Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość berta1234
a gdzie sie podziała zalozycielka topicu ??? extaza odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
jestem jestem laski wlasnie wrocilam z urlopu i wchodze odczytac moje odp dzieki ze sie tyle nazbieralo lasek co do kogos ze mowil ze zawczesnie zrobilam sobie nauki wedlug mnie zrobilam dobrze bo juesli ktos wyjezdza pozniej za granice to niebede sie martwila pozniej na leb na szyje robic sobie nauki ja ide wlasnie za tydzien zaklepac sobie termin w restauracji mysle ze chyba kamerzytys niebedziemy brali tylko same zdjecia sobie porobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki :) Byłam na innym topiku o przygotowaniach na 2007, ale tam już nie znam dziewczyn bo miałam długą przerwę a widzię ze tam dziś jakiś zastój więc przyszłam tu :) Właśnie się zaręczyliśmy i zaczęliśmy przygotowania. Szukamy sali, jedną wstępnie zarezerwowaliśmy na 2 czerwca, ale ja chcę się jeszcze rozejrzeć, węc termin nie jest pewny. Myśleliśmy raczej o maju. W kościele luzik, bo jeszcze nie ma nowej księgi do zapisów. A terminy wolne. Od października chcemy iść na kurs tańca. Mam nadzieję że się uda. Może niedługo zacznę rozglądać się za sukienką, bo choć mniej więcej wiem jaką chcę, to jeszcze żadnej nie przymierzałam, więc wszystko mi się może pozmieniać :P Orkiestrę załątwimy jak sala będzie już pewna, Chcemy mieć taki lokal, który zajmie sie większością spraw i my dokupimy tylko alkohol. Przeraża mnie ilość i wielkość wydatków z tym wszystkim związanych... Ale rodzice mi pomogą i wiem że wszystko się uda :) Choc boję się też sporów o szczegóły mniejsze i większe... Ale będzie dobrze! Pozrawiam wszystkie przyszłe mężatki!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyczkówna
a ja myslałam ze wszyscy lubia tak na kocia łape a sie okazuje ze na 2010 rok juz są zajęte teriny przez kobiety które nawet faceta ni emają i dziwic sie ze nie mamy wolnych miejść?przez takie flądry musimy przekładać szukac terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
AJA DYIS LASKI BZLA ZAREZERWOWAC SALE NOI I MAM SLUB 18 SIERPNIA 2007 ZAPLACILISMY ZALICZKE 500ZL W MENU WCHODZI PRZYWIATNIE SOLA I CHLEBEM I SZAMPAN ROSOL ZIEMNIAKI I 4 RODZAJE MIESA 3 RODZAJE SUROWEK PRZYSTAWKI 4 RODZAJE WEDLIN PIECZYWO SLEDZ WOLEJU I SLEDZ W SMIETANIE RYBA PO GRECKU I PO HISZPANSKU SCHAB W GALARECIE SALATKA JARZYNOWA I EGZOTYCZNA JAJKO Z SZYNKA W GALARECIE I JAJKO W SOSIE TATARSKIM NA GORACO FLACZKI GULASZ BARSZCZ I KROKIETZ UDKA BIGOS CO WY NA TO PLACE 110ZL ZA JEDNA OSOBE A ZE MAM 7 DZIECI TO PLACE TYLKO ZA SAM OBIAD 34ZL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja mam termin 5 maj :) zespol juz mam tylko zaklepac i umowa reszta pomalu ;) aha i nie wierze w przesady ze literki r nie ma, max. 70 osob, podlaskie, nauki moze we wrzesniu takie łykendowe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
witajcie extaza jestes wreszcie :) u mnie zaliczka wyniosła 1500 ,duzo strasznie ale coz zrobic :( musiq witaj laseczko fajnie ze cos zaczyna sie tu krecic :) bzyczkówna wiekszosc lubi na kocia łape hahaha co za kobitki zamawiaja sale jak jeszcze faceta nie maja,ale jaja :) Lui ja tez nie wierze w zadne literki r, co ma byc to bedzie nawet literka nie pomoże pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
