Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

witam od dzisiaj zaczynam moje juz nie wiem ktore odchudzanie bo znowu doprowadzilam sie do granic mozliwosci.zamierzam na poczatek stosowac diete amerykanska bo jest ona nieskomplkowana i nie potrzeba czasu na przygotowywanie posilkow.wypadalo by dodac ile waze a wiec jest to niestety 98 kg :o.dlatego tez odchudzanie xxl.zapraszam chetne osoby ktore tez sa w rozmiarze xxl:).a teraz jade po wino czerwone wytrawne i serek topiony 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dobrze wiedziec ze ktos trzyma kciuki.:)podziwiam twoj wynik i mam nadzieje ze zarowno mi jak i tobie uda sie.ja tez bede trzymac kciuki bo widze ze walczysz dalej.ja wlasnie bede jesc serki przewidziane na sniadanie.jednak najbardziej to sie nie moge doczekac tego winka wieczorem :classic_cool: chociaz wytrawne to niekoniecznie mija bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska100
tez sie za siebie od dzis zabralam;/ ciezko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam to moze sie przylaczysz.mi na razie jakos idzie w koncu wytrzymalam juz cale pol dnia :D tak troche ironicznie bo wiem ze wieczor bedzie najgorszy zawsze tak jest ze w dzien ok a wieczorem nie wiem co z soba zrobic.teraz ide na ogrodek.do zjedzenia na dzisiaj mam jeszcze tylko bialy ser😡za ktorym prawde mowiac nie przepadam no ale na otarcie lez pozostaje jeszcze kieliszek wina:classic_cool:tylko szkoda ze wytrawne.no i juz wyszlo ze lubie szukac dziury w calym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
Czesc dziewcyny ja od dzisiaj walcze na stepperze co prawda mam do zrzucenia 15 kg ale chyba moge do Was dolaczyc ?:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati25
kurcze ja tez miłam dzis zaczac i zaczełam .Słuchaj mam do zrzucenia przeszło 10kg wiec chce do was dołączyc . Macie jakieś plany odnosnie diety ,bo ja sobie nie radze jak mam sama kontrolowac co zjadłam musze cos wymyslic bo żle sie czuje gorzej jeszcze wygladam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati25
dla mnie cxały dzien jest ok ale jak sie zbliża wieczór to wszystko potrafi szlak trafic:) ale nie dzis :)WAZE TERAZ 68KG I MUSZE DO 55KG ZEJSC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati25
aa to ja wiem jaka ty diete stosujesz w sumie bardzo fajna tak jak i ta kopenhaska która chyba jutro zaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja stosuje diete amerykanska o ktorej przeczytalam na forum bo jest wedlug mnie prosta nie ma zbednego przygotowywania posilkow:D ale troche jestem na niej glodna dzisiaj mam do zjedzenia jeszcze bialy ser no i lampka wina mam nadzieje ze wytrzymam bo jak juz pisalam u mnie tez wieczor jest najgorszy😭.mam nadzieje ze pozniej bedzie lepiej bo w koncu dzisiaj pierwszy dzien to chyba po takim obzarstwie mam prawo byc glodna zolodek rozepchany i te rzeczy:( tak poza tym mysle o jakims ruchu bo niedlugo zostane inwalidka jak tak dalej pojdzie tylko to jest wlasnie moj problem duzo mysle malo robie;)jakos za ruchem nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o super zazdroszcze i gratuluje fajnie jak ktos mowi ze dam rade dzieki:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dasz rade
na jakiej diecie tak schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietka ktora zamierzam stosowac I posilek: filizanka kawy bez dodatkow(ja musze chociaz ze slodzikiem bo inaczej nie dam rady;) jak bez dodatkow to ewentualnie zbozowa) serek topiony 50gram II posilek jajko III posilek: jablko IV posilek: 20 dag chudego twarogu(ja zamienie na serek homogenizowany i do tego pomidor bo jakos tak jedzenia chudego twarogu solo nie moge sobie wyobrazic;)czasami zamienie na filet z kurczaka smazony bez tluszczu) wieczorem kieliszek czerwonego wytrawnego wina:) ta diete bede stosowac przez 5 dni a potem dwa dni bede jesc to na co mam ochote byleby nie przekroczyc 1000kcal(ale nie beda to tez np.3 rurki z kremem:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Tobá, bo wiem co to znaczy duza waga. Mozesz zobaczyc w mojej stopce, ile wazylam, choc przyznam ze nie zapisywalam od poczátku swojej wagi, a bylo troché wiécej niz tam napisane :-0 Póki co - zeszlo ok. 10 kilo. Przyplacilam to nieraz nerwami, lzami nawet.... myslalam ze jak zwykle sie nie uda. Ale udalo sié :) Tym razem! Nareszcie! Po latach prób, porazek, poddawania sié i zaczynania od nowa. I jadé nadal na tym wózku.. pociesza mnie to, ze z kazdym konsekwentnym dniem, z kazdym odmowieniem sobie czegos, czujé sié silna i jestem blizej tego, o czym marzé :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za kolejny podnoszacy na duchu wpis🌻pewnie bede jeszcze wieczorem jak nic nie wypadnie:Dteraz ide na te pomidory z serkiem homogenizowanym;) i ponawiam zaproszenie moze sie