Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość BIALA OWIECZKA
Witaj Extazka dzięki że odezwałas na moje forum gdzie pytałam się o chatę Karczowiską koło Lubina / Legnicy, czy mogłabyś mi napisac jakie były Twoje wrażenia...itd?. My jeszcze mamy czas na przygotowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej owieczka...... moja kolezanka tam pracuje z mezem.... sa dwie sale mala i duza....... kameralna i taka na 200sosb na wesle...dekaracja jest bardzo elegancka...ponoc tylko nabijajja w butelke .ludzi zwiazane ze jesli spia odrazu kreca ze niby gratios awychodzi pozniej inaczej..ale tak to sobie chwala..... aty kiedy masz slub??skad jetses???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej marta......czemu juz uciekasz?????no chcielibysmy juz dzidziusia ale co jak narazie nic wlasnie dostalammokres...szkoda .... jak wczoraj robilam test bylam pewna na 100% ze bede atu tylko jedna kreska .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 czesc wam ..dzis taka aldna pogoda ze az za ladna hehhe amy dzisja konczymy rozwozic zaproszenia slubne..tylko mam problem z jedna kolezanka ktora wyjechala msc temu za granice i nieiwem keidy wroci aniemam do niej adresu tam..atel ma wylonczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej dalej nie ma nuikogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam...wlasnie wrocilam z przymiarki sukni swietnie w niej wygladam niesadzilam ze az tak pikenie wyjdzie...fajne uczucie jak sie ja ma zalozona takie super uczucie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIALA OWIECZKA
Witaj Extazka, dziękuję za odpowiedż na moje pytańko :) ja bede miala wesele wlasnie w Chacie Karczowiskiej w sali malej dla 60 osob we wrzesniu ,zmartwilas mnie troszke pisac że; ponoc tylko nabijajja w butelke .ludzi zwiazane ze jesli spia odrazu kreca ze niby gratios awychodzi pozniej inaczej..ale tak to sobie chwala..... Co miałas na mysli? ze nabijaja ludzi w butelke? Chodzi Ci o to że Apartament dla Nowozencow niby daja gratis a tak naprawde bedzie trzeba zaplacic? (wiadomo że kazda firma troszke nieuczciwie chce zarobic ;) Czy sa jeszcze jakies ukryte koszty? na co powinnam zwracac uwage i jak to jest z tym jedzeniem ? Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ojjj nie chodzilo mi oto ze kiedys moja znajoma mowila ze byla taka para byli przy kasie i robili wesele na 200 osob prawie i wiekszosc z nich spalo i cos tam wyszlo ze niby mieli placic mniej niz za zwykly nocleg ato sie okazalo ze to mieli taniej tylko rodzice i swiadkowie ....szczegolow to ja az takich nieznam.....aty skad jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIALA OWIECZKA
Ja jestem z Lubinia. A czy moglabys mi napisac jakie tam jest jedzenie i obsluga? Ja nie mialam okazji byc jeszcze na weselu w tej chacie wiec nie wiem jak tam jest... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej..... to ty jeszcze niemasz tam zarezerwowane wogole miejsca? myslalam ze tak....tego to niewiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej marta jestes???? bo ja jestem.......a ty masz gg to podaj mi bedziemy czesciej gadac..co ty nato???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej kamilka 55 skad jestes???fajnie ze do nas napisalas super ciesze sie:-))) ja jestem z dolnego slaska slub mam 18sierpnia juz zalatwiam sobie urlop ale zawsze jest jakies ale.....abo jedna niechce ato druhga nie bedzie tyle siedziec,....opowiedz cos o sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
halllooooo jestes???/jest ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj extasa.no coz mam 07.07.07 slub i strasznie sie stresuje.gosicv juz wczoraj zakonczylam prosic urlop jzu od maja mam wypisany i czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z lubelskiego...mam taka praca ze ledwo wyciagnelam urlop na slub,bo wzielam az na caly m-c!no coz,zaczyna sie goracy okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
