekarza posiadającego wiele certyfikatów . Nie wiem za co ktoś tam płaci 600zł ,jak ma za dużo pieniędzy to niech płaci . Kiedyś robiłam sobie przedłużanie rzęs za 100zł a w Warszawie ten sam zabieg kosztował 1.200zł , jak więc widać,cena nie zależy od umiejętności tylko od miejsca w którym zabieg jest robiony . lysica - nie zgłupiej i niee zrób sobie botoksu za 2.300zł. , skorzystaj z Gruponów , botoks musi wstrzykiwać lekarz , Grupon zawsze podaje nr telefonu do usługodawcy,zadzwoń i wypytaj ,no i pamiętaj , że efekt botoksu jest zawsze odwracalny , nic nie ryzykujesz . Warszawa słynie z cen z kosmosu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Undergroundana
we Wroc to zdecydowanie Wellderm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszja
a w Wellderm dużo płaci się za taki zabieg? do wrocka byłoby mi najbliżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happpeberry
wiadomo, że się mogą zdarzyć nieprzyjemne sytuacje, jakieś powikłania, ale myślę, że jak się udamy do sprawdzonego miejsca nie ma się co bać. Poza tym też wiadomo wszystko z umiarem, żeby nie przedobrzyć. Ja byłam na botoxie w Dermedzie w Krakowie i efekty naprawdę są fajne, także polecam taki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadnesska
ja mam botoks pod pachami i uwazam ze to najlepsza decyzja w moim zyciu:P teraz gdy robi sie cieplo to tylko dziekuje Bogu ze sie zdecydowalam:P zabieg trwal krotko, w fajnej atmosferze (robilam w klinice Estivence) uwazam ze cena tez ok jak na taki rezultat :) generalnie polecam!!!! :) niestety co do botoksu na twarz sie nie wypowiem bo jeszcze nie mialam, chcoc nie wykluczam w przyszlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadnesska
ja mam botoks pod pachami i uwazam ze to najlepsza decyzja w moim zyciujezyk.gif teraz gdy robi sie cieplo to tylko dziekuje Bogu ze sie zdecydowalamjezyk.gif zabieg trwal krotko, w fajnej atmosferze (robilam w klinice Estivance) uwazam ze cena tez ok jak na taki rezultat usmiech.gif generalnie polecam!!!! usmiech.gif niestety co do botoksu na twarz sie nie wypowiem bo jeszcze nie mialam, chcoc nie wykluczam w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadnesska
ups dwa razy to samo, sorki:P a jesli chodzi o zmarszczki to moze ktos stosował kwas hialuronowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okta_wia
Ja sobie robiłam zmarszczki wokół oczu, tzw. pajączki w Krakowie w Osteomedzie. Mogę polecić, zabieg przebiegł bezproblemowo, powikłań też żadnych. Ogólnie jestm bardzo zadowolona, efekt – nieziemski. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam modelki na kurs z medycyny estetycznej. Kurs odbywać się będzie w Warszawie w renomowanej klinice 17.05, 07.06 i 14.06. mis.ery@o2.pl lub 667282291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 123
Chciałam zrobić to w tajemnicy przed wszystkimi, teraz słyszę pytania, czy nie choruję. Raczej oczekiwałam "jak świetnie wyglądasz:)". Zastanawiam się, czy oby na pewno to minie. Najgorsze, ze nie ma z kim pogadać, nie chcę wtajemniczać nikogo z otoczenia, bo jest mi najzwyczajniej głupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś przed 30-tką i widzisz już pierwsze oznaki starzenia ? Chciałabyś, aby Twoja twarz wyglądała młodo i promiennie przez długi czas? Pozwól sobie pomóc! Już teraz wyślij zgłoszenie, w którym przekonasz nas do siebie swoją ciekawą historią oraz kilka zdjęć na adres: uroda@tvn.pl Być może nasi specjaliści z „Kliniki urody” pomogą właśnie Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbla
masakra po co botoks kobiecie która ma 30 lat ja mam 47 lat a kosmetyczka stwierdziła i to nie jedna że zmarszczki które mam dodają mi urody fakt że mam tych zmarszczek mało ponieważ posiadałam skórę tłustą przez całe życie ale ludzie nie bójcie się starości zmarszczki trzeba zaakceptować a nie z nimi walczyć ja gdy miałam 30 lat to nawet nie słyszałam o botoksie fakt poddałam się zabiegowi 18 lat temu wstrzyknięcia artecolu wypełniacz trwały usuwający blizny potrądzikowe ale to było dawno oczywiście jeżeli chcecie używać botoksu to z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula la
