Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość BarbaraK
Ja wstrzykuję botox od 2 lat. Przeszłam już zabiegi w różnych gabinetach i naprawde efekty są głównie uzależnione od lekarza. Od roku jestem pacjentką dr Beaty Rajkowskiej z Centrum Medycznego przy Teatrze w Łodzi i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim w wykonaniu pani Beaty zabieg jest wykonany bardzo precyzyjnie, a ból jest niemal nieodczuwalny. Do tego, co najważniejsza moja twarz wygląda naturalnie, a nie jak opuchnięta. Minus jest taki, że to bardzo wciąga ale póki są efekty to nie przestanę. A mam do Was takie pytanie. Czy wstrzykiwałyście sobie kiedyś botoks w ramach leczenia nadpotliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia3
Ja robiłam botox w Melitusie :) wypełniałam zmarszczki w okolicy ust. Byłam jakieś 5 miesiecy temu i efekt jest ciągle widoczny. Teraz z magazynem uroda jest 20% znizki na zabiegi przy uzyciu botoxu lub kwasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
moja kosmetyczka robiła sobie botox na nadpotliwość pach i była bardzo zadowolona. efekt utrzymał się u niej około pół roku, ale do dziś dzień mówi, że nadpotliwość nie jest już taka drastyczna jak przed zabiegiem. też się nad tym zastanawiam, to chyba jedyne zastosowanie botoxu, które mnie obecnie przekonuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta44
Ja waham się między botoxem a zabiegu z wykorzystaniem nici. Któraś ma jakieś doświadczenia? O botoksie piszecie tu dużo, sporo można się dowiedzieć, ale może ktoś myślał też o niciach? Czytałam ostatnio dobre opinie o nichach Hilo, ktoś miał może taki zabieg? Jestem bardzo ciekawa opinii, bo z opisu wygląda to świetnie (efekt podobno utrzymuje się nawet do 3 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksiara
wstrzyknęłam, mam 29 lat, jestem zachwycona, zbieg nie boli prawie w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaO
Żaneta, ja też ostatnio coraz więcej słyszę o niciach, rozmawiałam ze znajomym lekarzem i wspominał o tych Hilo,chwalił je. Postaram się dowiedzieć czegoś więcej, bo ma mi doradzać w sprawie mojego zabiegu :) jak tylko się dowiem czegoś konkretnego to chętnie się tym podzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena Wojko
Ja zgadzam się w 100% z BarbaraK. Też korzystam z usług dr Rajkowskiej w Centrum Medycznym Przy Teatrze. Robiłam lifting nićmi Aptosa i jestem bardzo zadowolona. Po zabiegu wyglądałam kiepsko ale po kilku dniach gdy opuchlizna zniknęła efekt był naprawdę świetny. Tych nici jest bardzo wiele różnych rodzajów dlatego bardzo ważne wydaje mi się aby lekarz dostosował je do aktualnego stanu skóry. Mi to miejsce poleciła szwagierka, która tez miała ten zabieg. Jak ją zobaczyłam to prawie nie poznałam. O 10 lat młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alladynek
Doradźcie mi, proszę. 13 listopada zrobiłam botoks na lwią zmarszczkę i kurze łapki. Dziś mija tydzień, a ja nie widzę zmiany. Czy zadzwonić do lekarza i zapisać się na dostrzyknięcie czy poczekać jeszcze tydzień? Czy któraś z was miała taki problem i co zrobiła jeśli tak? Dziękuję za odpowiedź z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alladynek
Dużo ciekawych odpowiedzi podała sandrinka, co prawda nie do mnie, ale są one bardzo cenne. A jak myślisz, Sandrinko, co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o toksynę to działa na każdego inaczej. Są osoby u których efekt jest jeszcze tego samego dnia - a są i takie, które na efekt muszą poczekać 14 dni. Także odczekaj jeszcze tydzień i idź na wizytę kontrolną. Jeżeli toksyna nie zadziałała to lekarz powinien przyjąć reklamację i dostrzyknąć drugą dawkę. Jeżeli botox nie chwycił równomiernie - to również powinien dostrzyknąć, abyś była zadowolona z efektu. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baloo1
