Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość extaza218
czesc laski jak u was ja do[ioero co przyszlam z pracy mam dosc a jeszcze poklocilam sie z moim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
hej laseczki oj ciezko nam cos to idzie przychodzcie dziewczyny stworzmy super temat chce z wami pogadac o sprawach weselnych i nietylk chcialam was sie spyta kto zwas uzywal yasmin ja msc temu rzucilam tabletki tyl;am ateraz walcze zeby to straciuc mam jeszcze 11msc do schudniecia na wesele jest mi ciezko ale coz daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania...*************
Ja też probuje się odchudzać bo na weselu musze wyglądać niesamowicie...Nie wiem jak u Was dziewczyny ale ja wciąż stoje w miejscu...wszyscy mi mówią że skoro mam date slubu na 30 czerwca to mam jeszcze kupe czasu!!!! nikt mi nic nie pomaga z rodziny a jak sama coś szukam np. sale to sie ze mnie nabijają. Jak mam ich przekonaż że to już trzeba wszystko załatwiać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agii27
Hej dziewczyny ja tez mam juz date ustalona na 02.06.2007 ale dopiero z moim P. poki co nie mamy nic zalatwionego, wiemy tylko ze to nie bedzie raczej wielkie weselicho tylko mala imprezka dla najblizszej rodziny i swiadkow. Mam nadzieje ze jeszcze znajde jakis maly lokalik na ten termin i ze w kosciele tez nie bedzie problemow. Pozdrawiam wszystkie przyszle mezatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi27
szkoda ze ten temat tak slabo sie rozwija :-(, mialam nadzieje ze to wkoncu jest to, ale moze jeszcze uda sie go uratowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiek
Cześć dziewczyny:) Ślub mam zamiar brać w kwietniu 2007, ale rodzina chce aby termin przesunąć na początek czerwca. Ale to co tu czytam to jestem w lekkim szoku,Wy macie już wszystko tak do końca zaplanowane. Teraz jesteśmy na etapie szukania lokalu i negocjacji cen i szukania zespołu muzycznego, w pażdzierniku do księdza , tak wszystko na spokojnie.No może jeszcze we wrześniu zgłoszę się do salonu slubnego aby mi uszyto sukienkę , bo u siebie znalazłam taki co za 1000 zł. uszyją sukienkę jaką sobie zażyczę. Hmm.. co jeszcze ..kamerzysta to jest już dawno zarezerwowany, tzn. kolega który zajmuje się tym profesjonalnie, ,auto to żadna limuzyna , czy inna abstrakcja , tylko jakieś dobre auto ładnie przystrojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
no witajcie :) fajnie ze jestescie :) ja niestety nie ma za duzo czasu,ale czasem wchodze to znowu nikogo tu nie ma :( jak odbiore od naprawy mojego laptopa to bede czesciej co do ślubu to nic sie nie zmienilo,wszystko tak jak było. niestety nie uzywam tabetek i nic ci nie pomoge :( trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny do Anusiek: nie przejmuj sie ty masz i tak duzo wiecej niz my bo my tylko znamy termin i nic pozatym, myslalam ze mamy na wszystko jeszcze czas ale jak czytam te wszystkie wypowiedzi to przeraza mnie to ze moze faktycznie juz powinnismy cos robic, problem w tym ze teraz jastesmy za granica i ciezko tak zalatwiac wszystko na odleglosc..........ale mam nadzieje ze zdazymy ze wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, to znowu ja :) Nie martwcie się terminami, bo zawsze coś uda się znaleźć i załatwić. Wiadomo, że im wcześniej, tym większy wybór. I brdziej znane knajpy są bardziej oblegane. My ślub bierzemy 2.06 i mamy już najważniejsze rzeczy załatwione - sale, zespół i kościól. Teraz umawiamy się z fotografem. W październiku zapolujemy na kamerę. A ja w międzyczasie rozglądam się za sukienką :) ale bez szału. Na wszystko jeszcze czas. Napiszę ile płacimy i proszę o podobne wpisy, żeby mieć porównanie :) Wesele- 120zł/os.(w tym ciasto i tort i owoce) zespół - 1300 Fotograf - 700 Na ślubie grać nam będzie młodzieżowy zespół w którym spiewam, więc zagrają za darmo :) ale zwykle za śluby bierzemy 300-350zł. W kościele chyba zapłacimy 500 (ale ta sprawę zostawiam rodzicom, bo znają się z proboszczem) Wódka - 1000zł Nie wiem ile wina i soków- może poradzicie?? To że piszę tu o tych wszystkich szczegółach nie znaczy że już mam wszystko :P bo nie mam, tylko sobie o tym myśle czasem w wolnej chwili. Ile jesteście skłonne dac za sukienkę?? bo ja się zakochałam w takiej za 2500 :(:(:( ale nie mam tyle... chyba będę kombinowac z krawcową... Czekam na odzew!! ale nie wiem kiedy tu zajrzę bo wyjeżdzam na 2 tygodnie w góry :):):) i jestem bardzo szczęśliwa :) Pozdrawiam wszystkie panny młode 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiek
Hejka dziewczyny:) Wczoraj już dogralam termin, tj. 21 kwiecień 2007, bo inne terminy już są pozajmowane w miejscu gdzie chcę robić wesele,tj . do połowy pażdziernika przyszlego roku już nie będzie tam wolnych miejsc. Jak na razie chcą od nas 125 zł za osobę, ale myślę , ze bedzie trochę taniej :) W sobotę mamy tam pojechać i wszystko juz dokładnie ustalić. A na sukienkę nie wydam więcej niż 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
witajcie my za rezerwacje lokalu zapłacilismy 1500 zł od osoby wychodzi 130 zł + tort ,wodka i ciasto zespoł nie pytajcie ,bo sie załamiecie :) kamerzysta bedzie kosztowal jakies 900 zl ,nie wiem jeszcze dokladnie co do sukienki to tez jescze nie wiem,ale widziałam śliczna za 1900 zl, zadna tam znana firma,ale kiecki sa naprawde fajne i duzy wybór :) najwiekszy jaki widzialam w moim miescie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
kobietki napiszcie z jakiego rejonu polski jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka82
hej dziewczyny ja dodaje moj wpis bo na topiki"przygotowania w toku " duzo czytanie 180str ...a tu 3 do nadrobienia;-);-) termin 02.06.2007 godz 14 my wszystko rezerwowalismy w lutym....a zareczeni jestesmy od sierpnia a szcześliwa z nim estem od ok 2 lat;-) sala z naczyniami , pradem , wodą , przystojeniem sali itp. opłaty wyniesie nas ok 3000 duzo na ale wesele robimy sami wiec i tak sie opłaci fotograf 500zł zespól ok 1300zł sukienke już mam:-) troche za szybko ale to suknia moich marzen i trafiła sie okazja wiec nie zastanawiałam sie długo i kupiłam i nie załuję .....ale oprócz domowników nikt o niej nie wie;-)powiem koło marca....jak wytrzymam' kamerzysty jeszcze nie zamawialismy ale tak koło 700zł wyniesie a no i zadna z was nie pisze o zaproszeniach....moj luby chce takie inne od innych i znalezlismy kiedys na allegro takie po 3,50 z namalowanym portretem nowożenców zwinięte w luron zamkniete opieczencia z wosku .....ładne ale troche drogi bo trzeba nam 80 pozdrawiam i pizcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka82
ojej ale literówek narobiłam.....przepraszam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wzupelnosci zgadzam sie z zegarynka82 na tamtym topiku ja tez sie pogubilam, mam nadzieje ze tutaj tez bedzie fajnie, super ze masz juz sukienke ja wciaz nie wiem jak ma wygladac moja, niby w wyobrazni cos tam swita ale ciezko mi sprecyzowac to co bym chciala a to co widze w necie to nic mi sie nie podoba do zegarynki82 uwazam ze 02.06.2007 to super data mój suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wzupelnosci zgadzam sie z zegarynka82 na tamtym topiku ja tez sie pogubilam, mam nadzieje ze tutaj tez bedzie fajnie, super ze masz juz sukienke ja wciaz nie wiem jak ma wygladac moja, niby w wyobrazni cos tam swita ale ciezko mi sprecyzowac to co bym chciala a to co widze w necie to nic mi sie nie podoba do zegarynki82 uwazam ze 02.06.2007 to super data [url=http://www.waszslub.pl]http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007060200300330.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej laski jak sie ciesze ze jest nas tak duzo fajnie...ja wlasnie skonczylam gotowanie obiadu i sprzatanie cos od kilku dni zle sie czuje wciaz mnie boli brzuch poczATKOWO MYSLALAM ZE JESTEM W CIAZY ZROBILAM TEST ALE NIE WIEC DLACZEGO TAK BOLI DZIWNIE???....W SOBOTE IDZIEMY Z MOIM KOCHANIEM NA CZYJES WESELE BO MAMY NA OKU JEDEN ZESPOL I TEN SPYTAL SIE JEDNEJ PARY CZY MOZEMY PRZYJSC NA POL GODZINY I ICH POSLUCHAC JAK NAM SIE SPODOBAJA TO ICH SOBIE ZAMOWIMY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