hej laski co nas tak malo??jakos pomalu sie to rozkreca ale coz mysle ze z czasem bedzie nas wiecej jak narazie pozdrawiam wszystkie ktore zajrzaly na moja strone..jutro jedziemy z rodziacami do mojej przyszlej tesciowej maja ustalic szczegoly co i jak bo moj jedzie wnte za granice apozniej niebedzie czasu...mam troche cykora ale coz jak tzreba to tzreba ateraz tak sobie siedzie sama w domu i gotuje leczo dla mojej calej rodzinki a na dodatke jeszcze dzisiaj mam okres jak ja tego nielubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
niema nikogo???...oj szkoda!!!aja tak czekam by zkims pogadac no dziewczyny wyrazcxie swoje opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed slubne pytania
u mnie tylko wstepny termin grudzien 2007 na tym koniec.narazie szukamy jak najtanszych opcji.i odkladamy kase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed slubne pytania
dopiero mamy 6 tys....ale to chyba kropla w morzu potrzeb z tego co na tym forum wyczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Extaza!! :) i inne dziewczynki też 🖐️ Mam nadzieję, ze się temacik rozkręci, bo na innych naprawdę cięzko już się odnaleźć. My już 3 najważniejsze rzeczy mamy zaklepane: sala, zespół i kościół. Termin zostaje 2 czerwca :) ładna data chyba... ;) miał być maj, no ale te babcie przesądne :P a poza tym będę się bronić w przyszłym roku więc chyba lepiej że przerzuciliśmy ślub na czerwiec, przynajmniej do połowy maja będę mogła zająć się uczelnią (mam nadzieję :P) Teraz pomału szukamy foto i kamery, ja myślę o sukni, a od października trzeba by nauki zrobić i kurs tańca :) Co do zaliczki za sale, to u mnie było 1000, a zespół nic nie wziął, dopiero po chcą kasę, a teraz spisaliśmy umowę. Mój przyyszły mąż juz zbiera wódkę :P A za kilka dni spotkanie naszych rodziców - troszkę się boję, bo teściowa to ma pomysły :P ale wiem że będzie dobrze :) Pozdrawiam cieplutko! Piszcie dziewczęta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
hej berta co u ciebie.??ja ost jestem zaganiana i niemam czasu ale wpadam jak tylko znajde chwilke to zagladam ale jak narzie idzie to pomalu szkoda......ja jutro ze swoim ide poszukac i posluchac 2 zespolow ktore mamy juz na ou jedni chca 1200 zas drudzy 1500 zobaczymy..jak narzei mamy sale wplacilismy 500zl zaliuczki i to byloby wszystko..co do wystrojow wiazanki slubnej kosciola auta itp to bede sobie sama to robila bo wkoncu pracuje w kwiaciarni wiec wyjdzie mnie to tanio grosze mysle o wiazance z slonecznikow ale chyba jednak postawie na roze bordowe same takie rozwiniete kulka zrobiona i dluga trawa tak naturalnie ajak wy laski chcielibyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
witajcie witajcie bardzo przepraszam za nieobecnosc,ale powiem szczeze nie mam za duzo czasu :( u mnie nic sie nie zmieniło w przygotowaniach . extaza ja nie mam pojecia na temat bukietu,napewno jakies roze ale jakie to tez nie wiem. ja niestety zaplace za zespoł o wiele wiecej bo przyjada do nas az 500 kilometrow pozdrawiam i bede wpadala czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
jeszcze jedno na ile osob robicie wesele i powiedzcie co myslicie o sali co sie sklada z dwoch pomieszczen,jedna do jedzenie druga do tanca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawa na dwie sale nieco komplikuje sprawę. Przede wszystkim z sali tanecznej muzyka nie dociera do biesiadników - nie wszyscy goście chcą tańczyć, niektórzy słuchają muzyki. Poza tym w trakcie podawania posilków równiez płynie muzyka, która zagłusza metaliczne pobrzękiwania sztućców. W opcji na dwie sale trudno jest o muzykę na sali biesiadnej, potrzebne do tego jest dodatkowe nagłośnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej O matko, ale jesteście zaawansowane :) Prawdopodobnie u nas bedzie to 07.07.07. Jest sala i DJ, bo nie chciałam żadnej fałszującej orkiestry, a nie-fałszującej jeszcze nie spotkałam :( Reszta załatwiania dopiero przed nami... ale tak naprawdę nie wiem za co się zabrać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfectdrug, nie słyszałaś naszego zespołu :) Ja jestem po szkole muzycznej pierwszego i drugiego stopnia wydział wokal/fortepian, mój mąż jest akustykiem, gitarzystą i aranżerem, druga wokalistka jest po prywatnej szkole wokalnej a jej mąż jest basiatą :) Jesteśmy profesjonalistami i zawodowcami :) Ja dodatkowo uczę śpiewu, więc NIE MA MOWY o fałszach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
hej laseczki ale was przybylo noi dobrze ciesze sie aby tak dalej ja dopiero co przyjechalam od mojego bylismy na grzybach i wybrobowalismy nowa metode antykoncepcji...jak narzie jest ok..a wy laski w jaki sposob sie zapespieczacie ja brala yasmin orzez pol roku ale tak przytylam ze masakra juz 2 tygodnie niebiore i zauwazylam ze zmalaly mi cycuszki i sie odchudzam az do wesela..jade na samych kislach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wpadajcie spowrotem do nas na przygotowania i kmolezanki przyprowadzcie ;) powaznie,ja tez juz tam dlugo nie bylam ale chyba same wiecie ze atmosferka jest taka ze wbic sie nie ma problemu.Co chwile ktos nowy dochodzi,zobaczcie jaka juz mamy liste wiec dopisujcie sie i nie uciekajcie,po co 10 takich samych topikow robic? A w kupie zawsze razniej ;) jest wiecej osób do podoradzania. Zaprazszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zapraszam sredecznie\"do wbijania się\":)na \"2007\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
hej laseczki niema nikogo szkoda.....mysle ze stworzymy fajny link i bedzie nas duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania...*************
Cześć dziewczyny- ja wychodzę za mąż 30.06.2007r. Jak narazie to mam tylko fotografa i chodzę na nauki przedmałżeńskie. Chciałam mieć taki jeden fajny zespół ale nie ma wolnego terminu. Jestem załamana. Mieszkam w małym mieście i nie wiem skąd wezme teraz dobry zespół. Nie chce jakiś pijaczków którzy nie bedą mi potrafili zagrać nawet szlagierów o które poprosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli potrzebujesz zespołu na wesele, służę wszelkimi informacjami na ten temat. Nie pijemy alkoholu podczas pracy a swój repertuar dopasowujemy do zainteresowań muzycznych Młodej Pary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
witajcie Aniu, perfectdrug witajcie :) kaczka196,ami27 dziekuje bardzo ale zostane raczej tutaj ,jest nas nie wiele i tak jest fajnie,u Was jest troche za duzo do czytania :) ireth_oronar pytanie -jezeli jestescie tacy dobrzy ,dlaczego sie ogłaszcie na forum?? dobre zespoły maja juz rezerwacje na 2008 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta1234, w roku jest wiele miesięcy a reklama jest dźwignią handlu ;) Nie lubię siedzieć z założonymi rękami. Co w tym dziwnego, że reklamuję swój zespół na forum poświęconemu ślubom? Gdybym reklamowała garnki, mniej byś się dziwiła? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
witanko ireth_oronar nie denerwuj sie, tak tylko zapytałam :) popieram reklama dzwignia handlu, ja tez nie lubie siedziec i czekac az mamna z nieba poleci :) a co do garnkow tez mi to nie przeszkadza :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
gdzie jestescie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
dalej nie ma nikogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×