Robiłam botoks w Melitusie i zdecydowanie polecam. Wypełniałam lwią zmarszczkę. Wygląda bardzo naturalnie :) Na pewno skuszę się ponownie zwłaszcza, że teraz w magazynie uroda widziałam zniżkę na botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzinia
Bylam na botoxie ale jakby nie bylo sa to naklucia w nasza skore,ja jestem temu przeciwna. Dlatego korzystam z fal radiowych Fokus RF + w gabinecie autoryzowanym i jestem naprawde bardzo zadowolona poniewaz dzialanie tego aparatu jest takie jak Botox.polecam. Zdzinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzyneczka
Zdzinia ma racje co do fokusa. ALe ja powiem co jeszcze swietnie czynia fale radiowe. Jezeli masz po porodzie obwisla skore na brzuchu to po trzech zabiegach bedziesz miala LADNY PLASKI BRZUCH, ale skorzystaj naprawde z FOKUS RF+ w gabinecie autoryzowanym zeby nie byl to jakis pseudofokus. Bo podrobka to fikcja POLECAM KUZYNECZKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracy123
Kobietki, no właśnie jak to jest z tymi falami radiowymi RF... ? słyszę bardzo rozbieżne opinie. Generalnie dużo można przeczytać o ich pozytywnym działaniu, że bardzo napinają te zabiegi skórę, pomagają unieść zwiotczałe powieki, likwidują zmarszczki pod oczami, napinają zwiotczały brzuszek po porodzie itp.... ale też przeczytałam wiele złego... i taką opinię usłyszałam też od jednej kosmetolog... że te pozytywne efekty są krótkotrwałe a tak naprawdę ponoć te fale niszczą kolagen i po roku wygląda się dużo starzej.... więc nie wiem co myśleć... a cały czas szukam alternatywy dla botoksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fale radiowe i botox działają całkowicie inaczej - więc raczej jedno nie zastępuje drugiego. Poza tym fal radiowych nie wolno wykonywać w obrębie oczu, bo może to rodzić powikłania jak zaburzenia widzenia - nawet w kilka lat po zabiegu. Jako zabieg kosmetyczny, w celu lekkiej popraw napięcia jak najbardziej. Ale tutaj chyba są wątki związane z medycyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz obwisłą skórę brzucha tańszą i bardzo mało inwazyjną metodą jest chodzenie na czworawka - masz pewne że nie będzie wisieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina2345
Na co dzień jestem dość pogodną osobą, a co za tym idzie często się śmieję. Niestety po kilku latach zauważyłam, że mimo młodego wieku mam bardzo dużo głebokich zmarszczek w okolicach oczu i ust. Próbowałam wielu metod. Koleżanka namówiła mnie na mały zabieg wstrzyknięcia botoksu w centrum Elite. Nie było to bolesne, 20 minut i po zabiegu, nie musiałam zachowywać szczególnej ostrożnośc**** zabiegu, mogłam normalnie funkcjonować. Zmarszczki się zredukowały, nie sa tak widoczne a przy tym nie zamroziło mi twarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta44
MarzenaO - w takim razie czekam na relację :) Po zagłębieniu się w temat chyba coraz bardziej skłaniam się ku niciom hilo. Zabieg podobno jest bezbolesny, nici niewyczuwalne, a do tego substancja, z której są wykonane wpływa na produkcję kolagenu, dzięki czemu dłużej widać efekt zabiegu :) Mam nadzieję, że Marzena potwierdzi to, co udało mi się wyszukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA WSKROS OCZYTANA
