Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość zdrowy rozsądek
Witam wszystkie babeczki i zacnych mężczyzn (o ile takowi tu bywają, choc podejrzewam, ze i owszem ;) Wychodzę za mąż 15 września 2007 roku! Ciesze sie tym faktem od 20 lipca, kiedy to mój wybranek o ręke mnie poprosil... a potem juz szybko sie potoczylo, ze tak kolokwialnie to ujmę ;> Z marszu padlo, iż slub wezmiemy za rok, we wrześniu. I tak tez bedzie, o czym wyżej! W ciagiu 5 dni zalatwilismy sale, orkiestrei to najwazniejsze sprawy które faktycznie nagla, w tym samonakrecającym sie biznesie. Chociaż czy on tak sam sie nakręca... Otóż, to przyszli malzonkowie świrują i rezerwują nawet na 2 lata do przodu,,,,,bzdeta moim skromnym zdaniem, ale cóż... Istotne to wlasnie sala i orkiestra, co lepsza,,,bo garkotluki zawsze sie jakies znajdą, tylko szkoda sie irytowac w dniu slubu, ze panowie jacys prawda niedomyci, czy nie ubrani, a repertuar, pożal sie Boże..........szkoda gadac.... Ale kiedy juz te dwie sprawy odkreslimy jako zalatwione mozemy spokojnie robic kursik przedmalzenski o ile sie go nie ma. I spokoj do czasu okolo 2 misiecy przed slubem. Bo wowczas trza sie rozejrzec za cukiernią dobra, pojezdzic po hurtowni alkoholi ;D Kosciół dograc... obrączki wybrać... integrowac sie z przyjszłą teściowa :] ...bla bla bla... Az nadejdzie dzien ten upragniony, a piękny, kiedy to na sluby kobieżec wstapimy i stalo sie, ale w koncu do odważnych świat należy babeczki, czyż nie? Tym oto pytaniem retorycznym, badź co badx zakoncze swój wywód nrzeczonej;) Trzymajcie sie i bez paniki, by to wlasnie jej, nie wspominac po slubie. Ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej laski wlasnie wrocilam z kursu i z pracy mam juz dosc wszystkiego tak mam spuchniete nogi od butow ze masakra no niestety w mojej branzy trzeba byc elegnacko ubranym...czasami chcialabym wskoczyc w dres i tak isc no akle cos bylismy dzis z siostra mojego u jubilera i tak przegladalam wczesnie katalog z obraczkami i spodobala mi sie jedna wylozona cykorami ale jak sie spytalam o cene i jak na moj pa;lec w sumie mam 11 rozmiar to maly ale cena 1100zl jak za moja jak mi to pow to zszokowalam sie troszke jest piekna ale niebede nacigala m,ojego zdecydujemy sie chyba na tradycyjne tylko lekko kwdratowe bo z tego co zaobserwowalam to te ktore sa laczone z srebrem to w ciagu kilku laty srebro nachodzi na zloto i nieladnie tow yglada albo inne tak saMO WIEC JEDNAK WOLE TO...A WY JAK u was mysleliscie juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej niema nikogo gdzie jest berta 123 halllooooo...wiecioe co tak sobie mysle bo chce zeby mnie prowadzil tato do oltarza tylko niewiem jak to ma wygladac czy moze ktos u was w rodzinie mial tak czy pan mlody ma czekac pod olatrzem czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 1982
ja spotkałam się ze ślubem na którym panią młodą prowadzili do ołtarza drużbowie a pana młodego drużki. troche wyglądało to jakby byli prowadzeni za kraty. ale każdemu podoba się co innego. pomysł z tatą bardziej mi się podoba. ale widziałam jedynie na filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareczona
Extaza!!! Jesli masz swoje zloto (proba 576) to zrobisz obraczki dwa razy taniej. Idziesz do jubilera ze swoim zlotem i z katalogiem, w ktorym jest Wasza wymarzona obraczka. Klopot cenowy z glowy...pod warunkiem, ze masz Troche swojego zlota. 1g zlota kosztuje okolo 30 zl. A dwqie obraczki sredniej grubosci waza ok. 10g. Babcie na pewno maja na zbyciu toche sygnetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareczona
W moich rejonach to tradycja, ze tato prowadzi panna Mloda do oltarza. Przyszly maz stoi i czeka, odbiera reke panny Mlodej i hop...ona juz stoi kolo niego tuz przed oltarzem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
