Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gagatka no to tam możesz łysieć:D Zareczona czyli jestem o rok młodsza od ciebie:) i razem będziemy urodzinki obchodzić:D:D:D Babitek a jakie będą te zaproszonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek sie zmyla, bo nie chce ujawnic zaproszen.Albo poszla na \"cigareta\"... No jasne, ze razem bedziemy swietowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o mnie to już nikt nie pamięta :( Buu... Ps. Byliśmy wczoraj u księdza zarezerwować godzinę ślubu. Okazało się, że była jedynie wolna godzina 15.00 lub 18.00. Nie myślałam że już jest tak późno na rezerwację. Chcieliśmy godzinę 17.00 ale wyszło na to, że mamy 18.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati24!!! Nikt o Tobie nie zapomnial. Kurcze u nas na opolszczyznie raniutko sie robi wesela. My mamy kosiol juz o 11 rano zaklepany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas robi się wesela od 16.00 do 19.00. Przynajmniej te na których byłam tak miały, a byłam na wieeeeelu weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie ucieklam. tylko sie wkurwilam - klient mnie wkurwil i to ostro. musialam zalatwic sprawe, zanim rzucilabym sie komus do gardla.. wrrrrrrrr jeszcze mi sie rece ze zlosci trzesa. Gagatka, ja wprawdzie nie 16go ale 14go lutego, wiec blisko Zareczona - nie mam jeszcze nic, nawet pomyslu na zaproszenia..mam tylko probki papierow z drukarni i wybralam kolor i fakture (czerpany papier, ecru, matowy, z rownymi brzegami) Zareczona, chyba Summer podawala link do butow - http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=130&s=68fraj2mx175sct91z5enetaam2yh3u5 - sporo na niskim obcasie i ja tu wlasnie buty kupie, bo musza byc niskie. a ja jestem starsza niz Wy :P 80ty rocznik. Kocurek - jakie beda, nie wiem jeszcze, ale na pewno z tych \'prostszych\' i mysle, ze jest szansa, ze akurat komu, jak komu - ale Tobie beda sie podobac ;) Kati - pamietamy pamietamy. Tu tez raczej pozno sluby - i mi to pasuje..chcialabym 17-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati pamiętamy o tobie nie bucz:) Zaręczona to bardzo wcześnie, u nas tak jak Babitek i Kati już napisały, śluby robi się w godzinach 16-19:) a potem weselicho do białego rana:D A o której kończą u was wesela jeżeli się tak wcześnie zacznie? Babitku pie****** ich wszystkich, nie denerwuj sie:D A zaproszenia znając nasz gust:D na pewno będą mi się podobały, kiedy będą gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ladne Gosia :) plaskie, tzn bez obcasika zupelnie? ale Ci fajnie :) wygodnie Ci bedzie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, tez sie zastanawialm, o ktorej konczy sie wesele, jesli zaczyna sie o 12 w poludnie? Kocurku, pierdolnelam. ojjjjj, jak pierdolnelam. zasadzilam takiego maila do owego klienta, ze az sie go sama przestraszylam...zastanawiam sie teraz, czy nie przesadzilam, ale coz, nie bede sobie pozwalala, zeby ktos mnie opierdalal bez powodu, nie bedac moim szefem, nie majac podstaw do zjebki... A zaproszenia - wlasnie sie zaczelam zastanawiac teraz. wesele w kwietniu, czyli ok lutego moglabym je juz rozdawac, prawda? czyli pewnie zaczelyby powstawac ok grudnia, zeby zdarzyc na czas..na pewno Wam pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam kiedys na weselu ktore zaczełos ie o 13, ale zeby dojechac z koscioła do lokalu potrzebne było 30 minut!! wiec dlatego!! U mnie chyba bedzie o 15!! Tak w sam raz, albo o 16!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesela trwaja do nastepnego dnia do ok 5, 6 czasem do 8 rano. u nas to sami maratoniarze. A poprawiny o 13-stej sie zaczynaja. Dzieki za stronke. Trudno sie na niej polapac, ale butki super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka - pani, a nie pan :) no pojechalam ostro, byc moze za ostro. ale sie Wam przyznam, ze tak wlasnie mam - dopoki ktos jest wobec mnie w porzadku, ja oddam serce na dloni, moge siedziec po nocy, zeby pomoc jesli ktos potrzebuje i w srodku nocy jechac zeby przywiezc komus aspiryne...ale jak ktos nadepnie mi na odcisk, zaczyna klamac/drzec sie na mnie (zwlaszcza w relacji klient-wykonawca - gdzie nikt nie jest szefem drugiego)/nie daj boze odklada sluchawke ostentacyjnie w czasie rozmowy - umarl w butach, nie odpuszczam. staje sie wredna suka. o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje butki muszą też być z małym obcasikiem i nawet na tej stronce są takie które mi się podobają, tylko jest mały problem ja muszę je najpierw zmierzyć potem kupić:( Butki przeważnie mnie obcierają, są niewygodne itd no i ciężko było by wybrać rozmiar - noszę od 36 do 39 w zależności od numeracji:D:D:D Babitku i bardzo dobrze chociaż się wyżyłaś:P a nawet jak przesadziłaś to jej się należało!:D Zareczona - no nieźle...gratuluję kondycji: u nas jednak to wszystko trwa krócej:D Bo jak goście dadzą ostro czadu - to wyrabiają się ze wszystkim w 1/2 czasu:D w warszawce wszystko tak pędzi na łeb na szyję:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się też kiedy zacząć rozdawać zaproszenia. Na miesiąc przed muszę wiedzieć ile osób będzie (czyli na początku lipca) rozdawanie może zająć dużo czasu bo: praca, studia - nie będzie kiedy jeździć, więc się wszystko przeciągnie (może potrwać tak ok 2 miesięcy) poza tym wesele w piątek więc wypadałoby gości sporo wcześniej poinformować. no i muszą mieć też trochę czasu na decyzję. Czyli kiedy wreszcie rozdawać, bo już sie zakręciłam????