Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość ma-rta
szkoda, szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
juuupiiii :-))) wkoncu mamy 30strone...aja dopiero co wrocilam z pracy i ten upal jeszcze masakra....na 18.00idziemy do kosciola do mojego by zalatwil sobie dokumenty u niegi i da juz u siebie na zapowiedzi.... zatydzien jedzie juz do angli do pracy troche smutno mi bedzie:-((( i zostane sama z tym balaganem....ale twardym trzeba byc anie miekkim co nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hallooo czy ktos jeste???dalej sie mijamy kolezanki moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ja Extazko ale ty pewnei tez w pracy i poki co nie odpiszesz:(Troche mam ostatnio natłok [racy i obwiazkow i nei stety za bardzo nei mam czasy by czesciej u zagladac:(Pozdrawiam i milego dzionka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej marta jestes???bo ja wlasnie wstalam i zaraz sie ubieram do pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
chce ci cos opowiedziec....wczoraj bylismy u kseidza ode mojego i zalatwilismy poapiery przyjechalaismy do domu i moj opowiada jak ksiadz wogole wrazenia co nie.....noi moiw ze tak na mnie popatrzyla jakos moze chcial popatrzec jhehhee na mnie amoja wredna tesciowa tak moze myslal nasz ksiadz ze jestes w ciazy!!!!bo ty taka pulchna,,,, potem wyciaglismy lody i czestyje ja aona do mnie tak... --no jak bede tak jadla te lody teraz to bede taka gruba jak ty!!!chcesz mnie upasc....mi sie tak holernie przykro zrobilo ze wstrzymalalm lzy i dodala no musze ci cos podokuczac bo jak niewezmiesz sie za sibie to jak bedziesz wygladala w sukni slubnej,,,,,mowie ci nikt nigdy w zyciu tak mi niepowiedziala wyszlam z domu i poszlam do lasu wylam jak bobr...... jestem, sobie przy kosci lekko ale to nieznaczy ze ona .... wiesz mialam do niej szacunek ale po tym...jest wredna suka ....tylko tyle o niej powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje ci tej tesciowej!Ale Extazko, zareaguj!!Nie mozna tak siedziec jak mysz pod miotla i udawac ze cie to nei dotyka!Pusc jakas riposte albo pogadaj ze swoim ukochanym ze nei zyczysz sobie takich uwag od niej i ze jest ci przykro. Czy on tego nei widzi?? I prosze, nei rob takich literowek bo naprawde trudno cie rozczytac:( pozdrawiam i 3-maj sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze taka cisza na pokładzie:(widze ze nei tylko mi brakuje czasu na wejscuie na forum:( Extazko, mam coraz większego stresa przed tym ślubem...Czy sie wyrobie, czy wszystko pójdzie ok....W ta sobote mialam wesele u mnie w rodzinie, u mojego kuzyna (n aktórym nei stety nei bylismy bo mialam egz. w nd. rano:( ) ale z opowiesci wiem, ze bylo pieknie, dostojnie, bogato, wystrój sali przepiekny, jedzenia PELNO, mloda miala suknie za okolo 4 tys!i wogole bylo NA POZIOMIE!Cale wesele wynioslo pare mloda 60 tys!A nas nie stety nei stac na takie dostojenstwa. Ni ebedziemy mieli tak pieknie wystrojonej sali, bo stroimy ja sami, nioe bede miala sukni za 4 tys., bo mnei na nia nie stac, nie bede miala zaproszen drukowanych przez kogos, tylko wypisywane recznie, bo tez nas na inne nie stac, i wogole nie bedzie u nas tak jak u nich!I wiesz czego sie boje?Ze goscie powiedza ze u nas tak ubogo, skromnie, bez wielkich fanfar, i beda poriownymwac nasze wesele do tego ktore bylo w ta sobote...Nie chce tego!Zalezy mi by u nas tez bylo pieknie i na poziomie ale nei za taka cene!Nie wiem, ogarnal mnei jakis strach, stres i boje sie ze nasze wesele w porownaniu to tamtego bedzie \"szare\"...:( O.k, nie zanudzam. Rozpisalam sie za bardzo:)Pozdrawiam i milego poniedzialku zycze:)pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marta jestes?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