Witajcie Jak dawno mnie tu nie było :( wybaczcie :) Mam taki młyn ze głowa mała,no ale jestem juz rok do przodu,czyli zaliczyłam wszystkie egzaminy :)było bardzo bardzo ciezko ale sie udało :) Powiem szczeze ze w tym natłoku obowiązkow zapomniałam o własnym ślubie,wiem tylko ze to jeszcze 8 miesciecy i pare dni :) musze sie wkoncu wybrac do ksiedza bo potem sie okaze ze nie bedzie miejsca i te nauki blee Widze ze przybyło nowych ,bardzo sie ciesze i witam Was serdecznie. Extaza ty tak nie pracuj namietnie ,bo Ci pracy braknie :) Aha jeszcze jedno,nie szyjcie sukienek subnych bo to porazka :( Moja znajoma upierniczyła sobie ze bedzie szyła sukeinke u znajomej i powiem szczeze tragedia, miała wyjsc taka piekna katalogowa a wyszła jak worek na ziemniaki,szwy jakies takie dziwne niedoprasowane,pomarszczone,tzn prasowana ale sukienka wygladała okropnie :( lepiej dołozyc kasy i kupic w salonie. Trzymajcie sie cieplutko Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie orgazniuzjecie ślub ale u nas w Wawie nielada problem z wynajęciem sali. Tez byłam przekonana ze pół roku wystaczy by wszystko zorgazniowac, do momentu kiedy kolezanka nie powiedziala ze od kwietnia szuka sali na sierpien 2007 i kiedy sama nie zaczełam jej szukać. Jeszcze w sierpniu bylo kilka sal (średneigo standardu) , teraz przszyło mi szukać drugiej sali i nie ma w ogole o czym marzyc... :( Wszystkie znane sale juz przynajmniej od 6 miesiecy są zarezerwowane, inne mają kilka terminów ale tylko na kwiecien, maj , pazdzeirnik. Mówię tu zarówno o salach w samej Wawie jak i poza nią (z kazdej strony siwata:p). To samo jest z orkiestrą.. nam na szczescie nam udało sie zamówić super, polecona orkiestre za stosunkowo niewielkie pieniadze. Dlatego wszystkim przyszłym pannom młodym radze by sale i orkiestre rezerwowaly zdecydowanie wczesniej... lepeij miec juz z glowy i nie przejmować sie tym 4 miesiace przed...Bo przeciez czas i tak szybko zleci :) Pzodr. 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość automaniaczka24
Hej dziewczyny! Ja biorę ślub 25 sierpnia 2007 w Mogilanach pod Krakowem. Tak naprawdę mieszkam w Kraku, ale z racji miejsca wesela ( dworek w Mogilanach) stwierdziliśmy że weźmiemy ślub na miejscu:) Dojdziemy sobie piechotką na miejsce wesela :) Salę zarezerwowałam w tą sobotę i poza tym nic więcej nie mam załatwionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareczona
Za dwa miesiace biore slub cywilny....;-) Koscielny dopiero 16.08.08.Na cywilnym bedzie tylko rodzina...obiadek w restauracji i ewentualnie male drineczki ;-) Co Wy na to? Chyba nie trzeba robic wielkiej imprezki. Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej jak fajnie ze nas przybywa zareczona witaj dzieki za rade moze skorzystam aja wlasnie skonczylam kurs i dopiero co jestem jem kolacje ..wlasnie sie dowiedziualam ze moja kolezanka jest w ciazy juz 3 msc i w styczniu sie hajta amaja tylko 3 msc na zalatwienie wszystkiego szczerze jej spolczuje ...ale sama tak wybrala laski niebede dzisaj za dlugo bo padam normalnie jutro zaglade i pogadamy trzymajcie sie cieplutko..buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
Extaza ja znam lepszy przypadek :) Matka mojego znajomego miała sprzedac samochod i dac mu jakas tam kwote z niego.Sprzedała i wiecie co zrobiła,zamiast dac mu kase to poszła i zarezerwowała sale na wesele(maja cywilny) chłopak sie dowiedział pare dni temu ,a ślub ma byc na drugi miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
no to niezle berat ladnie mu zrobila....aja juz od rana sprzatam i ugotowalam juz obiad na 13 mam do pracy jak mi sie niechce dzis isc ale coz mus..berta jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareczona
A tak z ciekawosci to jaki przedzial wiekowy klika tutaj??? Bo ja to pod 25-tke sie zaliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09.06.2007
