Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidlanka

Co kupić w Lidlu

Polecane posty

Gość lidlanka
kaledonio napisz konkretnie, na które proszki. Ja mam jeszcze zapas wiziru, ale jak się skonczy to chętnie kupię w Lidlu. A patelnia jest super, tylko duża, ma 30 cm średnicy i nie mam do niej przykrywki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam: sciereczke do okien jest extra-mozna myc okna bez plynu w czystej wodzie chusteczki do pupy dla dzieci takie w zoltym opkaowaniu z owieczka sa extra makrela-jeszcze nie trafilam na nie dobra sledzie w zalewie z oleju i octu-maja taka niebieska etykietke hm co jeszcze rogaliki slodkie i paczki kremy do rak z cienia-sa robione prze pollena Ewa zel pod prysznic-teraz jest taki nowy kremowy ale nie pamietam o jakim zapachu w sumie to wszedzie mozna kupic badziewie,nawet w najlepszym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meqa
Ciekawa wymiana zdań-ale to prawda że wszędzie można napotkać bubel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caluski
mniam, takie oryginalne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyty w swiecie
w calej europie Lidla buduja w biednych dzielnicach,sprzedaja tam najwiekszy syf dla niezamoznych ludzi.Czlowiek na poziomie nawet tam nie zajrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Nie jestem obyta w świecie. Ani na Twoim poziomie. I dzielnica taka sobie. Cóż, taki już mój los :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchnia
Jeżdżę specjalnie do Lidla po chemię gospodarczą. Uważam, że jest rewelacyjna. Płyn do łazienek daje sobie radę z każdym brudem, a to że go nie reklamują, to dla nas dobrze bo przynajmniej jest tańszy. Natomiast nie polecam sklepów Lider Price. Polecam również płatki musli kosztują ok. 2,50 zł, a są naprawdę pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam frytki i ziemniaczki mrożone oraz majonez Mikado 80% . Nie polecam: mleczka do demakijażu Cien (szczypie!!!) i odświeżaczy powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi kochani a który proszek do prania z lidla jest dobry?mam dwoje małych dzieci i mnóstwo prania z wizirem już nie wyrabiam ...polećcie jakiś wypróbowany ..prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jeszcze
Podpowiedzcie, które proszki do prania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Doussy(chyba tak się nazywa)Nie narzekam.A chemia,jak już pisałam,świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
Ja uzywaćm CIF jest moze i drogi, ale na długo starcza a i bardzo dobrze czyści wszytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę chemię z Lidla. Też jest wydajna a dużo tańsza około 50%. Jak ktoś chce kupować tylko dla marki to nikt nie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JBJU
Płyn do kuchni, świetnie czyści piekarnik, płytę i wszelkie powierzchnie w kuchni. Niezłe żelki dla dzieci. niedrogie przyprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenomenalny jest dezodorant antyperspiracyjny w kulce \"Cien\". Ja kupuję biały i do jasnej ciasnej, pierwszy raz w życiu mam dezodorant po którym wstajac następnego dnia nie mam brzydkiego zapachu pod pachami (a mam z tym nie lada kłopot). Uwielbiam z Lidla Kiełbaski wiedeńskie - bardzo dobre, tanie (choc raz trafiły mi się kiepskiej jakosci - ale na tyle zakupów, ten jeden raz im wybaczę). Fantastyczny jest odświeżacz do toalet Adritt WC (zawieszka na toaletę z dozownikiem x3 w opakowaniu) za 6zł. Zapach się dłuuuuugo utrzymuje, zadne domsestosy w kostce czy inne żele tak nie działały. Moja córka baaaardzo lubi żelki-miśki Happy Bear. Ja tez w nich zasmakowałam, są pyszne! Aha! Polecam też kawę rozpuszczalną GOLD (jest liofilizowana i smakiem nie ustępuje Jacobsowi, czy innej kawie) - za 200g płaci się tylko 12zł z groszami - za inną conajmniej 2 razy tyle bym musiała zapłacić. Kupuję też 400g słoik z kremem czekoladowo-orzechowym Primadonna Nut Nougat. Kosztuje 5,99zł, a za Nutellę zapłaciłabym 3-4 razy tyle. Smakowo - wspaniały :-) Nie polecam odplamiacza do tkanin Doussy - nie działa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni chce mi sie czytac calego topiku wiec moze ktos o tym wspomnial ale najwyzej sie powtorze:P w lidlu sa baaaardzo smaczne slodycze- typu pierniki, batoniki marcepanowe i rozne czekoladowe produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iko
