Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidlanka

Co kupić w Lidlu

Polecane posty

Gość cu kupić
krem do pieczywa "choco duo" zawijasy z białą czekoladą, duże 750g opakowanie, jedynie 6 zł z groszami a w smaku pychotka.... płyn do prania W5 /2 litry za ok 8zł/ , jasne skarpety mojej corki która chodzi bez łapci tak się dopierają że po praniu gdyby nie zaznaczona pięta nie widać gdzie jest stopa, rzeczywiście tak jak piszą na opakowaniu nie potrzeba prania wstępnego!!! nie wspominając o całej serii W5- płyn do kuchni ,łazienki, płyn do szyb , i do mycia naczyń też super, mam teraz ten biały balsam do naczyń, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi się, mogę polecic jeszcze taka faja pastę serową do smarowania pieczywa, wode mineralną ze smakiem cytryny, kukurydzę w puszce, dobra jest tez mrozona ryba z brokulami. Sos czosnkowy za to jest niesmaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupilam
ostatnio plyn do mycia WC W5 sie nazywa chyba: taki zolty cytrynowy i jets rewelacyjny: pieknie pachnie dobrze myje, nawet bez szorowania. chba sie przezuce na chemie z lidla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willy wonka
akurat co do kawy sie nie zgodze,niestety ale zadna kawa nie dorowna Jacobsce (gold)i to wiem z doswiadczenia. w lidlu maja pyszne slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowiczka
Ja bardzo lubie zakupy w Lidlu. Jak wchodze to tak po kolei kupuje soki (bo bardzo dużo pijemy) w kartonach: pomarańczowy i jabłkowy (niemieckiej firmy) napój gazowany w butelkach 2 litrowych o smaku cytrynowym (jak sprite) i cola (smak lepszy od coca-coli). Wszelkiego rodzaju platki do mleka, krem czekoladowy na kanapki, sery pleśniowe, chipsy. Słodycze są poprostu wyśmienite, gumy Fritt, wszelkie zelki, podróbu snickersów i twixów, ciasteczka maślane i wyroby czekoladowe znanych niemieckich marek. JA lubie. Uwielbiam cukiereczki eukaliptusowe - mój mąż dzieki nim rzucił palenie :) . Z chemi, rzeczywiście warto polecić serię W5, proszek raz miałam (nie pamietam który) i nie byłam zbytnio zadowolona czasami kupuje jakies zarcie dla piesków... A właśnie..nigdy nie kupowałam miesa w zadnym markecie, w Lidlu raz kupiłam przecenione, ze względu na mijajacy termin ważnosci serduszka, żoładki dla piesków, było dobre, wnet sama bym zjadla:), potem kupiłam kiedyś schabowy w plasterkach, był dobry, teraz dosyć często zdarza mi sie kupić jakies miesko na obiadek (karkówka, schabowy, żeberka, szynka, ) nie trafiło mi sie złe. JA polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nigdy
nie kusiłam się na lidlowskie mięso, ale kiedy ś kupiłam kurczaka , był w promocji, i nawet zdziwiłam się bo zapach był elegancki i nie było tej śliskości co to czasem się trafia. też polecam mięsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście kobiety super . Właśnie otworzono koło mnie taki sklep i dzięki Wam mam już listę zakupów - dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam i polecić mogę jeszcze: -nowo wprowadzony żel pod prysznic firma POOL - zapach Chocolate dream - naprawdę pachnie czekolada, jest gęsty i kremowy i niedrogi (chyba 3 zl, albo z 3 z hakiem), -Muesli tropikalne, ale w pudełeczku, -jogurty 0% - jagodowe i malinowe, - serek twarogowy do smarowania - chrzanowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam miód - mieszanka miodów z krajów unii europejskiej i karjów o klimacie tropikalnym. W połaczeniu z herbata daje aromat ścierki do podłogi obrzydlistwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam dokonać testu aby polecić, teraz już mogę - krem do rąk firmy Cien - z woskiem pszczelim w pomaranczowej tubce, rączki są gładziutkie i nawilzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaaaa
LIDL JEST TANI I DO BANI>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaaaa
LIDL JEST TANI I DO BANI>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczoraj kupiłam
sałatki z tuńczyka w Lidlu (produkowane dla Lidla). Są w czterech smakach. Zjedliśmy 2. Jak dla mnie ohyda :o. Strasznie duzo w nich octu. Trzeba jednak przyznac, że bardzo dużo w niech dodatków (fasola, kukurydza, papryka). Jeżeli ktoś lubi tunczyka z octem to może mu zasmakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łakomczuszek na zakupy
