Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Witam wszystkich ze szczególnym naciskiem na Bluerose i Dea;) Kurcze, ale się dużo dowiedziałem o narzeczonej z tych kilku postów.Niebieskooka blondynka...czyli jednak coś nas łączy;) Nie pozostaje mi nic ionnego jak wziąć w rękę mandolinę i zaśpiewać \"...jest w oczach Twych kolor nieba z moich stron...\". Pozdrowienia dla uczestniczek imprezy w Vegas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, taka osoba jak Ty bez sukni też będzie miło widziana;) Mnie to bynajmniej nie przeszkadza, ja jestem tolerancyjny:) Powiem więcej... będziesz oryginalną druhną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-bardzo mi miło:-)Zaczekam do jutra(a co mi tam-i tak Cię lubię! :-)Ja niestety nie posiadam,żadnych cyfrówek ,które momogłabym wrzucić na kompa:-((Ale postaram się jakoś to załatwić!!!i na pewno wtedy prześlę!):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph-kochany Ty tutaj ,a ja muszę uciekać:-(Grillowanie się szykuje):-)Pozdrawiam wszystkich -z naciskiem na Deę i narzeczonego oczywiście!!!Do skliknięcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamant, a po co się widzieć? Grunt, że jest chemia i to coś kumasz? Wygląd w naszym przypadku, to sprawa drugorzędna...choć blondynka o niebieskich oczach...ehh serce szaleje;) Dea, postaramy się, żeby wesele filmował Elton John z mężem na dwie kamery, także wierz mi nie zwrócą na Ciebie uwagi;) Możesz się czuć swobodnie, ale świadek, nieleżnie od tego który z kolegów z tego forum nim będzie, lepiej niech nie pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea -już to naprawiam:-) (jak by coś to podam jeszcze drugi -ale to już przez maila;-) )-drugi jest dla gości specjalnych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamant zaufaj mi - nie widzieliśmy się. To spadło na nas jak grom z jasnego nieba, normalnie nie do opisania. Życzę Ci takiej miłości chłopie,bo wtedy przekonasz się jak jałowe jest życie bez uczucia. Wiesz, wraz z narzeczoną uważamy, że wygląd zewnętrzny, to tylko \"kaftan\" dla duszy i to ona jest najważniejsza... nadąrzasz? Spróbuj nad tym pomyśleć trochę dłużej, a może odgadniesz, co w życiu jest najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOŻESZ ,BOŻESZ -NARZECZONY JAKIE TO PIĘKNE (UKRATKIEM OCIERAM ŁZĘ);-) DEA NAPISZ NA TEN-A DOSTANIESZ DRUGI (KTO JAK KTO ,ALE TY JESTEŚ NA SPECJALNYCH PRAWACH)Tego drugiego po prostu nie ogłaszam publicznie;-) pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ten buziak spadł na mnie jak grom z jasnego nieba:) Kurcze ja chyba cierpie na kochliwą nadpobudliwość, bo takie jakieś gwiazdy ujrzałem po tym soooczystym buziaku:) A post jak post, poprostu dziwi mnie,że kolega nie wierzy w drugorzędnaość wyglądu... Czasami serce ma ostrzejszy wzrok, niż oczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamant, jak wkręcacie? Uważasz, że trzeba mieć zdjęcie drugiej osoby, żeby wiedzieć, że jest to Twoja druga połowa? Co Ci daje takie zdjęcie? Stary, Ty chyba nie przeżyłeś jeszcze prawdziwej miłośći, wiesz? Jeśli kiedyś Cię trafi to prawdziwe uczucie, to zdasz sobie sprawę, że wygląd, wiek, czy majątek to rzeczy tak ważne jak skasowany miesiąc wczesniej bilet dla kanara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamant Ty nie mówisz chyba o miłości...Ty mówisz o fascynacji wyglądem zewnętrznym. Wygląd, to rzecz ulotna. Przypuścmy hipotetychnie, że \"zakochujesz\" się w kobiecie, bo jest piękna, choć nie macie o czym gadac. \"Kochasz\" ją ogromnie,bo przecież ma duży biust i wogóle, nie? Wydarza sie jakiś wypadek i Twoja wybranka traci walory fizyczne i co miłosc mija? Sorki ale powoli uciekam na meczyk. Pozdrowienia dla wszystkich z naciskiem na nieobecną narzeczoną i nieziemsko całującą w policzek druhnę;) Miłego Wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie upilnujesz, dea.. takie czasy! tutaj niby rozważnie i... romantycznie a po cichu fiki-miki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przegrali:) Wpadli, wpadli...na siebie:) To był moment, zaiskrzyło że hoho;) Dea, niech nie wierzą wzrokowcy niepoprawni:) To wkońcu ubierasz te suknie i buciki? Jak tak, to nie dzwonie po Eltona:) Grunt żeby były \"niezobowiązujące\" całusy w policzek, no i pocieszanie płaczących ze wzruszenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy uda Ci sie ściagnąć Designa, bo odkąd uciekł mu rumak,to słuch po nim zaginął:) A swoją drogą lepszy rycerz rozkojarzony, niż jego brak:) Co do chrzestnej, to nie do mnie pytanie:) Osoba, która mogła by nam coś powiedzieć, właśnie griluje z jakimiś Gąsienicami, Pyzdrami, Janosikami, czy innymi rycerzami w kiepcach:) Ehh, a ja tu tęsknie:( Ale tak to jest,jak jedna strona się stara, to druga się opitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze sie tak zapytam bo trochę wypadłem z tematu kogo z kim to ślub? :) wiem ze blue jst zaangażowana ale kto jest tym szczęśliwcem... (jeszcze) ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea bój się Boga, jaki apetyt?:) Może to poprostu górskie powietrze. Nie wyciągajmy pochopnych wniosków:) bo Anamant juz kompletnie się zdezorientuje:) Design siedzi u Ciebie? To powiedz mu, że mamy tu pospolite ruszenie i skoro świt ruszamy w kirunku Kopenhagi na Vikingów, pomścić naszych kopaczy,granarzy, czy jak ich tam zwą:) Dea, a teraz takie rozpaczliwe pytanie...myślisz, że Niebieskooka mnie tam nie zdradza? Ale tak szczerze...bo coś mnie tak swędzi za lewym uchem na deszcz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Białogłowo, jaki garnitur? Na Vikingów? To nie wesele, tam zamiast szampana będzie się lała krew:( Niech weźmie zbroję adika:) i złoty łańców, co by nie robić wiochy w \"juropie\". Niech weźmie jeszcze coś na szkarlatynę i parę dukatów na dziewc... tfu, na lekarza jakby coś było nie tak niech weźmie mamonę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×