no to su[er ajak robicie wesele w sali sami czy w restauracji??my w restauracji placimy za osobe 110zl za dzieci 35zl...robimy na 60osob nam zostalo jeszcze tylko ksiadz i usc...wiec jak narazie n aluzie dekaoracje robie sobie sama bo pracuje w kwiaciarni wie bede miala taniej troiche sie zaoszzedzi...sukienke szyje...aty jak?>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie w lokalu wesele,wejdz na stronke www.labirynt.swidnik.pl tutaj jest moj dom weselny!my placimy 140zl za osobe za 2 dni bo robimy dwudniowe...Ksiedza i USc mamy juz tez z glowy.W sumie tylko ostatnia przymairka sukni i odliczanie juz dni...Wesele mamy na 120osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekoracje to tylko kosciola mam,bo lokal ma gotowa na stale dekoracje a suknie szyje sobie...- mam nadzieje ze wyjdzie po mojej mysli...jeszcze tylko probna fryzurka,troszke solarium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze leciec do domu,bo 15 zaraz koncze prace,bede jutro po 7 rano na forum,bo dzis troszke mam zajec kolo domu....w zwiazku z przygotowaniami do slubu i wesela heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
kamilka 55 to fajnie..aile masz lat??ja 23 amoj 31 a wy jak??? ajak sie dlugo znacie??/po jakim czasie sie zareczyliscie??? aczym sie zajmujesz??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
marteczko jestes??/ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:)Extazko strasznie dużo pytań zadajesz:)Podaj mi swoje maila to wysle ci numer gg, wolalabym nie robuc tego na forum:)Poza tym mam skype jak cos:)Pozdrawiam i miłego dnia zycze! Niech sie ktos odezwie jak bedzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
marto jestes???bo ja jestem... extaza218@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 hej wam....wlasnie wrocilam od dentysty..ztym aparatem to tylko same klopoty albo cos mi sie luzuje albo mnie kuje i znowu bede cierpiala tydzien bo mialam zmieniane luki....masakra.....ale ok juz przestaje marudzic...:-))) wlasnie zaczelam chodzic do solarium raz w tygodniu a 3 tygodnie przed bede 2 razy w tygodniu...ale dzisiaj sobie poszlam na 10 min czuje jak mrowieja mi plecy troszke sie przysmazylam ale dam rade....:-)))) wlasnie sie dpwiedzialam dzisiaj ze moj jedzie jednak do tej angli i wroci dopiero tydzien przed weselem wiec chcemy jeszcze w tym tygodniu zalatwic ksiedza spoweidz pierwsza ,,usc,,i pojsc do restauracji potwierdzic dokladnie ilosc gosci na weselu i nich w sali.... ami zostanie na glowie wszystko ale dam rade...choc bedzie mi ciezko....jeszcze mi zostalo: -kupno butow,bielizny,podwiazki, -pojsdc do fotografa i kamerzyzty utalic dokladnie szczegoly..pojechac na gielde po kwiaty,zrobic dekarcjhe wszystkie...aciasta napoje alkohole i reszte z jedzieniem to moi juz rodzice... wlasnie dzisiaj bylam juz dac zaliczke do fryzjera i kazala mi sie zdecydowac na fryzure no napewno musze miec koka do gory upietego bo jednak bede miala 5m.welon to sie musi na czyms w koncu trzymac...... ale sama nieiwem czego chce...niebede robic zadnego probnego uczesania bo wedlug mnie to strata kasy,,,amakijaz bede sama sobie robila...uuuuuuuu ale sie rozpisalam :-))))) a wy co takie ciche piszcie........jak u was idzie??? 18.08.2007rok.slub nasz.godz.15.00 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 poczekam chwilke moze ktos sie odezwie do mnie bo tak mi nudno samej na tym forum...... jagby co to kolorowych snow........papapa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Extazko:)Ja umówiłam się na próbną fryzure, pomimo tego ze bedzie mnie czesała zaufana fryzjerka, bo jak sie wdniu slubu okaze, ze uczesze mnei w cos co nei bedzie mi si epodobalo to bedzi eklapa...A tak ide do niej gdzies dwa tyg. przed lsubem, uczesze mnei rpobnie i bede wiedziala co i jak i jeszcze wezmie za to mneoj kasy niz zwykle bierze!:) Nma jeszcze zostalo zalatwic dokumenty z usc, dac dokumenty ksiedu, ustalic cene slubu, dac na zapowiedzi, zalatwic \"półślubek\", zalatwic samochod, kupić mojemu P garnitur, sobie bileizne, wkladki do butów zebym sie nei zlizgala, zamowic wiazanke, kwiaty dl arodzicow, wypiasc zaproszenia, porozwozic je, zalatwis strojenie kosciola, sali, zamówic menu, zalatwic sprzet grajacy, ustalic liste piosenek z orkiestra,ciasta, tort, owoce, nocleg dla gosci, poradnia rodzinna no i spowiedz...O Boże!!!!Ile jeszcze nam tego zostalo!!!:(Jka na to patrze to boje sie ze sie ze wszystkim nie wyrobimy:( Ale sie rozpisalam!Zmykam, milego dnia:)Niech sie ktos odezwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale sie rozpisalas,faktycznie...ja mam wiekszosc spraw z twojej listy juz z glowy...ale coz sie dziwic za 3 tygodnie wychodze za maz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
szk0da ze sie miajmy na tym forum,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×