witam!!! właśnie tego dnia biorę ślub. salę mam. orkiestrę również. i narazioe to wszystko. mieszkam w krakowie. czy szukanie teraz sukienek ślubnych ma sens? podobno po nowym roku mają zmienić się fasony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
extaza tak jestem ale teraz :) ja nie powiem ile mam lat ,ale jestem juz stara :) jest troche tych slubow na przyszły rok :) mi jeszcze zostało 8 miesiecy i 11 dni, czas leci,dopiero było 13 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
09.06.2007 powiem ci ze nie mam pojecia jakie sukienki beda w kolekcji na 2007 ,ale ja ogladałam i mne sie podobaja bardzo z 2006 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej..oj berta ale to nietajemnica no pow kolo 30???moj ma 30 lat jest starszy ode mnie o 8 lat ale nieczuje przedzialu wiekowego miedzy nami powiem wam tak szczerze ale czasami mam takie wrazenie ze jestem dla niego jeszcze za mloda on juz bardziej jest powazniejszy aj a czasami jestem jeszcze szalona i mam 1000mysli na minute i tak mi daja ludzie 18 lat jak ide KUPIC NIERAZ MOJEMU TACIE PIOWO TO ZAWSZE MAM POKAZAC DOWOD TO W SUMIE DOBRZE BO JAK BEDE MIALA 50 LAT BEDE WYGLADA MLODO...AGI 58 WITAM CIE NA MOIM FORUM .....A CO DO SUKIENKI TO MUSZE SCHUDNAC JESZCZE NAPEWNO WIEM ZE BEDZIE JEDNOCZESCIOWA NIECHCE Z GORSETEM MIEC BO WIEM JAK BYLAM NA WESELU U ZNAJOMEJ TO MAM TAKA WIECZOROWA SUKNIE TO CO CHWILA ALBO MI SPADYWAL ALBO WYDAWALO MI SIE ZE ZARAZ SIE ZSUNIE NIECHCE TAK MIE NA WESELU ZE CALY CZAS BEDE MYSLAMI ZE ZARAZ MI SIE ZSUNIE CHCE BY BYLA DELIKTANA A ELEGANCKA I NIEPODOBAJA MI SIE TAKIE CO SA 1000KORALI DO TEGO HAFT I JESZCZE BROKAT BOZEEE TO JEDNA WILKEA BOMBKA I BEDE MIala 3 m welon uszyje mi siostra mojego ma zaklad krawiecki a taki welon w sklepie kosztuje ok 300zl aja bede miala za 60zl takie marze sobie wala na takie rzeczy aby zarobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
niema nikogo co tu taka cisza ja wlasnie przyszlam z pracy zjadlam kolacje pije herbatke i przegladam internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
A ja byłam kupic nowa pralke :) bo stara mi sie zepsuła,nowa jest zawalista :)jest duza i fajna. no i kupiłam tez mikrofale bo stara tez sie zepsuła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 21.07.2007
Witam wszyskich. Przygotowania zaczelam na 10 miesiecy przed planowana data i tylko cudem znalazlam praktycznie w tym samym dniu sale i zespol z kamerzysta( akurat tylko ten jeden termin mieli wolny w okresie wakacyjntym ) Mialam tez mozliwosc wiec zrobilismy tez juz kurs przedmalzenski i przedslubny..wiec juz sporo poza mna, a nie czuje zadnych przygotowean.. aha, podobno od Nowego Roku wodka idzie w gore wiec jescze w tym trzeba sia bedzie rozgladnac,bo niestety trochje jej musze kupic.. i to chyba tyle w tym roku. A wy myslalyscie juz o wodce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylou
berta1234 moge wiedziec gdzie robisz wesele? ja tez jestem z Rzeszowa i wlasnie jestem na etapie rozgladania sie za sala co polecasz? Biore slub w pazdzierniku 2007 mam nadzieje ze cos jeszcze bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
merylou ja robie w Dworzysku to jest nowy lokal w Przybyszówce. pierwsza sale jaka zarezerwowałam to był nowy dwór (gorna sala) bo dolna juz była zajeta,ale doszłam do wnosku ze sala nie jest ciekawa i co najgorsze wejscie do niej jest po wysokich schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylou
DZIEKI ZA ODP:) a czy w cenie jest tort i ciasta? bo wodki to chyba nigdzie nie ma... Ja sie zastanawiam nad zajazdem Polonez ale jeszcze bedziemy szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kito mono
A ja biore ślub w maju,mój ślubny jest nie ochrzczony a bierzemy slub w kościele.Zobacze jak na to zareaguje proboszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×