Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ja dałam 189zł były przecenione ze względu na konczący się sezon z 230zł skórzane z RYŁKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussannah
Ta osoba która pisze że jeszcze jest czas JEST W BŁĘDZIE! Wszęzie sale rezerwowane są z ROCZNYM wyprzedzeniem!!! U mnie w mieście już wszystkie sale w okresie maj-październik sa dawno zarezerwowane! Chyba, że ktoś chce w niedziele to bęzie łatwiej...Jak ktoś pisze, że w styczni się zacznie zastanawiać no to tylko powodzenia życzę..może jakiś cud sie stanie i ktoś gdzies zrezygnuje....ale na to szkoda liczyć chcąc cokolwiek zaplanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia a buciki sliczne dziekuje za zdjecia :) ..sesja zdjeciowa heh :)..podobaja mi sie bo nie maja wysokich obcacow tez bede szukała czegos na nizszym bo w wysokim to sie nie wytrzyma cala noc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek wszystkim :-) my niedawno wrocilismy od znajomych. powiem wam, ze dziwne jest to zycie.... oni na pierwszy rzut oka maja wszysko super, tzn duzy dom, w zasadzie wszystko juz w nim urzadzone pod sufit, ale jak sie tak dalej przyjrzec to nie jest rozowo. niedawno mieli kryzysowy czas, nawet zaczynali mowic o rozwodzie, wtedy okazalo sie ze ona jest w ciazy, wiec zaczynalo byc coraz lepiej i w 4 miesiacu poronila. z tego co mi marcin mowil, znowu zaczyna byc miedzy nimi nie najlepiej... wiec,troche a propos tego co piszecie o pracoholizmie, lepiej chyba spokojnie do wszystkiego dochodzic a zeby inne rzeczy nam sprzyjaly. powiem wam, ze moj marcin tez haruje jak szalony, sa dni ze sie widizmy wieczorem a on wtedy tylko szuka gdzie lozko :-D ale jeszcze mu malo i teraz bedziemy otwierac firme. on sie nie da przekonac, mowi ze teraz woli popracowac a pozniej miec czas dla mnie i dziecka. ale jakos nie wierze ze to tylko na teraz... babitek----------- dzieki za wpisanie, zaraz sobie tam zajrze :-) jestes wielka, nie masz co byc skromna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nocnie :) wlasnie wrocilam z kolejnych nocnych wojazy, ale dzis jakos jeszcze nie chce mi sie spac :) Zabusia, bardzo ladne buty. Ja bede szukala nizszych, nie jestem zupelnie przyzwyczajona do obcasow i strasznie sie w obcasach mecze :) A konkretniej o butach bede myslec jak juz bede znala chociaz kolor sukienki :) chcialabym ecru, ale zobaczymy, jak wyjdzie. kolorowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wszystkim :) ja juz na nogach. Zaraz ide do kosciola. potem jakis obiadek, kawka a potem relaksik i przyjedzie koło 17 z sukienka. Michał jak zwykle w pracy :o ale nastepne 2 tyg weekendy ma wolne :D Pozdrawiam i milej niedzieli zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry . Zabusia ---Buciki ladne ja jak zrobie zdjecie swoich tez wam wysle ...juz wczesniej widzialam je w Twoim pamietniku . My niedawno wstalismy,sniadanie zjemy na Flohmarku,bo narazie nie jestesmy glodni,pijemy kawe.W nocy padal deszcz i mysle ze juz nie bedzie padac. Milej niedzieli. P.s o co chodzi pomaranczowej osbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja sobie własnie śniadanko robie:) no Rybnik ja też nie wiem o co chodzi tej osobie na pomarańczowo :) ale co tam hehe . U mnie zimno jak nie wiem też w nocy padał deszcz i jeszcze sie zapowiada pogoda po prostu koszmarna... co do bucików mówiłam że bardzo ładne :) ale też musze czekać aż sukienke zamówie a to dopiero w maju i musze znać kolorek :) Życze miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ja już w pracy :) wczorajsze zakupy bardzo się udały i pewnie dlatego mimo, że jestem w pracy mam dobry humor :) Ja ślubne buty też już kupiłam za 79 zł na płaskiej podeszwie i myślę,że po ślubie będę je spokojnie mogła nosić z innymi rzeczami ;) Myślę, że pomarańczowej chodzi o to, że jak ktoś teraz szuka sobie sali na przyszły rok to może mieć z tym problem - tylko nie wiem do kogo ona to pisała ;) A z tych zakupów wróciliśmy późno więc już nie zdąrzyliśmy rozpalić ogniska bo jakoś tak zimno się zrobiło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze a propo pracoholizmu... ja siędzę często od 8 do 22 (soboty i niedziele też bez różnicy) a mój Marcin od pon do piątku od 8 do 16 i złości się na mnie, że ja tak długo pracuję i nie mogę znaleźć sobie takiej pracy jak on... A pracować przecież muszę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek mi sie twoja niespodzianka nie otwiera buu:( ktora z dziewczyn chciala moje zdjecie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strona mi wyskakuje ale nic poza 2008 na niej nie widac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a znacie jakies piosenki dla rodziców oprócz cudownych rodziców mam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci nie pomogę bo choćbym chciała puściś taką piosenkę dla moich rodziców - bo są cudowni - to przez wzgląd na mojego Marcina rodziców żadnej piosenki dla rodziców