Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Ja już nie pamiętam jak to jest być singlem ;) ale ja już stara baba i szaleństwa mi nie w głowie :D:P Dea to przynajmniej już wiesz gdzie wieczorem się wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i co udało się bluerose znależć fajnego faceta;)? (cholera zaskoczony jestem, że ten topik jest za każdym razem na górze jak wchodzę na kafe:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie ze sklepu no i oczywiście wcale nie jestem zadowolona z zakupów :o Charakter, mój facet też jest intro ;) Niektóre kobiety takich lubią :D Z kumplem na imprezke wyskocz ;) Parę piwek i drinów i intro staje się extra :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak kupisz słodkiego goldenka to Cię będą panienki obskakiwały ;):P Siemka Bluerose 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charakter weź nie pierdol głupot 😠 Serniczek homogenizowany zjadłam, no i mógł być chociaż znalazłam 3 rodzynki i musiałam wydłubać :D a żelki cytruski akuku nie są si :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chałwy nie kupiłam bo nie lubię :o Dziś jest chyba niskie ciśnienie czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo...:o Charakter rozmawiaj z nami!!!!!😡 tylko nie bredź wiesz o czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w czekoladzie, wyjątek, uwielbiam :D Walet a Ty się pomódl o rozwój szarych komórek we łbie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charakter był tu już na forum taki co jęczał, a znalazł kobiete ożenił się i ma co chciał ;) (poznałam go osobiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️)) wszystkim :) i jak dziewczyny? jaki bilans cos upolowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, niebieska roza juz ma narzeczonego ale jak tak bez ani jednej randki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakopane jest cudne!!!(fantastycznie można się odstresować)Polecam!Jak będziecie miały możliwość (czas i pieniądze);-)-uderzajcie do Zakopca!!! Ja właśnie po obiedzie jestem(zmęczyłam się łażeniem i złodniałam) :-)Chociaż niby się odchudzam!!! Kurczę coś mi net szwankuje(obraził się czy cuś):-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damn! :( czyli sie spozniłem.. kurka :o człowiek sie nie zdazy obejrzec a tu juz... zajęta :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc blue 🖐️ :) widze ze w poszukiwaniu przeniosłaś sie nawet w góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem... to ja zupełnie w drugą stronę wiec sie nie spotkamy :o bo na łikend wypadam do sopotu na flądrę z frytkami i zerknąć sobie na morze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze leciec.. uff wreszcie koniec pracy... trzymajcie sie dziewczyny i sie nie puszczajcie :) ciao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×