Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

a wiec: - na sniadanie zjadłam salatke ziemniaczaną z biała bułką... oj tam :) - kefir z malinami i dwiema łyzeczkami cukru - teraz podjadam maliny na sucho bez niczego moze juz dam na dzis spokój z jedzeniem moze sie uda :) gumy zaczne zuc :) a i wypiłam juz duuuuzzzzoooo płynów :) licze na poprawe wygladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper -> odpusc sobie i zacznij jesc jak czlowiek. teraz sobie odmawiasz, a za miesiac powiesz sobie, ze ci sie nalezy schabowy po tej calej diecie. a potem nastepny. i wszystko pojdzie w pizdu. a nastepnym razem bedzie trudniej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co juz zdecydowalm schudne teraz tak ... a jak sie nie uda bede probowac inaczej... powiedz mi co z tego ze kiedys odchudzałm sie racjonalnie i co i nic schudłam ale przytyłam... i mam nadziej ze teraz bede na tyle silna by na zawsze zmianic swoje przyzwyczajenia zywieniowe... wiem ze ilos ktora teraz jem to za mało niezdrowo i wogole ale juz mam dos chwytam sie tego co mi w rece wpada... musze miec na poczatku efekty... dla motywacji a pozniej... sie zobaczy... i prosze bez komentarzy typu zobaczysz nie uda sie i tak... i tak po jutrze sie objesz!!! nawet jezeli to wroce do diety swiat nie jest doskonały ja tez nie musze ale dziekuje ze martwisz sie o moje zdrowie... mowie szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje koper ja kiedys odchudzalam sie racjonalnie i schudlam co prawda ponad 20 kg ale jak widac jakos mi to nic nie dalo ze bylo to racjonalne odchudzanie bo po pol roku przytylam wiecej niz schudlam mysle ze najwazniejsza i zarazem najtrudnijesza jest zmiana sposobu odzywiania po diecie.bo nawet jesli schudnie sie w niezdrowy sposob to zdrowy czlowiek nie moze przytyc jesli bedzie sie odpowiednio odzywial i zwracal uwage na kalorycznosc posilkow i jeszcze co do szkodliwosci niektorych sposobow odchudzania pewnie niektore diety sa szkodliwe ale pozostanie grubym tez nie jest najlepszym wyjsciem a jak powiedziala koper potrzebny jest ten impuls ktory da sile do dalszej walki i nie ma sie co oszukiwac ze takim impulsem sa szybkie efekty:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło ze ktos mnie poparł :) pewnie zaraz ktos bedzie na nas krzyczał :) o i musze jeszcze dopisac do dzisejszego jedzenia ze zjadłam troche grzybkow marynowanych... i sosu z grzybkow 4 łyzki ale takiego bez maki i smietany tylko na masle ten sos był i garsc płatkow pszennych wiec myslie ze nawet z tym co dopisałm dziejszy dzien był chudy :) do jutra i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduje sie kolejnego dnia diety jak do tej pory zjadałm serek homogenizowany z gułka i jabłko i jem teraz takiego batonika belvita jest mało kaloryczny wiec sobie pozwoliłam i ma chyba duzo błonnika musze zaczac wlewac w siebie wode oj i dzis ide na piwko wiec troche soebie pofolguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy topic umiera?? zostałm sam na palcu boju??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nadzieje ze nie umiera ja co prawda nie stosuje juz diety amerykanskiej ale staram sie nie przesadzac na tamtej diecie nie dalo sie po prostu uczyc bo bylam bardzo oslabiona no i fakt faktem ze nie bede miala w najblizszym czasie pisac tak czesto jak do tej pory ale od wrzesnia bede sie bardziej udzieleac co nie znaczy ze teraz mnie nie bedzie bede ale rzadziej:D no ale rzeczywiscie koper tez zauwazylam ze jakos ludzi troche wywialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadzma sie ze gdzies poznikali ludziska no ale ja twardo sie trzymam :) wczoraj byłam na piwku i zjadłam pol pizzy :( no ale przeciez jam tylko człowiek :) ja za nauke twardo biore sie od poniedziku mam nadziej ze cos da ta moja nauka :) trzymam za wszystkich kciuki... co by tu dzis zjesc kalasyczny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
Hej dziewczyny nie mialam czasu tu zajrzec ale juz jestem :) byłam wczoraj u mamy na kawie nie widzialysmy sdie tydzien i zauwazyla luzniejsze spodnie :D jak ktos widzi efekt to sie bardziej motywuje bo albo teraz albo nigdy.Wczoraj miałam dzien dziecka i odpusciłam sobie stepper bo jakos nie czulam sie najlepiej ale nadrobilam w nocy w lozku ;)Koper poł pizzy?:O ja po 2 kawalkach wymiekam ale tak to jest jak sie czlowiek ogranicza;p no i ogolnie to jak wam idzie? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj zaszalałam taka mała impressska :) prezeciez nie bede sobie wszystkiego odmawiac hihi ale dzis juz powrociłam na droge do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
koper masz sczescie ;) bo juz bym cie okrzyczała.Ja najbardziej sie boje wekeendu bo wiecie imprezy piwo driki ale dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec wieczor sie zacza... :) co ja dzis jadłam: - miske płatkow z mlekiem - 2 nalesniki z jabłkami - 140g galaretki owocowej - i z 10 oliwek tyle a no i oczywiscie woda czerwona herbata i jeszcze raz woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
