Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

hej nie uzayłam wczoraj czarnego nica paranoja to ja... ja sie trzymam... jeszcze nic nie jadłam... boje sie zaczynac hehe... ale cos trzeba... no i niestety zawsze robie ten sam bład bo skacze po wadze i sie dołuje bo mi szybko waga zatrzymuje sie na a dzis to jeszcze podskoczyła 89 hlip nigdy nie schudne oj bede twarda ide zjesc kasze gryczana podobno zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja teraz ide na sniadanko dzieki za gratulacje;)troche pozno ale nie mialam czasu predzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no koper kiedys chyba musimy:Dco jak myslisz moze razem sie uda ja na razie sie ciesze ze troche mi spadlo i ze ktos jednak jeszcze ze mna pisze bo to bardzo pomaga:)wiec mam nadzieje ze razem damy rade jak bedzie zle to pisz ja jak mam ochote cos zjesc to przychodze na forum:Ddlatego tak czesto tu jestem;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
brum ja cie nie opuszcze no moze jak schudne 15 kg ;) nie no zartowałam zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej... no to do tej pory zjadłam - talerz kaszy gryczanej odgrzany na masle - miske płatkow z mlekiem - i chyba ze trzy łyzki farszu z pieczarek i miesa mielonego do jakis klusek ktore moja mamusia ma zamiar zrobic... no nie mogłam sie opanowac :/ no i jeszcze ze cztery szkalnki herbaty czerwonej pol butelki wody w siebie wlałm i chyba tyle postarm sie juz dzis ograniczac jedzenie... trzymam kciuki... ciekawe czy cokolwiek schudne bo ja jestem strasznie niecierpliwa i obawiam sie ze moje starania pojda na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem niecierpliwa i najlepiej by bylo jakbym chudla 5 kilo na tydzien to by mi odpowiadalo;)ale wiem ze to nie doprowadzi do niczego dobrego :( poza tym jak sobie pomysle ze hodowalam moje kilogramy kilkanascie lat (mam 22 a gruba jestem odkad pamietam)to zdaje sobie sprawe ze w miesiac tego nie naprawie:(niestety ale prawde mowiac jest mi z moja waga tak zle ze ja bede sie juz cieszyc jak schudne 15 kg:Dbardzo cieszyc dla mnie to bedzie sukces i chociaz 80kg to nadal nie brzmi dobrze zawsze to lepiej jak 98kg:o swoja droga zawsze sie zastanawiam jak moglam do tego dopuscic :Otez tak macie dziewczyny?? 🖐️ damy rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam jeszcze pytanko do -->niunki mam nadzieje ze sie nie obrazisz :)ale widze ze ty juz schudlas bardzo duzo wiec chcialam cie zapytac o stan twojej skory jak zniosla utrate tylu kilogramow i jak sobie poradzilas z tym problemem(jesli ci sie udalo)bo ja bardzo sie boje ze bedzie mi wszedzie wisiec a musze przyznac ze moja skora juz dzisiaj nie jest w najlepszym stanie:Orozstepy cellulit no i brak jedrnosci😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bylam 😠 ale zjadlam pomidora z serkiem homogenizowanym i mi przeszlo a juz myslalam ze rzuce sie na chlebek:Pale dietka udalo sie utrzymac wiec jeszcze tylko kieliszek wina i bedzie gut:D teraz ide odpoczac obejrze polska komedie i lulu bo sie dzisiaj troche nalatalam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze zjadłam dzis jogurt taki słodki :( i 3 kluski nadziewane :( no i z mama sie posprzeczałm tak na maksa jestem zdołowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie te mamy:opotrafia wyprowadzic z rownowagi ja tylko dlatego sie nie nawpychalam bo bylam poza domem:oi zanimdotarlam to mi przeszlo troche ale i tak musze cos z tym zrobic z jedzeniem jak jestem wkurzona bo to w niczym nie pomaga aby potem czlowiek ma wyrzuty sumienia:( ale nie jest daje rade jak na razie i trzymam kciuki za ciebie koper:)w koncu jutro tez jest dzien:D 🖐️ ps.nie martw sie jogurt to w koncu nie zbrodnia a te 3 kluski tez jakos przezyjesz jesli sie nie poddasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i zeby ci bylo lzej na sercu to ja dzisiaj tez wciagnelam 3 paluszki :Oa prawie o ty zapomnialam ...nieladnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja sie tak znowu nie przejmuje ale staram sie zapisywac gdzies ile zjadłam bo wtedy widze :( no a jak sie widzi to tak jakos ciezko na sercu sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz melduje sie na kolejny dzien walki :) widze ze cos osamotnione jestesmy w boju... :) mam nadzieje ze to tylko chwilowe i ze jeszcze znajda sie tac ktorzy beda chcieli do nas dołaczyc... a wiec dzis jeszcze nic do ust nie włozyłam cos musze zjesc ale nie wiem co... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
