Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

a jeszcze jedno - pamietaj jutro kto CI te trzy liczby podal:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wy chcecie \"fajnych facetow\" znalezc jak o tej porze juz spicie??:D:D:D dobranoc i kolorowych snow🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-no way!!!Rozumiem ,iż nie wierzysz w czystość intencji ,powyższego dżentelmena i wietrzysz jakiś podstęp???!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ,nasz charakter,poszukuje miski(no już misek to w naszym pięknym kraju nie brakuje;-) )Jestem skłonna nawet przywieźć mu jedną z Zakopca(w dodatku obwiązaną wstążeczką-żeby była ładniejsza!;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-charakter cały czas na posterunku!Zostawiam ,więc was samych ,żebyście mogli obgadać te jakże ważne kwestie!Idę w górki!-ale wracam i wtedy...Chyba ,ze współtowarzysze podróży zabiorą mi laptopa:-( (Będę jednak walczyć ze zmasowanym atakiem wroga-obiecuję) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea pomyślimy!;-) ( zwłaszcza nad tym góralem);-) Charakter dostanie miskę(miską);-),to Ty możesz górala ,a co!!!;-)Do skliknięcia!(już mi tu groźą ,więc zmykam!);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry charakterek, ale już taka jestem paskuda, ze się wciskam jak się nudzę :P Dobra Dea czekam i szukam w kompie coś dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea poszło :) Bardzo ładna jesteś i sympatyczna :D ale mi kafe się wlecze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to prawda Ludzie sobie wybierają kogo chcą lubić a innych traktują jak gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trakcie zapuszczania włosów, wcześniej miałam coś na kształt irokeza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tak samo nieznajomy jak wszyscy Niech wszyscy napiszą swoje imię i nazwisko to będzie pierwszy krok do odłonięcia tajemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie no też blond ;) przefarbowałam też na szatyn ale nie pasowały...jestem skazana na blond ;) teraz mam jeszcze dłuższe ale nie wiem jak długo wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mogę dać wskazówkę co wpisać w Gogle Sykes Kp Sopot Tylko nie powtarzajcie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam długie włosy do 22 roku życia :) a potem obcięłam na dosyć krótkie a potem jeszcze krócej i jeszcze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ja to zawsze chciałam obciąć, ale brakowało odwagi. Raz tak spartoliłam farbowaniem, ze już nic innego nie pozostało jak tylko obciąć i byłam mega zadowolona :D Ale mam niesamowitego lenia :o szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea a jak to jest, że bałaś się na forum miasta podać a fotkę posłałaś ludziom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet dei
brzydki nie podrywaj dei, ona juz jest zajeta. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumam :) No to fajnie, że się trochę otwierasz na netowych znajomych ;) Nie wszyscy to świry:P Ja dziś wolna jestem od gotowania, ale po jakies pieczywo to musze skoczyć... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brzydki charaktera
dea nie jedz tyle słodyczy, bo będziesz gruba. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam od razu gruba... czasem sobie trzeba pozwolić :P Ja mam dziś kryzys :o mam na coś ochotę ale nie wiem na co... w związku z tym wybieram się do sklepu jak sójka...bo nie wiem po co idę :D wariatka...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ostatnio tak kupiłam dwie tabliczki czekolady ale to nie to, lody też nie zabardzo, zelki akuku najnowsze bym chyba zjadła ale nia ma tu w okolicy :o A co to Charakter, jakiś mus mieć faceta? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×