Botox czy FOCUS. Botoxem ostrzykuje sie nasza twarz,wypelnia zmarszczki,ladnie wygladamy dopuki nie skonczy sie dzialanie botoxu do 7 miesiecy.Jest to zabieg ingerencyjny.FOCUS natomiast pobudza nasza skore wlokna do produkcji kolagenu.nie jest to zabieg ingerencyjny.Wiemy ze kolagen odpowiada za nasz mlody wyglad wiec fale radiowe maja dobry wplyw na skore. Jezeli ktos bedzie mial opadnieta powieke po ostrzykach radze isc na focusa on to naprawi na jednym zabiegu. Okolice oczu tam gdzie nie robi sie ostrzykow mozna isc na focusa. A PANI KOSMETOLOG od Pani tracy 123 iPani Sandrine z Kliniki nie maja wiedzy. Dzialanie fal radiowych jest badane od dawna w USA,Francji rowniez u NAS,opinie sa zgodne i pozytywne.Zreszta urzadzen tych bedzie u nas przybywalo ze wzgledu na dobroczynne dzialanie. Aparat FOCUS RF pochodzi z USA i jest aparatem drogim nie kazdego stac by go kupic.NA WSKROS OCZYTANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a propos Botoxu to czas na party! w Krakowie w klinice Laime robią party na botox na świeta ktoś się wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje przeżycia, spostrzeżenia, rady w sprawie operacji plastycznych. Poczytaj. Blog: jesttempo.bloog.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wskroś oczytana - chyba nie do końca ;-) botoxem nie wypełniamy ;-) od tego jest kwas hialuronowy, Sculptra, Radiesse, etc. ;-)Jak już reklamujesz fale radiowe, ponieważ chcesz naciągnąć na zabiegi jakieś pacjentki - to rób to może w bardziej wyrafinowany sposób...? Polecam czytanie ambitniejszych rzeczy niż sponsorowane w kolorowych gazetach artykuły z fotkami obrobionymi w photoshopie, z działaniami potwierdzonymi przez lekarzy, którzy dostali urządzenie za free i muszą się pod wszystkim podpisywać. Ponadto botox i rf działa na innych zasadach i służy do czegoś innego. Jeżeli ktoś jest w wątku o botox'ie to znaczy, że szuka opinii na ten temat a nie czary mary, które rzekomo poprawia jędrność skóry. Kto chce niech chodzi - lepiej jest robić cokolwiek niż nic - byle z umiarem i w dobrych gabinetach. Bo jak widać można znaleźć "specjalistów" którzy twierdzą, że są oczytani... moim skromnym zdaniem oczytanie nie polega tylko na przewracaniu kartek i wierze w każde słowo z czasopisma, ale na rzetelnym zrozumieniu tematu. Ponadto jest różnica czy ktoś czyta Bravo Girl czy Developmental Period Medicine, etc. pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim, pracuję w jednej z głównych stacji tv w Polsce. Poszukuję osób, które chciałyby anonimowo (bądź nie - w zależności od woli) opowiedzieć o doświadczeniach korzystania z usług medycyny estetycznej. Dlaczego decydujemy się na zabiegi, dlaczego zależy nam na jak najlepszym wyglądzie? Poszukuję osób zarówno zadowolonych z takich zabiegów jak i niezadowolonych - takich, którzy np mieli błędnie wykonane zabiegi i chcieliby ostrzec innych, powiedzieć jak uniknąć błędów. Piszcie śmiało kjab@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika_80
ja sobie wstrzyknęłam botox ale miałam potem sporo problemów z twarzą ale jak poszłam jeszcze raz to się wszystko wyrównało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę opowiedzieć o jakim wynagrodzeniu rozmawiamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość: Nie proponuję wynagrodzenia. Dzięki temu, że materiał zostanie wyemitowany mamy szansę dotrzeć z tematyką medycyny estetycznej do dużej ilości odbiorców. Ostrzec ludzi przed szkodliwymi praktykami (brak przygotowania do wykonywania zabiegów, nieuprawnione użycie leków) i wskazać w jaki sposób korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zachęcam do pisania nie publicznie, ale na maila kjab@gazeta.pl Zachęcam głównie osoby z dużych miast bo tam jest nam najłatwiej dotrzeć z kamerą (do najciekawszych historii dojedziemy jednak i na koniec świata :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×