Dien dobry bardzo :)melduje sie w kolejnym dniu walki z potworami.A jak mamy was denerwuja to sie przeproadzcie do faceta jak ja chociaz nie bo strasznie sie teskni :/Wczoraj bylam dzielna zjadlam troche kapusty z gotowanym kurczakiem suchego rogala imialam nieodparta pokuse na słodkie wiec wypiłam herbate z lyzeczka cukry ;pa i sprobowalam sosu grzybowego ktory przygotowywalam na obiad i wiecie nie byłam glodna no i stepperowalam 18 minut musze kupic wage bo nawet nie wiem ile waze :/ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny fajnie ze jestescie ja trzymam sie diety i jest dobrze:)zaraz bede jesc jajko:Dpotem nauka:(bo niestety mam egzamin do tylu😭 troche sie boje zeby stres mnie nie pokonal( i zebym nie zaczela sie pocieszac jedzeniem bo to by byla dopiero porazka)no i ze bede miala rok w plecy:O w najblizszym czasie czeka mnie duzo stresu:(niestety 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
brum bede rzymac kciuki i za niejedzenie i za egamin :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
Luzniejsze spodnie?chyba mi sie nie wydaje :Dbylam wlasnie w sklepie po serek wiejski uwielbiam z pomidorem i ogorkiem i jak nigdy przyszła mi ochota na jakiegos batona ;/ ale nie dalam sie zawsze jak sie odchudzam mam ochote na slodkie chyba znow sobie zrobie herbate z lyzeczka cukru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to moze na poczatek co dzis jadłam :) - kubek platkow z mlekiem - porcje zapiekanki z makaronem i serem wiem tłuste i wogole ale co poczac - pare paluszków słonych - i teraz pije szklanke soku pomaranczowego z lodem i woda starm sie jak moge :) chce zeby mi sie udało juz nie moge tak zyc!!! brum84 nie martw sie ja tez mam jeden egzamin w plecy ale mam nadzieje :) do jutra wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny no ja niestety dzisiejszy dzien a raczej wieczor musze spisac na straty:O.ale od jutra wracam do dietki tym razem sie nie poddam o nie zbyt wiele razy sie juz poddawalam.wiem ze to glupie tlumaczenie ale ja jak mam stresy nie potrafie sie opanowac a oprocz studiow jeszcze doszla choroba mamy i jej kolejna juz w tym roku operacja no jak jeszcze dodam do tego wrzesniowe praktyki w szkole to juz brzmi dla mnie jak koszmar:O ale nie chce tylko narzekac vikusia gratuluje ze jestes twarda i dajesz rade oprzec sie pokusom sprobuje wziasc z ciebie przyklad:) koper tobie tez dobrze idzie bo widze ze nie grzeszysz:)z jedzeniem i mam nadzieje ze z naszymi egzaminami bedzie dobrze:Dbardzo bym chciala do jutra dziewczyny do \"lepszego\"jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he... stanełam dzis na wadze i byłam bardzo zadowolona bo pokazał 87kg ale mi sie humor poprawił... tylko wiecie co mnie meczy ze ja po sobie nie widzie ze chudne nie wiem czemu ale togo nie zuwazam :( po ubraniach to raczej trudno ocenic bo ja zawsze miałam problem z waga i starałm sie ja ukryc wiec automatyczne nie mam obcisłych ubran w szafie... przymałe rzeczy juz dawno sa na działce wiec mam tylko wage ktora mowi co sie dzieje ale jak same napewno wiecie waga kłamie :( oj licze ze bedzie dobrze kupiłam sobie gume do zucia zeby zajac czyms sie jak złapie mnie głód juz kiedys tak robiłam nawet pomagało... o i pije teraz duzo herbaty czerwonej... duzo tzn okolo 4 szklenek dziennie... no i staram sie wlac w siebie dziennie butelke 1,5 wody niegazowanej zyby zoladka nie rozpychac... oj musze sie czym zajac bo zaraz zrobie sie głodna... z nudow trzymam kciuk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
