Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

hej zaczełam kopenhaska . A wy jak sie dziewczyny trzymacie ? Ciesze sie ze jesteście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
Znam sie troche na dietach i wiem ze jesli chudniesz szybko to szybko tyjesz wiec wole sie meczyc 2 miesiace dluzej niz pozniej zaczynac wszystko od poczatku.Przyznam ze mnie korci jak slysze ze ktos zrzucil 7 kg w 2 tygodnie ale na szczescie rozsadek mnie stopuje.Pati mimo wszystko trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuski wikusia pati i brumm umm ja dzis 8 dzien cwicze dosc intensywnie własnie wrociłam z pracy lece na rowerek oczywiscie moje odchudzanko od prawie roku trwa buziolki najwazniejszy jest ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz sobie uszykowalam pomidorki z serkiem homo:D i jeszcze lampka wina do tego i na dzisiaj to bedzie wszystko.chociaz musze powiedziec ze zjadlam dzisiaj nadprogramowe jablko:oale nie sadze zeby byla to jakas zbrodnia bo szczerze mowiac mialam ochote na cos konkretniejszego ale wzielam jablko wyszlam na ogrodek i jakos przeszlo:) pati zycze wytrwaloscie bo dla mnie kopenhaska okazala sie za trudna :(ale tobie sie uda trzymam kciuki niunka podziwiam cie juz schudlas bardzo ladnie i chyba najwyzszy czas wziasc z ciebie przyklad i wlaczyc w to wszystko troche ruchu:)tylko ja jestem takim leniuszkiem:O na razie dziewczyny🖐️ trzymac mi sie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
Hej dziewczyny :( jk ja nienawidze facetow a szczegolnie mojego wracam do domu z jezorem na wierzchu szykuje obiadek a on nie wraca z pracy do domu tylko chleje :/ a wiecie co jest najgorsze ?poszlam po piwo bomba ale to bylo silniejsze ode mnie bo jak zapale jeszcze jednego papierosa to zwymiotuje :/ piekne zakonczenie dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lam sie vikusia jutro bedzie lepiej;) mi dzisiaj tez nie do konca wyszlo tak jak chcialam ale i tak jest lepiej niz gorzej:) do jutra dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
brum dzieki za słowa otuchy jutro bedzie jeszcze gorzj bo rozpetam 3 wojne swiatowa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny:)vikusia mam nadziejeh ze wojne jednak przezyjesz;) ja mam dzisiaj tyle energii i dobre samopoczucie zawsze tak mam ze jak malo jem to sie lepiej czuje tylko skoro tak jest to czemu jadlam duzo:Ohmmmmmmod wczoraj zaczelam sie smarowac balsamem dzisiaj rano tez juz jestem po mazianiu:D przede mna jeszcze sniadanko ale to ciut pozniej bo teraz musze wybyc z domu:classic_cool: a i jeszcze jedno kogo juz kusi zeby sie zwazyc??przyznac sie:)ale jednak sie powstrzymam do poniedzialku bo postanowilam ze bede sie wazyc wlasnie w poniedzialki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :0 Dzis mój 2 dfzien diety kopenhaskiej bardzo sie ciesze i na wadze juz 67kg!! jesteście moje drogie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pati vikusia i brum ❤️ ja własnei zapazyłam sobie kawusie (_)> prosze czestujcie sie wczoraj po godzinnym rowerku dzis zero zakwasików nio lece domek ogarnac i do pracy 👄 wikusia aj tak to jest z tymi facetami pati gratulacje nio nio te spodnie faktycznie wisza juz na tobie brum jak masz dzis tyle siły to do cwiczen juz najtrudniej jest sie zmusic i zaczac wiem cos o tym potem poleci a jak kiloski szybciej spadaja pomysl to twoje ciało...ty w nie inwestujesz a ono wynagaradza ci smukła sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
Hej dziewczyny :):* ja sie nie waze bo nie mam wagi ;p wypilam wczoraj to cholerne piwo ale postepowalam 15 minut i szlam glodna spac ;) ale najgorsze jest to ze dzisiaj imieniny u cioci mojego towrzysza zycia tyle jedzenia ojoj oja ulubiona salatka z ananasem ale jest salatka grecka wiec to mnie jeszcze ratuje milego wieczorka wam zycze i wytrwalosci :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
Ide jeszcze na stepper chociaz na 10 minut na wszelki wypadek jakbym sie skusiła na salatke z ananasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jednak jestem kosmicznym leniem :O znowu z cwiczen nic nie wyszlo ale za to dietka idzie ok tylko co z tego jak bede miala skore okropna a juz teraz nie wyglada najlepiej:( moze chociaz pare brzuszkow zrobie wieczorem a od jutra rowerek chociaz pol godziny musze jak mi nie wyjdzie mozecie mnie zwymyslac:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
