Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gagatku, narobilas mi nadziei na wolne i poszlas ogladac tv! :P a czarny napoj kochana, mam juz za soba jeden i red bulla - ktory chyba ma mocno utajona kofeine ;) i oczy dalej mi sie zamykaja...ale chyba masz racje, pora na nastepna KAWE (:P jestem odwazna i nie boje sie napisac :P:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie:) ja mam pytanko do Rybnik-Iza - wiem, ze mieszkasz w Niemczech, ja mieszkam w Londynie, dlaczego tak wczesniesz dajesz zaproszenia na slub? nie bedziesz miala mozliwosci 2,3,4 miesiace przed slubem?jak masz w lipcu? bo ja teraz balabym sie dawac swoim gosciom, bo pochowaja (nie daj Boze wyrzuca) zaproszenia i zapomna ze za 8 miesiecy o godzinie 17.00 mam slub:D to kiedy nalezy dawac zaproszenia?? moze ktos wie?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam w lipcu slub już zaczelismy zapraszać bo teraz w styczniu trzeba urlopy przygotować no i lepiej żeby juz wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez wiedza. wiadomo poczta pantoflowa:) wiedza ktory dzien. ale chodzi mi rozniesienie zaproszen osobiscie. wydaje mi sie ze to za wczesnie, choc mieszkam w UK. osobiscie bede roznosic w swieta wielkanocne. a skoro juz ludzie wiedza, to juz wiedza co zrobic ze swoim urlopem:) dobrze ze wesela sa w weekendy i trawja tylko weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz w domku :-) zaraz wraca marcin i idziemy na romantyczna kolacje :-D pewnie dopizza hut czy cos w tym stylu :-P zal mu sie zrobilo chyba ze mnie nigdzie nie zabiera :-P kati, co do paszportu ja tez potrzebuje paszport zaraz po slubie ale chyba polece na panienskie nazwisko, zaryzykuje... bo nie mam jak wyrobic paszportu po slubie, czeka sie chyba ok 3 tygodni. wiec jestesmy w podobnej sytuacji :-) jak cos rozeznam dam ci znac :-) babitku, to szybko ci wyrobia dowod... ja dopiero za 2 miesiace mam odebrac :-) wiec sie nim naciesze 3 kolejne i jazda do wymiany :-) i biznes sie kreci :-) ja dzisiaj tez zasypialam do poludnia (w pracy niestety :-D) pozniej jakos sie dobudzilam :-) co do zaproszen, to my mamy czerwiec i bedziemy dawac zaproszenia w koncowce marca. i tak wszyscy wiedza kiedy wiec to bedzie formalnosc. gosiaczek, fajnie ze juz macie obraczki :-) nasze beda gdzies za 4 tygodnie :-) zaproszenia bardzo fajne :-) wlasnie dzwonil marcin ze sie spozni do domu :-) jednak nic nie jest takie piekne jak mialo byc :-D lece poscierac kurze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka ....Ja rozdaje zaproszenia ....teraz bo tu w Niemczech musza do konca roku powiedziec kiedy chca urlopy .A w Polsce tez damy teraz bo bedziemy a potem nie mamy mozliwosci jechac....dla mnie to nie za wczesniej ....bo tez tak otrzymywalam zaproszenia ....Na wiecej nie odpisuje bo uciekam jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rzadko bywam w Polsce. zgadzam sie z summer - ze zaproszenia to tylko formalnosc. tym bardziej gdy ktos jest juz po cywilnym:) ale obiecalam sobie sobie ze w kwietniu pojade na swieta i po suknie, wiec przy okazji rozdamy zaproszenia. tutaj Anglikom tez w kwietniu bede dawac zaproszenia. uwazam ze to za wczesnie i ludzie pozapominaja i opadna emocje. moja kolezanka tez 8 miesiecy przed rozdala, a potem jak dzownila przed slubem o poteirdzenie to goscie pytali \'\' o jaki slub chodzi?