Hej dziewczyny.Koper a ile schudłas? Moze ty nie wiedzisz bo przy kg czy dwoch za bardzo nie widac ale przy 4 kg widac spora roznice tylko to maja byc 4 kg tluszczu nie wody podczas jakiejs cud diety.A no i jakos sie trzymam najgorzej jest ok 22 jestem wtedy okropnie glodna ale robie sobie taki rosolek instant ma niewiele kalorii a zabija glod na smierc ;p hahahaha wlasnie sie przeszlam do kuchnii sprawdzic ile kalorii ma rosoleki przeczytałam ze gotowy wywar po przyrzadzeniu w 100 ml ma 5 kcal ;p az sie sama zdziwiłam myslalam ze wiecej.Brum jesli zawaliłas jeden dzien to nic kontynuuj dalej czasami trzeba sobie pozwolic na chwile slabosci bo czlowiek by zwariował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabaaaaaa
czesc dziewczyny dolaczam do was ja waze bardzo duzo bo az 81 kg. i chcialabym wazyc 55 kg. oczywisice. Najpierw chce zejsc do 70 i tak powoli a dzisiaj zjadlam platki na mleku arbuza, ale nie wiem co jeszcze zjem mam nadzieje, ze nie za duzo. Mam w lodowce piers z kurczaka i buraczki chyba to zjem na obiad. Pozniej w pracy nic albo jogurt, a po pracy chcialabym juz nic nie jesc i tak do jutra :) ja juz sie odchudzam ponad tydzien wyeliminowalam slodycze, chleby, makarony itd. bede z wami sie odchudzac, bo wiadomo razem razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
zaba zapraszamy :D staraj sie nie jesc po 18 no i rzeczywiscie razem razniej bo moj facet tylko chodzi i sie pyta czemu nie jem i mnie tylko kusi ale juz go poinformowlam ze ma sie nie odzywac i nie kusic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabaaaaaa
no ja juz nie jem nic po 18tej tylko arbuza, albo jogurt i pije duzo herbaty czerwonej i zielonej. U mnie prolem w tym, ze ja rano nie musze nic jesc, ale wieczorem zawsze mnei tak do jedzenia ciagnie i przez to jestem taka gruba. Ja chce schudnac powoli, ale juz na zawsze ezby mi juz nigdy nie przybylo nic. Wlasnie sobie robie piers z kurczaka w piekarniku i zjem z buraczkami. A ile wazysz vikusia?? bo ja to musze duzo zrzucic, ale nie chce sie glodzic tylko prowadzic normalna diete i moje nawki zywieniowe zmienic i juz :) a ile arbuz ma kcal ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
ja tez rano nie jestem glodna wystarczy mi kawa.A waze jakos sieemdziesiat pare kg nie wiem dokladnie ile bo nie mam wagi.Ja sie tez teraz zawzielam bo jak patrzylam na dziewczyny w lato ubrane w nic to mi serce pekało .Jem duzo warzyw zero bialego chleba itd itd.Arbus sklada sie praktycznie z samej wody ma bardzo malo kcal nie pamietam okładnie ile ale mozesz go jesc kilogramami ma jakos chyba 12 kcal w 100 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
i cwicze na stepperze 15 minut dziennie meczarnia ale nie potrzebuje zwisajacej skory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabaaaaaa
vikusia to ty tak samop jak ja jak widzialam latem te dziewczyny tak pieknie ubrane, w obicslych bluzkach to mi sere pekalo ja musze na nastepne lato dobrze wygladac, bo w te juz mi sie na pewno nie uda :) mam nadzieje, ze damy wszyscy sobie rade wierze w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja startowałm z 90kg a i mam 176cm a dzis było 87 ale wiesz tego tak nie widac przy takiej wadze gdybym wazyła 70 i straciła 3kg to bardziej było by to wiadac :) ale nie dam sie własnie namietnie zuje gume i odsuwam od siebie mysli o jedzeniu :) witam nowa kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D super ze jest nas wiecej(nie wagowo ale personalnie;))witam nowa kolezanke🖐️ informuje ze juz sie otrzasnelam i wrocilam do diety:)a wy tutaj bardzo mi pomagacie jak sobie poczytalam wasze wpisy od razu mi sie lzej na sercu zrobilo :)dzieki no ja tez zawsze latem decyduje sie na odchudzanie bo nie ma co udawac lato to najgorsza pora jak dla mnie wciaz mi goraco nie ma sie w co ubrac no i ta zazdrosc ze nie mozna sie fajnie ubrac:( ale mam nadzieje ze za rok bedzie lepiej spadam na jajeczko a na obiad bedzie rybka;) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×