brum ty leniu smierdzacy ;p ciocia Hela zmuzała mnie do jedzenia :/ oni mnie wykocza nie poszlabym na te imieniny ale to nie wypada ide na stepper spalic wczorajsze imieniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
A wy gdzie sie podziewacie??no chyba ze uprawiacie jakis spor no to wybacze wam nieobecnosc ;)znalazlam super sposob na glod pomidor ogorek i jogurt naturalny : D i wiecie co?zawsze o jakiejs imprezie nie moge nic jesc bo jestem pela a dzisiaj odczuwam glod czyli chyba nie bylo tak zl4e no i mojstepperek mi pomaga.A wam jakida zmagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello no doskonale wiem co przezywalas na tej imprezie ja mam zawsze tak ze wszyscy w rodzinie mi tlumacza co mam robic i jesc zeby schudnac a jak jade do nich na kawe do wpychaja jakies placki bo przeciez jeden kawalek nie zaszkodzi:oale widze ze to normalka a juz myslalam ze tylko moja rodzinka taka szalona:) dzieki vikusia od razu mi lepiej;)wlasnie spadam na rowerek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz po rowerku jezdzilam pol godziny:)wiem ze dla wiekszosci to niewiele ale dla kogos z taka kondycja jak ja to duzo:owieczorem jeszcze zrobie 30 brzuszkow i tak codziennie bede zwiekszac ich liczbe az dojde do 100:D a was dziewczynki gdzie wcielo mam nadzieje ze od tego odchudzania nie zniklyscie:classic_cool:bylo by nieciekawie;) jesli ma ktos ochote sie jeszcze przylaczyc to zapraszam:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze juz wszystkich wcielo i zostalam sama😭 a moze jednak ma ktos ochote sie przylaczyc??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno:( ja walcze dalej dzisiaj nie stosuje diety amerykanskiej tylko mam dzien 1000 kcal Iposilek-jogurt dietetyczny ok 150kcal IIposilek jablko 120kcal IIIposilek-filet z indyka smazony na lyzce oliwy z oliwek ok350kcal+surowka z kapusty pekinskiej i marchewki IIIposilek kawa z mlekiem ok 30kcal IV posilek trojkacik serka topionego-80kcal i kieliszek wina czerwonego wytrawnego no to by bylo na tyle mysle ze razem okolo 850-900kcal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
brum ja jestem jeszcze zyje choc nie wiem jak długo :/ za jakie grzechy tak cierpimy raz w miesiacu? jutro sie odezwe bo dzisiaj nie mam juz siły buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak milo ze jednak jeszcze ktos zostal:Dsuper to do jutra vikusia ja zmienilam troche ostatni posilek zamiast serka byla salatka z kapusty pekinskiej pomidorka rzodkiewek i kukuryczy bez dodatkow wiec mysle ze kalorie sie nie zmienily :)a od jutra znowu amerykanska:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jutro rano wazny moment wazenie:Djaka jestem ciekawa :P mam ochote na mily poczatek tygodnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja /
hej mam nadzieje ze tez mnie przygarniecie ja juz od kilku dni wacze z moja tusza i udało mi sie zgubic 2kg wiem ze to jest złudne ze trace wode ale dodaje troche energii do walki...a jeszcze okres mam to sie pocieszem na dzien dzisejszy waze 88kg tzn rano tyle było teraz juz mi sie nie chce skakac o wadze... mam słomiany zapal ale licze ze moze tym razem sie uda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bardzo chetnie cie przygarne :Dja bardzo potrzebuje zeby ktos ze mna pisal jak mu idzie itp.wiec mam nadzieje ze sie nie wykruszysz ;) zapraszam serdecznie paranoja:D no mnie tez zapalu nigdy nie starcza ale kiedys chyba sie musi udac;)kto wie moze wlasnie tym razem do jutra pappa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D dzisiaj bylo wazenie przed chwila i musze powiedziec ze dzien zaczal sie calkiem calkiem 95,5kg:)az sie ma ochote wracac na dietke amerykanska:classic_cool: teraz pryskam na zakupy do miasta ale ja na pewno bede pozniej -->wiec zapraszam wszystkich chetnych bo boje sie ze jak zostane sama to sie poddam:(ale jesli nikt nie bedzie dotrzymywal mi towarzystwa bede tu pisala cos w rodzaju pamietnika tak dlugo na ile mi sil wystarczy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusia
brum gratulacje :) ja nie mam wagi a nawet jakbym miała to bym sie nie zwazyła"trudne dni" sprawily ze czuje sie jak balon ale przynajmiej juz tak nie boli :/ nie miałam sily wczoraj nawet wejsc na stepper ale bylismy zz ukochanym na spacerze bo obiedzie ;) nakrzyczalam na ciocie bo mi ciagle cos nakładała ale wyszlo na moje i zjadlam tylko trohe rosołu.Ale ciekawi mne czy cos schudłam chociaz poł kg byloby ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×