\'\' no comments :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik - Iza , my tu mowimy o 3,4 miesiacach a jesli ktos mieszka w Polsce to nawet 2 miesiace, przeciez to tylko formalnosc:) jesli goscie wiedza predzej, to nie maja powodu sie wkurzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do okien to rzeczywiście mi się udało i mieszkanko posprzątane-cud chłopak:D.Nie pozyczam wychowajcie sobie swoich;P wszystko pięknie nawet firany wyprane,szkoda tylko ,że faceci nie pomyslą i ich nie złożą przed praniem teraz czeka mnie prasowanie suchych firan:O:( co do zaproszeń-to podobno wg zwyczju 2-3 miesięcy przed powinno się dawać.Można wcześniej ale to jest standardowo (2-3 m-cy) gagatko nie leń się tylko myj okna:P a teraz poczytam co napisałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek 86-fajne zaproszenia:)fajnie,że obrączki już macie my też czekamy na odbiór:) z tego co się dowiadywałam,można jechać na panieńskie i dopiero po powrocie wymieniać wszystkie dokumenty( a tak na logikę skąd pan lub pani celnik ma wiedzieć,że jesteś po ślubie?ona patrzy na dokument,jego ważność i zdjęcie:)).Kumpela jechała po ślubie do Tunezji i na stare nazwisko(tylko musi się zgadzać z dowodem wrazie czego,gdyby poprosili o inny dokument.Także życzę miłej podróży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja kocham mojego J.😍-myślałam,że będzie się lenił,a on się tak napracował.Wszystkie okna,aż cud,że może się ruszać,ja po dużym i balkonowym zdycham na krzyż:),a on wszystkie umył:)😍 idę zrobić jakiś obiadek:) kupiłam kolejne prezenty:) dla mojej sis małego aparat super:gra 3 melodie,błyska(niby flesz) i gdy naciśnie się na guziczek na dole wysówa się śmieszne zdjęcie-supperr! choć muzyczki grają tak głośno,że trochę jej współczuję(mojej sis).Włączył mi się w autobusie wszystkie oczy na mnie-szok:) fajnie robić prezenty,a szczególnie dla najmłodszych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
został mi prezent dla mamy J.(\"utrapienie-ona wszystko ma i nic nie potrzebuje")i co tu kupić.Tak ciężko ją zadowolić:( może coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala mycie okien w deszcz to nei jest dobry pomysł!! Jutro ide w sprawie pracy do swojej macierzystej pracy :) trzymajcie kciuki :) gosiaczek fajne zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zaczynam sepcialny program własnego pomysłu: codziennie przez miesiac bede cwiczyc 8 minut abs!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłam a co ty tam oglądasz ciągle w tym tv.?tv i sprzątanie,kawka-to W skrócie ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle taki mały,a już kasę trzyma w rękach:) co z niego wyrośnie...?milioner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtuś od początku wie co brac do raczki :) i ile :) a ogladam Kala wszystko jak leci :) a okno nie zostało umyte bo deszcz u mnie padał. I pada niestety!! Z Michałem prawie sie pokłociłam o remont naszego pokoju!! Bo on twierdzi ze nie ma sensu robic szafy wnekowej, malowac na 2 kolory i kupowac mebli jak nie bede połozone panele. A mam ładny parkiet i ja twierdze ze nie ma sensu!! I kto ma racje według Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę parkiet,ale niestety też mam panele. tak,że decyzję zostawiam wam:) idę do J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):) o ja pierwsza dziś>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> KAWA DLA WSZYSTKICH A NAJWIęKSZA DLA GAGATKI-WARIATKI:p:p:p:p:p:p:p jedziemy z małym na pobranie krwi,,,jeszcze nie wymyśliłam prezenyu...wczoraj sie pytałam co chce,to powiedział ze prezent juz dostał-dziecko:) ale chyba kupie nam nowe obrączki-mamy srebrne ale jego jest pęknięta,teraz grubsze kupie i sweterek:):):)no i ptasie mleczko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka -.....Kazdy robi jak uwaza ...U nas sie tylko domyslali ze bierzemy koscielny ...a nikt nie wiedzial konkretnej daty a wesele mamy w okresie wakacyjnym to wiadomo ze niektorzy planuja wyjazdy .A nie uwazam ze cywilny cos zmienia ...w sensie tak jak ty to napisalas ....Ty mozesz sobie zaproszenia rozeslac nawet tydzien przed przeciez to Twoja sprawa i kazdy moze robic co ze chce sorki ale te komentrarze troche mnie zdenerwowaly ....I na dzien dzisiejszy koncze pisanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×