Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Zabusia jestesmy z Toba :) i trzymamy kciuki :) Cisza wyborcza nawet u nas jest heheh :) z nudów ktorys raz z koleji ogladam Nigdy w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Mlode panie ! Gagatka ...to zapowiada ci sie jutro mily albo nie mily wieczor .Wytrwalosci.Ciekawe jak te sukienki po 100 zl wygldaja jedziesz je zobaczysz ,to pozniej daj znac. Zabusia witaj ....No pozazdroscic Tescia ...w mroz wybiera se tynkowanie,Fajnie ze zamowione rzeczy wam sie podobaja. Rowniez sciskam i 3mam kciuki za Yze ...Kocurku przekazesz jej:) Ja tez sie przesadami nie przejmuje to przeciez od nas samych zalezy czy nasze malzenstwa przetrwaja ? Co do zaproszen ...to ja juz mam wiekszosc wypisanych ....wiec plus juz jest . JA WYJATKOWO TEN DZIEN SPEDZAM Z MOIM MEZEM ,wlasnie grillujemy pstragi . Zabusia wytrwalosci Tobie zycze. A ja zamiast talerzy zamowilam sobie nowy stol do kuchni i firanke ....teraz wciagu 2 tygodni maja przyjsc zobaczymy czy tym razem zakup bedzie udany. Co porabiacie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze Rybnik szaleje z zamawianem :) hehe Dostałam maila ze zdieciami tych sukienek za 100 zł!! Się usmiałam :):):):):):):):) heheh zaraz wrzuce pare przykładowych zdiec na fotosik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka - no szczerze to zadna mi sie nie podoba z tych sukienek.... ewentualnie ta ostatnie moze ujdzie... mam nadzieje ze cie nie urazilam swoim zdaniem :-) rybnik - oby tym razem zamowienie bylo w porzadku. ja nigdy nic nie zamawialam, zawsze kupuje w sklepie, musze dotknac, pomacac i wtedy bardziej wiem czy mi cos pasuje :-) ja jeszcze nawet nie zamowilam zaproszen ale mysje ze mam jeszcze czas... to u ciebie pogoda musiala byc dzis lepsza niz u mnie skoro grillowaliscie. tutaj bylo zimna jak nie powim co :-D zabusia - trzymam kciuki, nie daj sie dolowac. to nie fair. chociaz nie za bardzo znam szczegoly to moje zdanie jest takie, ze nie powinniscie nic robic tylko pod tate rafala... moze porozmawiaj z rafalem, poiedz mu ze ci ciezko, niech on pogada z tata. pamietaj ze slub ma byc najwazniejszy dla was, nie dla kogos. powodzenia 🌻 my teraz jemy kolecje (wiem wiem, bomba kaloryczna na noc :-P) ale przyszla nam ochota na kanapeczki wiec co bedziemy sobie odmawiac :-D pozniej jakis filmik i..... :-P spanie :-P :-D trzymajcie sie dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer nic nie szkodzi :) kwesta gustu!! Te drugie sukienki to nie myslic ze ja chce je kupic, tak wam tylko pokazałam, zebyscie zobaczyły jak wygladaja sukienki za 100 zł :P Ja postanoiwłam ze sie odchudzam, bo tragedia!! Pasuje choc 5 kg przed slubem zrzucic!! Teraz ide pod prysznic, a potem spac!! Niestety sama, jutro tez nie bede sie widziec w Michałem, dopiero w poniedziałek!! Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka - zle mnie chyba zrozumialas ja pisalam ze m sie nie podobaje te za 100 zl :-) ta ktora wkleilas poprzednio jest b. fajna, podoba mi sie. a popos odchudzania... ze zdjec widac ze jestes chudziutka, nie wiem z czego ty sie chcesz odchudzac... :-) no i co ja powinnam w takim razie, chyba 10 kilo zrzucic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem czy dam rade sie odchudzac. Od dobrych 3 godzin przegladam wszystkie kalendarzyki na necie dni plodnych i....no coz dziwnym trafem wypada, ze \"tere fere\" bylo w dni plodne (ewidentnie). A test zrobiony po poludniu wykazuje NEGATIV. I co teraz? Aha. A @ jak nie bylo tak nie ma od 8 dni. Chyba dla swietego spokoju wybiore sie do lekarza w najblizszym wolnym terminie. Ja mam chyba fiola. Powinnam wierzyc testom, bo daja podobno 99 % pewnosci wyniku. Sorki, ze Was zanudzam. To ja juz pojde spac. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja juz na naogach :) a to Ty o tych sukienkach za 100 zl pisałas aaaaa :) gapa ze mnei :P sorki. Zareczona Ty sie nie matrw ja ostatni okres mialam 7 wrzesnia, adzis juz 21 pazdziernika!! I tez wybieram sie do gina w najblizszym czasie!! A we wtorek jade przymierzac suknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer zdiecia sa z przed roku!! Wtedy byłam chudsza o 4 kg!! Wiec musze sie odchudzac zeby wygladac tak jak na zdieciach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczona - no idz sprawdz. a jak po 8 dniach negatywny to chyba nic nie jest... ale nas dziewczyny niecierpliwicie :-) bedziemy tymi ciociami chyba w koncu niedlugo jak tak pojdzie dalej :-D gagatka - rozumiem :-) ja bym tez chciala schudnac 5 kilo ale w zimie to jest raczej ciezko... moze od wiosny pojdzie lepiej :-) ide robic kawe marcinowi (socie cappucino :-P) i sniadanko. pozniej idziemy zaglosowac i na jakis bardzo wazny koncert :-( nie chce mi sie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie sobie paznocie wymalowałam :) i sie dziwnie czuje bo odwykłam od takich wydziwien :P:P:P ehhh człowiek sie cofa jak nie chodzi codziennie do pracy!! Ale mi sie nie chce isc siedziec w komisji! Bleeee za 2 godziny musze sie tam stawic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Co do pogody wczorajszej to bylo zimno ....ale grillowalismy na balkonie i na elektrycznym . Co do sukienek no no swietne hehe a czy ta sukienka tez jest za 100 zl http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c8e9b6c d28fbc63.html bo nawet jest ladna. A co do zakupow to nam sie nie chce latac po sklepach -bo mamy tylko czas na to w soboty bo wniedziele sklepy pozamykane i zawsze siedzimy w internecie i zamawiamy a jak nam sie cos nie podoba to odsylamy .A oto stol co zamowlismy tylko wzielismy sobie zielony kolor bo to do kuchni bedzie http://www.neckermann.de/index.mb1?mb_f020_id=29YTY3_NdZLQTM63-Nm7U1DQsDzsPPH9&vkh=0461&linktracking_nr=fICMf2M7mGnfuSiGb7skv_WPHDPWaQ8&tgs_group=&ct=1. Bylismy rano na gieldzie i znow zakupilam sobie pare ubran . Zjemy obiadzik a po obiadku chcemy wybrac sie do komisu Chryslera .Lub na spacer chc u nas zimno ....tylko 3 stopnie.Milego dnia Aha pozdrowienia dla YZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Hey jak tam po wyborach szczesliwe??? Ja pospalam nie co dluzej bo dopiero do pracy napewno na 12 :) teraz pije kawe i oczywiscie dla was rowniez mam do wyboru Kawe lub Herbate ...Z oknem strasznie zimno tylko 0 stopni chyba szybko przyjdzie w tym roku zima a wy jak myslicie . Nie wiecie dziewczynki co tam u Yzy i Wojtusia slychac,Pozdrowcie ja odemnie, Tak u nas wszystko dobrze ,czekam na meza ktorym zjem sniadanko Wiec zycze wam Milego poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim 🌻 ❤️ 🌻 ...ja na wyborach nie byłam, bo chciałam uniknąć póxniejszych wyrzutów sumienia ;-) gagatka 🌻 ufff, to Ci na pewno ulzyło jak test wyszedł negatywnie nie mów nawet nic o śniegu, kurde już sie tak zimno robi :-( zonqa 🌻 fajnie wyszedł ten papier!!!!! jak taki baardzo stary :-D super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ja po wyborach :( nie powiem, żebym była szczęśliwa ale ok - jest jak jest - pożyjemy zobaczymy jak się wywiąrzą z nierealnych obietnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou No tak, Gagatku, przesadow dotyczacych slubu jest chyba najwiecej - ze wszystkich dziedzin zycia :) Oooo łaaaaa, te sukienki z komisu..iledziesiąt lat temu ten komis zamknęli? ;) Gagatku, a we wtorek przymierzasz ta poprzednia z rekawiczkami? czy jakas inna? Zabusia, a co Rafala tata wyczynia? Ja takze nie bardzo wiem, o co chodzi dokladniej, ale zyc powinniscie Waszym zyciem, w zgodzie z Waszymi checiami, a nie wg widzimisie Taty Rafala. Summer, ja sie do allegro przyzwyczailam strasznie, na poczatku tez mialam problem z tym, ze nie moge pomacac :) ale jakos mi przeszlo i bez allegro trudno byloby mi zyc :) Iza, bardzo fajny stol. Prosze prosze, szykujecie sie na zakup chryslera? :) Gosiaczku, ja w ogromnym napieciu czekalam na wyniki wyborow :) Glosowac glosowalam oczywiscie, i z wynikow sie bardzo ciesze. moze PO nie jest spelnieniem moich marzen, ale PIS byl spelnieniem moich koszmarow, wiec z dwojga... a jeszcze bardziej sie ciesze, ze znika lpr i samoobrona. najwyzsza pora. A nierealne obietnice - jak kazdy nowy rzad kochana :) podobnie, jak potencjalny pracownik obiecuje pracodawcy na rozmowie kwalifikacyjnej gruszki na wierzbie, tak z partiami, zeby wygrac wybory musza naobiecywac. a w praktyce bywa roznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie kochanie ,nie probuje zakupic chryslera po prostu moj maz uwielbia jezdzic po salonach samochodowych a ja z nim wiec sobie pojechalismy do chryslera jest to samochod moich marzen .I chcialabym bardzo nim jechac do slubu ....(moze sie uda)ale to pozostanie tajemnica az do dnia naszego wesela. Ten samochod w autosalonie byl najlepszy ...najbardziej sie nam podobal taki inny http://www.mobile.de/SIDoUrEqeoeoOC5nKHW477SWw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1193044685A1Iindex_cgiD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B12%81%5B-t-vCaMiMkQuSeUnVbZRZi_X_Y_x_ycosO~BSRA6D1100A3D5700BGNCPKWA0HinPublicB20E52223A2A0A0A0ADA0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=12&id=11111111282923466& ale ta cena hehe-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć przez cały weekend nie miałam czasu nawet odpalić kompa:) Mam siwerze wieści od Yzy i Wojtusia - czekaja jeszcze dzisiaj na diabetologa i może ich jeszcze dzisiaj wypuszcza do domu:) Wojtusia oczywiście jeszcze w ukryciu:D W sobotę wreszcie pochodziłam trochę po salonach z sukniami i przymierzałam różne modele. Szczerze mówiąc wcześniej nie chodziłam w ogóle - nie mialam czasu:( No i potwierdziło się to co było do przewidzenia - nie podobaja mi się na mnie wąskie sukienki - nie wyglądam w nich źle, ale to nie to. Te bardzo szerokie też nie:) No i takie z dużą liczbą falbanek - dziwne, ale wyglądają na mnie bardzo dobrze!!! Oczywiście nie są w moim stylu więc takiej na pewno nie wybiorę (podobają sie mojej mamie, więc z dobrego serca;)przymierzyłam). Jednej konkretnej oczywiście nie wybrałam, ale w jednym salonie przeglądałam katalog na 2008 rok i nawet mi sie kilka podobalo:) Gagatka śliczna ta sukienka i jaka cena!!!:D Ale najlepsze te za 100zl - aż mi oczka wylazły z wrażenia:P:P:P:D A co do pereł to nie jestem przesądna:) Biżuterię do ślubu chciałabym mieć całą z perełek, a co!:D Zabusia nie przejmuj się, co do cywilnego to jak teść - cham to nawet to nie pomoże. Rzeczywiście powinnaś porozmawiać z Rafałem o zachowaniu jego ojca - może niech z nim porozmawia, albo chociaż broni cię w trakcie zaczepek. Inna możliwość to odpłacić mu się tym samym, tylko tak inteligentnie nie po chamsku - to raczej w moim stylu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc :) dopiero wstałam :) z wyborów wróciłam koło 1!! Nie była tak choc przez to ze bylam nadgorliwa o mało nie poszlibysmy stamtad po 4!! :) Teraz cos zjem, potem prysznic!! I jade do fryzjera a potem zaniesc podanie!! Za kawe dziekuje, bo cos kłuje mnie w sercu, albo w okolicach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku sympatie wyborcze mam dość podobne - PO nie jest oczywiście ideałem, ale PIS i jej byli koalicjanci to...pipp...;) A może na następne wybory założymy wlasny klub - zwolenniczek Kafeterii:D ale byśmy miały poparcie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, bardzo fajne autko, zycze, zeby sie udalo znalezc do slubu :) a cena powala niestety Oby Yza szybko wrocila do domu. buziaki dla Nich Kocurku, ale fajnie :) ja nie mierzylam zadnej sukni :) ja nad bizuteria sie nie zastanawialam w ogole jeszcze, ale nie wykluczam, ze beda to perelki :) i wcale sie nie boje :P Gagatku u Was nie zabraklo kart? :D Milego fryzjera kochana. i nie strasz sercem! Kocurku, moje sympatie nie sa moze obecnie az tak mocno ukierunkowane, za to wyjatkowo - jak nigdy - mocno ukierunkowane sa moje antypatie wyborcze ;) No i nie ukrywam, ciekawa jestem, jak pojdzie PO.. Milego i Tobie Gagatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku dobrze jest jednak pomierzyć różne modele, nawet jak sie szyje tak jak ty:) polecam Kijowską - chyba z pięć salonów obok siebie, więc przeskakujesz od drzwi do drzwi;) w sobote między 10 a 14 obskoczyłam wszystkie naraz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek widzę ze obskoczyłaś te same sklepy co ja:) mają tam naprawdę duży wybór ale i tak chyba się skusze na kupno sukienki poza warszawą bo popierwsze równie ładne a o połowe tańsze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) ja mam chwile wreszcie :-) no i po wyborach :-D glosowac bylam, nawet moge zdradzic skoro juz po ciszy ze "moja" partia wygrala :-P o tyle moja, ze na nia glosowalam chociaz tez nie jest to moja w 100% wymarzona... coz, jak moi moja Mama to nie byly wybory ZA tylko PRZECIW... rybnik - stol super :-) oby nie bylo rozczarowania :-) autko tez niczego sobie :-D kocurek---- ja slyszalam ze perly nie przynosza pecha tylko wtedy jesli sa prezentem od taty... ja tam troche przesadna jestem :-) gagatka - pochwal sie co robz u fryzjera? fajnie ze u Yza juz lepiej, pewnie w domu bedzie sie czula lepiej wiec niech do nas wraca jak najsybciej :-) a my bylismy wczoraj na koncercie kwartetu smyczkowego... marcin dostal zaproszenie i wypadalo sie tam pokazac .... cos okropnego :-D dobrze ze krotko trwal bo bym zasnela :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):):):):):):):) jestem!!!!!!!!!!! tęskniłyście???no pewnie że tak:) na początku tysiąc pięćset sto dziewięćset buziaczków dla Kocurka:) dzięki niej miałam łączność z internetem:):):):):)i z wami:):):):):) jak urodzę Wojtusia to od razu wysyłam do Kocurka mmska i mam nadzieję że znajdzie jakiś sposób żeby wam go pokazać:):):):):) Gagatka:):) :):):):):):):):):) Rybnik🌼 zonqa🌼 Zareczona🌼 Babitek🌼 waikiki🌼 kati🌼 kocurek🌼 gagatka🌼 gosiaczek🌼 summer🌼 ZABUSIA🌼 dziękuje za tyle ciepłych słówek:):):):):):):) mam nadzieje że nikogo nie pominełam... a jutro wam napisze jak było w szpitalu,bo szopki niezłe:):)) ale jest dobrze i ze mną i z Wojtusiem:):)) a teraz idę do Sławcia bo tak długi czas abstynencji źle wpływa na człowieka:):):):):):) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×