we Wrocławiu na ul. Innowroclawskiej weszłam z ciekawosci do centrum estetyki wellderm i wyjasnilam wszystkie niejasnosci co do botoksu i innych spraw mi wiadomych... :) warto sie kontaktowac z nimi w kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ina54 w jakiej klinice w Poznaniu robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truszka
Zapisałam się wczoraj na zabieg w Extravaganza Wyspa Urody. Mam nadzieję, że będzie wszytko ok. Wasze opinie jakoś mnie na starają pozytywnie. Już się nie boję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truszka
Zapisałam się wczoraj na zabieg w Extravaganza Wyspa Urody. Mam nadzieję, że będzie wszytko ok. Wasze opinie jakoś mnie na starają pozytywnie. Już się nie boję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Ja korzystam z dobrodziejstw botoxu - wypełniam sobie zmarszczki na czole. Zabieg wykonuje w Consensusie w Krakowie. Polecam gabinet i dr Jasiewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaa1
No to Wam powiem...mezobotox czy też botox a potem hialuron to zabieg który polega najpierw na wstrzyknięciu niewielkiej ilości botoxu a po jakimś czasie, aż botox się równomiernie rozłoży i zadziała,czyli najlepiej po dwóch tygodniach, bo po takim czasie najlepsze są tego efekty,podaje się kwas hialuronowy, którym wypełnia się zmarszczki, efekty bardzo fajne i żadne ryzyko, jak korzysta się z umiarem i jest dobrze podany, czyli w profesjonalnych gabinetach kosmetyczno-dermatologicznych gdzie zabiegi wykonują lekarze dermatolodzy-kosmetolodzy, ja skorzystałam z tego zabiegu po raz drugi w rocznym odstępie czasowym, bo u mnie częściej nie ma potrzeby, choć jestem już dobrze po czterdziestce,po takim zabiegu mięśnie które powodują zmarszczki odpoczywają i po roku jak botox przestaje działać są już mniej widoczne...ja osobiście wypróbowałam na sobie i polecam,ale paniom po czterdziestce a nie młodym dziewczynom...pozdrawiam i życzę udanych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaa1
I chciałam również zaznaczyć,pewnie większość pań o tym wie ale widzę że spora część dziewczyn trochę źle pojmuje botox...że botox to wyłącznie paralizator mięśni czyli stosuje się go wyłącznie na kurze łapki, na lwią zmarszczkę i zmarszczki na czole jeśli chodzi o zastosowanie na twarzy...a nie na powiększanie tego czy tamtego,usta czy policzki,do tych celów stosuje się wypełniacze czyli kwas hialuronowy itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaa1
jakieś pytania...shania@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, mam czekać nie wiadomo na co do 40-stki, jak już teraz widzę, że mam kurze łapki i zmarszczki na czole... weź się puknij a ta, co pisała, że ma 47 lat i kosmetyczki jej wciskają, że zmarszczki dodają jej urody chyba się z koniem na łeb zamieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaa1
Zależy ile masz lat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winka40
Tutaj dziewczyny już wspominały o tym miejscu - Extravaganza Wyspa Urody Mam bardzo dobre wspomnienia. Szybko i bezboleśnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina54
do gość 16.05.2014 - nie pamiętam dokładnie nazwy ,jakoś tak "fabryka urody" ,może to nie klinika a centrum medycyny estetycznej.Podam Ci nr tel.61 222 43 92 . Robiłam tam i botoks i kwas hialuronowy .Kwas hialuronowy czyni cuda ,widać,że facet zna się na rzeczy. Anna 123 - nie każdy lekarz ma to wyczucie i orientację jak duży obszar sparaliżuje podana dawka botoksu ,podał botoks zbyt blisko brwi i dlatego one opadły wraz zpowiekami,ale nie martw się ,efekt na szczęście jest odwracalny. werbla - Twoje stanowisko w sprawie botoksu już dawno jest nieaktualne .Powiedzenia typu : zmarszczki dodają ci uroku,starzeć trzeba się z godnością to dawno przebrzmiałe frazesy. Botoks stosowany odpowiednio wcześnie, czyli około 30-ki sprawi,że zmarszczek nie będzie nigdy.Zbyt późno,niestety nie wygładzi okolicy tuż pod powiekami dolnymi ,ale i tak warto, nie ma najmniejszej potrzeby akceptowania swoich zmarszczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×