Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidlanka

Co kupić w Lidlu

Polecane posty

Gość lidlanka
Co do podpasek, też kupiłam, tylko że są takie malutkie, nadają się się na oko :D a poważnie na pierwsze dni i noce są za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z proszkiem z głowy. Dziś miałam odwiedzinki moich rodziców i przywieźli mi co nieco. Miedzy innymi proszek do prania.... Ach, ci moi kochani Rodzice..... Dziekuje Wam z całego serca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurydza w puszce dobra
heheheh wina, owoce w puszkach, mydła w płynie i nie pamiętam co jeszcze :o nie polecam tej strucli z jabłkami i jogurtów owocowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili w promocji w Lidlu jest Krem Choco Nussa za 3,99 400g (smakuje jak Nutella). Pychotka!!! Do tego super batoniki zupełnie jak Twixy - Caramel Biscuit (8 szt) za 4,99. Do tego pyszne wisnie z koniakiem Basini za 4,99, świetne dziecięce rękawiczki z polaru z gumką w nadgarstku, ocieplane w środku za 7,99, makaron spaghetti (50cm) za 1,99 (jadłam, swietny! ), no i piękne torby na świąteczne prezenty - małe po 0,69zł, średnie po 0,99zł, a duze po 1,29zł (normalnie w sklepie kosztuja trzy razy tyle). To na tyle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt , kukurydza z puszki jest super :)) kupuje ją od lat tak samo jak i czerwoną fasole :)) ostatnimi czasy zakupiłam kukurydzę z Pudliszek i byłam bardzo zawiedziona :( cena dwukrotnie wyższa i jakość pozostawiała sobie wiele do zyczenia . co by nie mowić .. Bonduduelle gorą :)) no dobra , wracamy do Lidla :)) masełko z Jagra :) tansze niż gdziekolwiek mozarella , tuńczyk w zalewie własnej bije na glowę Lisnera niemieckie jogurty kiepskie w smaku :(( wole nasze rodzime aa juz wiem :)) platki kukurydziane i musli tropicalne .. są super Soków nie pijam :) wiec w tym temacie się nie wypowiem. Woda mineralna ,,Krolewna .. jakas tam :( .. całkiem smaczna w szczegolnośći ta niegazowana . W Lidlu kupuję też oliwki , pieczarki w zalewie, korniszony i paprykę < kiedy własnych przetworów mi braknie> mleczko do kawy z mlekowity, cacao Nesquik .. bo jest tańsze niż w osiedlowym sklepie.Herbata ... w czarnym opakowaniu :) nie jest tania , ale naprawdę dobra . Kto lubi zapach bergamotki napewno doceni jej smak :)) Slodycze omijam szerokim łukiem .. choć kocham się w maślanych ciasteczkach i batonach a`la snickers:((uwielbiam też żelki a`la Haribo. Chemia :) W5 do usuwania kamienia i spray do mebli ... nazwa chyba ta sama :)oraz kostki koloryzujące do spluczki . W Lidlu maja tanie rekawiczki gumowe , niezbedne przy obieraniu ziemniaków.To tyle .. tamtejszych proszków nie uzywam :(( wiec nie chcę świadczyć na ich korzyść lub działać przeciw. O jednym bym zapomniala :)) uwielbiam pomidory i przez całą zimę kupuje je tylko w lidlu :) nie wiem dlaczego , ale tamtejsze są naprawdę dobre :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Dziękuję Maxmaro za wpis. Ostatnio kupiłam pomidory ( ryneczek 11.11 był nieczynny ) i byłam zdziwiona, że dobre :) I też z tej racji, kapustę kiszoną w puszce i w winie ;) Mam pytanie, odkamieniacz ma być w takiej niebieskiej butelce ? To 100 wpis ;) Dziękuję wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pomarańczowej,przynajmniej ostatnio w takiej była.W5 do łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywy duch
jak wyglada opakownie tych ciasteczek maślanych, nie mogę ich zlokalizować :o:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywy duch
ktoś mi odpowie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała prawda
nie kupujcie w Lidlu batoników musli, są :o:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy pizza jest dobra z lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkaaa
moje wczorajsze odkrycie panierowane paluszki rybne nie mielone tylko z fileta w niebieskim opakowaniu po 3,60 polecam a i sos czosnkowy GARLIK w fikuśnej buteleczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnndziaaaaaaaa
dobry jest ketchup i majonez80%lepszy niz winiary,proszki od biedy mogą byc,dobra jest maslanka ale ta w zólłtym opakowaniu z koreczkiem i serki pillsa z róznymi dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupkę chińską
grzybową polecam, cena 0,49 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serki homogenizowane
z owocami 0,69 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbusia
opiszcie dokladnie w jakiej butelce jest ten odkamieniacz W5 do kabin prysznicowych jaka jest dokladna nazwa czy rzeczywiście usuwa skutecznie osad z mydła nie mogę go niczym usunąć jest chyba zastarzały mimo że czyściłam róznymi środkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam (ale nie w Lidlu) środek WC Sansed - kamień, mydło i wszelkie osady włącznie z zastarzałym tłuszczem schodzą pięknie!!!! Fakt, że przy bardzo starych zabrudzeniach należy użyć ze dwa razy i czyścić bardziej szorstką częscią gabki, ale efekt - śliczny!!!! Czyszczę nim oprócz muszli klozetowej umywalkę i wannę (choc tą drugą bardzo dokładnie spłukuję). Błyszczy jak talala!!!!! Za 1l WC Sansed zapłaciłam 4,70ł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten
Wc sansed to gdzie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jem
pyszne czekoladki Favorina z Lidl. Super. Smakują prawie jak Ferrero Rocher. Jak ktoś lubi takie smaki POLECAM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Co sądzicie o szybkowarze z Lidla. Proszę o szybką odpowiedź, jeśli ktoś wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Ponawiam prośbę o opinię nt. szybkowara z Lidla. Ten , który jest teraz w sprzedaży, jest firmy Tischfein. Proszę, jesli ktoś ma, o podzielenie się opinią, czy warto kupić ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastka maślane - po prostu świetne, mogłabym je wcinać na kilogramy, smaki mają idealne - są leciutko tłustawe a pomimo to, nawet jeśli poleżą chwilę na obrusie to nie zostawiają plamy. Poza tym są idealnie kruche - ani się nie kruszą jak je dotkniesz palcem, ani się nie roztapiają w palcach z nadmiaru masła. Seria W5 oczywiście - do kuchni i do łazienki po prostu idealna, zawsze wszystko lśni. Jak dla mnie - ideał!. Kiedyś był taki do plastików - nawet idealnie dało się nim doczyścić deskę rozdzielczą w naszym Peugeocie :D:D IceTea w kartonie - smakuje jeszcze lepiej niż oryginalna IceTea Liptona - jak dla mnie fantastyczna, jak się jeszcze wrzuci ze dwie kosteczki lodu+słomeczka - świetne pitko na letnie, upalne popołudnia. Zawsze biorę około trzech kartonów. PIANKIW CZEKOLADZIE - najpierw chrzestny mi je przywoził z Niemiec, potem sama je wytropiłam - są fantastyczne, nadzienie nie zapycha i nie składa się w stu procentach z samego cukru - do tego czekolada nie jest też pełnomleczna i jak dla mnie, fantastyczny wybór na przykład na wieczór z przyjaciółmi - nazywają się bodajże Schoko Softies i jest ich po 12 w pudełku - u nas znikają niemal natychmiast po tym, jak wjeżdżają na stół :D:D Wszelkiego rodzaju rodzynki, ananasy kandyzowane czy suszone, morele suszone i na przykład ja bardzo lubię tam kupować suszone owoce figowca - kiedyś tam widziałam, kupiłam, i zjadłam całą tackę po drodze do domu :D:D Fasola czerwona i kukurydza konserwowa, oraz seler w słoiku - zawsze kiedy mam robić sałatkę z selerem, to TYLKO TAM kupuję seler - najlepszy, najlepszy smak, jak dla mnie - po prostu świetne, kupuję niezmiennie od dwóch lat i w dalszym ciągu ich jakość się nie zmniejsza. Płatki z taką pszczółką, coś a\'la Gold Flakes, tylko za 500g w dużym kartonowym pudle zapłacisz ze dwa razy mniej, tak samo świetne - nie odbiegają jakościowo wcale wyrobom Nestle, a wręcz przeciwnie, mi smakują jeszcze bardziej i ich jakość jest akuratnie adekwatna do ceny. Pozdrawiam, jeśli ktoś dotarł do końca - M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Dzięki budyniu waniliowy ( mój ulubiony :) ) Ale co z tym szybkowarem ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właaśnie - wszelkiej maści budynie, galaretki i przyprawy - TYLKO w Lidlu! No i przepis na przeboskie kotlety. Potrzebujemy: Filet z kurczaka ilość wymagana Przyprawa do kurczaka z Lidla, taka w słoiczku jak solniczka - ma pomarańczową przykrywkę, podłużna, mała. Jajka w ilości adekwatnej do filetów. Bułka tarta. Zakładając że mamy dwa jajka, nakładamy pełną łyżkę przyprawy - mieszamy trzepaczką tudzież widelcem, a jak kto woli może nawet łapą. Następnie odstawiamy pokrojony w różnej wielkości kotety filet do miski z naszą \"marynatą\" na około godzinę. Obojętnie czy będzie to miejsce chłodne, czy też ciepłe. Po godzinie wyciągamy je, obtaczamy w Bułce, TYLKO W BUŁCE!! I smażymy. Mówię wam - wychodzi mniamaśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie a jak z proszkami ja zawsze do kolorów kupuje taki tańszy proszek do białego lepszy czy w lidlu warto kupić proszek moze polecicie jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie: lody waniliowe, bakaliowe, ser plesniowy, ciasteczka wafelki z czekolada, w takim niebieskim kartoniku, ktore maja napisane na kazdym I love you lub ti amo, salatke grillowa wszelkie galaretki, budynie, kisle itp zapiekanki mrozone taki jogurt bananowy z platkami czekoladowymi Nie polecam - plynu do plukania, odswiezaczy do wc, mleka w kartonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×