Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniunitka

Kto mnie nauczy gotować?

Polecane posty

Gość rozpacz czarna rozpacz
chciałam sie tylko przywitać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny topik!! jestem na pierwszych stronach, ale pomysł z ,,dziś gotuję,, jest rewelacyjny :D Nie wiem jak rozkładają się tu siły na nie umiejących a umiejących gotować, więc mnie proszę wpisać do grupy nieumiejących :) pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna rozpacz
co dzisiaj macie na obiadek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapowiadana juz od dawna zupe szczawiowa i zapiekanke z ziemniakow bo nie mialam czasu:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzweczynki ja dzis mam strasznie duzy ruch w pracy wiec dopiero teraz moge sie z wami przywitac ja mam dzis na obiad kotleciki schabowe z ziemniaczkami i biala zasmazana kapusta mmmmmm juz mi slinka cieknie a tu tyle czasu do obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielny obiad
zostały mi od wczoraj piersi z kurczaka tzn. kotleciki i nie wiem czy podgrzewajac je będa zjadliwe ja myslałam że tak a koleżanka mi uświadomiła że będa bardzo twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi smaka narobiłaś. Za chwole zmykam do domku. mam nadzieje że zdąże na autobus żeby być na 17.30. Buziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam te kotlety od wczoraj wiesz jak nalepiej odgrzewa sie kotlety blaszke taka do pieczenia ciasta polej lekko olejem tak zeby byla tylko tlusta i poloz na nia kotlety wsadz do piekarnika na 100 i pogrzej a na patelni tez wychodza mieciutkie jedynie z mikrofalowki sa jak guma dlatego tego urzadzenia nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie wczoraj był czerwony barszcz na żeberkach mniamm a dziś wątróbka drobiowa (ktoś tam nie lubi), kasza jęczmienna i surówka z kapusty :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna roapacz
z rosołu robie dzisiaj pomdorowa zawsze wychodzi i ryż z wazywami i piersia kurczaka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna roapacz
przepraszam za byki ciężki dzień w pracy a to dopiero początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki witam kolejnego kulinarnego dnia ja jeszcze nie wiem co dzis wykombinuje w kuchni ale chyba jakas zupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna rozpacz
chciałam zapytać jakie kupujecie rybki do smażenia Czy ma to dla was jakieś znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpacz czarna rozpacz. tak, ma znaczenie. kupuje pange jest pyszna filety z minataja troche sie popsuly. nigdy nie kupuj kostek. i radze kupic nie w hipermarkecie tylko w jakims mniejszym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna rozpacz
mam miesko od szynki około kilo dwadziescia co proponuje na drugie danie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziweczytnki ja mam dzisiaj zupe jarzynowa z duza iloscia fasolki szparagowej i groszku i zrobilam jej tyle ze starczy mi jeszcze conajmniej na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynmy ja mam dzisiaj spagetti na szybko bo zabiegana jestem. ugotowalam makaron na patelini podsmazylam posiekana cebule i czosnek dodalam koncentratu pomidorowego z kartonika, troche gotowego sosu do spagetti przyparwy. a rozpacz czasrna rozpacz z szynki najlepszy jest gulasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna rozpacz
a gulasz taki tradycyjny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak taki tradycyjny mozesz dodac do sosu troche papryki czerwonej lub pieczarek naprawde pyszny wychodzi bo szynka to bardzo delikatne miesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja tez chcę
dzień dobry chciałam sie przywitac i prosic o rade nigdy jeszcze nie wyszedł mi andrut tzn masa prosze o przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna rozpacz
GRATUJACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje za zdana statystyke:D ja mialam w tamtym roku:D a andrut kostka masla. podgrzewasz mleko z puszki slodzone rozpuszczasz w tym maslo dosypujesz wiorkow kokosowych lub zamiast kokosa mozesz kakao studzisz i potem smarujesz wafla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna rozpacz
czy ta masa zawsze wychodzi i nie jest zbyt lejaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×