Dziewczyny a wy gdzie sie podziewacie?Koper proponuje musli zamiast platkow i sprawdzaj ile ma kcalz tego co wiem płatki maja duzo cukru .Dzisiaj zaczynam od kawy a co bedzie pozniej sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiem ze platki sa słodkie moja maja okooło 300kcl w 100g ale mi op. starcza na 6 razy czyli wychodzi około 40gram na porcje (bo op ma 250g) czyli nie jest tak znowu duzo :) ale własnie mi sie skonczyły wiec zakupie sobie moze faktycznie jekies musli :) ale ja musze cos słodkiego zjesc dziennie bo chyba bym zeszła :) i obzarła sie jak dzika swinia :) ja dzis na sniadanio obiad zjem 4 kluski nadziewane mieskiem i pieczarkam i a pozniej zjaem troche malin tak bez niczego :) no i coczywiscie wooodddddaaaaaaaaa :) jeszcze sie dzis odezwe tzrymam kciuki :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
koper kochanie staraj sie unikac macznych potraw maka ma w cholere kcal a jak cisie chce cos słodkie polecam herbate z cukrem na mnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi sie wczoraj nic nie chciało pisac diete dalej trzymam :) dzis było 86kg bardzo sie cieszyłam i duzo tez dzis pracowałm wiec pozwoliłam sobie na loda :) czy jeszcze ktos oprocz mnie tu zaglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
koper ja jeszcze zakladam pofolgowalam wczoraj z piwem moge zrezygnowac z pysznosci ale z piwa chyba niw umiem w sobote impreza musze pozbyc sie jeszcze 2 kg albo odciac sobie brzuch ;) brum a ty gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki zagladam tu jeszcze ale wstyd mi pisac bo diety nie trzymam :o ale zostancie obiecuje ze wroce tylko niech juz bedzie po tym egzaminie i sie wyjasni juz wole wiedziec czy oblalam czy nie niz to czekanie😠to jest straszne ale jeszcze tylko do niedzieli i bede wiedziec na czym stoje albo leze ewentualnie:O zycze wytrwalosci i pozdrawiam was dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
dziewczyny gdzie jestescie?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Koper - dziewczyno, jak ty się odchudzasz? Ilościowo nie jeszcz duzo, ale bardzo kalorycznie. Ciągle wsuwasz maliny, a przypuszczam, że na kilku sztukach sie nie kończy. Jogurt z malinami i cukrem...Wiesz, ile to ma kalorii? Z 200 na pewno, a wcale sie tym człowiek nie naje. Nie pisze, żeby cie obrażac, ale głodzisz się, mało jesz, a efekty pewnie tez niewielkie. Zjedz np. gotowanego kurczaka z warzywami. napchasz się a kalorii to ma niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do tej pory schudłam 5kg, kilogram malin ma 250kacl a nawet jesli jem kefir z malinami i cukrem i ma 200kacl o chyba nie jest duzo!! mabiał powinno sie jesc owoce rowniez i chyba lepiej jesc domowej roboty niz kupny nie? a czy jesm glodna czy nie to moja sprawa!! wazne ze nie przekraczam pewnego limitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Ale ty jestes agresywna. Zawsze tak reagujesz, jak ktoś ci daje rady? Najlepiej kiś się w swoim własnym sosie i marz o tym, że kiedyś będziesz szczupła, bo przy takiej diecie masz na to niewielkie szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo mi to słyszec :) mam nadzieje ze wiecej nie bede musiała sie z toba zadawac... i nie wiem czy zauwazyłas ale przestałm marzyc... realizuje powoli cel za rady typu: ja mam racje i nikt inny tylko to co ja mowie jest wazne dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie pochrzanilo :O nie dotarlam na egzamin😭od poniedzialku wracam jak dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
brum jak nie dotarłas?;/ i wracaj do nas bo smutno bez ciebie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no roboty drogowe i do tego wypadek i stalam w korku ponad godzine moze ze 200-300 metrow od szkoly😭caly tydzien nerwow niepotrzebnie.ja to jakas pechowa jestem.ale od poniedzialku wroce albo juz od jutra:)pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie to ubranie ...
Cześć dziewczyny! Właśnie podjęłąm ostateczna decyzję - dołączam do Was. Powód oczywisty: nie mam się w co ubrać! Dwie szaaafy fajnych ciuchów - aaaaaaa!!! Tragedia. W nic prawie się nie mieszczę i KOCHAM JEŚĆ.(sister mi podpowiada że "uwielbiam", hahahaaa!(ona jest szczapa,ale też ostatnio przytyła 5kg- to mnie trochę uspakaja;)) Ona chce się ze mną odchudzać(skandal!) Teraz fakty: wzrost - 185, waga 105! Będzie - 80 (Boże dopomóż!) Dieta- "south beach" i "Montignac" modyfikowane (wg indeksów glikemicznych). Oczywiście nie zamierzam sprowadzać sobie serka ricotta;) hhehh, czyli czym chata bogata... Zaczynam od sniadania(czyli braku śniadania:), (mam dużą wyobrażnię):) Cieszę się że znalazłam ten wątek dla XXL, pozostałe mnie nie motywowały (nie ta liga;). Pozdrawiam, miłego spanka - instruktorka fitness (to nie żart!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witaj :) wiesz teraz taki chwilowy przestuj jest :) ja mam jutro kolokwium zaległe i bede miec egzamin i chwilowo sie nie udzielam ale od powiedziałkju pewni wszystko ruszy pełna para.... juz mnie sciska w gardle na sama mysl o tej chemi :( tzrymamm za cienbie kcuki i wiiitam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper mam nadzieje ze tobie wszystko pojdzie ok :)bede trzymac kciuki bo ja mialam delikatnie mowiac pecha:( wracam od jutra dziewczynki mam nadzieje ze wy tez -->no i oczywiscie witam nowa kolezanke nasza instruktorke;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×