Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość extazka
🌼 bo generalnie maja byc u niego w domu...tylko ze jak widze jak tesciowa wymysla i juz marudzi co ona porobila to mam to w d.... wole zrobic i miec swiety spokoj......bo wsumie to wesele mniej mnie cieszy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
kurcze nieh juz sie stanie ta strona 34 ........bo ta sie tak ciagnie....... 🌼 milego dnia zycze wam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko jzu wysylam Co numer gg:) My poprawiny mamy w lokalu, bo stwierdzilysmy z mama, ze nei bedziemy stac jeszcze w garach, zeby ugotowac cos na poprawiny a poza ty w lokalu jest duzo bardziej wygodnie. Co do nocy poślubnej, to Ja nic nie planuje. Bedziemy tak zmeczeni ze zasniemy chyba wpol sekundy. Potem poprawiny, wiec musimy buc w miare wypoczeci. Te noc zostawiamy na miesiac miodowy:) Pozdrawiam i milego dzioka zycze z Twoim ukochanym:)pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam niedawno, że wam zazdroszczę i podtrzymuję to ;-), było cudownie, czułam się jak księżniczka, nie wszystko wyszło idealnie, ale wesele się udało :-), zaznaczam, że wcześniej nie byłam przekonana do całej tej szopki, nic mi sie nie chciało, ale zareczam, że w dzień ślubu poczujecie się wyjątkowo, tylko uważajcie, żeby stres was nie zjadł i ładnie się usmiechajcie, gdy robią wam zdjęcia :-) powodzenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam.......halllooo ktos jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 czesc wam..ja wstalam wczesniej i zaraz do pracy...wczoraj bylam po swojego na granicy polskiej....jak go zobaczylam po tak dlugije przerwie jejku jak on schudl niedosc ze byl taki zajechany ...tak mi sie go szkoda zrobilo...... duzo rozmawialismy i poprawiny robimy w lokalu,,,,,,,, lecz wieczor heheheh byl bardzo upojny.....:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ateraz do pracy ide...bo pozniej mamy wiele spraw do zalatwienia...spwiedz w kosciele,,bo jeszcze niebyl,,,jehac do restauracji,,,dzisiaj musimy kupic bilety lotnicze juz powrotne do londynu....wsumie mamy troche .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
wiecie to jest tak wspaniale uczucie jak sie widzi to osobe ktora tak bardzo sie kocha....i wtulasz sie w nia ........hm...boskie....czasami taka przerwa dobrze robi....umacnia sie zwiazek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hallllloooo jest ktos??? marto???...... ramono dziekujemy za wskazowki..napewno skorzystam.....akiedy ty mialas slub??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
aumnie juz tylko ................ ❤️ 5dni zostalo ❤️................. juz niemoge sie doczekac...... najwiekszy mlyn bedzie wczartek i piatek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
jejku i mamy juz 1000 wypowiedzi..........jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ....ok gadu gadu aja do pracy.......wszystkim ktorzy pracuja dzis zycze milego dnia i pracy...aja jeszcze tylko dzis i jutro i juz wolne przed slubem.......... odezwe sie wieczorem.......... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko bardzo sie ciesze, ze doczekalas swojego ukochanego:) życze wspanialego i mniej zmeczonego dnia:)buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam,,,laski...od wczoraj tylko jezdzimy z miskiem.....dzisiaj sobie kupil garnitur ale pieknie wyglada w nim.....dobrze ze jutro jest wolne to odpoczniemy sobie.....ale mowie wam zamieszanie jest....na maksa z tego wszystkiego nawet sie jejsc niechce pozdrawaim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
..czesc wam.....ja juz na nogach....od kilku dni nie moge spac...to chyba stres :-))) adzis popoludniu jedziemy sobie odpoczac z moim miskiem tylko nieiwem jak sie czuje w koncu wczoraj mial wieczor kawalerski.....abylo duzo alkoholu........ suknia moja juz wisi w domu ........az mnie dreszcze przechodza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko jesli mozesz to przeslij mi prosze zdjeci swojej sukni na mila:) Zycze Ci duzo szczescia, aby ten dzien byly jednyny w swoim rodzaju, aby wszystko poszlo po waszej mysli i abyscie ZAWSZE byli ze sob atacy szczesliwi:) Pozdrawiam i milego dnai zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam........o 15,00 dzis mam slub weszlam na chwile by ci o tym marto pow... trzymaj za mie kciuki............ jak bedzie po wszystkim napisze......... mam stresa........... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko odezwijs ie jak bedziesz jak tam slub i wesele...mam nadzieje ze wszystko si eudalo i bylo PIEKNIE:) buziaki i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazka.Trzymalam za Was kciuki i mam nadzieje, ze bylo bajecznie. Czekam na fotki. Mail pod nickiem jak klikniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona chyba tylko my zostalysmy na tym topiku:(Extzaka lada dzien nas opusci i zostaniemy tu same...Smutno troche, ze po malu sie wykruszamy, ale coz, taka kolej zeczy:) Milego, pogodnego i bezstresowego dnia zycze:)buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam laski.....wasza extaza wrocila........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam laski ..... 3dni przed slubem mialam zawrocenie glowy wszystko sama robilam..... z srody na czwartek jechalismy na gielde do wroclawia po kwiaty cala noc niespalam gdy przyjechalismy pojechalismy do mnie na dzialke i robilismy stojaki do kosciola....z moja szwagierka ta ktora szyla mi suknie......czwartek zlecial glownie nad robieniem bukietow....... w piatek rano wstalismy zmoim juz mezem:-))) rano o 6.00i o 7.00bylismy juz na sali stroic ja balonami ale pierw oczywiscie trzbe bylo je nadmuchac...co 1000balonami troche schodzi...oczywiscie wszyscsy pomagali ....potem pojechalismy stroic kosciol....tez troche zeszlo...ciasta wozic na sale napoje wodke.....pod wieczor bylismy juz w kosciele na spowiedzi.....iten piatek tak szybko nam zlecial .....gdy przymierzylam w piatekj suknie czy nietrzeba czegos poprawiac to powiem wam ze normalnie tak schudlam ze suknia wisiala na mnie....heheh...... w sobote rano...wstalam o 5.00..pojechalam do mojego do domu bo czekal juz samochod do strojenia wystroj mialam z slonecznikow malutkie kulki porobione z 15 sztuk i byly pororzucane po aucie polaczone dluga trawa morska.....na klamkach byly przyklejone przyssawki i do tego doczepione sloneczniki bardzo mi sie to podobalo bo auto bylo granatowe to te kwiaty mialy super kontrast....do tego tablice z naszymi imionami...zeszlo mi ztym do 8.00 gdy sie zorientoiwalam ze to juz 7.55 chodu do auta swego i do fryzjera bo mialam na 8.00 fryzura powiem wam ze niebyla taka jaka chcialam niebylam z niej zadowolona..zaplacilam 75zl...ale juz niebylo czasu na poprawki bo tu juz byla 11.jeszcze latalam po targu bo zapomnialam sobie kupic bielizne pod sukienke kazdy na mnie sie gapil tak ze naprawde czulam sie dumna....znanae mi osoby zyczyly mi zyczenia na nowej drodze zycia...... wdomu gdy przyszlam klatka byla juz ubrana balonami a moi rodzice juz ubrani tylko ja zostalam...wzielam szybki przysznic,ogolilam nogi bo sie umowilismy z moim ze jak bedzie zabawa na odczepinach to bede miala najbardziej ogolone nogi by sie zoreintowal...heheh :-))) gdy doszla 12.przyjehali juz piersi goscie ato kawa ato plotki o 14 zaczelam sie juz ubierac w suknie.......zajelo mi to 10 min bo mialam tyle rak do pomocy ze szybko to poszlo....o 14.15 juz byla orkiestra pod klatka grala o 14.30 juz moj szedl jak zobaczylam przez okno az mi sie goraca zrobilo...moja ciotka wykupywala mnie ale moj hehe niemial zadnych pieniedzy...to daj moj bukiet ,...heheh weszedl do pokoju mojego ja stalam sama welon mialam nalozony na twarz jak mnie zobaczyl widzialam ze mu sie podobam ale nic niepowiedzial podszedl do mnie pocalowal mnie w twarz i poszlismy do pokoju na blogoslawienstwo.......cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wamlaski.tu wasza extazka ja juz jestem ze swoim mezem w angli i jakos dajemy rade za 2 tygodnue bede w polsce to pogadamy tylko widze ze nikt juz wogole nie wchodzi na moj topik szkoda....laski ja o was niezapomnialam ...jka po slubi9e opowiadajcie....powiedzcie same ze fajne uczucie......ok spadam bo maz czeka na obiad.....trzymajcie sie......papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko! Czemu nie ma drugiej czesci. Napisalas, ze ciag dalszy nastapi i go nie ma. Czekam na fotki.... Ja mam dopiero za rok slub, wiec za rok Wam poopowiadam co i jak bylo u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESC TU EXTAZA
CZESC WAM TUEXTAZA WYSZLAM ZA MAZ I MIESZKAM YTERAZ W ANGLI DLATEGO NIEMAM CZASU NA ROZMOWY Z WAMI AJAK U WAS MOJE DROGIE ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×