jestem wlasnie ten tydzien mam drgie zmainay....ja narazie niemam stresu jak teraz mysle o tym ze moj misiek jedzie w sobote do angli dopracy i wroci dopiero tydzien przed slubem...:-((( fajnie spedzilismy ten wekend ....podobalo mi sie awyobraz sobie ze wczoraj jak przyjechalam do mojego na obaid to tesciowa byla na pielgrzymce i kupila mi rozaniec taka byla mila ze hohohi.... jakos jej niewierze wiesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
masz racje bo holere sie pkazywac jak masz pikenie ze zaproszenia takie suknia taka.....ale cos mi sie niechce wierzyc ze wyszlo az 60tys...to co oni mieli na weselu do jedzenia malze czy kraby???heheheh mysmy tak liczyli to wyniesie nas ok 20tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etazka
aha..ola boga zapomnialam ci powiedziec ze w piatek bylismy wiele spraw zalatwic ...awiec tak pierw bylismy w usc jak weszlismy to kazala nam wybrac okladke wktorej bedziemy mieli to pisemko malzenstwa chcialam rozowa ale moj wybralk bordo nieh mu bedzie :-))) i pytala sie jak na nazwisko bede ja mila o slubie jak moje dzieci sorryy nasze dzieci gdzie bedziemy mieszkac ....zato zaplacilismy u niej 24zl...apotem poszlismy do banku i 88zl za te reszte dokumentow..wiec tutaj wyszlo nieliczac ze wczesniej zalatwilismy skrocone akta urodzen 2*22 to wyszlo ogolnie 156zl.... potem poszlismy do fotografa i kamerzysty to jest ten sam facet a wiec mamy slub o 15.00to u mojego bedzie o 13.30 ze sie ubiera i jedzie do mnie autem...u mnie o 14.00tez ze sie ubieram i patrze sie przez okno wypatrujac jego ...o 14.30b ma byc zespol pod klatka i grac juz wiec tak okolo 14.15 musi byc blogoslawienstwo........ o i potem o 15.00 slub a wtrakcie aslubu urwiemy sie na plener a w drodze zajedziemy na cmentarz polozyc kwiaty na grobie mojego miska taty i chcemy zeby on to ujal kamera....apotem plener i tak to wyglada... apotem bylismy u dwoch ksiedzow u mojego w jego miejscowosci to dal na zapowiedzi i wypis katki chrztu i bierzmowania ogolnie 100zl.. apoetm bylismy u mojego i pow ze chcileibysmy juz zeby z nawi przeprowadzil ta rozmowe przedslubna...wiec pytanie byly kiedy sie znami czy razem mieszkamy...czy nikt nas niezmusza do slubu...wykastzalcenie ...i takie tam....dal kartki na spowiedz i zaplacilismy juz mu za wszystko 300zl tyle od nas zawolal i jego mamy juz glowy..tylko mamy przyjsc tydzien przed slubem cos tam jeszcze nas sie bedzie pytal......za organiste placimy 100zl....zamowiony juz... wiec tak patrzac to ogolnie juz wszystko zlatwione ztych wazniejszych spraw....tylko dekoracje.....to juz moja dzialka ..ciatsa napoje owoce i restauracja to moi rodzice ...wodke nam kupuje mojego siostra za to ze duzo robil u niej remontow i w taki sposob chce sie odwdzieczyc....aleee sie rozpisalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko a za co płacilisciwe w usc?tak dokladnie?i ile was to w sumie wynioslo?i za co placiliscie u ksiedza i ile?i prosze jeszcze raz, postaraj sie nei robic tych literowek bo ciezko sie to czyta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
marta jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
a wie tak w usc: 2*22zl=44zl za skrocone akta urodzen.... 24zl= za to wybralismy sobie w usc okladke w ktorej ma byc skrocony akt malzenstwa 88zl= za 3 kopie malzenstwa jedna dla kosciola jedna dla nas jedna dla usc wiec w sumie wyszlo nam w samym urzedzie usc 156zl.... potem w kosciele moj byl w swojej parafi za to ze wypisal mu karteczke ze jest katolikiem ..akt chrztu i bierzmowanie zaplacil mu 30zl...i dal mu juz na zapowiedzi 70zl.... potem z tymi jego papierami poszlismy do mojej parafi w ktorej bedziemy mieli slub i tez ksiadz wypisal mi akt chrztu i boierzmowanie odrazu mielismy rozmowe z nim i zaplacilismy juz za calosc razem z poprawinami zawolal od nas 300zl.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
