Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość extazka
...no to ja....wlasnie niewiem jak to zrobic??? to jest mojego tato???aoni tez tak robili??moze ty cos podpowiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 czecs marto....tez zadko tutaj zagladam, bo niemam czasu jakos ost..zawsze cos.....i tak wkolko....w ta niedziele przyjezdza juz moj lubu juz sie niemoge doczekac...post mielismy no prawie 1.5msc...jak sie dorwiemy to nieodejdziemy od siebie...uauauauauauau heheheheh :-)))) ajak bylo na weselu???marto opowiedz mi ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, Extazko, to juz poltora miesiaca mija jak Twojeko Kochanego nei ma??Mam wrazenie jakby wyjechal wczoraj...Boze, jak ten czas leci..:) Jesli moge Ci roadzic to na cmentarz jedzcie albo przed lubem, po blogoslawienstwie, albio po slubie. Tylko dopilnuj, by goscie po slubie pojechali na sale weselna, a Wy na cmentarz, bo gdy wszyscy pojada za Wami to zrobi sie korek, jak sie zatrzymacie przy cmentarzu i wszyscy sie beda denerwowac, ze musza na Was czekac a i Wy bedziecie mieli stres ze trzeba si espieszyc bo caly tlum ludzi czek ana was pod cmentarzem. To tyle...Mam nadzieje, ze moje rady przydadza Ci sie:) Pozdrawiam i milego dzionka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha!I jeszcze jedno. Dopilnuj, bys kwiaty na oltarz miala tuz przy Twojej swiadkowej, By znicze i kwiaty na grób tez były \"pod reka\". Pozniej sa problemy, ze ktos czegos nei dopilnowal i jest latanina i stres niepotrzebny.buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Ja mam ślub 18.08 i już mam stresa..... Któraś jeszcze w tym samym dniu???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teleferia
Witam Dziewczyny,ja mam ślub 11.08.07 czyli za 4 dni i właśnie dzisiaj dopadło mnie jakieś wstrętne choróbsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
...o jak fajnie ze tyle osob...... ja mam 18 sierpnia/.....ajak u was kochane dziewczynki przygotowania?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
marta wyobraz sobie ze moja swiadkowa byla nia moja najlepsza kolezanka dzisiaj wyslala mi sms..bo pewnie niemiala smialosci zadzownic mi pow. ze mam szukac sobiie inna swiadkowa zaczela sciemnac w sms ze musi zostac w pracy bo cos tam cos tam.....jak mi ku...wa podniaosla cisnienie wiesz co wszytsko rozumie choroba itp rzeczy ale takie cos tydzien przed slubem ona mi tak oznajmia....mam ja glkeboko w dupie czy bedzie na weselu czy niebedzie....i dzisiaj jechalam na ost chwile do mojej cioci poprosic ja czy zostanie moja swiadkowa ,,,pewnie ze sie zgodzila ale jak to wyglada tydzien przed ja ja prosze...ale cale szczecie ze sie zgodzila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
no minelo juz 1.5msc..jak ten czas leci...hehehh czlowiek nawet niewie kiedy ale pocztaki bez niego byly najgorsze..ale jeszcze do niedzieli i juz sie bedziemy widziec.....u mnie jak na razie czas sprzatania w domu ...mycie okien oooo ajest ich troche hehhe:-)))ale juz po..i wieszalam wczoraj firanke i jak mi sie stolek przewrocil i uderzylam glowa o grzejnik mam takiego guza...wczoraj myslalam ze umre ale juz dzis lepiej ...ale jak sie to mowi... ...do wesela sie zagoi....:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 ajak dalej sie zastanawiam nad tym jaka mam sobie zrobic wiazanke...tak to jest jak sie pracuje w tym zawodzie to zawsze jest problem.....caly czas sie zastanawiam nad rozami bordowymi albo slonecznikami.... awy juz macie zamowione bukiety???? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę wam dziewczyny, ja już po ślubie - 4 sierpnia, było cudownie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc ramolek...i jak bylo opowiedz o sobie>>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 czesc wam....dalej niema nikogo.....??? aja dzis dostalam prezent juz na slub od mojej babci i dziadka...koldre duza 200*220 do tego 2 poduszki i posciel do nich no wyszlo okolo500zl...taki chcialam prezent bo w sumie niemamy koldry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
no to a laseczki spadam do pracy....jak u mnie dzis grzeje masakra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeć Kobitki:) Extazko, ja jeszcze wiązanki nei mam wybranej, ale moja siotra cioteczna, u której swiadkowalismy w tą sobotę, jest kwiaciarka, wiec na pewno pomoze mi cos wybrac:) Poza tym u mnei wszystko o.k:) Nie zazdroszcze Ci Twojej świadkowej...a w sumie to współczuje!Ale nei martw się, wszystko bedzie o.k Za godz. lece do domku.Miłego wieczoru dziewczyny i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam:-))) ja niedawno co wstalam zjem sniadanie pokrece sie i do pracy .... jejku jak ja sie niemoge doczeka niedzieli....tak bardzo tesknie za nim.....ale to tylko 3 dni...damy rade :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