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie zdaje, ze przynjamniej 3 miesiace wczesniej, ale jak chcesz to 4 miesiace tez moga byc!! Ja jedno zaproszenie wrecze w kwietniu, bo znajomi akurat beda wtedy w Polsce, a reszte tak juz w maju chyba!! Zeby do czerwca sie wyrobic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek, wyzylam sie, ale i tak jestem wsciekla ciagle, nie moge sie uspokoic. zaraz chyba oddam sie przyjemnosci tv, zeby zapomniec o cipie. czyli mowicie ze jak wesele w kwietniu to juz w styczniu moge dawac zaproszenia? chcialabym wiedziec jak najwczesniej, bo jeszcze hotel musimy zarezerwowac, a dla 40 osob nie latwo znalezc miejsca w jednym hotelu w przyzwoitej cenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba z tymi zaproszeniami to zacznę jednak dosyć wcześnie z powodu ślubu w piątek lepiej żeby mogli sobie załatwić urlop:) Czyli może już tak ok marca - lepiej wcześniej niż za późno:D:D:D Poza tym w maju i czerwcu nie będę już miała na to czasu:) - dziękuję za podpowiedź Gagatko:) Babitku no już uspokój się głask, głask:) A jeszcze co do butków gdzieś wcześniej było o butach Ryłko, że ok 200 zł, ale w dobrze poinformowanych źródeł wiem że można je kupić taniej:D moja przyjaciółka kupowała w tym roku i zapłaciła ok 150 zł (w sklepie firmowym Ryłko) - musze się wybrać jak wyzdrowieję to wam powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem w domu teraz pijemy kawe a potem do wanny. Dzisiaj sie dowiedzialam ze 14 moj szef jedzie na urlop ...i teraz chce mnie w 2 tygodnie nauczyc wszytskiego ...ale ja do tego sie nie nadaje i nie chce zobaczymy co z tego bedzie . Dziekuje wam dziewczyny za kazda odpowiedz ....my chyba tez tak myslimy ...Zobaczymy jeszcze . Milego wieczoru Aha butki fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie Kocurku, ale daje slowo, co sobie o tym pomysle, to mnie krew zalewa.. To ja moze w grudniu zaczne z zaproszeniami (na kwiecien) - myslicie, ze nie za wczesnie? czy lepiej w styczniu? wiecie, u mnie jest jeszcze akcja weekendu majowego - to nastepny po weselu weekend i nie chcialabym, zeby sobie poplanowali wszyscy wyjazdy na oba weekendu - chociaz 1 maja wypada w czwartek, wiec musieliby miec wolne pn, wt, sr, ale nigdy nie wiadomo... grudzien - za wczesnie, czy nie? :) oto jest pytanie...kto mi odpowie na nie? Kocurek, ja na Ryłki sie nie pisze, zwykle sa raczej wyzsze, niz nizsze - a ja zdecydowanie bede szukala tych nizszych.. moja siostra kupuje golden retrieviera :) maluszka biszkoptowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku może lepiej jednak w grudniu, mamy dużo gości i jak trzeba będzie wszystkich objechać to się trochę zejdzie. Jakbyś w grudniu miała je gotowe to już w czasie świąt uda ci się trochę rozdać:) Poza tym tak jak juz napisałam lepiej chyba wcześnie niż za późno:D Ryłki rzeczywiście raczej są wysokie, ale w ich sklepie internetowym znalazłam takie z 3 cm obcasem. Moja przyjaciółka była z nich bardzo zadowolona - nie brała żadnych na zmianę i nawet ich wcześniej nie rozchodziła. Uuuuuwielbiam goldenki, zawsze chciałam takiego mieć, są słodkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek ja Ci odpowiem. Jasne, ze grudzien to nie za wczesnie.My planujemy w styczniu wyslac i do lipca otrzymac potwierdzenie od kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek oddychaj spokojnie i nie przejmuj się jakąś flądrą :) :) ja na Twoim miejscu też zaczęłabym w grudniu :) my zaczynamy w kwietniu :) na 3 miesiące przed ślubem :) czyli jakoś w styczniu zacznę się rozglądać za zaproszeniami choć już teraz pomalutku oglądam sobie zaproszenia choć powiem szczerze, że do nich nie przywiązuję zbyt dużej uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona ja też planuję mieć do lipca wszystkie odpowiedzi, a ślub mam tydzień przed tobą:) to ja może też powinnam wcześniej zacząć? Cholera no i znowu mętlik:D:D:D No to jak tylko znajdę ładne zaproszenia to zamawiam i z głowy, potem powoli powypisuję i bedą już gotowe do rozdawania - tak chyba będzie najlepiej i kłopot z głowy (jak tylko uda mi się znaleźć coś sensownego:D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaproszenie chcemy rozeslac juz na swieta Bozego Narodzenia a odpowiedzi wszyscy musza dac do 01.05.2008 a data naszego slubu to 19.lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rybnik i Zareczona za podpowiedzi bo już myślałam że mi odbiło :Dj ak policzyłam kiedy powinnam kupić zaproszonka, a tu się okazuje że wy też tak samo wcześnie chcecie to załatwić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×