Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidlanka

Co kupić w Lidlu

Polecane posty

Gość ualalalllala
ja czasami tez kupuje i nie narzekam-a wina czerwone macie jakies konkretne i sprawdzone ? A Dezodorant w kulce Cien czy skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waciki patyczki za miękkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
wino Columbus jest nawet - jest chyba też i czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups yps yps
co do dezodorantu w kulce to jest ok wypróbowałam go ,jst skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups yps yps
za 3 zl juz kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 29
w Netto ,Biedrone,Kauflandzie ii Intermarche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ualalalllala
Ryszarda-a to wino nie jest mam nadzieje w kartonie? ja kiedys mialam takie bez korka odkrecane ale nazwy nie pamietam -bylo ok-pojemnosc 1l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena najtańszego oleju spożywczego zrównała się już z ceną ON do silników. W tej sytuacji wygodniej podjechać na stację benzynową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zazdroszczę, ponieważ mam zasadę, żeby nikomu niczego nie zazdrościć, bowiem wszystko ma swoją cenę. Poza tym mam autko na gaz. I najważniejsze, że nie potrzebuję samochodu na co dzień, więc te emocje i rozterki pozostawiam innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inter marche odpada,z tego co wiem to dislowcy tankują się na lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,w tesco też tanio,ale to z soi modyfikowanej genetycznie.Autku może nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
No jasne, że nie jest w kartonie W butelce i nawet korek ma :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka
zawsze kiedy jadę do lidla kupuje krem Choco Nussa.Lepsze to od nutelli^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka
Dziś byłam na zakupach w Lidl. Strasznie się zawiodłam na soku multiwitamina Fruitdrink firmy Pataya. Wiadomo 2,79 za 2 l. to Gardena nie dostane ale to obrzydlistwo nie daje się wypić - to jest dobry drink do zlewu!! Znajoma polecała mi takie ziemniaczki do pieczenia nazywają się półksiężyce ziemniaczane - bez rewelacji. Te pierniki przekładane dżemem ( Ginger bread) jakieś mi się kiepskie trafiły, piernik był twardy. Krem czekoladowy choco nutssa czy jakoś tak jest dobry, ale widać różnice przy nutteli. Lidla jest bardziej tłusty i słodszy. Wspaniałe są podróbki delicji, duży wybór nadzienia i świeże były, bardzo dobre. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzę na...
jedyne co wydaje się cenowo super to chlebek chrupki i jogurty niskokaloryczne nic wiecej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greczynka, mogę się dołączyć do Towjego wątku, ten sok multiwitamina to czyste paskudztwo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misienka 30
ja sokow w kartonach nigdzie nie kupuje-szkoda kasy sama chemia skadkolwiek kupicie a polecam platki ,jogurty,twarozki i slodycze-wina nawet tez nie najgorsze ale nazw nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam szampony za 2,99 grape and burdock i almond and nettle,litrowe,są bardzo dobre,nie mamy łupieżu i pięknie pachną, proszek lel nie jest zły kukurydza chira w puszce pycha lody kawa za 4 z hakiem bellarom czekolada migdałowa słodycze wogóle dobre wafelki fin carre czekoladki z koniakiem alte excellenz jogurty cola za 2,49 precelki takie jak paluszki troche za dużo soli ale dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 87
a ja kiedys kupilam kurtke za 20 zl,i kilka par butow dzieciom kazda za 5 zl-w marcu byla wyprzedaz i wszystko jak najbardziej ok szamopn do wlosow tez mam i Lel proszek i dobre naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam winko hiszpańskie, czerwone bez korka tylko z zakretką.Rewelacja, nazywa sie chyba Espanol, cos takiego... Do tego pieczywko chrupkie, pizze mrozona dużą za 10 zł Pieluchy cien sa podobno bardzo dobre ale ja jeszcze ich nie sprawdzałam.Na razie tylko słyszałam o tym.Aha i jeszcze żwirek dla kota nie jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia 34
to wino Espanol-ja tez pilam i za te cene-super-a wogole dla mnie jak znalazl bo mi sie otwieracz zepsul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię zakupy w lidly często ,polecam W5 ,lel ,a rarytasik to rybki w sosie musztardowym albo koperkowym konserwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loddy
lody są pyszne- z orzechami, czekoladowe, truskawkowe w podłużnych litrowych opakowaniach pyyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups yps yps
w lidlu jest tez dobre mięso mielone ale w kartonikack po 0,5 kg.kosztuje ok 4 zł a jest chudziutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
Kupilam kiedyś karkowke - byla zylasta i fatalna - zdecydowanie nie polecam. Super są lody na patyku Ecorino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowaaaaa
kiełbaski wiedeńskie pyyycha pomidory kiściowe pyyycha i to przez cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kupilam zel do wc lel-bardzo gesty i ladnie pachnie.kupiłam tez kawe za niecałe 5 zł 25 dkg w takim złotym opakowaniu,nie pamietam jak sie nazywa,ale jest super,wierzcie mi,bo jestem smakoszem kawy.naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×