Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidlanka

Co kupić w Lidlu

Polecane posty

Gość gabi 25
ta kawa o ktorej piszesz jest ok-moj maz ja pije-kupila wino hiszpynskie 1l -6,99 polslodkie czerwone i naprawde dobre -ja lubie tam kupowac-maja tez tanie jogurty naturalne 0,1 procent tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
Przepyszne są soki przecierowe Siti - szczególnie banan, jabłko, brzoskiwinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jaaa
zlokalizowałam ciasteczka maślane - tylko wyszłam ze sklepu od razu się na nie rzuciłam :P były tak zachwalane że musiałam od rau spróbować no i faktycznie dobre - tylko jak na mój gust trochę drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czeka, czekam i doczekać się nie mogę kiedy do polskiego Lidla zostanie sprowadzony likier kawowy. piłam taki z niemieckiego Lidla i jest suuuuper....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka n
ciasteczka ok -czasami trzeba zaplacic za jakosc-kurcze likier kawowy:Dtez bym wypila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1233
ja polecam cukierki musujące sparklingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam lody firmy Galatelli szczególnie Choco Almond. Kurcze największy sabotaż dla mojej diety. Po za tym lubię w Lidlu kupować grejpfruty bo zawsze słodkie mają. No i tuńczyka w kawałkach w oleju. Pewnie jeszcze parę rzeczy by się znalazło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda w domu
do tej pory nie kupowałam w lidlu bo nie podrodze mi było, teraz jak się przeprowadziłam , mam lidla na przeciwko, i przeczytałam niektóre wypowiedzi CIESZE SIĘ bo na paru produktach na pewno zaoszczędzę. Zgadzam się z wypowiedzią pewnego Pana, że wspieram niemiecką gospodarkę- a i owszem ale co mam zrobić jak zarabiam ok 1700 zł i muszę z tego utrzymać siebie i córkę nie stać mnie na np .szynkę Polską na 30 zł/ kg czy choćby głupie masło które na bazarku u Polaka kosztuje 3,50 a takie samo w supermarkecie 2 zł."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda w domu
masz problem za 1700 utrzymac siebie i corke? Boze,ja mam tyle na piec osob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka 32
wiecie może czy w lidlu mają pampersy i jakiś proszek do mycia w zmywarkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostki do zmywarek
są najlepsze w Lidlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka 32
a proszek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palina
biały rum i świetne wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszanka do pieczenia chleba
w Lidlu są świetne. można sameu upiec sobie pyszny cheleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lidlu mieszanka do pieczenia chleba? Na jakim dziale bo z miłą chęcią kupię. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka n
pampersy widzialam ale ja nie kupuje bo dzieci duze a jesli chodzi o wspieranie gospodarki to mam inne problemy-i gdzies to mam jaki to sklep bo ja zarabiam 800,maz 1000 i dwojka dzieci-kupuje to co chce -czyli tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę
wypróbować te tabletki do zmywarki z lidla, juz parę razy słyszałam że niby takie dobre juz kilka razy patrzyłam na nie ale następnym razem na pewno kupię w końcu to nie majątek te 8 zł za 30 szt., trudno najwyżej stracę :P dzięki temu wątkowi kupiłam płyn do łazienki W5 (żółta butelka-spryskiwacz) i jest super :D popryskałam wannę i umywalkę przetarłam szmatką, spłukałam i co za efekt!!! czyściutkie i lśniące powierzchnie, do tej pory myłam mleczkiem ale od teraz tylko W5, kupiłam też zachwalany odkamieniacz ale na razie nie używałam strucla mrożona z jabłkiem - genialna, nastawiasz piekarnik 20 minut i ciasto gotowe :D :D :D dla mnie pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka 32
dzięki za odpowidzi musze wypróbować te serie W5 a czy tylko tabletki do zmywarek mają bo ja myje proszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka 32
a mam jeszcze pytanie a polecicie jakąś wode mineralną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodę mineralną kupuję Dobrawe lekko gazowaną bo tam jest najtańsza, teraz jest w promocji po 1,29, gdzie w Tesco była po 1,79.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
Dobra jest woda mineralna cytrynowa Siti - jakieś 80 gr za butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
Ja np. nie lbuie Cisowianki cytrynowej, a wiekszosci ludzi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lolka 32
proszek do zmywarki tez jest - nie próbowałam lepiej zmywa się proszkiem? czy to chodzi głównie o dawkowanie w zależności od przybrudzenia naczyń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jaaa
czy od ciasteczek maślanych można się uzależnić??? ;) odkąd je spróbowałam to cały czas mam ich smak w ustach az dostaje lekkiego ślinotoku :P :P :P a cena którą skomentowałam, że za wysoka, no cóż, odeszła w siną dal i nie będę na nią patrzeć przy zakupach :D :D :D pozdrawiam amatorki maślanych ciasteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka 32
nie wiem czy lepiej proszkiem bo tabletakami jeszcze niepróbowałam.. zawsze daje proszek i nabłyszczacz jakoś sie tak przyzwycziłam..... a z domywaniem naczyń nidy nie było problemu... a ta woda cytrynowa siti fajna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryjela28
kurcze kupilam to wino czerwone polslodkie Espanol-1 l za 6.99 i nie ma korka ale jest ok,bo zawsze z korkami mam problem bo sie krusza -to wino jest dla mnie super-ja jestem wielbicielka polwytrawnych win i jak dla extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię tylko
słodkie wina czy znajdę w lidlu jakieś dobre? możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iki22
ja sie pod tym kontem nie przygladalam ale napewno cos bedzie-moze ktos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×