Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znakjakosciQ

mam 36 lat i dokuczliwe uderzenia gorąca - czy któraś ma taki problem?

Polecane posty

Gość ecinka-e
ja tez mam uderzenia goraca , spore bole glowy i przedluzajace sie cykle miesiaczkowe nawet 2 miesiace czeka na okres :( ...mam 40 lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... .... ..... ....
mam 27 lat i tez mam uderzenia goraca...przez caly miesiac..nawet kilka razy w ciagu dnia nie wiem czym to jest spowodowane ale mam do jakos od roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka13
To bardzo utrudnia życie.. :/ Zanim dojdę do szkoły jestem mokra jak szczur!! A w domu mam takie fale gorąca codziennie rano. Moje serce tak mocno bije, jakby miało wyskoczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiaaatuszzek
moja mama i ciocia tak maja ale one obie sa po 55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam pytanie dotyczące castagnusa. mianowicie. bralam go przez miesiac, opakowanie sie skonczylo , czekam na okres. mieszkam za granica i \"ciag dalszy\" castagnusa dojdzie do mnie poczta za kilka dni. czy myslicie ze kilkudniowa przerwa w braniu castagnusa ma znaczacy wplyw? staramy sie z mezem o dzidzie, slyszalam ze castagnus poza lagoszeniem symptomow napiecia menstruacyjnego ( na ktory cierpie kilka lat) jest rowniez wspomagaczem przy zajsciu w ciaze. dziekuje za wszystkie odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondi
Miśka 13 porozmawiaj z mamą i może sprawdź hormony tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vini
Ja mam 37 lat iuderzenia goraca przez caly miesiac niskipoziom estrogenow i progesteronu. Niestety mimo mlodego wieku jest to przekwitanie w klinice w ktorej lezalam jest mnostwo kobiet w wieku od 35 roku zycia z klimakterium jak ronwiez byla osoba ktora miala 32 lata i juz nie miesiaczkowala w ogole, bo przekwitla calkiem. Teraz istnieje cos takiego jak wczesna menopauza pojawiajaca sie po 35 roku zycia u wielu kobiet niestety badanaia naukowe dowodza ze sa to skutki cywilizacji i tego ze wszystko co jemy to chemia i konserwanty oraz mieso z uboju zwierzat tuczonych paszami hormonalnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vini
ja chodze regularnie na klinike bo sie lecze hormonalnie jednakze hormony malo skutkuja chcoc bralam juz rozne preparaty, wyniki badan jednoznacznie potwierdzily typowe klomakterium. Juz mam z gorki.Pierwsze uderzenia goraca mialam przed miesiaczka w wieku 28 lat i wtedy byl to okres wstepny do przekwitania. Zoatsalamprzebadana w kierunku setek chorob samych badan przysadki mozgowej4mialam w postaci rezonansu tomografi i angio CT calej glowy, nie wspominajac omarkerach nowotworowych, wszytskich mozliwych hormonach i innych. Nieststety diagnoza brzmi przekwitanie a to ze mam dopiero 37 lat nie oznacza ze to za wczesnie. Jak juz wspominalam lezalam w szpitalu z osoba ktora mial 32 lata i juz byla po menopauzie. Chodze na kontrole co 3 miesiac ena klinike Endokrynologii Ginekologicznej i kobiet po 30 ktore zaczynaja przekwitac jest co miesiac coraz wiecej niestety. Toc ena cywilizacji faszerowanej konserwantami i hormonami zywnoci. teraz wszystko nabiera tempa nawet 10 latki wygladaja dzis inaczej niz "za moich czasow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vini
poczytajcie fachowa literature medyczna wprowadzono dpmedycyny w ostatnich 3 latach nowy termin tak zwana "wczesna menopauza" ktora czesto zacyzna sie w wieku 35 lat, a co do ostoporozynie kazdy kot ma klimakterium musi na to zachoworwac ja mialam robione i badanianato imio niskich wartosci progesteronu i estrogenow kosci mam jak kon twarde i zdrowe i przynjamniej narazie nie zagraza mi osteoporoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vini
