Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość didey
A ja wracam do tematu tzw "zmarszczek palacza".Czy w tzw międzyczasie wynaleziono jaką skuteczną metodę,aby pozbyć się tego nieestetycznego defektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddominikaa
Odnośnie pani Katarzyny Nielepkowicz z Wrocławia. Jeśli masz wątpliwości, zajrzyj na stronę znany lekarz. Ale polecam Ci także przejść się po prostu do gabinetu pani doktor, konsultacje są za darmo także możesz bezpośrednio dowiedzieć się, jak wygląda zabieg, jaka jest jego skuteczność itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wstrzyknelam sobie botox i efekty sa rewelacyjne ,choc balam sie:).Nie chcialam sztucznych efektow, jak nie raz widac w tv lub gazetach,wiec mam troszke mimiki zachowane.Polecam dr Mirackiego,ja napewno wykonam jeszcze jakies zabiegi u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.01.14 Sandrine_z_Kliniki Produkty Casada Beauty mają testy kliniczne i certyfikat CE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13.01.14 Sandrine_z_Kliniki Producent daje gwarancję, że komórki macierzyste nie wchodzą w reakcje – jest to czysty olej arganowy 100% (stuprocentowy) Komórki macierzyste są niezróżnicowane oraz posiadają zdolność samodzielnego odnowienia produkcji identycznych komórek. Dzięki tej zdolności do ciągłego odnawiania się, komórki macierzyste potrafią okresowo naprawiać tkanki, gdy martwe komórki przestają działać. Komórki macierzyste także są idealne do regeneracji uszkodzonych tkanek. To jest cały proces. Dlatego kuracja Casada Beauty trwa minimum 1 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLISSSSSSSSSSAAAAAAAAAAAAAAAAA
witam!!!!poszukuje dobrego lekarza medycyny estetycznej w rzeszowie?moze ktos ma doswiadczenia i poleci kogos:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy pacjentów z powikłaniami po zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Mamy na celu ustrzec innych przed wykonywaniem zabiegów u osób nieurpawnionych do ich wykonywania oraz przed tymi które ignorują swoich pacjentów pozostawiając ich bez pomocy. Masz powikłanie lub podejrzewasz, że możesz borykać się z takim problemem. Przyslij zdjęcia i krótki opis na info@feelbeauty.eu http://feelbeauty.eu/articles/show/id/487/koniec-z-udawaniem-ze-powiklania-nie-istnieja-w-medycynie-estetycznej-koniec-z-zabiegami-u-osob-nieuprawnionych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
05.02.14 [zgłoś do usunięcia] Kasia CasadaNadal nie ma informacji dotyczących większości moich pytań odnośnie mechanizmu wpływu "komórek macierzystych z oleju arganowego" ;-) na produkcję kolagenu w skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałyście może o innym rozwiązaniu niż botoks? W klinice MTTEstetica w Krakowie wykonywane są bardzo fajne zabiegi z użyciem nitek liftingujących, które sprawdzają się w przypadku problemów ze zmarszczkami i bruzdami. Myślę, że warto rozważyć kilka opcji, zanim któraś z Was zdecyduje się, który zabieg będzie dla niej najlepszy, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajana
Ja też uwielbiam botoks :) Dość wcześnie zaczęłam, bo genetyka mi jakoś nie sprzyja... Najgorsze są okolice oczu - kurze łapki i opadająca powieka. Pierwszy raz zrobilam zabieg jak mialam 28 lat. Bylam przerazona i chyba Pan Doktor to zauwazyl,bo byl bardzo cierpliwy i wszystko powoli mi tlumaczyl. Zrobil tez zdj, mojej twarzy dzieki czemu moglam powoli obserwowac wszystkie zmiany. Naljepsze jest to, ze po zabiegu zbieram mase komplemetów w stylu: jakoś tak lepiej wyglądasz :) I kazdy sie przyglada z zaciekawieniem, ale nie widzac, ze wlasnie robilam botoks! I za to uwielbiam dr Kaniowskiego! Bo on ma zasadę, że