Witam... ja też ostatnio odwiedziłam Lidla, polecam wam gorąco: te słynne maslane ciasteczka w błękitno-żółtym opakowaniu-sa pyszniutkie;) jest promocja-4zł deser czekoladowy coś w stylu "Korony" tylko że bez bitej śmietany, czteropak, firma Milbona -2,6zł mix masła do smarowania pieczywa w kostce -1zł bez gorsza taka kanapka piernikowa(nie wiem jak to nazwać;) ) w srodku warstwa takiego jakby dżemu(jest trudkawka,jagoda,cytryna,śliwka...) -0,80gr a zdecydowanie nie polecam cukierkow firmy Sweet Berg o smaku karmelowym, nadziewanych toffi -BLEEEEEEEEEE jakas tania podróbka ,okropność - ok.2,5zł za 200g pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam frytki :) smakują jak w Mc Donaldzie;) Czekolade z nadzieniem truskawkowym ;)mniammmmmmmmm 1 zł;) Najpoje energetyzujace za 1.60zł? według mniej w porownaniu do red bula który kosztuje ok 5zł to najpawde sie opłaca , bo działaja tak samo i smakują tak samo , wiec nie widze żadnej różnicy by przepłacac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam LEL płyn do czyszczenia fug,zajebiście działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uht
Skromnie cos dodam, jako pracujacy w firmie zajmujacej sie prod swiec i zniczy realizujemy kontrakty dla supermarketow i to nie jest tak ze za taka sama cene sie leje to samo do zniczy ... dla tesco szla normalna parafinka a dla lidla odpad i nadlewka aby bylo biale ... a slyszalem ze jeszcze podobno leja piane i na to troche parafiny..... Znajomi robili w czekoladce ... i w tych slodyczach nie jest do konca to co powinno byc ... baton batonowi nie jest rowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Dzięki za wszystkie wpisy :) Mam pytanie, może ktoś zna odpowiedź. Wczoraj kupiłam dwa worki próżniowe, kosztują ok 20 zł. Potrzebuję ich więcej, ale nie znam ich jakości, więc ...zaryzykować ? :) Czy też Boże broń ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Gwoli wyjaśnienia jeszcze, te worki to do ubrań, powietrze wyciągane odkurzaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uht,a nie było czasem odwrotnie?Bo w tesco parę razy trafił mi się pożądny bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kawy jakobs gold moja babcia jest wybredna i tylko taką pije dziadek kupił z Lidla jakąś tanią i jej podmienił ale jej smakowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już pisałam,ale powtórzę.Sprawdźcie kto produkuje te towary.Soki to :sonda,paola,olsztynek.Złe firmy?To tylko na przykład. Nie płaci się za reklamę i ładne ułożenie na półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noman42
Lidlanka jestes super Wlasnie kupilem W5 super. Dzieki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uht, amita, Ja także uważam, że najwięcej bubli jest w taniej linii Tesco - najczęściej są to produkty absolutnie nie nadające się do użycia, po prostu masakra! Pod tym względem Lidl różni się diametralnie. Nawet bardzo tanie artykuły wydają mi się pełnowartościowe. Niektóre z nich, jak już wyżej napisano, są zaskakująco dobre a nawet rewelacyjne, np. wina, lody i chemia domowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ogladałam
Witam Zacznę od tego czego nie polecam: -podpaski normal anatomic produkowane przez Hemitex Skierniewice,mają za mocny klej,prawie zawsze spodnia część zostaje na bieliźnie. -ananasy w puszce,nie wiem czy tylko w moim Lidlu tak jest,ale 3 razy trafiłam na śmierdzące,raz rok po terminie,oczywiscie za każdym razem zaznaczyłam problem -kawa,ale to kwestia smaku być moze innym smakuje -twarogi,śmietany,jogurty jw. Natomiast polecenia godne ze wzgledu na jakośc i cenę są: -płatki do demakijażu,te w pojedynczym opoakowaniu -cała seria W5 -Hochland serki tańsze niz gdzie indziej -frytki longer były super ,teraz już ich nie ma gdzies od roku -piwo carlsberg,heineken tańsze niż w innych sklepach -banany jak wyzej -przyprawy Innych produktów nie kupowałam, ale kilka z Waszych propozycji przetestuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ogladałam
Jeszcze pierogi były okruuutne,byle jaki smak i 2 dni choroby-wiadomo jakiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×