jeszcze ktos przylaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze fajnie ze jestescie. Ja jednak zastosuje kopenhaska .jutro dokładnie sie zwaze . Odezwe sie wieczorkiem UDA NAM SIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum najbardziej kuszaca w tej twojej detce to ta lampa winka ymmm wazymy praiwe tyle samo nio ja zmieniłam teraz podejscie moje zycie i jedzenie wziełam jako normalnosc nie jem chleba miesa ziemniaków i słodyczy całuski bede wpadac tu do ciebie i do was papapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️pati25 i niunka29 bardzo sie ciesze ze tu zagladacie i sie przylaczylyscie bo chyba tak to moge rozumiec:Djeszcze takiego odchudzania z towarzyszkami niedoli z forum;)nigdy nie probowalam i bardzo mi sie to spodobalo moze tym razem w koncu sie uda:Dkto wie.piszcie na jakiej jestescie diecie czy cwiczycie:o ile chcecie schudnac jak wam idzie i kiedy jest wam zle:)razem zawsze lzej. ja dodam ze na poczatek byla bym bardzo zadowolona z 20 kilogramow.juz nie marze na dzien dzisiejszy zeby wazyc 55 kg bo zawsze kiedy to robilam nic z tego nie wychodzilo:(nie ma co przesadzac na poczatek:Dtrzymam kciuki za was i za siebie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
Poł godziny na steperze serek wiejski duzo wody i 2 placki z patisona dam rade wy tez :) trzymam kciuki za was i za siebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj vikusia mam nadzieje ze tez sie przylaczasz:D ja juz jestem po winie i musze powiedziec ze troche grzeje w zoladku i przez to mi sie jesc nie chce:classic_cool: ja tez mam w domu stepper wiec od jutra sprobuje chociaz 15 minut dziennie chociaz tyle bo oprocz tego ze kompletnie nie mam kondycji to cwiczenia na stepperze wcale nie sa takie proste i lekkie jak mi sie wydawalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozna powiedziec ze odnioslam pierwszy malutki sukces wytrzymalam wieczor bez jedzenia tylko to co w diecie:Dteraz za moment ide spac wiec juz nic nie rusze:)🖐️do jutra jesli w ogole ktos jeszcze tu bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozpoczynam drugi dzien;) wczoraj nie bylo zle- to i moze dzis jakos to bedzie zwlaszcza ze czytalam ze 1 dzien jest trudny a ja mam juz go za soba:Dwlasnie wcinam serki topione i popijam herbatka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brum nio ja od tygodnia zaczełam intensywnie cwiczyc i nie jem miesa chleba ziemniaków i słodyczy i dzis na wadze 2 kg mniej juchuuuu pije duzo wody i po 18 nic juz nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochnaa
Czesc wszystkim! ja tez zaczelam odchudzanie ale nie stosuje zadnej diety, duzo cwicze i pije wode. Mam male pytanko czym mozna zastapic chleb? Nie jem w ogole miesa i teraz z jadlospisu wyrzucilam zloty ser. Badzmy wytrwale i dazmy do naszej wymazonej wagi:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
Hej dziewczyny co do steppera to nie sadziłam ze to az taki wysiłek ;) ale sie zawziełamcwicze pare razy dziennie po 5-7 minut po pol godziny od razu to nie na moje mozliwosci.Wczoraj szłam spac i odczuwałam głod czyli jest dobrze.Kawa z rana u mamuni na szczescie nie miała pysznosci bo wyjezdza. A wam jak idzie?:) Gochna chleb mozna zastapic pieczywem chrupkim lub ryzowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️super dziewczyny widze ze jestescie :Dbardzo sie ciesze ja jak na razie daje rade.trzymam sie tej dietki ale musze powiedziec ze duzo w niej do jedzenia nie ma :o ale winko wieczorem to bardzo dobry pomysl :Dbo jak juz chyba wczesniej pisalam nie chce sie tak jesc a wieczory jak dla mnie i pewnie wiekszosci sa najtrudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
Ja po winie jestem glodna wiec ta dieta odpada no i słowo dieta zle mi sie kojarzy wiec przeszlam na zdrowy tryb zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie masz racje vikusia ze dieta to nie jest najlepsze okreslenie od razu nienajlepiej sie kojarzy:(ale tej mojej dietki to chyba nie za bardzo wypada nazywac zdrowym sposobem odzywiania:o bo chociaz szczerze mowiac nie jestem specjalistka w tych sprawach to nawet dla mnie na pierwszy rzut oka jest ona troche jednostronna ale na razie sie nie poddaje zobacze jakie beda efekty:)jesli w ogole jakies beda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
brum ja bym zastosowała tą twoja diete bo juz kiedys ja gdzies sobie znalazlam ale moj facet to straszny łasuch i no i od niedawna mieszkamy razem wiec ja gotuje wiec musialabym na ten czas zakleic sobie usta ;).Tato nazbieral mi pomidorow ogorkow z dzialki ( nie wiem jak to zawioze do domu) wiec mam jedzenia chyba na tydzien za 2 tygodnie mam impreze i chcialabym schudnac 5 kg chociaz nie wiem czy to realne w tak krotkim czasie ale warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×