I tym samym kobietki wspaniale wspieracie niemiecką gospodarkę ,bo to wszystko jest robione w niemczech,bravo nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika464
polecam wszelkie artykuły do zmywarek:tabletki, sól, nabłyszczacz- rewelka nie ustepuja calgonitowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika464
prawie zapomniałam o mozzareli- pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio otworzyli lidla
kolo mnie, mieszkam w Oslo. jutro sie wybieram. A co do osoby, ktora pisala ze lidl jest w biednych dzielnicach, zapraszam do siebie...biedoty nie uswiadczysz:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Dziękuję wszystkim za wskazówki. Figazmakiem - dokładne opisy produktu i cena - zaoszczędzą czasu przy zakupach, dzięki ;) Jarek, Tobie tez dziękuję za zachwalanie marcepanów, uwielbiam marcepan i zauważyłam batony, a jakże. Dużo silnej woli mnie kosztowało, by odejść bez żadnego ;) . Ale za jakiś czas :D :D :D Mika, mozzarella jest rzeczywiście pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihg
Pyszne czekolady po złotówce. Szczególnie polecamnadziewaną truflową i ajerkoniakową, oraz taką z lentilkami w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iko ---> no cóż, kiedy mam w portfelu 500zł na utrzymanie 3-osobowej rodziny na miesiac, to chcac niechcąc będę wspierac niemiecką gospodarkę, bo na polską mnie nie stać, a przez miesiac na salcesonie to i kotu by obrzydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marketingowiec
Oglądając reklamy idiotyczne reklamy tych zas*anych supermarketow dostaje białej gorączki, jak dla mnie to obraza dla polskiego społeczeństwa, które jak dotąd uważałem za w miare inteligentne. Czytając ten topic ręce mi opadły i zwątpiłem w inteligencje polskich gospodyń domowych - wstydźcie się ! jesteście tak samo głupie jak te szczęśliwe uśmiechnięte rodzinki z reklamy które przeżywają ekstazę bo kupiły tanio kurczaka na przecenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska Partia Inteligentnych
A ja uważam, że papier do dupy w lidlu jest najlepszy. Poprostu w porównaniu do velveta za 9.99 zł w Auchanie to lildkowy papier do dupy jest boski, mięciutki, szary można nim np. szlifować deski. Taki on do dupy jak te wasze całe pieprzenie. Wam to tylko Zygmunt Hajzer w głowie i jego pieprzony vizyr. Pewnie głosujecie na PiS patafiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,marketingowic,generalnie mam w d***e co Ty sobie tam roisz w swojej ciasnej główca.To wolny kraj i jeśli mam chęć to mogę sobie te kurczaki kupować nawet śmierdzące.I kij Ci w oko,bo to moja wola.I nie mam zamiaru przepłacać w sklepiku osiedlowym,bo płacą pracownicom równie nędznie jak markety.Więc niby z jakiej racji?Straciło się klientów wystawiając ceny z kosmosu? Acha,z reguły nie bywam niegrzeczna,ale niech Ci sie ciemno robi,i wsadź sobie tę opinię w buty,może będziesz wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie wiejska kura
domowa, w dodatku podatna na kretynskie reklamy... no tak ktos "inteligentny" musial ten pis wybrac zapisz sie lepiej na kurs kroju i szycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym PISem toś trafił....głupio Ci,że tak wybrałeś i teraz uważasz,że każdy jest tak durny?Nie sądź po sobie... Nie zamierzam przerzucać się komentarzami.Bo coś czuję,że zmierzasz w stronę rynsztoka a to mnie w żaden sposób nie kręci.I będę sobie kupować w marketach,HAHAHA!niby mam pewność,że Ciebie tam nie spotkam.Tyle,że pewnie lecisz w niedzielę na zakupy,a na forum poujadasz jacy to inni głupi. P.S.Kurs kroju i szycia skończyłam.Polecam,ale rozumiem,że nie każdy może skończyć jakikolwiek kurs.Nie martw się,może też Ci się kiedyś uda. I lepiej być wiejską kurą domową niż bucowatym nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×