Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gagatku, ja taki dziurkacz planuje sobie kupic do winietek na stoly - jakis z podluznym wzorkiem tak jest, psisko duze, dobrze za kolano mi siega :) ok 40kg zywej wagi kundelskiej :D A kotek to juz emeryt - 20 latek ma, wąsy jej powypadaly ze starosci i niestety ma guzy na brzuchu, ktorych juz nie mozna ruszac ze wzgledu na wiek..ale trzyma sie dziewczyna dzielnie :) Cafka, ja popcorn wcinalam wczoraj wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka - juz odpowiadam:D ja uwielbiam psy, ale kocham konie!:) koty, cudze sa ladne, ale osobiscie nie lubie, moja babcia na gospodarstwie miala sporo kotow i kroliczki (lata 80), mam chyba uraz:P (tylko do kotow of course) Babitek - dzieki ze czytasz:) jakos tez mi nikt nie odpowiada:P nawet jak napisalam ze bede miec operacje po slubie. ale mnie juz to nie boli,jak kiedys:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka ale ja nie pytałam o zwierzaki :P tylko o zaproszenia :D ale wybaczam :) no wlasnie Calineczko co to za operacja jesli mozesz napisac? mam nadzieje ze to nic powaznego, a dlaczego dopiero po slubie? przepraszam ze tak pytam ale mialam zapytac juz wczoraj ale mulilo mi kafe a dzisiaj mi juz wypadło z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przyznaje, ze tamtego postu nie doczytalam - przegladalam wczoraj tylko, co pisalyscie, ale wiele na pewno mi umknelo..za duzo bylo.. mow kochana, co to za operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Calineczko jaka operacja?? Bo ja czytam posty mam duzo pytan, a jak siadam do odp to polowe mi z głowy wylatuje. A słowo popcorn prosze przy mnie nie wypowiadac, bo chodzi za mna od soboty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez Gagatka lecialas wtedy po popcorn czy nie :P myslalam ze juz zaspokoilas swoj apetyt i moge mowic głosno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Nie wiem czy ktoś mnie pamięta bo zniknęłam jakiś czas temu (za dużo na głowie miałam). Oznajmiam jednak wszem i wobec, że wszystko POWOLI wraca do normy (zanim się wszystko ustabilizuje minie kilka lat :( ) Chcąc trochę się oderwać od problemów zaczęłam interesować się trochę ślubem. Mam już umówioną fryzjerkę, byłam pogadać o kwiatach, no i robię zaproszenia. Wbrew pozorom zrobienie samemu zaproszeń nie jest trudne. Ja jestem na etapie kompletowania materiałów - czekam już tylko na papier gładki 140gram. W związku z tym, że mam swój sklep i punk xero to zrobienie zaproszenia będzie mnie kosztowało 0,85zł + robocizna (robię ze świadkową). Zaproszenia będą wyglądały tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/305dfaaf56609fef.html Wyjdzie 3szt zaproszeń na stronie A4. To jest wierzch zaproszenia (kolor biały kartki). Pod spodem jest taki sam kawałek papieru w kolorze bladego różu i na nim tekst zaproszenia. Te dwie kartki (różowa i biała na wierzchu) będą u góry przedziurkowane i związane wstążeczką w kolorze ciemnego różu. Na dole zaproszenia przy tych mazajach są dwa serduszka - będą one przedziurkowane ozdobnym dziurkaczem i będzie widać tą różową kartkę spod spodu. Co do teściowych to raz jest dobrze, raz jest źle. Ogólnie nie jestem z nią w bliskich stosunkach i nie zamierzam być. Zwierzaki hmm... Darek ma w domu kota. Wielkie to takie (ok 5 kg - kastrat), posiedzieć na łóżku nie da bo przychodzi do człowieka i z główki wali w ramię (tak pokazuje że chce by go głaskać). Ogólnie nic do niego nie mam, ale zdecydowanie wolę bardziej rozrywkowe zwierzaki (patrz moja stopka :) ) Na dniach chcemy kupić alkohol - niestety aż 300 butelek 0,5 litra + wino + szampan. Podajcie nazwy jakichś dobrych wódek. Nie wiem na co patrzeć. No to chyba na tyle. Jak zwykle jestem zalatana, Darek pojechał na jedno zlecenie (cały tydzień), ja rozliczyłam już cały miesiąc więc mam \"wolne\". Oczywiście dzieciaki w cafejce nie dają mi chwili spokoju, ale to dobrze, zawsze parę złotych wpadnie do kieszeni. No to zmykam na kawkę. Yza trzymajcie się :) Strasznie Ci zazdroszczę. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bym nie poszla gdyby nie to ze szlam na solarium wiec po drodze kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kati Twoje zwierzaki tez super :) nie wiem o jakich problemach piszesz bo moze pisalas w tym czasie jak mnie tak dlugo na kafe nie było, ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze 🌻 ja niestety nie mam talentu i albo kupie albo zrobi mi ta dziewczyna zaproszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati hejka :) kocahana fajnie ze sie odzewałas i fajnie ze powoli wszystko wraca do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kati :) ja Cie oczywiscie pamietam! :) dobrze ze wracacie do normy..mam nadzieje, ze pouklada sie szybciej, niz przewidujesz i bedziesz miala z glowy te klopoty..z calego serca zycze! Twoje zaproszenia zapowiadaja sie ciekawie wodki - ja (subiektywna opinia) bede patrzec na: smirnoffa, pałacową, pana tadeusza (choc ten jest juz drozszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Fajnie, że ktoś mnie pamięta :) Co do wódki myślałam też o Finlandii, ale nie mam zielonego pojęcia co do cen tych wódek. Patrzyłam nawet jakie wódki stoją u mnie w barku (wódki z wesel, a że sama nie piję to się uzbierało). W szafce mam więc między innymi Finlandię, Zawiszę i Absolwenta. To wódki z ostatnich wesel u mnie w rodzinie. Sama już nie wiem co wybrać. Muszę też ponegocjować ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka wcale z tobą u twojej babci nie byłam:D:D:D Słodkie te twoje zwierzaki:) Kiziorek, Roki i Czesio też:) Muszę się pochwalić wybrałam i zamówiłam wreszcie zaproszenia:D Babitku a ty które wybrałaś? Calineczko ja też czytam i właśnie miałam zapytać co ci sie stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kati :) Ja też Cię pamiętam, bo pojawiłyśmy się chyba w podobnym czasie tu, na forum :) Ja chciałam kupić zaproszenia, ale moja mama, która uwielbia wszelkie zajęcia plastyczne zaproponowała, że zrobimy same :) No i fajnie, w sumie czemu nie??? :) U nas troszkę się pokomplikowało :) Na przełomie stycznia i lutego Tomek najprawdopodobniej pójdzie na pół roku do szkoły policji :) spełnia sie jego marzenie i jakoś przeboleję fakt, że na ślub dostanie okolicznościowy urlop :) Więc w poniedziałek po ślubie \"oddam\" mojego męża i wrócę do Bydgoszczy sama. Trudno :) Dobre jest chociaż to, że wezmą go do szkółki w Słupsku, a jak wiecie jak stamtąd pochodzę i tam też będzie ślub :) Więc nie jest źle. Grunt, że zdał sobotnie egzaminy i jest zadowolony, a ja z niego cholernie dumna :D:D:D:D:D:D:D:D:D A podróż poślubną, którą planujemy przełożymy może na wrzesień, kiedy wyjdzie ze szkoły :) Gagatko, Babitku - zwierzaki fajowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kati:D my też niedługo chcemy kupić alkohol, najlepiej do końca listopada. Wódki ci nie doradzę, nie piję to się nie znam;) i wybiera Michał, ale ja już patrzyłam winka. Widziałam w Carrfurze: Carlo Rossi było tańsze niż w selgrosie!!! i w promocji był Imiglikos czerwony - 11,90 (biały nie w promocji - 13,90). Ten Imiglikos jest nawet dobry w smaku - była degustacja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, Finlandia jest mniej wiecej z tej samej półki, co pan tadeusz - ok 35pln 0,5L w sklepie - wiec z tych