Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

yza - super ze juz jestes z nami no i w domku 🌻❤️ i czekamy na relacje :-) a poki co odpoczywac i..... do slawka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza pewnie ze teskniłyśmy :) a jak :P:P Babitku kart nie zabrakło, ale zostało tylko 94 nie wykorzystanych!!! :o Jutro ide mierzyc suknie slubna jezeli oczywiscvie sie zmieszcze!! :D hehe A u fryzjera scinałam lekko włosy i grzywke!! Ale jak zwykle mi sie nie podoba, dopiero 2 dni po jest fajna fryzura!! :) Zaniosłam jedno podanie dzis w sprawie pracy, do sklepu z artykułami dzeciecymi!! I w poniedziałek ide na dzien probny na 4 godzinki :) Jka by mnie przyjeła to na razie na 100 godzin po 5 zl, wiec nie jest zlezwlaszacza ze bym laczyla swietlice i sklep!! :) Ale czy mnie przyjmie okaze sie w przyszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gagatka trzymam kciuki zeby z praca bylo do przodu :-) a wlosy pewnie niedlugo ci sie spodobaja :-) ja juz uciekam do lozeczka, jakos tak zimno mi .... musze sie jakos wygrzac :-) milej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer mi tam cieplo, w domku sie hajczy :) z praca mam nadzieje ze wypali :P oby :) tez zaraz wybieram sie do łóka :) choc spac mi sie jeszcze nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie YZA CIESZE SIE ZE JUZ JESTES Z NAMI I JEST WSZYSTKO DOBRZE-🌻 Ja od rana na nogach bo zaraz zmykam do pracy ...ale zimno u nas -3 stopnie .Wczoraj po pracy bylismy w sklepie i zakupilam sobie na balkon na swieta 2000 cm mikolaja.U nas juz wszystko na swieta jest od miesiaca.Milego dnia dziewczyny ....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) chyba pierwszy raz jestem druga:D Zonqa a gdzie poza Warszawą?:) masz jakieś ciekawe namiary? Poza tym ja jeszcze nie wiem czy kupię czy wypożyczę (z nowej kolekcji) - zastanawiam się nad tym z dwóch powodów: finanse oraz co ja potem z taką sukienką zrobię;) np u mojej przyjaciółki od sierpnia wisi na drzwiach:D Summer to może kupię te perły i podaruję tacie, a potem on przed ślubem podaruje mi:D:D:D:D Yzunia nareszcie w domku!!!:D:D:D dziękuję za buziaczki;) jak się urodzi Wojtuś to na pewno znajdę sposób żeby pokazać go dziewczynkom:):):):):) Teraz musicie ze Slawciem soba nacieszyć - pewnie to potrwa...;):D Gagatka trzymam kciuki żeby cię przyjęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz wstałam, choc byo to trudne, zwlaszcza ze pada, zimno!! Ciemno!!Jednym słowem jesien, ktorej nie lubie!! Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Yza ja dobrze, że już jesteś i że wszysko jest w porządku!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Dziewczyny w końcu zaklepałam kościół!!! Ten co chciałam, na taka godzine jak chciałam i nawet mła siostra nas tam przyjeła i wszystko fajnie wytłumaczyła! Super! :-D Tylko mam problem z naukami, bo tam robią w środy, a mojego trola w te dni akurat nigdy nie ma na miejscu - w mieście (taka praca) i musze iść z księdzem pogadać jak to rozwiązać... :-o z zespołem na razie cisza, bo sie gościu rozchorował i ma podobno grypę - jak dzwoniliśmy to prosił, zebysmy za tydzień przyjechali. Mam nadzieje, ze to nie jest żadna ściema! :-( bo chciałam już miec to z głowy! a co do sukienki to nie wiem co robić... czy szyc, czy kupić. W sumie w tym mieście co mieszkam to nie ma rewelacji jesli chodzi o salony slubne :-( i jak juz to szyć, bo sa dwie bardzo polecane krawcowe, ale kurde boje się! a jak kupić to bede musiała jechac do Poznania albo Łodzi albo Wrocławia... :-o a tam to juz w ogóle nie mam rozeznania w temacie kiszka :-o co o tym sadzicie? co byscie poradziły? bo ja nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Kocurku, i know i know :) powinnam pomierzyc sukienki jakies. Summer, ja od Taty juz nigdy nic nie dostane, wiec jesli sie na nie zdecyduje, to po prostu kupie sobie sama, zeby nie bylo.. Wczoraj byla rocznica smierci Taty :( Witaaaaaaaaaaj Yza :) 🌼 milo Was widziec znowu z nami :) Jak sie czujecie kochana? Gagatka, super, ze