dzis sa takie czasy ze na zadna chorobe nie jest zawczesnie wystarczy spojrzec tylko jak choruja male dzieci i to na choroby ktore jeszcze 10 lat temu nam sienie snily . Mam kolezanke ktora ma 29 lat i ma usniete narzady rodne.... Dzis swiat juz nie jest taki jak za czasow naszych matek i babć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vini
aha a co do Castagnusa, ja np nie moge bo mam niski poziom prolaktyny wiec preparat jeszcze by mi obnizyl wartosci, ponadto nie pomaga na krwotoki oraz na nadmierne wypadanie wlosow przy niskich estrogenach oraz na czeste oddawanie moczu, poza tym bardzo zle sie po nim czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka 13
hej. wróciłam ;] vini! dzięki za poradę, ale chyba nie będzie to potrzebne, bo robi mi się gorąco coraz rzadziej. cieszę się z tego powodu. pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety menopauza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEŻ TAK SĄDZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vini
Miska gratulacje,ciesze sie bardzo, tak trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Okres przekwitania
burza hormonów i dlatego tak macie,tu żaden lekarz nic nie pomoże:)szkoda czasu i pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam nawet
codziennie, ale ja już jestem po 40 stce co prawda moja mama dopiero po 50 tce zaczela przekwitac, lecz to pewnie wina chemii w jedzeniu jak ktos wczesniej napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytac moritza tombaka nieumywakina na uderzenia goraca.... czyscic watrobe! a przed oczywiscie konieczne oczyszczenie jelita grubego i to najlepiej procedura miesieczna tombaka...ew 5-6 zabiegow hydrokolonoterapii poczytac o zywieniu dąbrowskiej ale....to wymaga heheh duzo pracy myslenia zabiegow czytania poswiecenia duzo prosciej i latwiej isc do lekarza po tabletki :D i miec wszystko ;) z glowy ... tylko czy tak aby napewno z glowy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduzkaaaaaaa
Hormony tarczycy zbadać trzeba i to podstawa + TPo -podstawa uderzeń gorąca,jakie klimakterium???????????? to tylko chora tarczyca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny u mnie zaczęło się w wieku 36 lat okołotania serca, a póżniej nieregularny okres - zbyt często a później zbyt rzadko. No i około 39 lat zaczęły sie uderzenia- były tak silne ,ze po przejściu ataku czułam krwinki w nosie . Hormony brałam rok , ale zrobiły mi więcej szkody jak pozytku. Uderzenia twają nadal już 10 lat , ale nie przeszkadzają już mi tak bardzo- to jest prawda dużo kobiet przekwita przedwczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja mam 34 lata i od 6 miesiecy też mam takie wybuchy na początku były sporadyczne ale od 3 miesięcy jest nie do wytrzymania i przy okazji nie mam miesiączki nabieram sztucznie mase ale tylko brzuchu zrobiłam badania w kierunku tarczycy ale nic nie wykazały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze mam 36 lat i dziwne uderzenia goraca przed i w trakcie okresu, i uczucie jakbym miala grype lub coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40kilka
Mam 43 lata i uderzeniem gorąca rozpoczynał się mój dzień. Wizyta u gin, badania poziomu hormonów - wszytko wskazuje na wczesną menopauzę. A jednak gdzieś wyczytałam, że uderzenia gorąca mogą pojawiać się gdy nastąpiło zakażenie dróg moczowych. Tak mi doskwierało gorąco, że wszystkiego się chwytałam. Przeczytałam, że żurawina pomaga więc zaczęłam jeść suszoną i pić herbatę z żurawiną - przecież mi nie zaszkodzi a następnie w planach była Furaginum (Furazydyna). O dziwo, ku mojemu szczęściu pomogła żurawina. Możliwe, że zbieg okoliczności, ale piszę bo może innej kobiecie pomoże, a przynajmniej nie zaszkodzi. Zazwyczaj nie piszę opinii, jednak gdyby ktoś inny tego nie napisał leczyłabym się pewnie hormonalnie - DZIĘKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×