Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ehhh ciezkie jest to zycie!! Musze sie na jutro przygotowac na cwiczenia, ale nie mam z czego, tzn. moglabym teraz jechac do bibliotek ale czasu nie mam niestety bo zaraz musze wychodzic do pracy :o Kala ciekawy pomysł :) kocurek zycze powodzenia w szukaniu świadkowej, na pewno jakaz znajdziesz :) Ja bede na pewno miec siostre, a Michał albo kuzyn, albo kolega :) Normalnei jak czegos nie mam, a powinam miec to odechciewa mi sie wszystkeigo!! Dzis umowilismy sie z fotogrefm, zeby było smiesznei to w Mc Drivie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) alesta sie rozpisaly! duzo tematow... Zonqa, ladne obraczki, ja chyba bede szukala bardziej klasycznych.. Waikiki, to taki sobie zwykly horoskop z daty urodzenia, bez godziny z internetu :) wpisz sobie w google horoskop urodzeniowy Cafka - 800 za kamerzyste to bardzo przyzwoita cena :) Kala, co do braku mocnych trunkow, mysle, ze sukces pomyslu zalezy glownie od gosci, ktorych macie. wiem, ze na niektorych weselach to sie sprawdza. a z drugiej strony, wiele osob ma w glowie jednak przekonanie, ze wesele = wodka..taki jest zwykle standard.. o 13 bede trzymala kciuki! Kati, za Ciebie tez o 13 bede kciukowac :) Jesli chodzi o panienski, bedzie na pewno fajna imprezka..mialam przyjemnosc organizowac jeden w zyciu, ale chyba wyszedl fajnie :) kiedys Wam go tu opisywalam.. Kati, u nas swiadkowa jest moja przyjaciolka, a swiadkiem przyjaciel adriana. Gagatku, kochana, nie zamartwiaj sie, nie mysl pesymistycznie, bo bardzo duza szansa, ze wszystko sie ladnie ureguluje jak juz bedzie wiadomo jakiego hormonu brak lub za duzo..zaburzenia hormonalne niestety sa wyjatkowo czeste teraz u babeczek. wiec glowka do gory Gagatku! zobaczysz, ze bedzie dobrze. witaj Summer :) u Ciebie na pewno hormony tez dojda do ladu kochana. Witaj Darianko Hrabianko :) U nas zmian nie ma :) zostajemy przy weselu, ok 100-120 osob - zobaczymy - wyjdzie w praniu..ale zdecydowana wiekszosc to beda mlodzi Gagatku, Twoje swiete prawo marudzic! :) zal sie, ile Ci trzeba kochana..nikt Cie tu nie pogoni :) Cafka, fajna dekoracja - mi tez sie tylko pierwsza otworzyla. Kala, ja sie swiat nie moge doczekac - przyjedzie do nas rodzinka, ta u kt ostatnio bylismy w niemczech :) beda prawdziwe rodzinne swieta :) Gagatku, Twoja dekoracja tez fajna, ale bukiet widac slabo :P Kala, zdrowka! Kocurku, moze ogloszenie na swiadkowa daj? ;) wiem wiem, niewybredny zart :P pewnie szybko ktos Ci przyjdzie do glowy, powodzenia :) oooo, fajnie, to szybko Yza wyjdzie, super :) nadal usciski dla obojga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka:) ja spie w innych godzinach niz wy:P (choc roznica jest miedzyna nami tylko o godzine). choc to prawda, ze ostatnio u mnie to tylko namiastki snu (stres, i odlczanie czasu do wyjazdu na swieta do domu-ktore bede w Polsce pierwsze od 3 lat!) gagatka85 - jesli ci sie podoba to ok!:) ja nie przeczytalam dokladnie postu tylko od razu kliknelam w link, i jak sie pojawil to sie przestraszylam ze to jakas wazka lub wielki komar zielony siedzi na samochodzie!!! bez obrazy:) pozdrawiam wszystkie kobietki!:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka nie dość żeś z Tarnowa, bierzesz ślub jakoś tak jak ta to jesczez jestes tyle ze swoim chłopem co i ja prawie :P (to tlyko takie male spostrzeżenie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Babitku :) i Calineczka :) Sekata tez witam :) wiecie co robie mojemu niespoedziank i jade do Niego jutro ale On o tym nie wie :D mielismy sie nie widziec bo ma szkołe ale ja juz nie umiem wytrzymac z tesknoty tydzien sie juz nie widzimy :( a jeszcze tydzien mamy czekac na spotkanie czyli 2 tyg :( a ze mnie juz roznosi to zrobie mu niespodzianke hihi :D ciekawe jaka mine zrobi jak mnie zobaczy jak bedzie wychodzil z sali :P ja uwielbiam takie psikusy robic :D w momencie mam natchnienie i to spelniam ;) kiedys zrobiłam prezent na urodziny, nie wiem czy chce sie wam czytac ale napisze ;) mielismy