witajcie z rana :) ja niestety musze uciekac do pracy :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, uwazam ze swietny pomysl z tym zobaczeniem zespolu na zywo jak graja na weselu; my za dwa tygodnie bedziemy na weselu u kolezanki z tej samej miejscowosci wiec moze u nich podpatrzymy troche co i jak wyglada, bo dawno juz nie bylam na zadnym weselu :-( a i jeszcze jedno, powiedzcie mi ile z regoly trwaja nauki w kosciele bo slyszalam ze teraz cos sie pozmienialo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
witajcie tak,to fajny pomysl posłuchac zespół ja własnie byłam niedawno pod lokalem posłuchac jak gra zespół, strasznie wychwalany przez włascicielke tego lokalu,stałam chyba z poł godziny i nic nie grali,myslalam ze mnie trafi ,zapytałam włascicielki dlaczego nic nie graja ,to powiedziała ze ludzie jedza jakis deser i oni (zespół) pewnie tez i dlatego nie graja,wkurzylam sie i pojechałam, co ma zespół i deser do grania???? jak nawet jedza to 10 minut a nie pół godziny albo i wiecej zadzwoniłam na drugi dzien do niej i powiedzialam ze to goscie sie maja bawic a orkiestra ma grac,a nie goscie łazą a oni siedza. dopiero po mojej reakcji, ze nigdy w zyciu nie pozwolilabym sobie na takie cos na swoim weselu ,babka odparła ze sie strasznie pomyliła co do niego,bo wypadli fatalnie itt. a jeszcze prawie na koniec spili sie strasznie. dlatego przestroga ,zadne płyty ,zadne kasety tylko muzyka na zywo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
witajcie i znowu nie ma nikogo :( Edzia27 dlaczego nie otwiera mi sie ta stronka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzak
Witam. Ja wychodze za maz 7 lipca. Mam zamówionego kamerzyste, sale ,orkiestre, firme cateringowa, ale......coraz czesciej mysle ze ten slub to pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej laski bylismy w sobote na tym weselu z godzine czasu usiedlismy sobie z boczku i sluchalismy jak graja nawet dosyc fajnie zarezerwowalismy go sobie wiecie ze juz mial terminy na 2008 masakra normalnie wp.lacilismy 300zl zaliczki my bierzemy tylko na same wesele bez poprawin to tak bierze 1400 a z poprawinami 1900 poprawiny zrobimy u mojego na wsi ma duzo miesca wiec bedzie fajnie,,,wiec zespol i sale z zjedzeniem mamy z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr24
witam :) Widze, ze malo tu meskiej trzcionki wiec troche wam pobazgrze :). My z moja dziewczyna mamy slub zaplanowany na 7 lipca i z takich wazniejszych/wczesniejszych zalatwien zostalo nam tylko dogadanie sie z dekoratorem. W naszej sytuacji to cale przygotowanie wesela jest troszke skomplikowane gdyz ja jestem za granica (USA) a ona w Polandii. Dopiero 4 miesiace przed weselem planuje wracac na dobre i mysle ze wtedy zacznie sie prawdziwe zalatwianie. Oboje wychowalismy sie na wsi. wiec szykuje sie tradycyjne, wiejskie dwudniowe polskie wesele :). Ojjjj bedzie bal he he. Pozdrawiam wszystkich narzeczonych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
witajcie zygzak o c chodzi z tą pomyłka??/ Piotr24 witaj ,ja tez biore ślub 7 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
gdzie sie podziewacie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeża narzeczona
Czesc dziewczyny!mozna? ja mam dopiero temin w kosciele....:( co myslicie o dacie 16.06.07 17 ? troche sie przerazilam jak przeczytalam ,ze tyle juz macie ale ja jestem zareczona dopiero 10 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
witaj świeża narzeczona :) oczywiscie ze mozna :) gdzies wszyscy pouciekali nie mam z kim gadac:( jak masz termin w kosciele to i tak duzo,ja mam wszystko a w kosciele jeszcze nie byliśmy, data fajna wychodzi ci po dodaniu 7.06.07 :), to17 to pewnie godzina,jakby była 16 to dalej ci wychodzi 7 :) z cała reszta to juz musisz ty zdecydowac,u mnie z terminami na sale i zespoł to tragedia,nie wiem jak u Ciebie,ale chyba najwyzszy czas juz zaczac czegos szukac :) gratuluje zaręczyn :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×