nie będzie :( ale dziewczyny napewno będą jakieś znały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak ze moja mama za rzadne skarby nie chce cudownych rodzicow mam bo jest oklepana i sztapowa zas mama Łukasza jak najbardziej jej chce i tak sobie pomyslalam zeby jakies dwie połaczyc 1. cudownych rodziców mam a z 2 jest wlasnie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napewno bym się popłakała na cudownych rodziców mam :) więc może lepiej,że jej nie będzie...natomiast zastanawiam się jak zoorganizować podziękowania dla rodziców i tak sobie myślę,że podziękuję moim rodzicom sama jeszcze przed wyjściem z domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ja poprosze zdjecie :D zonqa :) eh zrobilam wielki porzadek w szafie wiem wiem niedziela ale czas byl i postanowilam wyrzucic ciuchy ktore sa nie potrzebne i wynioslam na smieci i mamy tez :\") i juz ich niema ktos zabral bo poszlam wywalic gazety i stare papierki itd ciesze sie ze komus sie przydaly co do piosenki hmm ja bym chciala cudownych rodzicow mam ale nie wiem jak to bedzie bo ojciec mojego kochanego jest eh okropny niestety mama jego jest super ale ojciec terror jak hitler :( ..dla mnie mily ale dla wlasnej zony i dzieci okropny...wiec nie wiem jak to bedzie...i nie wiem czy beda podziekowania zobaczymy jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili - ta sama widzę historia z ojcem przyszłego męża co u mnie... porażka... A ja jak przyjdzie moja zmienniczka do pracy to polecę dokończyć zakupki wczorajsz bo jeszcze mi kilku rzeczy brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka dla rodziców (moja mama jak słuchała to się popłakała) http://www.wrzuta.pl/audio/cRKyXXe4NF/ Co do butków to obcas nie jest bardzo wysoki no i do dżinsów tez pasują :) :) Wczoraj rozmawiałam z koleżanką o slubie opowiadała jak u niej było super ja też już nie moge się doczekać :) Co do kalendarza super pomysł gratulacje dla pomysłodawczyni :) Rybnik czytam namietnie Twój pamietnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakies jeszcze propozycje?? zabusia piekna piosenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pochmurno i okropnie, juz mam dosc tej wstretnej pogody :-( wczoraj na troche wyszlo slonce, bylo w miare cieplo a dzis znowu leje. rybnik---------------- buty super ale ja bym na nich nawet do kosciola nie doszla :-P jestem kompletne zero jesli chodzi o chodzenie w butach na obcasie wiec musza byc moje plaskie. gosiaczek----------- jesli to oczywiscie nie zbyt osobiste pytanie, co jest nie tak z rodzicami marcina ze nie mozecie zagrac rodzicom piosenki? u nas tez nie bedzie "cudownych..." ze wzgledu tez na matke marcina a podziekowania rozwiazemy tak, ze po slubie w kosciele kazde z nas podziekuje swoim rodzicom od siebie, i w zadnym razie za wesele tylko gornolotnie mowiac :-P za zycie. a na weselu juz zadnych cyrkow, ewentualnie jakies kwiaty lub upominek ale nad tym jeszcze myslimy. swoja droga myslalam, ze to tylko u nas beda takie jazdy z rodzicami, jak kiedys przegladalam inne forum slubne to wszystkie dziewczyny nie mialy takich problemow, to chyba u nas sie nagromadzilo wszystko :D zabusia---------------- pisoenka ogolnie SLICZNA ale wg mnie nie bardzo moze byc zamiast "cudownych". spiewana tylko w imieniu dziewczyny, wiec co bardziej czepliwi rodzice pana mlodego mogli by miec zarzuty :-P ale na jakas inna okazje super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo musze nadrobic zaleglosci i co najwazniejsze powysylac zdjecia tym ktorym obiecywalam mam na mysli tu cafke i inne.przepraszam was jakos ostatnio rzadko bywam w necie ale w najblizszych dniach wysle zdjecia obiecuje :). milej niedzieli bo jutro poniedzialek i znowu do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer - ojciec Marcna jest alkoholikiem i mój M nigdy nie doświadczył od niego czegoś dobrego - poprostu nie mam mu za co dziękować!! Choć oststnio Marcin powiedział, że to jaki jest zawdzięcza chyba ojcu - właśnie przez to, że pił, że było ciężko Marcin jest taki jaki jest-twardy.więc chyba byłoby za co podziękować ale żeby zaśpiewać cudownych rodziców to przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja nie zamierzałam zastąpić tą piosenką \"cudownych\" tylko dac ją dodatkowo jako dedykację lekko przerobioną przez dj-a żeby była dla wszystkich rodziców czyli i moich i rafała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ciebie gosiaczku alkoholik...a u mojego Karola eh ojciec nie pije alkoholu aby jak jest okazja..ale za to zneca sie i psychicznie i fizycznie i na dzieciach i na zonie....wiesz mojemu karolowi gadal ze mi zycie zmarnuje moj karolek ze jest smieciem..itd do siostry karolka gadal ze ona to na siebie na ulicy zarabiac bedzie..:/ :( a teraz gdy widzi ze i bratu karola i siostrze i jemu zaczelo sie ukladac i prace dobra ma cala trojka to mily itd..eh szkoda slow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×