ma wyglądać naturalnie. A do tego jak sobie zrobię serię kwasów, to juz w ogole wygladam jakbym chodzila do szkoly ;) Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta Wlkp, zgadzam się z Tobą, co do tego, że trzeba wybrać odpowiedniego lekarza i odpowiednią klinikę, dlatego też ja wybrałam klinikę Estetic w Szczecinie. Dr Piotr Zawodny świetnie poprawił mi usta, są pełne, ale jednocześnie nie wyglądają sztucznie. Po zabiegu może wystąpić lekki obrzęk i zaczerwienienia, ale to normalne po wstrzyknięciu botoxu. Po kilku godzinach powinno przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przed SKINMEDEM w Bydgoszczy i Laurą Nowowiejską,niby lekarką medycyny estetycznej...Robiłam tam kurze łapki ''pani doktor'' specjalnie przyjechała niby dla mnie bo jak zrozumiałam jest na tzw.dojazd i jak powiedziałam jej że chciałam jedną okolicę bo chcę sprawdzić nowe miejsce i oczywiście jaki będzie wynik zabiegu to była oburzona i bez ogródek odpowiedziała że ona myślała że ja zapłacę przynajmniej za trzy okolice i wypełniacz...no ręce mi opadły,bo uważam że jeżeli dzwonię do pań z recepcji z pytaniami o ceny itp.to to są tylko pytania,które każda pacjentka zadaje przed wykonywanym zabiegiem(dodam że drogim przynajmniej dla mnie) Pomijając fakt że inna cenę podała mi pani z recepcji a inną kazano mi zapłacić na koniec(oczywiście drożej).No więc nie zgodziłam się na dwie okolice a tylko na kurze...no i oczywiście EFEKTU ZERO! Po dwóch tygodniach umówiłam się na wizytę ponownie aby mi poprawiła...no i poprawiła ale za dopłatą!i efektu znowu nie ma.Dlatego OSTRZEGAM dziewczyny z Bydgoszczy omijać z daleka,fajne wnętrze ale to wszystko co o Skinmedzie można powiedzieć.Cóż,dalej będę poszukiwać już nie pseudo naciągaczek tylko prawdziwych lekarzy medycyny estetycznej,jeżeli macie kogoś godnego polecenia to proszę piszcie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkawielka
Bardzo się obawiałam, tyle się słyszy o tym botoxie, tyle jest zdjęć napompowanych twarzy blond maniurek, a ja taka nie jestem i nie o to mi chodziło. Chciałam zniwelować pewne niedoskonałości na twarzy, ale bez przesady, delikatnie, żeby buzia lepiej wyglądała. I wiedziałam jedno – że muszę się wybrać do profejonalnego miejsca, a nie szukać jakichś szarlatanów za pół ceny, bo to jest zbyt poważna sprawa. Zdecydowałam się na osteomed w krakowie i od razu zostałam bardzo rzetelnie potrakowana. Pan doktor wyjaśnił mi wszystko dokładnie. Efekt? Nikt poza mną (nawet mąż :p) nie wie, że użyłam botoxu. Wszyscy tylko pytają, czy zaczęłam się zdrowiej odżywiać, bo tak jakoś zdrowiej wyglądam. A ja nic, tylko się uśmiecham i kiwam głową ;) Polecam, nie taki botox straszny, jak go malują, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaWlkp
Byłam niedawno u lekarz Anny Antczak na botoksie i bardzo polecam. Świetny specjalista i konsultacja prowadzona w zrozumiałym dla mnie języku ;) Pani doktor przyjmuje w Kaliszu gabinet Dermaclinica. Botoks sprawił, że czuję się o naście lat młodsza. Cudowne uczucie - oby trwało wiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola61
Na początku bardzo sceptycznie podchodziłam do botoksu :/ do puki sama nie spróbowałam i moja twarz odmłodziła się o kilka lat. Nie miałam żadnych powikłań :) Polecam panią lekarz Antczak w Kaliszu przyjmuję w Dermaclinica. Wszystkim panią życzę takich efektów i wspaniałego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolinaa
Pierwszy raz botox wstrzykiwałam miałam w miejscu powstawania kurzych łapek. Niestety w moim przypadku wszelkie próby maskowania ich makijażem kończyły się fiaskiem. Wybrałam się do gabinetu dr Nielepkowicz we Wrocławiu, najpierw przeprowadziłam z nią dłuższą rozmowę na temat tego, jak w ogóle wygląda takie wstrzykiwanie botoxu w celu zredukowania widoczności zmarszczek. Generalnie to bezbolesny minizabieg z efektem, który mnie zadowolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela45
