Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alez mnie ciekawi

chce syna bo jest tańszy w utrzymaniu

Polecane posty

Gość wwwwwwwwwwwwwdddddddd
nie rozumiem po co dyskutujecie w tak głupim temacie:o jest co jest i tyle.Co wy uważacie ,ze piszesz na kartce zamówienie co chcesz i masz????:o A ty Jarek zastanów się troszke.Córusia zawsze jest tatusiowa a syn już raczej nie...:)Wiem,że prowokujesz,bo ci sie nudzi,ale że aż tak,że na ciążowe wszedłeś?????????:D co to na ogólnym puchy?????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele co za durrrrrrrrny temat nie mówiąc juz o tym , ze z teg co ja wiem to nie istnieje instytucja oprócz adopcyjnej która pozwala wybrac płeć to nie bardzo wiem skąd bierze się poglad , że chłopiec mniej kosztuje- mam chłopca i dziewczynkę , fakt dziewczynka malutka- ale synek tak samo jak inne dzieci chce sie dobrze ubrać, mieć plecak ze spidermanem, buty niszczy z predkoscia swiatła, jak inne dzieci chce mieć fajne zabawki, rozrywki i na dodatek mając 7 lat je jak dorosły chłop- i dobrze:D nie urodzilam dzieci po to , żeby liczyć ile na nie wydaję- a co to kurrrna jakaś nowa forma lokaty finansowej?? nie bardzo rozumiem jak mozna planować dziecko myśląd tylko o tym ile podpasek zużyje mając nascie lat. fakt finanse są ważne - ale w granicach rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarku a czy ja powiedzialam, że to źle ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierd**enie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zwariowałaś
każda panna teraz życzy sobie, aby chłopak jej stawiał i kupował prezenty, nawet jak się jeszcze uczy. Od ciebie będzie ciągnął na to,żeby jakiejś lali kupić lakier do paznokci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oklamujmy sie!"! chlopcy chca playstation i najnowsze nintendo.. a wieciie ile kosztuja gry do ps2?? chca pilke i rower... i chca kase od mamy i taty zeby moz dziewczyne na pizze zaprosic. dziewczynki za nic nieplaca a chlopcy musza stawiac bo tak wypada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
jesli masz takie podejscie do zycia to ja nawet nie zostawilabym ci pod opieka psa a co dopiero dziecko................................. wogole to jak mozesz tak pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolet ultra
wogóle to autorka topiku powinna przemyslec swoje podejscie , chcesz chlopca , ale ja juz moge cie zapewnic na 100000000%ze urodzisz dziewczynke , sliczna zdrową córeczke los bedzie dla ciebie przeciwny , nie da ci tego czego chcesz dlaczego patrzysz tylko ze strony finansów!!!!??? dziewczynki pomagaja w domu w kuchni , pieką ciasta , pomagaja w porzadkach , a chlopak to wezmie piłke i cały dzien go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolet ultra
nie załuj dziecku które jeszcze sie nienarodzilo , jestes pierwsza osoba która ma takie podejscie , co? boisz sie ze jak bedzie córa to ci niewystarczy kasy na kosmetyki??????????????/ śmieszne i dziecinne podejscie , niebyło by ci przykro gdyby twoja mama tak myslałą mając ciebie????? pomyśl !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolet ultra
sory ale naprawde masz egoistyczne podejscie , ja bym tak niemyslałą , bo sobie odmówie kupna ulubionych perfum zeby kupic cos dziecku i bez znaczenia czy to chlopiec czy dziewczynka , dziecko , twoje dziecko , nosisz je w łonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki- w zyciu dziewczyno nie slyszalam, zeby ktos mial takie problrmy jak ty, pomodl ty sie lepiej zeby bylo dziecko zdrowe, a nie przeliczas to na kase, jestes naprawde zalosna. brak mi slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki- w zyciu dziewczyno nie slyszalam, zeby ktos mial takie problrmy jak ty, pomodl ty sie lepiej zeby bylo dziecko zdrowe, a nie przeliczas to na kase, jestes naprawde zalosna. brak mi slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy tańszy...A jak w wieku 16 lat narobi 5 dzieci z każdą inną to kto zapłaci alimenty ?? a pozatym udał ci sie żart z tym topikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×