Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość extazaka
no ja juz wrocilam z pracy i robie sobie kolacyjke...jestem heppy bo dostalam wlasnie dowod jeszcze jutro wyplatka i idziemy zalatwiac reszte formalnosci...aco u was bo ja dalej niewidze nikogo..troche jest mi smutno ze juz nikt tu niezaglada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko a przepraszam, na co Ci ten dowód?nie miałaś go do tej pory? u mnie póki co wszystko również stanelo w miejscu. Ale juz niebawem zabieramy sie za wypisywanie zaproszen:)Pozdrawiam i milego dnai życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazaka
czesc wam..ja juz dawno wstalam skoro swit i jade zaraz z moim miskiem zalatwic papiery do urzedy stanu cywlinego......wkoncu sie cos dzieje...aty marta jestes???bo jakos niezagladasz ....pije kawe bo jeszcze spie normalnie i wsiadam w autko i jade po mojego spiocha pewnie jeszcze spi ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazaka
marto dowod mi sie skonczyl...skonczyla sie waznosc jego..i akurat dzien przed tym wszystkim z emoglabym pozalatwiac wszystko czyli byloby rowno 3 msc...bylam wsciekla ale juz jest ok...wczoraj go odebralam....ja chce juz jutro podejsc do kosciola i poadac z ksiedzem o ktorej godz i tez chcemy powysylac zaproszenia do polowy czerwca....apoweidz mi czy wy bedziemy juz dawac ksiedzu kase czy dopiero na koncu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to będzie z płaceniem księdzu. Szczerze Ci powiem, ze nawet nie wiem ile placimy za slub bo mamy tak durnego ksiedza, ze nawet nie chce mi sie isc do niego i pogadac o cenie tego wszystkiego. Ale nie bawem bede musiala sie jednak wybrac :( Nie dziwe Ci się, ze spisz, bo ja przyjechalam do pracy na 6-ta i tez ledwo zyje:(jeszcze wczoraj wieczorem pokłocilam sie z moim P i juz wogole nei moglam spac cala noc...do kitu bedzie ten dzien:(wczoraj caly dzien czekalam tylko na niego, jakos strasznie za nim zatesknilam, chcialam sie przytulic, pogadac, bylam pelna energii, a ON przyjechal z pracy i w ciagu 30 sek. wszystkiego mi sie odechcialo:( Pozdrawiam cie serdecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazo, Księdzu płaci się dopiero na kilka dni przed, nasz powiedział, że na 3 dni przed ślubem. Wcześniej płacisz tylko za zapowiedzi w parafi swojej i Narzeczonego. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukra
Extazko, widziałam kiedyś w innym wątku (tylko go teraz za nic znaleźć nie mogę) że udzielałaś rad co do kwiatów - wiem że własny ślub Cię teraz na pewno bardzo absorbuje, ale jakbyś mogła coś podpowiedzieć... byłabym wdzięczna. Przepraszam za ten wtręt w topic :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny na topiku:)Moze troche podniesie sie do gory wkoncu!Pozdrawiam i milego popoludnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukra
Przepraszam, no i głupio mi, gdzie moje maniery...! Ani się nie przywitałam ani nic, tylko od razu z butami w wątek i po prośbie. Na moje niewielkie usprawiedliwienie mam to, że ślub za 3 tygodnie i już małpiego rozumu dostaję. W każdym razie witam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Bukra- no skoro ślub za 3 tyg. to jesteś usprawiedliowna:)A gdzie slub?Miłego piątku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy juz o tym pisałam czy nei ale dwa tyg. temu dowiedziałm się jeszcze, że będę z moim P świadkować u siostry ciotecznej. Trochę mi nei na reke ten slub, no ale coz, nie moglam odmowic. Nie mam sie w co ubrac i nei mam wogole pomyslu co by na siebie zalozyc:(Moze wy macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukra
Ślub w Warszawie. Wesele też miało być w Warszawie, a raczej ciut pod, ale właśnie w zeszłą niedzielę właściciel hotelu nam wymówił umowę... więc sytuacja jest dosyć ciekawa, bo na gwałt musieliśmy szukać zastępstwa (chyba się udało, ale jeszcze nie sfinalizowane - jak podpiszemy nową umowę to trochę odetchnę). Jakby człowiek na 3 tygodnie przed ślubem potrzebował dodatkowych stresów... A Wy gdzie i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My 1 września w Przasnyszu:)Przez weekend nie bede zagladac do was, bo przyszla tesciowa przyjezdza, poza tym odwiedzial nas moja mama wiec nei ma na to czasu:(do poklikania w poniedzialek:)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazaka
czesc wlasnie bylismy u ksiedza..i wszystko juz wiadome.. awiec 18.08.2007 o godz.15.00 wiem ze wczesnie no ale coz niebylo innego wyjscia tylko szybko zlei czas a to fryzjer ato kosmetyczka... juz porozdawalismy 1 zaproszenia wyszly mi ladne kazdy nas chwali ..hehhe alez ja mam talent..:-))) marta oj bede tesknic za toba......... powiedzcie mi jeslio ktos pracuje na 1/2 etatu to ile mu sie nalezy urlopu z tytulu wlsnego slubu 2 dni czy jeden bo sie robi na pol etatu jak to jest??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc bukra a skad ty jestes ??to twopja sytuacja nie jest ciekawa ale mysle ze bedzie dobrze.....czyli kiedy to twoje wesele jest dokladnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukra
Hej Extazko:) Ja z Warszawy. Udało nam się w piątek oficjalnie załatwić alternatywne wesele, więc wielka ulga. I w sumie naprawdę chyba nawet ładniej będzie (a że organizacja lepsza to nie mam wątpliwości). Tyle że cenny tydzień poszedł na szukanie drugiego pleneru, zamiast na przygotowywanie miliona innych rzeczy... A ślub 23 czerwca - już niecałe 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_rt
Extazko nei wiem jak to jest n a1/2 etatu z urlopem:(Ja jestem jeszcze na umowie zlecenie, wiec mnie to nie dotyczy...Tez bede za Toba tesknic, ale nie martw sie, jaj juz pewnie po 18 sierpnia nie bee miala czasu, by tu zajrzec, bo jade do domku prawdopodobnie dwa tyg. przed slubem, a u rodziców nie mam kompa:(A poza tym 4 sierpni aświadkuej jeszcze u siostry ciotecznej, wiec tez bede miala malo czasu:( Tak Ci szczerze powiem, ze zaczynam miec malego stracha czy my sie z tym wszystkim wyrobimy...Zostało nie całe 3 miesiące a tu jeszcze TYLE spraw do załatwienia...A jak u Ciebie Extazko z formalnościami?Pozdrawiam i miłego dnia życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marta:-)))) formaonosci beda zakonczone w przyszlym tygodniu .....i u ksiedza i u usc.... chcemy miec to juz zglowy bo mojemu miskiowi nadarzyly sie okazje jechania za granica i jeszcze moglby pojechac przed weselem i przyjechalby przed wesele.. wczoraj porozwozlilismy pol zaproszen bylo fajnie...ale jak kazdy cie czestuje jedzieniem i piciem to masakra jak bedziecie rozwozic to jedzcie na glodnego gwarantuje ze wyjdziecie najedzeni i napojeni :-)))))) aja ide gotowac obiad bo ten tydzien mam 2 zmiany....reszte zaproszen rozwozimy w boze cialo...... ajak u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my tez chcemy formalnosci zalatwic teraz, w pt po Bozym Ciele...Do rozwozenia zaproszen mamy jeszcze troche czasu. pewnie zaczniemy jezdzic po 17 czerwca. milego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
no to fajnie......aja zraz ide do pracy jak ja ni elubie poniedzailku........:-((((( 🌼 apopracy pojde sobie do sauny odprezyc sie......ty tez chodzisz dos auny marta.....??? ostatnio kupilam sobie dobry krem ujedrnaijacy z anonu juz czuje roznice ze niemam takich grudek na nogach...dobry jest,,,,wnpiatke ide na 2 przymiarke,, sukni slubnej.... ajutro kade do mojego zespolu ugadac sie na ktora maja garc mi pod kaltka bo chce wyprowadzenie z domu i pojade po kokardki dla gosci juz powinny byc bo zamowililam sobie.........marta jetses?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem:)To fajnie, juz nei dlugo masz slub a my jeszcze nei cale 3 miesiace:(Ja do przymiarki jade w lipcu...:) Ja tez nei lubiwe poniedzialków, ale coz, trzeba to przezyc.Ja za poltorej godz. do domku zmykam:)milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ojj marta...szkoda ze juz uciekasz????/ja tez juz bede mykac....tez zyce tobie milego dnia......trzymaj sie rano jutro zajrze ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 🌼 🌼 hellloooo czy dzisiaj nikogo niebedzie procz mnie i marty???gdzie sie podzialy te osoby ktore od samego poczatku tworzyly ten topik....????:-((( zapraszam inne osoby ktore chca sie podzielic swoimi przezyciami i radami.....pozdrawiam..i zapraszam..... {kwiatek] 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka..
jestem jestem marta czesc... wlasnie wrocilam od babki ktora robila mi kokardki dla gosci wogole maila zrobic jasniejsze te kokardki ale juz niech beda...wyszly mi za nie 45 zl....plus takie wieksze dla rodzicow i swiadkow ...a co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka..
..marta ja mykam do pracy...bo juz czas.....jutro rano bede pozdrawaim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc..w.am...tak tyle godzin mnie niebylo atu dalej nikogo niema....wlasnie niedawno zrobilam test ciazowy bo stramy sie o malego brzdaca atu nic jedna kreska tylko......szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 🌼 halooooo jest ktos????? 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:)My tez mamy zawieszki...Na butelki zawieszki a dla rodziców i świadków przypinki, ecru, śliczne! Jeszcze dzis czytalam gdzies tu na kafeterii, ze dziewczyna tez ma slub za 3 miesiace i wlasnie dowiedziala sie ze jest w ciazy...nagle sie okazalo, ze sporo jest takich dziewczyn, ktore biora zlub niebawem a tu nagle...dzidzius!Extazko, nawet gdybys byla w ciazy, to swietnie!Ja tez bym juz chciala ale musimy jeszcze z rok poczekac bo nie chce zawa;lic studiow:(Zycze Ci kochana, by wszystko szlo po Twojej mysli:) Odezwe sie jutro rano.buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×