Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

helou Gosiaczku :) no wiesz...ale rozumiesz chyba, ze nie jedzac paczkow, nie moge sie zajmowac ich produkcja :) przeca to bylaby katorga dla mnie :) owszem, jeden maly paczek raz na czas - ale codziennie rano? miej litosc! :) To, ze nie bylo rodzicow musi byc pewnie wynikiem jakiegos duzego konfliktu, ale trudno mi sobie wyobrazic taki konflikt prawde mowiac...pannie mlodej musialo byc strasznie przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już nie wiem sama czy mogę darować Ci te pączki - nie wiem czy psychicznie jestem przygotowana na brak pączka rano :) Było jej b.przykro i to było widać :( no cóż myślę sobie, że to pewnie przez to że Ania w lipcu urodziła córeczkę,a rodzicom nie podoba się zięć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce pączkaaaaaaaaaaaaaa :P... no heh wiesz z norwegii plemniczki przylecialy z wiatrem hehe ..:) bo ja wiatropylna jestem...albo przez eska mi przyslal :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tylko na chwilunię witam nowe kolezanki planujące weselicho :-) Babitek taaaki miałam super humor, ale mi go mój narzeczony schrzanił :-( grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale mu napisałam później jak mi zniknął z oczu jak super sie dziś czułam i w ogóle...i że pierdołą mi tak schrzanił samopoczucie. więc sie wziął i doprowadził do porządku (jego szczęście) i jest juz ok choć wiem, że on ma dziś kiepski dzień, ale i tak nie chce żeby mi schrzanił mój cudowny nastrój, który mi pomogła Babitek załapać :-D więc pracuje nad ponownym rozkręceniem i wznieceniem moich endorfin (czy jak to się tam nazywają te hormony szczęścia) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wrocilam z pracy zjedlismy obiad a zaraz uciekam do wanny. ulaa :) witaj posrod nas .Ja niestety nie znam tgeo zespolu. Rowniez mowie paczka NIE !!!! My juz w zaproszeniach ,mielismy koperty ...wiec jeden problem z glowy. Gagatka ...i jak praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku, umowmy sie, ze dostarcze paczki raz na czas - ze wzgledu na Ciebie i Imili :) Wyobrazam sobie, jak Mlodej bylo przykro - nie wyobrazam sobie, zeby moja mama nie przyszla :( Rozumiem, ze rodzice moga nie akceptowac zięcia - zdarza sie, ale na slub powinni przyjsc ze wzgledu na swoje dziecko - a nie demonstrowac niechec do zięcia w taki sposob..nie rozumiem - ale nie powinnam moze komentowac - przeciez nie moja sprawa. Imili - a kto Cie tam wie - moze i jestes wiatropylna :D a ta elektronika dzis taaaaka rozwinieta - mozna wysylac przez tel smsy, mmsy, wizytowki, emaile - to moze i płyny ustrojowe :P pewnie wystarczy, ze masz jakis nowszy model nokii ;) Waikiki - o to niedobry! Zaraz podniesiemy Twoje endorfiny - zamknij oczy i przypomnij sobie widok tarzana konno z zaproszeniem w muskularnej dloni...przy malowanym płoteczku cioci Haliny :) Iza - pozyczylabym smacznego - ale juz chyba nie ma do czego ;) teraz to milej kapieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z pączków się ciesze..no nowszy model nokii...hehe i moze i dolecialo..choc nie jest jeszcze to nowoczesny jak nie wiem co model ale kto wie kto wie:) Rybnik udanej kąpieli relaksuj sie :) Jej ja aby odliczam dni do powrotu mojego kochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie wyrelaksowalam,zakupilam sobie dzis zel pod prysznic Anty stresowy ----Czyli przeciwstresowy ....ale byla mila ta kapiel... teraz patrzymy na Pierwsza Milosc....ja sie dzisiaj z wami juz zegnam :( zycze wam milego wieczoru i kolorowych snow :) Pierwsza sie zegnam ale za to pierwsza sie jutro z wami przywitam bo ide na rano do pracy.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to nie wiem ale u nas na kafe to codziennie ktoś w ciąży jest ;) ostatnio chyba ja byłam :) teraz imili, ciekawe kto następny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek dopisz opis do kalendarza Agnieszka 23 Łukasz 24 slub o 17.15 w Kobyłce pod Warszawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziemy czekac w niepewnosci na rozwoj wydarzen Imili :) Iza - milego wieczoru a pozniej slodkich snow :) do jutra.. Gosiaczek - scigajcie sie :D ja zapisuje sie w kolejke na sam koniec :P Zonqa - done :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIa 23.