juz marta wiesz wszystko......za tydzien juz bedziemy wisieli w gablocie przed kosciolem smieje sie ze zrobie zdjecie aparatem by moj zoabczyl ze wisielismy.....:-)))))) a wy juz byliscie u ksiedza??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie my do ksiedza wybieramy sie 2 lipca. Tylko ze ja nadal nei wiem, ile kosztuje poslubek, jakies zaswiadczenei trzeba wziac ode mnei z parafii, do kosciola mojego P, ze tam u mnie biezremy slub a nie u niego...Boze, mam dosyc tej biurokracji i tych falszywych ksiezy!!! Mam dzis zly dzien i wszystko mnei jakos irytuje, wiec odezwe sie jutro z rana.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej marta nieuciekaj......pogadamy ze soba usmiechnij sie.....jutro bedzie lepszy dzien...... aja w czwartek mam 2 przymiarke slubnej sukni......a jak z twoja??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przymiarke dopiero w lipcu bo slub mamy we wrzesniu. zmykam zaraz do domku.odezwes ie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam...skoro swit..🌼 ja wlasnie co wstalam i ide zaraz do pracy tak mi sie niechce isc..ale coz praca to praca.....milego dnia zycze laeczki...jeszcze zagladne pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Extazka, ja wstałam koło 5-tej:(Miłego dnai Tobie równeiż:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hejak jestem juz z pracy gotuje obiad ...bylam na zakupach kupilam sobie bielizne pod suknie .....delikatny stanik i koronkowe majtki.....ana noc poslubna cos naprawde extra ale to juz w lipcu...... ajak u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
zjem obiadek i zabieram sie za sprzatanie apotem jade autem do mojego kochanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
{kwiatek} czesc wam....czesc marta wlasnie 3 godz temu moj misiek pojechal do londynu do pracy zoabaczymy sie dopiero tydzien przed slubem...ja juz tesknie za nim agdzie 1.5msc.....troche poryczalam sobie w poduszke bo ja to taka troche mazgaj ale juz taka jestem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam,...jak wczoraj jechalam aytem z mokra glowa i tak mnie przewialo lewa strona bli mnie glowa i zatyka mi sie ucho lewe mam goraczke..czy to mi przejdzie czy do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Extazko:)Juz tylko my zagladamy do naszego topika...troche szkoda bo jakos tu smutno ostatnio:( Wspołczuje ci ze twoj kochany wyjechal, ja bym chyba nie wtrzymala bez swojego tak dlugo:(Ale trzymajs ie, bedzie dobrze! Pozdrawiam i odezwij sie jak bedziesz.milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marta....dam rade....poczatki sa najgorsze ale jak wpadniesz w wir pracy czasami sie zapomina ale najgorsze sa wekendy zawsze gdzies jechalismy spedzalismy ze soba zacz...10sierpnia wraca....dam rade ale czasami placze w poduszke.....2 lata temu to wyjechal na 4 msc i dalismy rade ateraz damy rade...trzeba twardym byc anie a nie miekkim.....aja jem sniadanie i za 2 godz do pracy,....wlasnie spotkalam wczoarj kolege ktory chodzi od siebie 6 lat mlodsza dziewczyna aona jest taka jeszcze gupia ze szkoda gadac i wlasnie maja dzis przyjsc do mnie do kwiaciarni zamowic bukiet slubny bo bira slub cywilny w ta sobote co bedzie...bo jest w ciazy a chce ci zaznaczyc ze ona ma 18 lat dopiero....masakra....niezle coz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×