sie nie widziec w Jego urodziny (on nie wiedzial ze sie zobaczymy) wiedzialam ja moja mama i jego mama, a ja udawalam taka smutna ze Jego urodziny i sie nie zobaczymy, umowilismy sie na gg po pracy a ja to rozplanowalam tak ze jak on wracał z pracy to za 15 minut byłam u niego i on czekal i pisał do mnie na tym gg a ja jechalam z tortem ktory zamiawialm 2 tygodnie przed, specjalne zamowienie :D:D tort w ksztalcie serca z jego zdjeciem :D (jadalnym jak najbardziej!) aj mowie wam jakie było Jego zdziwienie :) dobra zanudzilam Was wybaczcie :) ale mimonadchodzacego okresu rozpiera mnie energia, chyba ta cudna pogoda tak na mnie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol jol :) Gagatku, Tobie tez milego :) Kciukowe dziewczynki, pomogly kciuki? :) Calineczka, Ty spij po nocach dziewczyno bo nam padniesz! :) hej sekata :) Cafko, bardzo fajna niespodzianka :) ja tak robilam kiedys czasem, jak nie mieszkalismy z adr, ja w wawie, on we wroclawiu, zdarzalo mi sie pojechac nie uprzedzajac :) smiesznie bylo :) ps. nie zanudzilas! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Dziękuję za trzymanie kciuków, na dziś wystarczy. Jednak sprawa nie jest do końca rozwiązana, następna tura (mam nadzieję że ostatnia) we wtorek. Dzięki raz jeszcze. Cafka ja też uwielbiam robić niespodzianki mojemu Darkowi. Największą niespodzianką było to, że w urodziny powiedziałam mu, że prezent dostanie w weekend. Nie mógł się doczekać i nie mógł się domyśleć co to. W sobotę wsiedliśmy w samochód i pojechałam z nim za Warszawę. Wjechaliśmy w jakieś ogrodzenie, wyszliśmy z samochodu i idziemy, a daleko daleko w oddali widać jakieś namioty wielkie i... samoloty (takie małe + helikopter). A prezentem był?..... skok ze spadochronem o którym Darek kiedyś wspomniał :) Ja biedna studentka dogadana była z takim \"Bananem\" że zapłacę mu w 3 ratach bo mnie stać nie było :) Darek był naprawdę szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafko powodzenia:)fajna niespodzianka:) z urodzinami i tortem też super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze nie zanudzalam ;) no wlasnie bycie na odleglosc ma swoje plusy :) ja tez trzymalam kciuki cokolwiek to bylo :) Kati wezme pod uwage Twoj pomysl moze tez na urodziny ;) ale obawiam sie ze oboje mielisbysmy w gaciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie skakałam tylko on. On o tym marzył, a ja spełniłam to marzenie. Chętnie sama bym skoczyła, ale na tamtą chwilę nie miałam kasy (jego skok musiałam rozłożyć na 3 raty). Ale zobaczcie jaka mina szczęśliwa :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4ec592d6f865c34a.html Kurde mam tyle roboty, a nie mam ochoty się za to zabrać. No i boję się o palce :) (przypominam że ostatnio przy składaniu kompów rozwaliłam palec że nadawał się do szycia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati-przystojny ten Twój facet:);) fajny pomysł,może też zrobie J.taką niespodziankę:) myślę też o nurkowaniu,może w Grecjisię uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kala. Przekażę mu - niech się chłopak cieszy :) Mi też się podoba, wiesz? :D Serio serio :D Nurkowanie jeszcze przed nami. Też planujemy podczas podróży poślubnej (może też w Grecji - decyzja przed nami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Siedzę w domku i strasznie się nudzę!! W sklepach (hipermarketach) zaczynają się ciekawe promocje weselne :) to tak dla tych, które planują niedługo kupować alkohol!! Np.przy zakupie 10 butelek wódki 1 butelka gratis lub 2 butelki wina :) My za 2 tygodnie odbieramy obrączki i postaram się jakoś je Wam pokazać :) gagatku - nie martw się - wszystko napewno będzie dobrze!!! Mi również zaczyna czas do ślubu jakoś upływać szybciej :) pomysł ze skokiem ze spadochronu świetny Ja też lubię robić Marcinowi niespodzianki - no może trochę mniej kosztowne :( ale zawsze :) teraz np.szykuję dla niego szafkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas chyba wstać:) cały dzień pod kocykiem na kanapie.Jeszcze nie