wiecie co czym blizej mam stresa.....jutro ide do kosciola do koscielnego by sie dogadac z nim w sprawie otwarcia kosciola zebym mogla sobie urekorowac..... jutro mam ost przymiarke sukni i juz wszyscie zamku bo niechcialam brac wczesnij bo czuje ze schudlam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
a wie u mnie bedzie tak...wsrode na czwartek w nocy jade po kwiaty....przyjezdzam i robie sobie stroiki do kosciola.....oprocz tyego musze jeszcze porobic kosze dla rodzicow...... w piatke to bedzie zamieszanie ,,spowiedz,ubrac kosciol,zrobic sobie wiaznke slubna.ubrac sale ,zawiesc wszystkie napoje i ciasta do sali......i inne...wpiatek to bedzie zamieszanie....... ajak fryzuryu was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko ja w czwartek odbieram juz swoj asuknie slubna!:)Boze, nie moge sie doczekac! Moja fryzurk ato na pewno bedzie koczek, ale jaki to jeszcze nie wiem. Mam zaufana fryzjerke, wiec na pewno z czegos wybierzemy:) Pozdrawiam i milego dzionka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marto...🌼 wlasnie wracoilam od krawcowej by zdjac ost.miare i wszyc juz zamek..i tu odziwo schudlam i musi poprawiac ja....hehehhw sumie dobrze ze schudlam...:-))))bo jestem na diecie 13dniowej...i zuje po spodnicach ze namnie wisza..ato dobrze....hehhe ja odbieram swoja suknie we wtorek...razem z welonami dwoma....w niedziele odbieram tunike i spodnie na poprawiny....... azaraz spadam do pracy...robic dzisiaj wiaznki slubne...na jutro jedna jest taka okrutna ze masakra ale coz ludzie maja gusty i gusciki co nie???:-))) jutro tez do pracy nielubie sobot bo tyle ludzi w kwiaciarni ale potem jade umyc moj samochodzik i w niedziele juz jade po mojego ksiecia juz niemoge sie doczekac.....wczoraj dzownil do mie taki zorany ze az mi sie go szkoda zrobilo......da rade....adzis z nowu sie szykuje skwar...dobrze z emam klime w sklepie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 akiedy marto masz urlop??ja chodze do pracy do wtorku ale to na 1 zmiane wie koncze o 13 wiec jest ok...wedlug mnie nagorsze zamieszanie bedzie w czwaryek i piatek...aha przypomnialo mi sie mialas mi podac nr.gg zebysmy rozmawialu ze soba.....czekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko podaj maila to Ci go wysle. Wolalabym nie podawac swojego umeru gg na forum. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czecs wam...marto...jestes???niemialam czasu dzisiaj...jak tak mysle ze za tydzien o tek porze juz bede mezatka....ojejejekuu:-))) sprzatalam dzis auto u babci bo pozniej niebede miala czasu...na to....ajuz jutro moj bedzie...ojjj niemoge sie doczekac,,,,, ajak u was?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
aha!!!zapomnialam emiala marto o to on:-)) extaza218@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
atak to nic.......wponiedzialek idziemy kupoc bilety lotnicze do londynu..kupic mojemu garnitur buty i wszystko dla pana mlodego....ajak mysliscie z noca poslubna??/tak mialam kupic sexi bielizne ale drugiej strony mysle ze chyba nawet niebedziemy mieli czasu bo bedziemy tak zmeczeni ze z sexu nici...a wy jak o tym myslicie????? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
dlaczego niekogo niema>>>???? halllooo czy wszsyscy spia???? dzis ma slub moja kolezanka z kalsy podstawowoej robilam jej bukiet z eustomy i rozowych roz bardzo delikatna wyszla jak dla niej wsam raz,,,aja dalej sie zastanawiam nad moim bukietem ...hm....tak to jest jaks ie pracuje w tym zawodzie to jest problem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 dalej nikogo niema?????? to jest spadam spac..powoli.....kolorowych snow...laseczki...karaluchy pod poduchy..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ami tylko 6 dni zostalo...zaczyna sie odliczanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam kochen...czuje sie swietnie mimo ze wstalam wczesnie....:-)))) wkoncu przyjezdza moj mezczyzna......ale dzis sie pogoda porobila brzydko...ale niemartwie sie w tygodniu ma byc okolo30 wiec chumorki sie poprawia...... dzisiaj raczej nic niebedziemy robic w sprawie wesela tylko musze przekonac mojego na poprawiny w lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×