Ja niedawno wstrzykiwałam sobie botox. Rewelacyjne efekty. Polecam szczególnie w Extravaganza Wyspa Urody. Profesjonalne podejście do klienta. Cena jest tam bardzo przystępna. Efekt jest bardzo naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLenka0
Ja sobie wstrzykiwałam! Jest super efekt! :) Polecam każdej kobiecie. Robiłam to w Extravaganza Wyspa Urody. Bałam się bardzo, ale ich odpowiednie podejście do mnie zdziałało cuda. Teraz jestem bardzo zadowolona i polecam ich każdemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kosmetyczka Wrocław
jak botox Wrocław, to tylko w salonie p. Pauliny - LuxFace; więcej na stronie: http://luxface.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - umiar to nie tylko podstawa ale i najnowszy trend w medycynie estetycznej. W Biogenice pacjent zawsze ma wybór: czy chce tzw. czoło na blachę czy pragnie naturalnego efektu. Oczywiście, jeżeli dochodzimy do wniosku, że pacjent może być niezadowolony, bo np. zablokowanie brwi może sprawiać problem i dawać wyraz smutnej twarzy - odmawiamy zabiegu i sugerujemy jakąś alternatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alnitak
A może któraś z Was wie, z czego wynikają różnice w cenie botoksu na grouponie a na zwykłym rynku. Botoks robię sobie już od paru lat. Zwykle w gabinetach płaciłam ok. 600 PLN za tzw. obszar, a teraz widzę, że jest jakaś promo na grupowych za 225 PLN. Czy to lekarze robią taki narzut, czy te promocje są jakieś szemrane? Bo ile kosztuje taka ampułka toksyny dajmy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego, że firmy na zakupach grupowych łapią się brzytwy, żeby robić cokolwiek. Robienie 20 jednostek toksyny po cenie 225 zł przy cenach wyjściowych zakupu rynkowego jest ceną dumpingową - czyli poniżej wartości zakupu materiału. Niektórzy twierdzą, że jest to najlepsza forma reklamy - ponieważ portale zajmujące się zakupami grupowymi mają bogatą bazę mailingową - zatem informacja o gabinecie zostanie wysłana do tysięcy osób, które otworzą link. Zakup podobnej liczby maili na znanych portalach jest piorunująco wyższy niż pokrycie różnicy, którą taki gabinet musi dołożyć do rentowności zabiegu. Ponadto wszystko zależy od kosztów utrzymania gabinetu: jeżeli jedynym kosztem lekarza ostrzykującego jest dojazd do pacjenta, bez kasy fiskalnej, etc to wówczas może sobie pozwolić na zrobienie toksyny w cenie 300-400 zł (zakładamy, że ampułkę kupuje po cenie wyjściowej od producenta bez zniżek, minus jest taki, że zabiegu nie można reklamować, bo nie mamy dowodu na wizytę), jeżeli lekarz pracuje na stałe w klinice o określonym metrażu - który musi utrzymać, dodatkowo odprowadza podatki i utrzymuje personel - wówczas koszt zabiegu wynosi mniej więcej 600 zł. Na szczęście duże kliniki, które zakupują toksynę "cysternami" mają odpowiednie zniżki, zatem w dobrych gabinetach można zrobić zabieg już od 450 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks to paralizator nie wypełniacz i jest przeznaczony jedynie na górne partie twarzy. Jak czytam takie wypowiedzi "Chce sobie wstrzyknąć botox w usta, zeby byly wieksze..." to....proszę o rozsądek i zanim coś napiszesz jesli nie wiesz to przeczytaj zamiast pisać glupoty. W usta jedynie wypelniacz np. kwas hialuronowy...chyba, że chcesz sobie sparalizować usta, zeby nie opowiadać farmazonów. Botoks to górne partie twarzy i nadpotliwość. Google nie boli. Jasmina Kostrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×