jest ok,ale jutro przyjeżdżają teściowie i trzeba być ok:P poskładam pranie i pomyję.J.jeszcze na lotnisku,mam nadzieję,że wróci dziś do domu.Tak bardzo go kocham,a czasem jestem okropna.Nie wiem dlaczego?też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA, UWAGA!!! zaczynam casting na SWIADKOWĄ. Zgłoszenia przyjmuje w formie mailowej lub telefonicznej. No to która się zgłasza???? :D:D:D:D:D:D:D:D:D Cafka bardzo fajny pomysł:) Kati dobrze że już odwołałaś alarm kciukowy, bo od 13 prawie mi paluszki odpadły;P a może ci jakieś ochraniacze na te biedne paluszki kupimy pod choinkę?;) Kala okropna to ja jestem ale nie czasem...raczej częściej;) Ciekawe dlaczego mój M. mówi na mnie czarownica???:P zawsze mnie to zastanawia:D:D:D Jak się na mnie wścieka to mu tłumaczę że dzięki temu całe życie nie będzie się nudził i nigdy nie będzie wiedział co go czeka - adrenalinka jak na spadochronie:P Ale nie przejmujcie się on sobie dobrze radzi - w sumie to jest pierwszy facet który potrafi sobie ze mną dać radę..... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundke :) Mam juz fotografa, na szzcescie okazała sie to młody chłopak. A nie jakis stary pryk... nie obrazajac nikogo :) chłopak ma talent i nawet ma fajne miejsca na zdiecia, jaka sstara zwirownia, fabryka :) o to nam chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurku-czarownico:Pmiłego dnia;) gagatko-stara fabryka,a nie pobrudzisz się tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-jak dzisiaj ?lepiej?jak tato? ja mam przechlapane:teściowie i sistra J. sprzątanie,zakupy,ciasto,jak zdążę prasowanie,oddać film dvd,kupić na jutro 2 prezenty dla siostrzenic,może skoczyć do mamy,zrobić obiad i ok 15-godzina zero-teściowie w drzwiach:( która chce się zamienić? dzięki:P za las rąk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek powodzenia w szukaniu świadkowej :) Dzięki za trzymanie kciuków, niech Ci ten Twój teraz paluszki wymasuje :) A mi ochraniacze by się przydały. Na urodziny możecie kupić, mam już niedługo :P Darek się śmieje że mi rękawiczki wampirki kupi, ale ciężko by było wkręcić w nich śrubkę. Komputery złożyłam na sam wieczór. Dziś mam nalot studentów do xera i nie mam jak dokończyć instalację. Co do nazywania mnie przez Darka to u nas króluje \"kochana wredotka\" albo \"wredolku Ty mój\" :D Też jestem okropna dla niego czasem, a potem mi głupio. Na szczęście on to rozumie i nie miewamy cichych dni. Też trudno mi uwierzyć, że ze mną wytrzymuje :P gagatka gratuluję fotografa. Tacy młodzi są chyba najlepsi bo mają fajne pomysły na fotki :) kala dzisiaj ok, tata zachowuje się normalnie, mama też. Nikt nic nie mówi. Wieczorem gdzieś wyjadę z domu - choćby do znajomych do Warszawy, do kina czy gdzieś. Masz dziś dużo roboty, ja niestety nie mam jak Ci pomóc bo pracuję do 16, potem sprzątanie, robienie sałatki i jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) wszystko zdążyłam teraz czekam,bo na nich się czeka:P ale spróbuj sama się spóxnić:O miłego wieczorku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesio Jestem tak zaabsorbowana kotkiem ze nie mam na nic czasu heh. Ona jest przecudna. Nawet nie mam czasu dla Rafka heh :) Dzis bylam na uczelni ale nudy :) Buziunie for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeżyłam:D nawet dostałam książkę kucharską od teściowej:P nie żebym skończyła gastronomię,staram się nie doszukiwać podtekstów smacznego gotowania jej synkowi,ale... może poprostu wie,że lubię i umię gotować i chce mi podrzucić kilka nowych fajnych pomysłów:P ok.jestem już tylko z J.i bardzo się z tego cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam co napisałam ,ale jestem wredną\"synową\":P istna czarownica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Kala jestes wręcz okrutna :P Ciesz sie poki mozesz :D taki gest moze sie wiecej nie powtorzyc hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuśka_martuśka
ja też jestem na 2008 :D 26 lipca :) już się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×