dziewczyny witam:)mam do sprzedania piękną suknie lorna, zakupiona w salonie w krakowie, rozmiar 38/175 sprzedm za 1600 zł( cena do negocjacji) okloice tarnowa do przymierzenia a także okolice krakowa:)polecam suknia jest w stanie bardzo dobrym,poprostu w znkomitym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam cosik w necie i chyba znalazłam obrączki - w niedziele tam pojadę i jeśli będzie warte polecenia to Wam szybciutko napiszę. Mam nadzieję, że towar i cena będzie takie samo jak na ich stronie ale się podjarałam ;) babitek - jeszcze nie pojechałaś na lotnisko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie :) siedze dalej w pracy i tworze :) zaczynam miec juz objawy glupawki, a w pracy zostalam sama, wiec nie ma mnie nawet kto stopowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracy bym tego nie nazawła :) siedze sobie z dziecmi na swietlicy, one graja, rysuja, mam im pomagac w zadaniu!! Takei pierdoły!! Na razie w czwartki, za miesiac bede miec moze z tego 130 zł!! (najebało kasy) Teraz ide sobie ogladac tv i moze jakas herbatke w ramach kolacji sie anpije (odchudzam sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze to jakies zajecie Gagatka :) herbata na kolacje? :) nie przejedz sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale sie rozpisujecie że nawet nie mam jak nadrobic :) Musze się Wam pochwalić zamówiłam kokardki dla gości, kieliszki dla nas na wódke takie ozdobne i koardki na wódkę w sklepie internetowym w katowicach :) Teraz bede szukać zaproszeń i kokardek dla rodziców i świadków :) Dzis miałam takie niskie cisnienie że wszystko mi z rąk leciało (95/70) masakra ale babcia poczetowała mnie koniaczkiem i jest już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystkie znikły :( gagatka - na dobry początek fajna i świetlica!!!zawsze to coś! babitek już pewnie z przyjaciółmi pije :) Zabusia też sie raczy alkoholem :) tylko nie ja ;( A tak wogóle to gratuluje zabusiu dokonanych zakupów - całkiem spora lista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ja tez bez alkoholu wiec nie jestes sama::) ogladalam bb na zmiane z m jak milosc :) ..takze nie zaglądałam ale widze ze sie za wiele nie działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma się dziać!!!Sama do siebie nie mogę gadać :) :) bo jeszcze sobie pomyslicie, że stuknięta jestem :) a co tam w M JAK M??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) ja dzis nie piłam alkoholu, ale wczoraj mamusia czestowała naleweczka z aronii :) dobra była :) w mjm nudyy, DSimona włoczyła sie po polach z Michałem, wczesniej Michał naprawił dach bo przeciekał (Michał to strażak), Sylwia umóiła sie z Pawłem na ogladanie filmów, ale on pojechał z Magda do jej rodziców i tam spedził wieczór!! A Sylwia ryczała!! tak w skrócie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek przejesc sie nie przejadłam ta herbatka, ale sie przepiłam juz od 30 minut 3 razy byłam siku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no tak sama do siebie to tak raczej jak stuknieta :) ale nie no nie pomyslalabym tak o zadnej z was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :) gadać pewnie że mogę, a co Ci leży na wątrobie pewnie ta cała dieta -ja tam bym ją sobie odpuściła - po co się męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh - do 22 już nie daleko więc moze jakoś wytrzymam - chociaż gagatka mi zwiała no ale jakoś to opuszczenie będę musiała przeżyć :( reszcie śpiochów miłych snów życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×