taka frekwencja byla, nie wiem, czy slyszalyscie, w wawie w jednym miejscu przyszlo 91% zarejestrowanych tam - dlatego im kart zabraklo :D Trzymam kochana kciuki za pracke! U mnie w domu zimno, w pracy tez mi zimno, wszedzie mi zimno :) Iza, ja o swietach jeszcze nie mysle, nie jestem pewna jeszcze, gdzie je spedzimy - w wawie, z moja rodzinka, czy w jaworze, z rodzinka adriana. Waikiki, fajnie, ze masz kosciol zaklepany - my tez - od zeszlego tygodnia - troche mnie to meczylo.. teraz wlasnie przyjdzie powoli pora na nauki, musze sie zorientowac. A sukienka, boisz sie, ze nie masz rozeznania w innych miastach - poszperaj po forum, albo zaloz swoj topik i popytaj, na pewno odpowiedza Ci dziewczyny z tych miast. a jesli nie znajdziesz nigdzie sukienki, kt Ci sie podoba, wtedy wal do krawcowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Babitku jak Ci zimno to polecam cieple herbatki, lub barszczyk czerwony lub ruch :P u mnie tez nie jest ciepło!! brrrr waikiki to gratuluje godziny i kosciola!! My moze dzis sie w koncu wybierzemy :) moze w koncu sie uda!! :) Teraz wybieram sie do babci, potem ciepla herbatka i trosze popracuje (musze napisac w koncu plan na ta swietlice do konca :) ) Ahoj :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek 🌻 ...miałas pewnie troche melancholijny wczoraj nastrój kochana 🌻 tez mnie męczyło z tym kościołem i fajnie że juz z głowy, ale teraz jeszcze mnie zespół trapi :-( ...i zapomniałabym - kamerzysta jeszcze do załatwienie :-( a no i ciężka sprawa z tymi sukienkami :-o gagataka 🌻 dzięx ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, nie mam szans na barszczyk w pracy :) herbatka - dalabym rade, ale na razie racze sie 2 kawa Waikiki, no wesolo nie bylo, na codzien juz az tak czesto o tym co bylo zlego nie mysle, ale w takich dniach, jak ten wczorajszy, trudno sie takich mysli pozbyc, a niestety pamiec nie zawodzi - nie udalo mi sie zapomniec ani minuty z najgorszego dnia w moim zyciu.. Nie martw sie na razie zespolem Waikiki, wszyscy teraz choruja, wiec podany Ci powod jest bardzo prawdopodobny..poczekaj cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka ale Ty jesteś szalooona!!!!!!!! ;-) :-D Babitek ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ...a ja jakas dzisiaj przymulona jestem, spac mi się chce, oczy mi sie zamykaja, nic mi się nie che! :-o buba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos jest analfabeta i czytac nie i pisac nie umie to trudno!! Na debili nie ma rady!! Miał byc kwiatek a nie jakis tak kwaitek i czóśśs :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, ale bedziesz sikac ;) Dziekuje Gagatku, Waikiki :) kochane jestescie Waikiki, spac Ci sie chce, cisnienie dzis leci na leb, na szyje, zaraz wszyscy zasniemy na raz ;) Gagatku, checi wazne! :) a literowki zdarzaja sie w najlepszej rodzinie ;) a teraz zapalic czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Babitek chce mi się spać baaardzo, jakby mi ktos podstawił łóżko i poduszkę to chyba w 2 minuty bym zasnęła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, ale by były jajka jakby mi tu teraz przed oczami pojawiło sie łóżko z poduchami wjeżdżajace przez drzwi :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek powiem tak znam pracownie w których szyją suknie do salonów w Warszawie nie byłam u nich ale warto się zorientować a koszt wypożyczenia sukni z nowej kolekcji będzie pewnie oscylował w granicach uszycia nowej ale ręki nie daje uciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić, że mam już zaklepany temat mojej pracy licencjackiej i teraz biorę się pomału za pisanie - tylko trochę literatury brak, ale jakoś ją wygrzebie spod ziemi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hejka :) chciałam sie pochwalic ze mam juz zaklepana godzine 15 w kosciele :P i sukienke na 90% :) prosta ładna i ja sie w niej czuje ok :) jak na razie za 650 zł bede miec sukienke, welon i buty :) Ciesze sie niesamowicie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×