drozszych. natomiast i pan tadeusz i finlandia sa bardzo dobre - wiem, bo ja akurat win nie pijam, a wodke owszem :P Z tych, kt wymienilas, nie przepadam za absolwentem i zawisza, z tej polki z kolei najczesciej pijalam bolsa (ok 25pln o,5L w sklepie). smirnoff, pałacowa wg mnie sa lepsze od bolsa, zawiszy i absolwenta, kosztuja troche wiecej, ale niewiele. Kocurku, wybralam te: http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/przedStronaSzczegol.php?id=011.11.01&katalog=1 - papier jest lekko opalizujacy, wygladaja elegancko i bardzo fajnie sa te ludziki wyciete, papier jest bardzo sztywny, a ten bezowy w srodku troche cienszy. a Ty jakie? :) Darianka, gratuluje w takim razie Tomkowi i Tobie Tomka :) Kocurku, to moze i ja tego Imiglikosa kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kompletnie nie wiem co za wódkę wybrać (Darek też nie pije więc nie pomoże. Zdam się więc na tatę - chce zapłacić to i niech wybierze, będzie miał mega frajdę :) Co do podróży poślubnej to my jedziemy we wrześniu (ślub w czerwcu), z tego powodu, że będzie taniej. Wycieczkę zamawiamy już w grudniu (najfajniejsze promocje). Wybieramy między Egiptem, Grecją, Tunezją i Hiszpanią. No ale to się jeszcze zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są moje zaproszenia:) [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/242693e6ff679a56.html] [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f0dbf83a22cd26f.html] Te z różyczką zamówiłam na sam ślub, a te drugie (wg mnie ładniejsze) na ślub i wesele. Te z różyczką na zdjęciu mi się nie podobały ale w naturze wyglądają super:) Kupowałam na allegro:) te z różyczką kosztowały1,90, a te drugie 1,80szt. Firma też fajna bo próbki wysyłają za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza, powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D trzymam kciuki!!!! 🌼 pisz koniecznie, co sie dzieje :) buziaki dla Was! :) Kocurku, Twoje bardzo ladne. my zdecydowalismy sie na jeden rodzaj dla wszstkich. tak jest, wybralam te, kt mi sie podobaly najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne macie te zaproszenia. No i już z głowy. Ja dopiero będę drukować, czekam tylko na ten papier. Ja patrzyłam w dużej mierze na cenę. Nie mogę sobie pozwolić na zakup zaproszeń za np. 3zł. Zaproszeń muszę mieć jakieś 120szt. Dla mnie to duży wydatek (szczególnie teraz). YZA jedź jedź, nie czekaj. Tam się Tobą dobrze zaopiekują. Trzymamy kciuki za szybkie rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza dopiero??? :) powodzenia i od razu daj znac!! Kocurek my tez jedziemy we wrzesniu a slub w czerwcu ale nie płacimy zalczki teraz, bo moim zdaniem teraz sie jeszcze nie opłaca, my pojedziemy z last minute bo jednak sie chyba najbardziej opłaca a gdzie to jeszcze nei wiemy, ale wybierac jest w czym :) zaproszenia ładne dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi zaproszeniami to było w ogóle tak, że zamówiłam próbkę tylko tych z koronką, a przysłali mi jeszcze te drugie i winietkę. Stwierdziłam że jak będę miała różne to się chociaż nie pomylę;) W sumie winietka też była ładna ale ja ich jednak nie biorę. Ważne jest też żeby kokardki łatwo się wiązały i tu tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati dla mnie też ważna była cena:) za 120 szt zaproszeń + przesyłka zapłacę - 236 zł:) Babitku czyli pomacałaś zaproszonka na żywo i utwierdziłaś się w przekonaniu że to te:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek fajne zaproszenia :) Darianka gratuluej Tobie i Darkowi, tzn przede wszystkim Darkowi :) No i gdzie ta Calineczka nasza przepadła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×